ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 czerwiec 2017
pokaż:
11 czerwiec
IV edycja Akademii Młodych Orłów w Szczecinie więcej
Regaty o Puchar Magnolii więcej
Tennis Europe KOŁOBRZEG CUP 2017 więcej
I Turniej Juniorów Rolpol Cup 2017 więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - finał KOZPN więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Leśnik Manowo - GKS Przodkowo 1 - 3 więcej
Pogoń Lębork - Gwardia Koszalin 0 - 3 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Astra Ustronie Morskie - Dąb Dębno 4 - 0 więcej
Ina Goleniów - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Saturn Mielno 6 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mechanik Warnice - Ogniwo Babinek 3 - 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 2 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Gavia Choszczno 1 - 8 więcej
Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino 2 - 1 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Jedność-Ikar Krosino 2 - 2 więcej
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 7 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Arkonia II Szczecin - Zalew Stepnica 2 - 2 więcej
Sparta Skalin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 4 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 więcej
KP Przecław - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Czcibor Cedynia 2 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Iskra Pomień 1 - 4 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 6 - 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 0 - 6 więcej
Sokół Granowo - Drawa Drawno 0 - 13 więcej
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 11 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - GKS Golenice 8 - 3 więcej
Piast Piaseczno - Iskra Lutówko 2 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Czarni Czerników 0 - 3 więcej
Piast II Karsko - Olimpia Smolnica 6 - 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Gryf Nowielin 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 5 więcej
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Grom Płonno 0 - 6 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo 3 - 0 więcej
Gryf Przekolno - Orzeł Żeńsko 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimp Gościno - Mustang Wielgie 0 - 3 więcej
KKP Chełmża - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 0 więcej
Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3 - 3 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Grom Wolsztyn 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Darpol Barzowice - Dolina Łętowska 7 - 0 więcej
KS Skibno - Strong Zielenica 1 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 9 - 2 więcej
Orzeł Smardzewo - Płomień Jeżyczki 5 - 0 więcej
Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica 4 - 2 więcej
Resko Karcino - Jantar Siemyśl 7 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 5 - 0 więcej
Graf Bukówko - Mechanik Turowo 4 - 3 więcej
Grot Bonin - KS Gwda Wielka 2 - 5 więcej
Głaz Tychowo - Pogoń Wierzchowo 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 więcej
Legion Strączno - LKS Karsibór 3 - 0 więcej
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 6 - 4 więcej
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 1 - 2 więcej
Santos Kłębowiec - Gryf Budowo 1 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 7 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Zorza Dobrzany 3 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Gryfice 9 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Iskra Banie - Czarni Lubanowo 9 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
KS Łącko - Pogoń Noskowo 6 - 2 więcej
Grab Grabowo - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Gavia Choszczno - FASE Szczecin 0 - 5 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 2
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
piłka nożna/wojewódzka okręgówka: 2
  MN Sport
top komentarze
newsy:
4 » Sędziowie w A-klasie
3 » Światowid nie zagra w A »
2 » Kort z nowym kontraktem
1 » Pierwsze wzmocnienie Ko »
1 » Chemik rozpoczyna przyg »
1 » Sprzedaż karnetów na me »
1 » KS Sława Choszczno posz »
1 » Srebro Liska
1 » Powołano Spółkę odpowie »
1 » Sokół poszukuje sparin »
mecze:
29 » Morzycko Moryń-Sparta W »
21 » Olimpia Elbląg-Gwardia  »
19 » GKS 1962 Jastrzębie-Błę »
17 » Sokół Karlino-GKS Leśni »
17 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
16 » Światowid 63 Łobez-Sarm »
15 » Intermarche-Rega Trzebi »
11 » Iskra Białogard-Bałtyk  »
10 » Jeziorak Szczecin-Hutni »
8 » Gryf Kamień Pomorski-Vi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
GSSJR Gunnerblog
haha10
gości: 1068
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101597
• newsów: 66476
• użytkowników: 60406
• komentarzy: 1017210
• zdjęć: 706362
• relacji: 35096
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies