ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 kwiecień 2017
pokaż:
30 kwiecień
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim więcej
Double WarmUp Match Race w ramach cyklu Polish Match Tour więcej
Finał Ogólnopolski XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” więcej
Integracyjne Spotkanie Polsko-Niemieckie więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska grodzka więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalin ziemska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin 81 - 111 więcej
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85 - 86 więcej
Turów Zgorzelec - Twarde Pierniki Toruń 86 - 89 więcej
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102 - 89 więcej
Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79 - 88 więcej
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 69 - 86 więcej
Pro-Basket Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza 76 - 85 więcej
Energa Czarni Słupsk - MOSiR Krosno 89 - 70 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
AZS Politechnika Kraków - AZS UMCS Lublin 93 - 64 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Sokół Łańcut - GTK Gliwice 67 - 68 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Czarni Lubanowo - Ina Ińsko 1 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Piast Karsko 4 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Spójnia Świdwin 5 - 4 więcej
Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 2 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino 6 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Błękitni Stary Jarosław 5 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Jedność-Ikar Krosino 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Lech Poznań 2 - 2 więcej
Warta Poznań - Gwarek Zabrze 2 - 0 więcej
Arka Gdynia - Gryf Słupsk 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 0 - 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 0 - 9 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 2 - 0 więcej
Unia Stargard - Zorza Tychowo 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 1 - 5 więcej
Vielgovia Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Energetyk II Gryfino 1 - 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz 5 - 2 więcej
Unia Swochowo - Iskra Banie 4 - 2 więcej
Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Saturn Szadzko 3 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Sokół Granowo 14 - 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Gryf Objezierze 2 - 1 więcej
Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 3 - 0 więcej
Korona Raduń - Świt Barnimie 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Orkan Rów 3 - 3 więcej
Olimpia Smolnica - Iskra Lutówko 5 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 3 - 3 więcej
Santos Sarbinowo - Piast Piaseczno 1 - 3 więcej
Piast II Karsko - Goplana Żabów 1 - 2 więcej
Czarni Czerników - Gryf Nowielin 6 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - Akademia MKP Szczecinek 3 - 2 więcej
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 7 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid 63 II Łobez - Orzeł Prusinowo 8 - 0 więcej
Lotnik Czarne - Błękitni II Trzygłów 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Błyskawica Kluki - Ogniwo Dzwonowo 5 - 3 więcej
Orkan II Suchań - Unia II/Gwiazda Żalęcino 0 - 3 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Podlesie Sowno 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Hutnik II Szczecin - Wicher Steklno 6 - 2 więcej
Komarex Komarowo - Ogniwo II Babinek 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 1 - 0 więcej
Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo 2 - 2 więcej
Gryf Przekolno - Grom Płonno 2 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Sekwoja Brwice - Zryw Góralice 2 - 1 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Vielgovia Szczecin - Fala Międzyzdroje 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Polonia Poznań - Stomil Olsztyn 0 - 1 więcej
Unifreeze Górzno - KS Raszyn 6 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Orzeł Smardzewo - KS Skibno 0 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice 5 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Dolina Łętowska 3 - 0 więcej
KS Sieciemin - Strong Zielenica 0 - 4 więcej
Passat Bukowo Morskie - Arkadia II Malechowo 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Wicher Mierzym 1 - 3 więcej
Huragan Bierzwnica - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 1 więcej
Resko Karcino - Grot Gorawino 3 - 1 więcej
Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Dobrowo - Głaz Tychowo 1 - 4 więcej
Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe 1 - 2 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Sokół Spore 2 - 1 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 7 - 0 więcej
KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 4 - 1 więcej
Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec 3 - 0 więcej
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 1 - 1 więcej
Gryf Budowo - LKS Karsibór 5 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Ina Goleniów - Pomorzanin Nowogard 4 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - SCRS Barlinek 4 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Unia Dolice 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Promień Mosty - Zalew Stepnica 3 - 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Łożnica 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia II Szczecin 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Stal Lipiany - Klon Krzęcin 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
11:00  Iskra Banie - Zootechnik Kołbacz więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 3 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
KS Łącko - Hajka Zegrze Pomorskie 6 - 2 więcej
Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Sokół Lulewice - Drzewiarz Krosino 3 - 0 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 13 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Korona Człopa - Błonie Barwice 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Akademia MKP II Szczecinek - Drawa Drawsko Pom. 4 - 3 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Lech Poznań - Arka Gdynia 4 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Gavia Choszczno - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
Chemik Police - SALOS Szczecin 0 - 6 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - Piotrcovia Piotrków Tryb. 27 - 29 więcej
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 24 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 30 - 21 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
21 » Gwardia Koszalin bez li »
15 » Działacze spotkali się  »
8 » Pogoń Szczecin pojechał »
7 » Rega Trzebiatów pisze n »
7 » Walukiewicz piłkarzem P »
5 » Słowik przejdzie testy  »
5 » Nowa umowa w Azotami po »
4 » Błękitni po pierwszych  »
3 » Słowik bramkarzem Śląs »
3 » Ranking strzelców A Kla »
mecze:
71 » Kasta Szczecin-Majowe-Z »
40 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
32 » Bałtyk II Świeszyno/Kos »
31 » Nest Paliwa Odrzanka Ra »
30 » Wiekowianka Wiekowo-Bło »
10 » Bałtyk Gdynia-Gwardia K »
10 » Pogoń Połczyn Zdrój-Kor »
8 » Ina Ińsko-Polonia Płoty
8 » Sokół Karlino-Mechanik  »
8 » MKP Szczecinek-Błękitni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
fanclubowi... robert911
gości: 901
statystyki portalu
• drużyn: 2626
• imprez: 96591
• newsów: 66011
• użytkowników: 60327
• komentarzy: 1015563
• zdjęć: 703260
• relacji: 34962
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies