ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 kwiecień 2017
pokaż:
02 kwiecień
37. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie / 44. Maraton Dębno więcej
Rowerowa wyprawa z Gryfusem do Malmö więcej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych "CKS Handball Cup" więcej
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
42 Międzynarodowy Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej 17 Memoriał Anny Kłos-Sulimy więcej
V Turniej Minisiatkówki Dziewcząt - Szczecin 2017 więcej
4. edycja Ligi Żaków Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej więcej
Liga Żaków F ZZPN - grupa regionalna 10 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Kotwica 50 Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków 51 - 71 więcej
Spójnia Stargard - GTK Gliwice 57 - 84 więcej
Polonia Leszno - Pogoń Prudnik 72 - 69 więcej
Sokół Łańcut - Rosa II Radom 88 - 94 więcej
SKK Siedlce - GKS Tychy 70 - 74 więcej
Noteć Inowrocław - Doral Nysa Kłodzko 68 - 78 więcej
Astoria Bydgoszcz - Basket Poznań 78 - 87 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza 62 - 69 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Polonia Warszawa - Gryf Wejherowo 1 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Chemik Bydgoszcz - GKS Leśnik Manowo 3 - 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 2 - 1 więcej
Pogoń Lębork - Górnik Konin 0 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Victoria Sianów 2 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Zootechnik Kołbacz 1 - 0 więcej
Wicher Brojce - Orzeł Łożnica 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Ogniwo Babinek - Biali Sądów 0 - 1 więcej
Mechanik Warnice - Zieloni Zielin 1 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Koral Mostkowo 2 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Kotwica II Kołobrzeg - Grom Świelino 4 - 0 więcej
LZS Kowalewice - GKS Leśnik II/Zefir Manowo 0 - 0 więcej
Płomień Myślino - Fala Hen Gąski 2 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Bałtyk Koszalin - Falubaz Zielona Góra 0 - 1 więcej
Gryf Słupsk - Śląsk Wrocław 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 4 - 0 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Sowianka Sowno 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo 2 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - PC Kluczevia II Stargard 2 - 0 więcej
WODR Barzkowice - Dąb Dębice 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Sparta Skalin 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Unia Swochowo 1 - 7 więcej
Czcibor Cedynia - Iskra Banie 3 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 1 - 2 więcej
Energetyk II Gryfino - Łabędź Widuchowa 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Saturn Szadzko 2 - 1 więcej
Świt Barnimie - Iskra Warszyn 2 - 3 więcej
Gryf Objezierze - Orzeł Bierzwnik 1 - 7 więcej
Sokół Granowo - Błękitni Sarnik 1 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 0 - 1 więcej
Iskra Pomień - Drawa Drawno 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - Czarni Czerników 2 - 0 więcej
GKS Golenice - Iskra Lutówko 3 - 3 więcej
Orkan Rów - Gryf Nowielin 2 - 3 więcej
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 2 - 7 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Iskra II Golczewo - Orzeł Mrzeżyno 0 - 0 więcej
Orzeł Prusinowo - Jantar II Dziwnów 4 - 1 więcej
Światowid 63 II Łobez - Światowid Łobez 0 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo 6 - 1 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Zjednoczeni Wapnica 1 - 5 więcej
Orkan II Suchań - Piast Kolin 0 - 4 więcej
Bryza Reńsko - Błyskawica Kluki 5 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo II Babinek - Hutnik II Szczecin 2 - 6 więcej
Komarex Komarowo - Leśnik Kliniska 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 6 - 0 więcej
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 2 - 1 więcej
Gryf Przekolno - Skrzydlaci Będargowo 2 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Tywa Swobnica - Zryw Góralice 3 - 3 więcej
Olimpia Troszyn - Chrobry Boleszkowice 0 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Vielgovia Szczecin - Zalew Stepnica 1 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin 7 - 3 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Polonia Poznań - UKS SMS II Łódź 2 - 1 więcej
Błękitni Stargard - KKP Bydgoszcz 0 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Kotwica Kórnik - Olimpia II Szczecin 2 - 4 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Olimp Gościno 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Arkadia II Malechowo - Strong Zielenica 2 - 3 więcej
Darpol Barzowice - KS Sieciemin 0 - 7 więcej
Olympic Warszkowo - Orzeł Smardzewo 1 - 0 więcej
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Pogoń Wierzchowo 7 - 2 więcej
Błękitni Gonne Małe - Mechanik Turowo 1 - 4 więcej
Głaz Tychowo - Mechanik II / Iskra Kłanino 3 - 0 więcej
Graf Bukówko - KS Gwda Wielka 4 - 0 więcej
Gryf Dobrowo - Grot Bonin 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Unia Dolice - Odra Chojna 0 - 6 więcej
Światowid 63 Łobez - Polski Cukier Kluczevia Stargard 6 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Energetyk Gryfino 0 - 3 więcej
SALOS II Szczecin - Sparta Gryfice 10 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje 7 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Mechanik Warnice - Orkan Suchań 1 - 5 więcej
Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno 4 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 2 - 8 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 3 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Mieszko Mieszkowice - Morzycko Moryń 1 - 4 więcej
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 1 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Sokół Lulewice - Drzewiarz Krosino 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 2 - 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 2 - 7 więcej
Sad Chwiram - Błonie Barwice 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - Zryw Kretomino 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
FCSM Kołobrzeg - Sława Sławno 1 - 2 więcej
Rasel Dygowo - Saturn Mielno 4 - 1 więcej
Bajgiel Będzino - Wieża Postomino 0 - 2 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Vineta Wolin - Chemik Police 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - AP Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
KS Łącko - Dolina Łętowska 8 - 2 więcej
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 2 - 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - Energetyk Gryfino 20 - 35 więcej
AZS UMK Toruń - MKS Grudziądz 32 - 46 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Start Elbląg - Zagłębie Lubin 23 - 21 więcej
Vistal Gdynia - Pogoń Baltica Szczecin 25 - 17 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
KPR Kobierzyce - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25 - 21 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 33 - 29 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - MKS Będzin 3 - 2 więcej
Skra Bełchatów - Effector Kielce 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Bronek Koszalin - SGS Goleniów 1 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Wilki Wilczyn - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
UŻKPS Kościan - Energetyk Poznań 3 - 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off o m.3
Spójnia Stargard - SKF KS Poznań 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
21 » Gwardia Koszalin bez li »
15 » Działacze spotkali się  »
8 » Pogoń Szczecin pojechał »
7 » Walukiewicz piłkarzem P »
7 » Rega Trzebiatów pisze n »
5 » Słowik przejdzie testy  »
5 » Nowa umowa w Azotami po »
4 » Błękitni po pierwszych  »
3 » Słowik bramkarzem Śląs »
3 » Ranking strzelców A Kla »
mecze:
71 » Kasta Szczecin-Majowe-Z »
40 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
32 » Bałtyk II Świeszyno/Kos »
31 » Nest Paliwa Odrzanka Ra »
30 » Wiekowianka Wiekowo-Bło »
10 » Bałtyk Gdynia-Gwardia K »
10 » Pogoń Połczyn Zdrój-Kor »
8 » Spójnia Świdwin-Lech Cz »
8 » Ina Ińsko-Polonia Płoty
8 » Sokół Karlino-Mechanik  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Ryszkiszys...
gości: 865
statystyki portalu
• drużyn: 2626
• imprez: 96591
• newsów: 66011
• użytkowników: 60327
• komentarzy: 1015563
• zdjęć: 703260
• relacji: 34962
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies