ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 czerwiec 2017
pokaż:
11 czerwiec
IV edycja Akademii Młodych Orłów w Szczecinie więcej
Regaty o Puchar Magnolii więcej
Tennis Europe KOŁOBRZEG CUP 2017 więcej
I Turniej Juniorów Rolpol Cup 2017 więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - finał KOZPN więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Leśnik Manowo - GKS Przodkowo 1 - 3 więcej
Pogoń Lębork - Gwardia Koszalin 0 - 3 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Astra Ustronie Morskie - Dąb Dębno 4 - 0 więcej
Ina Goleniów - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Saturn Mielno 6 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mechanik Warnice - Ogniwo Babinek 3 - 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 2 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Gavia Choszczno 1 - 8 więcej
Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino 2 - 1 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Jedność-Ikar Krosino 2 - 2 więcej
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 7 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Arkonia II Szczecin - Zalew Stepnica 2 - 2 więcej
Sparta Skalin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 4 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 więcej
KP Przecław - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Czcibor Cedynia 2 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Iskra Pomień 1 - 4 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 6 - 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 0 - 6 więcej
Sokół Granowo - Drawa Drawno 0 - 13 więcej
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 11 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - GKS Golenice 8 - 3 więcej
Piast Piaseczno - Iskra Lutówko 2 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Czarni Czerników 0 - 3 więcej
Piast II Karsko - Olimpia Smolnica 6 - 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Gryf Nowielin 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 5 więcej
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Grom Płonno 0 - 6 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo 3 - 0 więcej
Gryf Przekolno - Orzeł Żeńsko 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimp Gościno - Mustang Wielgie 0 - 3 więcej
KKP Chełmża - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 0 więcej
Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3 - 3 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Grom Wolsztyn 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Darpol Barzowice - Dolina Łętowska 7 - 0 więcej
KS Skibno - Strong Zielenica 1 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 9 - 2 więcej
Orzeł Smardzewo - Płomień Jeżyczki 5 - 0 więcej
Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica 4 - 2 więcej
Resko Karcino - Jantar Siemyśl 7 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 5 - 0 więcej
Graf Bukówko - Mechanik Turowo 4 - 3 więcej
Grot Bonin - KS Gwda Wielka 2 - 5 więcej
Głaz Tychowo - Pogoń Wierzchowo 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 więcej
Legion Strączno - LKS Karsibór 3 - 0 więcej
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 6 - 4 więcej
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 1 - 2 więcej
Santos Kłębowiec - Gryf Budowo 1 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 7 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Zorza Dobrzany 3 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Gryfice 9 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Iskra Banie - Czarni Lubanowo 9 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
KS Łącko - Pogoń Noskowo 6 - 2 więcej
Grab Grabowo - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Gavia Choszczno - FASE Szczecin 0 - 5 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Terziotti zrezygnował
3 » Nie żyje prezes Tanowii
2 » W środę gra pierwsza li »
1 » Niedosyt Świtu mimo ros »
1 » Najlepsi strzelcy kosza »
1 » Lisek ze Złotymi Kolcam »
1 » Nowi członkowie w zarzą »
mecze:
61 » Pogoń Szczecin-Bruk-Bet »
40 » Ina Nadarzyn-Remor Recz
39 » Merkury Nowogródek Pom. »
34 » Gryf Wejherowo-Gwardia  »
31 » Błękitni Stargard-ROW 1 »
25 » GKS Bełchatów-Gwardia K »
23 » Orzeł Pęzino-Dąbrovia S »
22 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
21 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
19 » Gryf Polanów-Sokół Karl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
ebi hudini
piszzmiane pszczolek
gości: 1005
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102817
• newsów: 67185
• użytkowników: 60773
• komentarzy: 1027567
• zdjęć: 719865
• relacji: 35556
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies