ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 maj 2017
pokaż:
07 maj
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
Mistrzostwa Polski Kadetów – Olecko 2017 więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. drawsko-wałecka więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
KK Warszawa - Śląsk Wrocław 62 - 73 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Korona Człopa 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Łożnica 1 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Ogniwo Babinek - Koral Mostkowo 1 - 0 więcej
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 2 - 3 więcej
Biali Sądów - Unia Dolice 2 - 1 więcej
Polonia Giżyn - Gavia Choszczno 2 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Jedność Tuczno 11 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Lech Poznań - Miedź Legnica 0 - 1 więcej
Gryf Słupsk - Pogoń Szczecin 0 - 5 więcej
Śląsk Wrocław - Warta Poznań 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Korona Stuchowo 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 3 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Dąb Dębice 2 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - OKS Center MD Goleniów 4 - 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin 2 - 4 więcej
Aquila Szczecin - Sparta Skalin 7 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Korona Klępicz - Pro-Team Żarczyn 0 - 3 więcej
LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 2 - 5 więcej
Energetyk II Gryfino - Witniczanka Witnica 6 - 0 więcej
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 1 - 4 więcej
Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 3 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Unia Swochowo 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Drawa Drawno - Błękitni Sarnik 16 - 1 więcej
Saturn Szadzko - Orzeł Bierzwnik 1 - 4 więcej
Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 3 - 4 więcej
Iskra Pomień - Iskra Warszyn 7 - 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 2 - 2 więcej
Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn 2 - 3 więcej
Sokół Granowo - Remor Recz 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Czarni Czerników 0 - 0 więcej
Iskra Lutówko - Pomorzanin Cychry 2 - 4 więcej
Orkan Rów - Stal Lipiany 4 - 7 więcej
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 - 1 więcej
Gryf Nowielin - Olimpia Smolnica 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 3 - 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 5 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 0 - 3 więcej
Błękitni II Trzygłów - Światowid Łobez 0 - 3 więcej
Iskra II Golczewo - Światowid 63 II Łobez 3 - 0 więcej
Orzeł Prusinowo - Gardominka Mechowo 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Zjednoczeni Wapnica 4 - 3 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Bryza Reńsko 4 - 2 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Piast Kolin 1 - 18 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Komarex Komarowo 1 - 0 więcej
Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino 0 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 2 więcej
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 5 - 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Gryf Przekolno 2 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice 3 - 1 więcej
Zryw Góralice - Sokół Różańsko 0 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Błękitni Białęgi 6 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Olimpia III Szczecin - Błękitni II Stargard 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Medyk II Konin - TKKF Stilon Gorzów 2 - 0 więcej
Stomil Olsztyn - MUKS Praga Warszawa 4 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Polonia Poznań 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
GSS Grodzisk Wielkopolski - Olimpia II Szczecin 0 - 2 więcej
Kotwica Kórnik - Górnicza Konin 3 - 0 więcej
Polonia Środa WLKP - Grom Wolsztyn 1 - 1 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 5 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Strong Zielenica - Płomień Jeżyczki 6 - 1 więcej
Dolina Łętowska - Passat Bukowo Morskie 2 - 5 więcej
Arkadia II Malechowo - Olympic Warszkowo 2 - 3 więcej
Darpol Barzowice - Orzeł Smardzewo 3 - 1 więcej
KS Skibno - Wrzos Wrześnica 6 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Jantar Siemyśl - Huragan Bierzwnica 3 - 3 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino 2 - 3 więcej
Resko Karcino - Wicher Rąbino 3 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Wicher Mierzym 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II /Iskra Bobolice 2 - 4 więcej
SP Wilcze Laski - Grot Bonin 4 - 4 więcej
Błękitni Gonne Małe - Gryf Dobrowo 2 - 4 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 3 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Graf Bukówko 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn 0 - 4 więcej
LKS Karsibór - Grom Giżyno 1 - 7 więcej
Legion Strączno - Znicz Dzikowo 5 - 3 więcej
Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo 2 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje 6 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Masovia Maszewo - Promień Mosty 1 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 11 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Sparta Węgorzyno - Orkan Suchań 7 - 0 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
Orzeł Pęzino - Mechanik Warnice 5 - 8 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Stal II Szczecin - Jeziorak Szczecin 1 - 5 więcej
SALOS II Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 6 - 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 1 - 8 więcej
Dąb Dębno - Witniczanka Witnica 15 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - GKS Golenice 14 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Zootechnik Kołbacz - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 4 więcej
Czarni Lubanowo - Iskra Banie 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - KS Łącko 1 - 6 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Grab Grabowo 5 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Sokół Lulewice - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 8 - 2 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Drzewiarz Krosino 1 - 6 więcej
piłka nożna I liga PLO
Iskra Białogard - Sokół St. Dąbrowa 11 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 2 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Akademia MKP II Szczecinek 0 - 9 więcej
Grom Szwecja - Korona Człopa 5 - 1 więcej
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 7 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Iskra Białogard - Spójnia Świdwin 3 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Arkadia Malechowo 2 - 0 więcej
Sława Sławno - Wrzos Wrzosowo 5 - 0 więcej
FCSM Kołobrzeg - Bajgiel Będzino 8 - 1 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia 0 - 1 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Wda Świecie - Lechia Gdańsk 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Arkonia Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 2 - 4 więcej
Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Gavia Choszczno 6 - 0 więcej
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 1 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0 - 2 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań 0 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
GOSiRki Piaseczno - Mitech Żywiec 4 - 3 więcej
AZS UJ Kraków - Sztorm AWFiS Gdańsk 3 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
AZS Wrocław - Górnik Łęczna 0 - 2 więcej
Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych 5 - 0 więcej
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin 30 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - UKS PCM Kościerzyna 24 - 18 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 34 - 19 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Nie żyje prezes Tanowii
2 » W środę gra pierwsza li »
2 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Najlepsi strzelcy kosza »
1 » Lisek ze Złotymi Kolcam »
mecze:
46 » Merkury Nowogródek Pom. »
40 » Pogoń Szczecin-Bruk-Bet »
35 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
26 » Gryf Wejherowo-Gwardia  »
25 » GKS Bełchatów-Gwardia K »
22 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
21 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
20 » Orzeł Pęzino-Dąbrovia S »
20 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
19 » Grom Płonno-Koral Mostk »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
icemix Lukas1986
pszczolek TUPACK
gości: 1042
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102817
• newsów: 67167
• użytkowników: 60758
• komentarzy: 1027133
• zdjęć: 719225
• relacji: 35542
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies