ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 kwiecień 2017
pokaż:
09 kwiecień
Szturm na Wieżę Cross Duathlon więcej
4. edycja Ligi Żaków KOZPN grupa drawsko-wałecka więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa drawska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - MOSiR Krosno 105 - 78 więcej
Rosa Radom - Start Lublin 80 - 47 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 71 - 75 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Legia Warszawa - Basket Poznań 57 - 69 więcej
Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 105 - 77 więcej
GKS Tychy - Spójnia Stargard 99 - 51 więcej
GTK Gliwice - Polonia Leszno 71 - 67 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 1 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Leśnik Manowo - Bałtyk Gdynia 2 - 3 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 3 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Czarni Lubanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sokół Karlino - Błonie Barwice 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Pomorzanin Krąpiel - Pomorzanin Nowogard 0 - 6 więcej
Zootechnik Kołbacz - Sarmata Dobra 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Koral Mostkowo - Sęp Brzesko 1 - 1 więcej
Biali Sądów - SCRS Barlinek 4 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 3 - 7 więcej
Zieloni Zielin - Orkan Suchań 4 - 0 więcej
Polonia Giżyn - Ogniwo Babinek 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino 1 - 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Darłovia Darłowo 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Jedność Tuczno 7 - 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 5 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 0 - 0 więcej
Falubaz Zielona Góra - Academy Wrocław 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Jantar Dziwnów 0 - 5 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąb Dębice - Światowid 63 Łobez 1 - 0 więcej
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 0 więcej
PC Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 0 - 3 więcej
WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 2 - 3 więcej
Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 4 więcej
Sparta Skalin - Znicz Niedźwiedź 0 - 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów 0 - 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Vielgovia Szczecin 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Iskra Banie - Korona Klępicz 2 - 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Grot Gardno 5 - 1 więcej
Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin 3 - 0 więcej
Unia Swochowo - Czcibor Cedynia 3 - 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec 4 - 0 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 6 - 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz 2 - 3 więcej
Saturn Szadzko - Drawa Drawno 2 - 4 więcej
Błękitni Sarnik - Gryf Objezierze 5 - 0 więcej
Korona Raduń - Sokół Granowo 6 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - GKS Golenice 0 - 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Goplana Żabów 2 - 5 więcej
Olimpia Smolnica - Wicher Przelewice 1 - 4 więcej
Gryf Nowielin - Iskra Lutówko 1 - 8 więcej
Piast II Karsko - Myśla Dargomyśl 0 - 4 więcej
Czarni Czerników - Orkan Rów 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - Stal Szczecin 1 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 2 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Błękitni II Trzygłów 4 - 0 więcej
Światowid Łobez - Gardominka Mechowo 7 - 1 więcej
Lotnik Czarne - Orzeł Prusinowo 2 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Błyskawica Kluki - Unia II/Gwiazda Żalęcino 5 - 2 więcej
Orkan II Suchań - Dęby Rogowo 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 0 - 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Gryf Przekolno 1 - 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Orzeł Żeńsko 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Chrobry Boleszkowice - Zryw Góralice 1 - 3 więcej
Sekwoja Brwice - Merkury Nowogródek Pom. 1 - 3 więcej
Sokół Różańsko - Błękitni Białęgi 3 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Błękitni II Stargard - Vielgovia Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Mustang Wielgie - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 2 - 0 więcej
KKP Chełmża - Kotwica Kórnik 3 - 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP LG Gdańsk 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1 - 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - KS Skibno 2 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice 1 - 2 więcej
KS Sieciemin - Arkadia II Malechowo 0 - 2 więcej
Strong Zielenica - Dolina Łętowska 7 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Grot Gorawino - Wicher Mierzym 3 - 3 więcej
Huragan Bierzwnica - Syrena-Grot Rymań 1 - 6 więcej
Derby Karścino - Wicher Rąbino 3 - 2 więcej
Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wlk. 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Grot Bonin - Graf Bukówko 3 - 1 więcej
Mechanik II / Iskra Kłanino - Błękitni Gonne Małe 4 - 2 więcej
Mechanik Turowo - SP Wilcze Laski 4 - 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 2 - 2 więcej
KS Gwda Wielka - Głaz Tychowo 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo 1 - 1 więcej
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 3 - 5 więcej
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 - 2 więcej
Gryf Budowo - Legion Strączno 1 - 2 więcej
LKS Karsibór - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Energetyk Gryfino - Światowid 63 Łobez 1 - 1 więcej
Ina Goleniów - SCRS Barlinek 10 - 1 więcej
Odra Chojna - Pomorzanin Nowogard 5 - 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - SALOS II Szczecin 0 - 13 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Promień Mosty - Orzeł Łożnica 4 - 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Leśnik Kliniska 7 - 0 więcej
Dąb Dębice - Masovia Maszewo 1 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra 4 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Vielgovia Szczecin 7 - 2 więcej
AP Hutnik Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Piast Karsko - Sęp Brzesko 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Iskra Banie - Grot Gardno 0 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Grab Grabowo 8 - 1 więcej
Pogoń Noskowo - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Sokół Lulewice 0 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Korona Człopa - Sad Chwiram 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Spójnia Świdwin 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice 6 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Wieża Postomino - Arkadia Malechowo 6 - 2 więcej
Sława Sławno - Zryw Kretomino 1 - 2 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Wda Świecie - CWZS Bydgoszcz 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Gavia Choszczno - Vineta Wolin 0 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 0 - 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 1 więcej
AP Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin 0 - 5 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - Sambor Tczew 29 - 36 więcej
Gwardia Koszalin - SMS II Gdańsk 23 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 34 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Vistal Gdynia - Start Elbląg 38 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - KPR Kobierzyce 27 - 23 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Nowa Rega Trzebiatów - Bronek Koszalin 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off o m.3
SKF KS Poznań - Spójnia Stargard 4 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 1
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/II Liga mężczyzn: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
siatkówka/II liga kobiet: 1
siatkówka/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
10 » Nieprawidłowości w KOZP »
7 » Gwardia zainteresowa Nw »
4 » Spotkanie ws. II-ligowy »
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
3 » Przygotowania Wichra Br »
2 » Plan przygotowań Gavii
2 » Bramkarz poszukiwany
2 » Przepadło ponad 15 mln  »
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
30 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
25 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
6 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
1 » Turów Zgorzelec-AZS Kos »
1 » XVI Memoriał im. Stefan »
1 » Espadon Szczecin-Warta  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
BigFanPogo... dziadeksta...
jurgol niemammoni...
TUPACK
gości: 727
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102929
• newsów: 67650
• użytkowników: 61042
• komentarzy: 1033133
• zdjęć: 724959
• relacji: 35803
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies