ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 kwiecień 2017
dodaj sparing
pokaż:
30 kwiecień
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska grodzka więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalin ziemska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin 81 - 111 więcej
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85 - 86 więcej
Turów Zgorzelec - Twarde Pierniki Toruń 86 - 89 więcej
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102 - 89 więcej
Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79 - 88 więcej
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 69 - 86 więcej
Pro-Basket Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza 76 - 85 więcej
Energa Czarni Słupsk - MOSiR Krosno 89 - 70 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
16:00  AZS Politechnika Kraków - AZS UMCS Lublin więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
17:30  Sokół Łańcut - GTK Gliwice więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Czarni Lubanowo - Ina Ińsko 1 - 1 więcej
16:00  Morzycko Moryń - Piast Karsko więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
15:00  Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 2 więcej
15:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino więcej
15:00  Kotwica II Kołobrzeg - Błękitni Stary Jarosław więcej
15:00  Darłovia Darłowo - Jedność-Ikar Krosino więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
12:00  Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
12:00  Warta Poznań - Gwarek Zabrze więcej
13:00  Arka Gdynia - Gryf Słupsk więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 0 - 1 więcej
14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 2 - 0 więcej
17:00  Unia Stargard - Zorza Tychowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
15:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin więcej
16:00  Vielgovia Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
14:00  Chrobry Lisie Pole - Energetyk II Gryfino więcej
Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz 5 - 2 więcej
14:00  Unia Swochowo - Iskra Banie więcej
15:00  Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Saturn Szadzko 3 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Sokół Granowo 14 - 4 więcej
15:00  Pomorzanin Zamęcin - Gryf Objezierze więcej
15:00  Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec więcej
16:00  Korona Raduń - Świt Barnimie więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
15:00  Pomorzanin Cychry - Orkan Rów więcej
15:00  Olimpia Smolnica - Iskra Lutówko więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - GKS Golenice więcej
16:00  Santos Sarbinowo - Piast Piaseczno więcej
16:00  Piast II Karsko - Goplana Żabów więcej
16:00  Czarni Czerników - Gryf Nowielin więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - Akademia MKP Szczecinek 3 - 2 więcej
11:00  Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
15:00  Światowid 63 II Łobez - Orzeł Prusinowo więcej
15:00  Lotnik Czarne - Błękitni II Trzygłów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
14:30  Błyskawica Kluki - Ogniwo Dzwonowo więcej
15:00  Orkan II Suchań - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
16:00  Zjednoczeni Wapnica - Podlesie Sowno więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Hutnik II Szczecin - Wicher Steklno 6 - 2 więcej
16:30  Komarex Komarowo - Ogniwo II Babinek więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 1 - 0 więcej
14:00  Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo więcej
15:00  Gryf Przekolno - Grom Płonno więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
15:00  Sekwoja Brwice - Zryw Góralice więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
12:00  Vielgovia Szczecin - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
11:00  Polonia Poznań - Stomil Olsztyn więcej
11:00  Unifreeze Górzno - KS Raszyn więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Orzeł Smardzewo - KS Skibno 0 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice 5 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Dolina Łętowska 3 - 0 więcej
KS Sieciemin - Strong Zielenica 0 - 4 więcej
15:30  Passat Bukowo Morskie - Arkadia II Malechowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Wicher Mierzym 1 - 3 więcej
12:00  Huragan Bierzwnica - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
Resko Karcino - Grot Gorawino 3 - 1 więcej
14:00  Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Dobrowo - Głaz Tychowo 1 - 4 więcej
Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe 1 - 2 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Sokół Spore 2 - 1 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 7 - 0 więcej
KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 4 - 1 więcej
Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec 3 - 0 więcej
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 1 - 1 więcej
Gryf Budowo - LKS Karsibór 5 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Ina Goleniów - Pomorzanin Nowogard 4 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - SCRS Barlinek 4 - 2 więcej
17:00  Sparta Gryfice - Unia Dolice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
12:30  Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Promień Mosty - Zalew Stepnica 3 - 2 więcej
16:30  Rolpol Chlebowo - Orzeł Łożnica więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
11:00  Mierzynianka Mierzyn - Arkonia II Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
15:00  Stal Lipiany - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
11:00  Iskra Banie - Zootechnik Kołbacz więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 3 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  KS Łącko - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
16:00  Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Sokół Lulewice - Drzewiarz Krosino 3 - 0 więcej
16:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
13:00  Korona Człopa - Błonie Barwice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
13:00  Rasel Dygowo - Radew Białogórzyno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
14:00  Akademia MKP II Szczecinek - Drawa Drawsko Pom. więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
15:00  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
11:00  Gavia Choszczno - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  Chemik Police - SALOS Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
15:30  Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
16:00  AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
17:00  KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
13:00  Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
4 » Pierwsza część zachodni »
3 » Pogoń zagra o medale
2 » Pogrom w Policach
1 » Podium Romaniuk
1 » Monika Głowińska zakońc »
1 » Pogoń przedstawia konce »
1 » Pierwsze wzmocnienie Es »
1 » Frączczak: Musimy stawi »
1 » Zrobili ważny krok
mecze:
33 » Rasel Dygowo-Dąb Dębno
24 » Victoria Sianów-Sława S »
23 » Chemik Police-Polonia P »
23 » Gwardia Koszalin-Świt S »
21 » Orzeł Bierzwnik-Drawa D »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Olimp »
19 » MKP Szczecinek-Gryf Pol »
18 » Drawa Drawno-Iskra Wars »
17 » Morzycko Moryń-Piast Ka »
16 » Sparta Węgorzyno-Energe »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 23
67marian 9Arek9
adi1990 ArieL
bartekr bartola5
Cyrkiel195... diabel10
dobryPAZIU flambeau
gajowy1984 KaRpIsZoN
kichu kspogon
kulfon69 marcin567
Moniur PrzemoDzis...
pszczolek ToMeQ696
welpis wrzosowiak...
zorzafan1
gości: 1273
statystyki portalu
• drużyn: 2621
• imprez: 96364
• newsów: 65477
• użytkowników: 60117
• komentarzy: 1006847
• zdjęć: 693901
• relacji: 34666
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies