ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 kwiecień 2017
pokaż:
19 kwiecień
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Kotwica II Kołobrzeg - Fala Hen Gąski 6 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 2 - 1 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin 2 - 0 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - Mitech Żywiec 3 - 1 więcej
GOSiRki Piaseczno - Medyk Konin 1 - 5 więcej
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 3 - 2 więcej
AZS Wrocław - UKS SMS Łódź 0 - 0 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
Świt Skolwin - Vineta Wolin 3 - 5 więcej
Morzycko Moryń - Pogoń II Szczecin 2 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 0 - 6 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Grom Szwecja - Błonie Barwice 5 - 3 więcej
piłka nożna Halowy Puchar Polski
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 5 - 4 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Gwiazda Ruda Śl. 2 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 24 - 29 więcej
siatkówka Orlen Liga - play-off
Chemik Police - Budowlani Łódź 3 - 1 więcej
Impel Wrocław - DevelopRes Rzeszów 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
 
top komentarze
newsy:
25 » Błękitni bez trenera. K »
7 » Klub zakończył współpra »
5 » Patryk Bil: Sezon się j »
4 » Będzie mniej okręgówek
3 » Trudne rozmowy z Podbes »
3 » Bednarek: Nasze progi s »
3 » Kapuściński od lipca tr »
3 » Malec rozpocznie trenin »
1 » Zwoliński: Pogoń to mój »
1 » Kotwica rozpoczyna budo »
mecze:
55 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
51 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
49 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
37 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
36 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
32 » Gryf Polanów-Sparta Węg »
32 » Korona Człopa-Olimp Zło »
26 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
26 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
26 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
hudini jurgol
ligowykapi...
gości: 795
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106518
• newsów: 69245
• użytkowników: 67643
• komentarzy: 1046933
• zdjęć: 742375
• relacji: 36659
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies