ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 maj 2017
dodaj sparing
pokaż:
27 maj
Polish Match Tour więcej
Arkonia Cup więcej
Mecz Gwiazd 2017 więcej
KSW 39 Colosseum więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
XII Choszczeński Maraton Rowerowy więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa szczeciniecka więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa dziewcząt więcej
piłka nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa 2 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Warta Poznań 2 - 2 więcej
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 1 - 1 więcej
Raków Częstochowa - Odra Opole 3 - 0 więcej
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg 2 - 3 więcej
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 0 - 2 więcej
Puszcza Niepołomice - Gryf Wejherowo 0 - 0 więcej
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 0 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 2 - 4 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Świt Skolwin - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 więcej
Elana Toruń - Vineta Wolin 3 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gwardia Koszalin 0 - 7 więcej
Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań 0 - 3 więcej
Pogoń Lębork - KS Chwaszczyno 2 - 0 więcej
Górnik Konin - Jarota Jarocin 2 - 2 więcej
Sokół Kleczew - Wda Świecie 2 - 2 więcej
KKS 1925 Kalisz - GKS Przodkowo 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Piast Chociwel 6 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin 2 - 4 więcej
Energetyk Gryfino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 4 - 0 więcej
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 1 - 3 więcej
Dąb Dębno - Drawa Drawsko Pom. 3 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
Gryf Polanów - Gryf Kamień Pomorski 4 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn 5 - 2 więcej
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 3 więcej
Piast Karsko - Błękit Pniewo 1 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Stal Szczecin 4 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 2 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 - 1 więcej
Odra Chojna - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 0 - 0 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 1 - 5 więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Wieża Postomino więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 0 - 1 więcej
Iskra Białogard - Korona Człopa 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska 5 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - Iskierka Szczecin 0 - 8 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 4 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra 3 - 1 więcej
Promień Mosty - Flota Świnoujście 0 - 4 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Unia Dolice - Gavia Choszczno 2 - 4 więcej
Klon Krzęcin - Orkan Suchań 4 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Biali Sądów 0 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Ogniwo Babinek 2 - 1 więcej
Sęp Brzesko - SCRS Barlinek 3 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 0 - 1 więcej
Fala Hen Gąski - Błękitni Stary Jarosław 3 - 3 więcej
Radew Białogórzyno - Jedność-Ikar Krosino 1 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 0 - 8 więcej
Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 0 - 2 więcej
17:00  Jedność Tuczno - Hubertus Biały Bór więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło 5 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Academy Wrocław - Gryf Słupsk 3 - 2 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3 - 1 więcej
12:00  Warta Poznań - Miedź Legnica więcej
14:00  Zagłębie Lubin - SALOS Szczecin więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 2 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica 4 - 1 więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń więcej
Zieloni Wyszobór - Znicz Wysoka Kamieńska 0 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Intermarche-Rega II Trzebiatów 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Światowid 63 Łobez - Rolpol Chlebowo 4 - 0 więcej
16:00  Orzeł Pęzino - Unia Stargard więcej
WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 2 - 5 więcej
Dąb Dębice - Zorza Tychowo 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
17:00  KP Przecław - Orzeł Grzędzice więcej
Hanza Goleniów - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 0 więcej
19:15  Arkonia II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Łabędź Widuchowa 0 - 3 więcej
Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin 4 - 1 więcej
Grot Gardno - Czcibor Cedynia 0 - 4 więcej
Witniczanka Witnica - Korona Klępicz 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik 1 - 6 więcej
Korona Raduń - Iskra Warszyn 9 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - GKS Golenice 2 - 0 więcej
Stal Lipiany - Czarni Czerników 11 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Świt Skolwin - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Lotnik Czarne 4 - 0 więcej
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Błyskawica Kluki 4 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo II Babinek - Florek Trzeszczyn 3 - 0 więcej
Polonia Gryfino - Wicher Steklno 3 - 2 więcej
Leśnik Kliniska - Pionier Szczecin 6 - 2 więcej
Komarex Komarowo - Hutnik II Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Olimpia Troszyn - Tywa Swobnica 0 - 3 więcej
16:00  Merkury Nowogródek Pom. - Zryw Góralice więcej
16:00  Błękitni Białęgi - Chrobry Boleszkowice więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Pomorzanin Nowogard - Fala Międzyzdroje więcej
Błękitni II Stargard - Zalew Stepnica 0 - 7 więcej
13:00  Hattrick Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
17:30  Energetyk Junior Gryfino - Olimpia III Szczecin więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Stomil Olsztyn - KS Raszyn 0 - 0 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Błękitni Stargard 2 - 5 więcej
MUKS Praga Warszawa - KKP Bydgoszcz 2 - 0 więcej
13:00  Polonia Poznań - Medyk II Konin więcej
UKS SMS II Łódź - Unifreeze Górzno 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
11:00  Olimp Gościno - Olimpia II Szczecin więcej
14:00  Polonia Środa WLKP - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
16:00  AP LG Gdańsk - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Głaz Tychowo - SP Wilcze Laski 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
16:00  Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Energetyk Gryfino - SCRS Barlinek 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
11:00  Jantar Dziwnów - Polonia Płoty więcej
12:30  Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
11:00  Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica więcej
Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
11:00  Pomorzanin Krąpiel - Orkan Suchań więcej
12:00  Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Prawobrzeże Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
13:00  GKS Golenice - Zieloni Zielin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
11:00  Łabędź Widuchowa - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna I liga PLO
Amator Kołobrzeg - Sokół St. Dąbrowa 6 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Iskra Białogard 5 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Radowia Radowo Małe 3 - 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga PLO
Lech Czaplinek - Oldboje Manowo 3 - 1 więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów 7 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 8 - 1 więcej
Lotnik Mirosławiec - Pamet Świdwin 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Spójnia Świdwin - Płomień Myślino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
11:00  Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz więcej
11:00  Bajgiel Będzino - Wicher Mierzym więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zryw Kretomino 1 - 7 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
Olimp Złocieniec - Pomorzanin Sławoborze 6 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
10:00  Wieża Postomino - Wrzos Wrzosowo więcej
11:00  Arkadia Malechowo - Sława Sławno więcej
11:00  Bajgiel Będzino - Saturn Mielno więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
12:00  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
14:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Piast Gliwice - Wisła Płock 4 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 1 - 3 więcej
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec 7 - 1 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - GOSiRki Piaseczno 1 - 2 więcej
AZS UJ Kraków - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław 2 - 0 więcej
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 - 1 więcej
UKS SMS Łódź - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock 31 - 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/Juniorzy: 2
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 3
piłka nożna/Oldboje: 2
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
29 » Skorża poprowadzi Pogoń
13 » Odszedł od nas Tadeusz  »
11 » Kto poprowadzi Pogoń?
9 » Awanse i spadki ad. 201 »
5 » Kibice Kotwicy piszą do »
2 » Maciej Wołosz odchodzi  »
1 » Jagiełło odchodzi z Pol »
1 » Kolorowa Cedynia i braz »
1 » Frelek poprowadzi Sandr »
1 » Mateusz Malinowski dołą »
mecze:
32 » Chemik Police-Mierzynia »
27 » Kotwica Kołobrzeg-Polon »
24 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-B »
23 » Odra Chojna-Intermarche »
22 » Wicher Brojce-Ehrle Dob »
21 » Bałtyk Koszalin-Rasel D »
20 » GKS Leśnik Manowo-Gward »
17 » Ina Nadarzyn-Drawa Draw »
16 » Hutnik Szczecin-Piast C »
16 » Orzeł Łubowo-Mirstal Mi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 18
1986 Ajron
andrzej555 fikolek
filippo iskra04
kochampilk... KSHAJKA
marcin567 marianus14
nowy14 nutralny74
polo1 pszczolek
royal447 rudy007
tomasztoma... v2
gości: 1309
statystyki portalu
• drużyn: 2625
• imprez: 96498
• newsów: 65763
• użytkowników: 60237
• komentarzy: 1011384
• zdjęć: 698357
• relacji: 34846
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies