ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 kwiecień 2017
dodaj sparing
pokaż:
29 kwiecień
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim więcej
Supermaraton Rowerowy im. Pawla Zugaja więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska grodzka więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalin ziemska więcej
TOPLIGA: Husaria Szczecin - Lowlanders Białystok więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Śląsk Wrocław - KK Warszawa 52 - 68 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Sokół Łańcut - GTK Gliwice 77 - 80 więcej
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 104 - 80 więcej
piłka nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Zambrów 1 - 2 więcej
Raków Częstochowa - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik 0 - 1 więcej
Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 1 - 0 więcej
GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 3 - 2 więcej
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 0 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 0 - 1 więcej
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz 3 - 0 więcej
KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo 1 - 0 więcej
Elana Toruń - Pogoń Lębork 3 - 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 1 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Wda Świecie 3 - 1 więcej
Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 0 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz 1 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Astra Ustronie Morskie 1 - 0 więcej
Piast Chociwel - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Hutnik Szczecin 2 - 7 więcej
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 0 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 4 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Olimp Gościno 0 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Dąb Dębno 1 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Błękit Pniewo 0 - 1 więcej
Chemik Police - Polonia Płoty 7 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 4 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 4 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Zorza Dobrzany 3 - 1 więcej
Odra Chojna - Błękitni II Stargard 1 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Victoria Sianów - Sława Sławno 1 - 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno 2 - 2 więcej
Błonie Barwice - Wieża Postomino 0 - 4 więcej
Iskra Białogard - Orzeł Wałcz 3 - 2 więcej
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 2 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łożnica 3 - 1 więcej
Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów 3 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 4 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Promień Mosty 2 - 7 więcej
Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście 2 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Mewa Resko 0 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Krąpiel 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Biali Sądów - Zieloni Zielin 2 - 2 więcej
SCRS Barlinek - Gavia Choszczno 2 - 1 więcej
Orkan Suchań - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 więcej
Klon Krzęcin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 3 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Polonia Giżyn 2 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Unia Dolice 2 - 0 więcej
Mechanik Warnice - Koral Mostkowo 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Fala Hen Gąski 2 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 0 - 5 więcej
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 3 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 4 więcej
Jedność Tuczno - Sad Chwiram 1 - 5 więcej
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 3 - 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 1 - 3 więcej
Redłovia Redło - Hubertus Biały Bór 2 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Falubaz Zielona Góra - Zagłębie Lubin 0 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 1 - 0 więcej
Academy Wrocław - Lechia Gdańsk 3 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS UJ Kraków - AZS PSW Biała Podlaska 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 3 - 0 więcej
Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 5 więcej
Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 2 - 4 więcej
Zieloni Wyszobór - Intermarche-Rega II Trzebiatów 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 1 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Czarni Marianowo 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Sparta Skalin - Zryw Kołbaskowo 3 - 3 więcej
KP Przecław - Znicz Niedźwiedź 3 - 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Hanza Goleniów 1 - 4 więcej
OKS Center MD Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Czcibor Cedynia 0 - 3 więcej
Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko 4 - 1 więcej
Grot Gardno - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Iskra Pomień 2 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Wicher Przelewice 2 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Iskra II Golczewo 3 - 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno 4 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Bryza Reńsko - Dęby Rogowo 9 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
14:00  Pionier Szczecin - Florek Trzeszczyn więcej
Leśnik Kliniska - Sokół II Pyrzyce 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Sokół Różańsko - Olimpia Troszyn 3 - 0 więcej
15:00  Błękitni Białęgi - Tywa Swobnica więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Zalew Stepnica - Olimpia III Szczecin 1 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów 1 - 0 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Energetyk Junior Gryfino 0 - 4 więcej
16:00  Błękitni II Stargard - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Medyk II Konin - KKP Bydgoszcz 2 - 1 więcej
TKKF Stilon Gorzów - MUKS Praga Warszawa 0 - 1 więcej
UKS SMS II Łódź - Błękitni Stargard 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Olimpia II Szczecin - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
Mustang Wielgie - Polonia Środa WLKP 1 - 5 więcej
Olimp Gościno - Kotwica Kórnik 3 - 11 więcej
14:00  Grom Wolsztyn - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
14:00  Górnicza Konin - AP LG Gdańsk więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
16:00  Grom Giżyno - Kolejarz Wierzchowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Zorza Dobrzany - Odra Chojna 3 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - SALOS II Szczecin 0 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
11:00  Fala Międzyzdroje - Mewa Resko więcej
15:00  Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo 2 - 19 więcej
Dąb Dębice - Hanza Goleniów 2 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orkan Suchań - Sarmata Dobra 5 - 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 2 - 2 więcej
Orkan Dalewo - Sparta Węgorzyno 1 - 3 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Piast Chociwel 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  AP Hutnik Szczecin - SALOS II Szczecin więcej
11:00  Vielgovia Szczecin - Stal II Szczecin więcej
14:00  Prawobrzeże Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 4 - 0 więcej
13:00  GKS Golenice - Myśla Dargomyśl więcej
14:30  Witniczanka Witnica - Morzycko Moryń więcej
17:00  Zieloni Zielin - Dąb Dębno więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
13:30  Łabędź Widuchowa - Czarni Lubanowo więcej
piłka nożna I liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół St. Dąbrowa 4 - 0 więcej
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 1 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski 7 - 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 4 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Radowia Radowo Małe 2 - 5 więcej
piłka nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 4 - 2 więcej
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 więcej
Oldboje Manowo - TKKF Strażak Koszalin 4 - 2 więcej
Lotnik Mirosławiec - Lech Czaplinek 0 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Akademia MKP II Szczecinek - Sad Chwiram więcej
Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Victoria Sianów - LZS Kowalewice 8 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 1 więcej
Wicher Mierzym - Mechanik Bobolice 2 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 6 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
09:30  Pionier 95 Borne Sulinowo - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
11:00  Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Saturn Mielno - Sława Sławno 0 - 7 więcej
11:00  Wrzos Wrzosowo - Zryw Kretomino więcej
11:00  Arkadia Malechowo - Sokół Karlino więcej
11:00  Bajgiel Będzino - Rasel Dygowo więcej
11:00  Wieża Postomino - FCSM Kołobrzeg więcej
piłka nożna Halowy Puchar Polski
  Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
11:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
13:30  CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
AP Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Wisła Płock - Ruch Chorzów 1 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0 - 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UKW Bydgoszcz - Tytani Wejherowo 35 - 32 więcej
MKS Grudziądz - Cartusia Kartuzy 35 - 29 więcej
AZS UMK Toruń - Sambor Tczew 35 - 16 więcej
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 27 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Pogoń Baltica Szczecin - Vistal Gdynia 27 - 27 więcej
Zagłębie Lubin - Start Elbląg 25 - 20 więcej
MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin 26 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
16:00  Olimpia-Beskid Nowy Sącz - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
13:00  Vive Tauron Kielce - Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
18:00  Meble Wójcik Elbląg - Stal Mielec więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
4 » Pierwsza część zachodni »
3 » Pogoń zagra o medale
2 » Pogrom w Policach
1 » Podium Romaniuk
1 » Monika Głowińska zakońc »
1 » Pogoń przedstawia konce »
1 » Pierwsze wzmocnienie Es »
1 » Frączczak: Musimy stawi »
1 » Zrobili ważny krok
mecze:
33 » Rasel Dygowo-Dąb Dębno
24 » Victoria Sianów-Sława S »
23 » Chemik Police-Polonia P »
23 » Gwardia Koszalin-Świt S »
21 » Orzeł Bierzwnik-Drawa D »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Olimp »
19 » MKP Szczecinek-Gryf Pol »
18 » Drawa Drawno-Iskra Wars »
17 » Morzycko Moryń-Piast Ka »
16 » Sparta Węgorzyno-Energe »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 23
67marian 9Arek9
adi1990 ArieL
bartekr bartola5
Cyrkiel195... diabel10
dobryPAZIU flambeau
gajowy1984 KaRpIsZoN
kichu kspogon
kulfon69 marcin567
Moniur PrzemoDzis...
pszczolek ToMeQ696
welpis wrzosowiak...
zorzafan1
gości: 1273
statystyki portalu
• drużyn: 2621
• imprez: 96364
• newsów: 65477
• użytkowników: 60117
• komentarzy: 1006847
• zdjęć: 693901
• relacji: 34666
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies