ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 czerwiec 2017
pokaż:
04 czerwiec
Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski młodzików u14m więcej
IV edycja Akademii Młodych Orłów w Szczecinie więcej
XIII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Cup więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. drawsko-wałecka więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Ina Ińsko - Piast Karsko 1 - 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Morzycko Moryń 2 - 4 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Wieża Postomino - Sokół Karlino 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Pomorzanin Krąpiel - Promień Mosty 0 - 4 więcej
Zootechnik Kołbacz - Błękitni Trzygłów 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Ogniwo Babinek - Klon Krzęcin 1 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 4 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 więcej
Biali Sądów - Sęp Brzesko 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 4 - 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 11 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo 0 - 3 więcej
Bizon Cerkwica - Zieloni Wyszobór 11 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
PC Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 1 - 10 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 4 więcej
Unia Stargard - Dąb Dębice 6 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin 2 - 2 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Energetyk II Gryfino 2 - 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 4 - 1 więcej
Iskra Banie - Witniczanka Witnica 2 - 0 więcej
Korona Klępicz - Grot Gardno 3 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Czarni Czarnówko 4 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Pro-Team Żarczyn 6 - 3 więcej
Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole 11 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Drawa Drawno - Remor Recz 8 - 1 więcej
Saturn Szadzko - Ina Nadarzyn 10 - 1 więcej
Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 7 - 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo 2 - 2 więcej
Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin 1 - 3 więcej
Świt Barnimie - Gryf Objezierze 9 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Olimpia Smolnica - Stal Lipiany 1 - 10 więcej
Wicher Przelewice - Goplana Żabów 3 - 2 więcej
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 1 - 1 więcej
Czarni Czerników - Piast II Karsko 1 - 1 więcej
Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo 1 - 2 więcej
Iskra Lutówko - Myśla Dargomyśl 1 - 10 więcej
Orkan Rów - Piast Piaseczno 5 - 5 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 2 - 5 więcej
Chemik Police - Świt Skolwin 6 - 3 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 13 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Orzeł Prusinowo 2 - 2 więcej
Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez 2 - 2 więcej
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 8 - 1 więcej
Błękitni II Trzygłów - Iskra II Golczewo 0 - 10 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Błyskawica Kluki - Orkan II Suchań 0 - 6 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Bryza Reńsko 0 - 4 więcej
Podlesie Sowno - Unia II/Gwiazda Żalęcino 4 - 7 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Pionier Szczecin - Komarex Komarowo 4 - 2 więcej
Hutnik II Szczecin - Polonia Gryfino 3 - 0 więcej
Wicher Steklno - Ogniwo II Babinek 4 - 3 więcej
Florek Trzeszczyn - Sokół II Pyrzyce 0 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Grom Płonno - Gryf Przekolno 4 - 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn 4 - 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Zryw Góralice - Olimpia Troszyn 3 - 0 więcej
Tywa Swobnica - Sokół Różańsko 1 - 8 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Victoria Sianów - Energetyk Junior Gryfino 7 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni II Stargard 2 - 1 więcej
Zalew Stepnica - Hattrick Kołobrzeg 10 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Vielgovia Szczecin 5 - 0 więcej
Olimpia III Szczecin - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - Polonia Środa WLKP 1 - 2 więcej
Mustang Wielgie - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 3 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - AP LG Gdańsk 3 - 6 więcej
Grom Wolsztyn - KKP Chełmża 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo 4 - 3 więcej
KS Sieciemin - Orzeł Smardzewo 2 - 2 więcej
Strong Zielenica - Wrzos Wrześnica 5 - 3 więcej
Arkadia II Malechowo - Darpol Barzowice 0 - 2 więcej
Dolina Łętowska - KS Skibno 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Grot Gorawino - Derby Karścino 6 - 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino 2 - 4 więcej
Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wlk. 6 - 0 więcej
Jantar Siemyśl - Syrena-Grot Rymań 6 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Mechanik II /Iskra Bobolice - Grot Bonin 0 - 0 więcej
Mechanik Turowo - Gryf Dobrowo 4 - 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Graf Bukówko 2 - 6 więcej
Sokół Spore - Głaz Tychowo 0 - 3 więcej
SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn 5 - 4 więcej
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 0 - 3 więcej
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 7 - 2 więcej
LKS Karsibór - Santos Kłębowiec 4 - 7 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Legion Strączno 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 więcej
Unia Dolice - SCRS Barlinek 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 6 - 3 więcej
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Masovia Maszewo - Rolpol Chlebowo 5 - 7 więcej
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 6 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Sparta Węgorzyno - Orzeł Pęzino 3 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Mechanik Warnice 9 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Jeziorak Szczecin - Vielgovia Szczecin 5 - 1 więcej
Stal II Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Dąb Dębno - Myśla Dargomyśl 21 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Czarni Lubanowo - Łabędź Widuchowa 1 - 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Iskra Banie 7 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Łącko 3 - 4 więcej
Pogoń Noskowo - Derby Gwiazdowo 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino 0 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Sława Sławno - Rasel Dygowo 1 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1 - 3 więcej
Lech Poznań - Warta Poznań 3 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Vineta Wolin - AP Bałtyk Koszalin 3 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 1 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin 2 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2 - 2 więcej
Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 2 więcej
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 2
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
piłka nożna/wojewódzka okręgówka: 2
  MN Sport
top komentarze
newsy:
4 » Sędziowie w A-klasie
3 » Światowid nie zagra w A »
2 » Kort z nowym kontraktem
1 » Pierwsze wzmocnienie Ko »
1 » Chemik rozpoczyna przyg »
1 » Sprzedaż karnetów na me »
1 » KS Sława Choszczno posz »
1 » Srebro Liska
1 » Powołano Spółkę odpowie »
1 » Sokół poszukuje sparin »
mecze:
29 » Morzycko Moryń-Sparta W »
21 » Olimpia Elbląg-Gwardia  »
19 » GKS 1962 Jastrzębie-Błę »
17 » Sokół Karlino-GKS Leśni »
17 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
16 » Światowid 63 Łobez-Sarm »
15 » Intermarche-Rega Trzebi »
11 » Iskra Białogard-Bałtyk  »
10 » Jeziorak Szczecin-Hutni »
8 » Gryf Kamień Pomorski-Vi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
GSSJR Gunnerblog
haha10
gości: 1068
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101597
• newsów: 66476
• użytkowników: 60406
• komentarzy: 1017210
• zdjęć: 706362
• relacji: 35096
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies