ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 maj 2017
pokaż:
27 maj
Polish Match Tour więcej
Arkonia Cup więcej
Mecz Gwiazd 2017 więcej
KSW 39 Colosseum więcej
Netto MiniMundial Dźwirzyno więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
XII Choszczeński Maraton Rowerowy więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa szczeciniecka więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa dziewcząt więcej
Topliga: Seahawks Gdynia - Husaria Szczecin 35:19 więcej
piłka nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa 2 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Warta Poznań 2 - 2 więcej
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 1 - 1 więcej
Raków Częstochowa - Odra Opole 3 - 0 więcej
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg 2 - 3 więcej
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 0 - 2 więcej
Puszcza Niepołomice - Gryf Wejherowo 0 - 0 więcej
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 0 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 2 - 4 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Świt Skolwin - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 więcej
Elana Toruń - Vineta Wolin 3 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gwardia Koszalin 0 - 7 więcej
Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań 0 - 3 więcej
Pogoń Lębork - KS Chwaszczyno 2 - 0 więcej
Górnik Konin - Jarota Jarocin 2 - 2 więcej
Sokół Kleczew - Wda Świecie 2 - 2 więcej
KKS 1925 Kalisz - GKS Przodkowo 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Piast Chociwel 6 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin 2 - 4 więcej
Energetyk Gryfino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 4 - 0 więcej
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 1 - 3 więcej
Dąb Dębno - Drawa Drawsko Pom. 3 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
Gryf Polanów - Gryf Kamień Pomorski 4 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn 5 - 2 więcej
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 3 więcej
Piast Karsko - Błękit Pniewo 1 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 2 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 - 1 więcej
Odra Chojna - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 0 - 0 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 1 - 5 więcej
Spójnia Świdwin - Wieża Postomino 1 - 3 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 0 - 1 więcej
Iskra Białogard - Korona Człopa 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska 5 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - Iskierka Szczecin 0 - 8 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 4 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra 3 - 1 więcej
Promień Mosty - Flota Świnoujście 0 - 4 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Unia Dolice - Gavia Choszczno 2 - 4 więcej
Klon Krzęcin - Orkan Suchań 4 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Biali Sądów 0 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Ogniwo Babinek 2 - 1 więcej
Sęp Brzesko - SCRS Barlinek 3 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 0 - 1 więcej
Fala Hen Gąski - Błękitni Stary Jarosław 3 - 3 więcej
Radew Białogórzyno - Jedność-Ikar Krosino 1 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 0 - 8 więcej
Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 0 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Hubertus Biały Bór 1 - 6 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło 0 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Academy Wrocław - Gryf Słupsk 3 - 2 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3 - 1 więcej
Warta Poznań - Miedź Legnica 2 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - SALOS Szczecin 2 - 2 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 2 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica 4 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń 6 - 0 więcej
Zieloni Wyszobór - Znicz Wysoka Kamieńska 0 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Intermarche-Rega II Trzebiatów 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Światowid 63 Łobez - Rolpol Chlebowo 4 - 0 więcej
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 0 - 0 więcej
WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 2 - 5 więcej
Dąb Dębice - Zorza Tychowo 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
KP Przecław - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 0 więcej
Arkonia II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Łabędź Widuchowa 0 - 3 więcej
Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin 4 - 1 więcej
Grot Gardno - Czcibor Cedynia 0 - 4 więcej
Witniczanka Witnica - Korona Klępicz 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik 1 - 6 więcej
Korona Raduń - Iskra Warszyn 9 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - GKS Golenice 0 - 3 więcej
Stal Lipiany - Czarni Czerników 11 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
Świt Skolwin - Błękitni Stargard 2 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Lotnik Czarne 4 - 0 więcej
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Błyskawica Kluki 4 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo II Babinek - Florek Trzeszczyn 3 - 0 więcej
Polonia Gryfino - Wicher Steklno 3 - 2 więcej
Leśnik Kliniska - Pionier Szczecin 6 - 2 więcej
Komarex Komarowo - Hutnik II Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Olimpia Troszyn - Tywa Swobnica 0 - 3 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Zryw Góralice 2 - 1 więcej
Błękitni Białęgi - Chrobry Boleszkowice 4 - 4 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Pomorzanin Nowogard - Fala Międzyzdroje 0 - 3 więcej
Błękitni II Stargard - Zalew Stepnica 0 - 7 więcej
Hattrick Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 10 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Olimpia III Szczecin 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Stomil Olsztyn - KS Raszyn 0 - 0 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Błękitni Stargard 2 - 5 więcej
MUKS Praga Warszawa - KKP Bydgoszcz 2 - 0 więcej
Polonia Poznań - Medyk II Konin 0 - 1 więcej
UKS SMS II Łódź - Unifreeze Górzno 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimp Gościno - Olimpia II Szczecin 1 - 9 więcej
Polonia Środa WLKP - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 5 - 1 więcej
AP LG Gdańsk - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 6 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Głaz Tychowo - SP Wilcze Laski 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Energetyk Gryfino - SCRS Barlinek 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 3 - 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 8 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica 0 - 8 więcej
Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Pomorzanin Krąpiel - Orkan Suchań 1 - 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Prawobrzeże Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
GKS Golenice - Zieloni Zielin 0 - 7 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Łabędź Widuchowa - Zootechnik Kołbacz 0 - 0 więcej
piłka nożna I liga PLO
Amator Kołobrzeg - Sokół St. Dąbrowa 6 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Iskra Białogard 5 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Radowia Radowo Małe 3 - 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga PLO
Lech Czaplinek - Oldboje Manowo 3 - 1 więcej
Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów 7 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 8 - 1 więcej
Lotnik Mirosławiec - Pamet Świdwin 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Płomień Myślino 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 5 - 0 więcej
Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zryw Kretomino 1 - 7 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Pomorzanin Sławoborze 6 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Wieża Postomino - Wrzos Wrzosowo 5 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Sława Sławno 0 - 4 więcej
Bajgiel Będzino - Saturn Mielno 1 - 1 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 - 2 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Piast Gliwice - Wisła Płock 4 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 1 - 3 więcej
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec 7 - 1 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - GOSiRki Piaseczno 1 - 2 więcej
AZS UJ Kraków - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław 2 - 0 więcej
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 - 1 więcej
UKS SMS Łódź - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock 31 - 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
1 » Błotny odszedł. Cader i »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Zmieni Słupsk na Starga »
1 » Szósty zagraniczny ster »
mecze:
37 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
36 » Korona Człopa-Błonie Ba »
36 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
25 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
22 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
22 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
maniek100 Sydzia11
gości: 1363
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67438
• użytkowników: 60886
• komentarzy: 1031768
• zdjęć: 724058
• relacji: 35686
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies