ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 czerwiec 2017
pokaż:
10 czerwiec
IV edycja Akademii Młodych Orłów w Szczecinie więcej
147 Ultra 100 mil Szczecin - Kołobrzeg więcej
Liga Bałtycka Żaków - finał KOZPN więcej
63. Memoriał Janusza Kusocińskiego więcej
Regaty o Puchar Magnolii więcej
Finał Regionalny ZZPN Szczecin - Żak F więcej
Finał Regionalny ZZPN Szczecin - Orlik E2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Elana Toruń - Lech II Poznań 5 - 3 więcej
Górnik Konin - Wda Świecie 3 - 2 więcej
Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz 1 - 2 więcej
Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin 1 - 5 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 3 - 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo 2 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 0 - 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Piast Chociwel 2 - 0 więcej
Olimp Gościno - Gryf Polanów 4 - 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Energetyk Gryfino 0 - 9 więcej
Osadnik Myślibórz - Sparta Węgorzyno 0 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Czarni Lubanowo 12 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 3 - 1 więcej
Polonia Płoty - Błękit Pniewo 1 - 1 więcej
Piast Karsko - Iskra Golczewo 0 - 2 więcej
Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Stal Szczecin 3 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Ina Ińsko 2 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 1 - 7 więcej
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 2 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec 1 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 0 - 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Korona Człopa 3 - 0 więcej
Błonie Barwice - Iskra Białogard 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Błękitni Trzygłów - Flota Świnoujście 3 - 4 więcej
Tanowia Tanowo - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 8 więcej
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 12 - 0 więcej
Promień Mosty - Mewa Resko 0 - 4 więcej
Wicher Brojce - Zootechnik Kołbacz 8 - 1 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Pomorzanin Krąpiel 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 3 - 1 więcej
Klon Krzęcin - SCRS Barlinek 2 - 5 więcej
Kłos Pełczyce - Biali Sądów 1 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Unia Dolice 1 - 7 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Darłovia Darłowo 0 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 7 - 0 więcej
Fala Hen Gąski - Wrzos Wrzosowo 1 - 6 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 0 więcej
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 1 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Sokół Suliszewo 4 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Mirstal Mirosławiec 0 - 10 więcej
Grom Szwecja - Redłovia Redło 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Intermarche-Rega II Trzebiatów 3 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 5 - 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje 1 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Zieloni Wyszobór 5 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Sowianka Sowno 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Światowid 63 Łobez - Zorza Tychowo 5 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 2 - 0 więcej
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 2 - 3 więcej
WODR Barzkowice - Unia Stargard 0 - 5 więcej
Dąb Dębice - PC Kluczevia II Stargard 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 5 więcej
Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Korona Klępicz 0 - 1 więcej
Grot Gardno - Iskra Banie 1 - 4 więcej
Witniczanka Witnica - Unia Swochowo 12 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 1 - 8 więcej
Rurzyca Nawodna - Pro-Team Żarczyn 8 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Gryf Objezierze - Sokół Sokoliniec 4 - 0 więcej
Remor Recz - Saturn Szadzko 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Orkan Rów 8 - 0 więcej
Stal Lipiany - Pomorzanin Cychry 6 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Górnicza Konin - Olimpia II Szczecin 5 - 0 więcej
AP LG Gdańsk - Polonia Środa WLKP 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 7 więcej
Wicher Rąbino - Grot Gorawino 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Dobrowo - Mechanik II /Iskra Bobolice 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Łabędź Widuchowa - Grot Gardno 2 - 3 więcej
13:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna I liga PLO
Radowia Radowo Małe - Sokół St. Dąbrowa 6 - 5 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Manowo 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Bajgiel Będzino - Wicher Mierzym 2 - 3 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Wda Świecie - Pogoń Szczecin 0 - 1 więcej
Arka Gdynia - Lech Poznań 1 - 5 więcej
Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Terziotti zrezygnował
3 » Nie żyje prezes Tanowii
2 » W środę gra pierwsza li »
1 » Niedosyt Świtu mimo ros »
1 » Najlepsi strzelcy kosza »
1 » Lisek ze Złotymi Kolcam »
1 » Nowi członkowie w zarzą »
mecze:
61 » Pogoń Szczecin-Bruk-Bet »
40 » Ina Nadarzyn-Remor Recz
39 » Merkury Nowogródek Pom. »
34 » Gryf Wejherowo-Gwardia  »
31 » Błękitni Stargard-ROW 1 »
25 » GKS Bełchatów-Gwardia K »
23 » Orzeł Pęzino-Dąbrovia S »
22 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
21 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
19 » Gryf Polanów-Sokół Karl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
ebi hudini
piszzmiane pszczolek
gości: 1005
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102817
• newsów: 67185
• użytkowników: 60773
• komentarzy: 1027567
• zdjęć: 719865
• relacji: 35556
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies