ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 czerwiec 2017
pokaż:
11 czerwiec
IV edycja Akademii Młodych Orłów w Szczecinie więcej
Regaty o Puchar Magnolii więcej
Tennis Europe KOŁOBRZEG CUP 2017 więcej
I Turniej Juniorów Rolpol Cup 2017 więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - finał KOZPN więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Leśnik Manowo - GKS Przodkowo 1 - 3 więcej
Pogoń Lębork - Gwardia Koszalin 0 - 3 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Astra Ustronie Morskie - Dąb Dębno 4 - 0 więcej
Ina Goleniów - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Saturn Mielno 6 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mechanik Warnice - Ogniwo Babinek 3 - 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 2 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Gavia Choszczno 1 - 8 więcej
Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino 2 - 1 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Jedność-Ikar Krosino 2 - 2 więcej
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 7 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Arkonia II Szczecin - Zalew Stepnica 2 - 2 więcej
Sparta Skalin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 4 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 więcej
KP Przecław - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Czcibor Cedynia 2 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Iskra Pomień 1 - 4 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 6 - 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 0 - 6 więcej
Sokół Granowo - Drawa Drawno 0 - 13 więcej
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 11 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - GKS Golenice 8 - 3 więcej
Piast Piaseczno - Iskra Lutówko 2 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Czarni Czerników 0 - 3 więcej
Piast II Karsko - Olimpia Smolnica 6 - 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Gryf Nowielin 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 5 więcej
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Grom Płonno 0 - 6 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo 3 - 0 więcej
Gryf Przekolno - Orzeł Żeńsko 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimp Gościno - Mustang Wielgie 0 - 3 więcej
KKP Chełmża - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 0 więcej
Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3 - 3 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Grom Wolsztyn 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Darpol Barzowice - Dolina Łętowska 7 - 0 więcej
KS Skibno - Strong Zielenica 1 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 9 - 2 więcej
Orzeł Smardzewo - Płomień Jeżyczki 5 - 0 więcej
Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica 4 - 2 więcej
Resko Karcino - Jantar Siemyśl 7 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 5 - 0 więcej
Graf Bukówko - Mechanik Turowo 4 - 3 więcej
Grot Bonin - KS Gwda Wielka 2 - 5 więcej
Głaz Tychowo - Pogoń Wierzchowo 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 więcej
Legion Strączno - LKS Karsibór 3 - 0 więcej
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 6 - 4 więcej
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 1 - 2 więcej
Santos Kłębowiec - Gryf Budowo 1 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 7 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Zorza Dobrzany 3 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Gryfice 9 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Iskra Banie - Czarni Lubanowo 9 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
KS Łącko - Pogoń Noskowo 6 - 2 więcej
Grab Grabowo - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Gavia Choszczno - FASE Szczecin 0 - 5 więcej
 

Pogoń Szczecin - piłkarz 70 lecia.
multimedia
najnowsze multimedia




Od dziś można oddawać głosy w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego. Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Formuła plebiscytu pozostaje niezmienna - kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki z regionu szczecińskiego i koszalińskiego.

Swoje głosy można oddawać we wszystkich klasach rozgrywkowych - wybieramy piłkarza Ekstraklasy, najlepszego futsalowca oraz piłkarza II ligi, III ligi, IV ligi, Szczecińskiej Klasy Okręgowej, Koszalińskiej Klasy Okręgowej, regionalnej okręgówki Szczecin oraz Koszalin, A-klasowca, B-klasowca oraz najlepszą piłkarkę.

Jak głosować?

Wystarczy na naszym portalu wybrać ligę, w której chce się oddać głos. A następnie zagłosować na wybranego zawodnika. Nowością jest to, że jeden głos oddany na portalu ligowiec.net liczony będzie w plebiscycie jako 2 punkty. Głosowanie potrwa do północy 31 stycznia. W internecie będzie można śledzić klasyfikację.

Sprawdź aktualne wyniki!. Wyniki aktualizowane są co 6 godzin.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
inne/plebiscyt roku: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Frączczak z nową umową!
6 » Piłkarze Energetyka odc »
5 » Vineta zgarnia najwięks »
3 » Gyurcsó wypożyczony do »
3 » Głosowanie czas zacząć!
2 » Wybieramy najlepszą jed »
1 » Przepadło ponad 15 mln  »
1 » Flota wznawia zajęcia
1 » Noworoczne zmiany w Kot »
1 » Piłkarze z wizytą u prz »
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-Chojnicz »
1 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
1 » Zagłębie Lubin-Energa A »
1 » IX Memoriał im. Zygmunt »
1 » Sęp Brzesko-SCRS Barlin »
1 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
1 » Energa AZS Koszalin-SPR »
1 » AZS Koszalin-Anwil Włoc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 38
adi888x8 alf
alfa1 babacia
beka bombelo
cocolinoo danilo0184
DarekDarek dizel
fbi gisi1
gumis1 himba
Junioro kacpirowsk...
kitajec krasz
kuksu kupa1
lapek lisek1
mamamija nurek
oblivion97... radar87
rybka666 sexy
shamix stalowy
supersayaj... szerwony17
tadeuszads trenerka
vabank yeti1
zara zywyy
gości: 1231
statystyki portalu
• drużyn: 2694
• imprez: 103002
• newsów: 67875
• użytkowników: 63471
• komentarzy: 1033390
• zdjęć: 725465
• relacji: 35912
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies