ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2017
dodaj sparing
pokaż:
01 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
  Kotwica 50 Kołobrzeg - Spójnia Stargard więcej
  Doral Nysa Kłodzko - Polonia Leszno więcej
  GKS Tychy - AGH Kraków więcej
  GTK Gliwice - Basket Poznań więcej
  Znicz Basket Pruszków - Astoria Bydgoszcz więcej
  Rosa II Radom - Legia Warszawa więcej
  Pogoń Prudnik - Noteć Inowrocław więcej
  Sokół Łańcut - SKK Siedlce więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
19:00  AZS UMK Toruń - Asseco II Gdynia więcej
18:00  Domino Inowrocław - AZS Politechnika Poznań więcej
18:30  Jedynka Pelplin - Basket Suchy Las więcej
piłka nożna Puchar Polski
20:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
12:00  Lech Poznań - Gwarek Zabrze więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:00  Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk więcej
siatkówka Orlen Liga
19:00  Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź więcej
03 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Gdynia więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
18:30  Trefl II Sopot - SMS Władysławowo więcej
04 marzec
XVIII Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu więcej
V Memoriał im. Romualda Pałasza więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Polonia Leszno - Kotwica 50 Kołobrzeg więcej
  Spójnia Stargard - Sokół Łańcut więcej
  SKK Siedlce - Pogoń Prudnik więcej
  Noteć Inowrocław - Rosa II Radom więcej
  Legia Warszawa - Znicz Basket Pruszków więcej
  Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice więcej
  Basket Poznań - GKS Tychy więcej
  AGH Kraków - Doral Nysa Kłodzko więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  AZS Koszalin - Start Lublin więcej
18:00  Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot więcej
17:30  Pro-Basket Kutno - Anwil Włocławek więcej
18:00  Energa Czarni Słupsk - Turów Zgorzelec więcej
18:00  MOSiR Krosno - Stelmet Zielona Góra więcej
18:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Stal Ostrów Wlkp. więcej
18:00  Polpharma Starogard Gd. - Twarde Pierniki Toruń więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Piast Gliwice - Wisła Kraków więcej
  Cracovia Kraków - Arka Gdynia więcej
  Korona Kielce - Górnik Łęczna więcej
  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
  Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Ruch Chorzów więcej
piłka nożna II liga
  Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo więcej
  Błękitni Stargard - ROW Rybnik więcej
  Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa więcej
  Odra Opole - Olimpia Elbląg więcej
  Polonia Bytom - Warta Poznań więcej
  Raków Częstochowa - GKS Bełchatów więcej
  Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo więcej
  Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
  Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice więcej
  MKF Solne Miasto Wieliczka - FC Toruń więcej
  Clearex Chorzów - Pogoń '04 Szczecin więcej
  AZS UŚ Katowice - AZS UG Gdańsk więcej
  Rekord Bielsko-Biała - Euromaster Chrobry Głogów więcej
  Red Devils Chojnice - Gatta Zduńska Wola więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Węgorzyno więcej
14:00  Jedność Przewłoki - Pogoń II Szczecin więcej
14:00  Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin więcej
14:00  Polonia Giżyn - Świt Skolwin więcej
14:00  Polonia Płoty - Morzycko Moryń więcej
14:00  Chemik Police - Kluczevia Stargard więcej
14:00  Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Flota Świnoujście - Vineta Wolin więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
14:00  Gryf Polanów - Rasel Dygowo więcej
14:00  Mechanik Bobolice - GKS Leśnik Manowo więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Astra Ustronie Morskie więcej
14:00  Korona Człopa - MKP Szczecinek więcej
piłka nożna Sparingi
  Polonia Jastrowie - Korona Człopa więcej
  Hubertus Biały Bór - Czarni Czarne więcej
  Zootechnik Kołbacz - Piast Chociwel więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin więcej
16:00  Pogoń Baltica Szczecin - UKS PCM Kościerzyna więcej
  Vistal Gdynia - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk więcej
  Start Elbląg - Olimpia-Beskid Nowy Sącz więcej
  Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  KPR Kobierzyce - KPR Jelenia Góra więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Sambor Tczew - Tytani Wejherowo więcej
  Orkan Ostróda - Cartusia Kartuzy więcej
  AZS UMK Toruń - SMS II Gdańsk więcej
  Wybrzeże II Gdańsk - Gwardia Koszalin więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - Energetyk Gryfino więcej
  MKS Grudziądz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:30  Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów więcej
  KPR Legionowo - Stal Mielec więcej
17:00  MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
18:00  Azoty Puławy - Meble Wójcik Elbląg więcej
14:45  Górnik Zabrze - Gwardia Opole więcej
siatkówka Orlen Liga
  Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  KSZO Ostrowiec Św. - Atom Trefl Sopot więcej
  DevelopRes Rzeszów - ŁKS Łódź więcej
  Legionovia Legionowo - BKS Bielsko-Biała więcej
  Pałac Bydgoszcz - Budowlani Toruń więcej
  PTPS Piła - Impel Wrocław więcej
  Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź więcej
siatkówka Plus Liga
  AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce więcej
  AZS Częstochowa - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
  BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin więcej
  AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów więcej
  Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin więcej
  GKS Katowice - Skra Bełchatów więcej
  Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk więcej
  Czarni Radom - Cuprum Lubin więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  Bronek Koszalin - Espadon III Szczecin więcej
  Nowa Rega Trzebiatów - OPP-Powiat Kołobrzeski II więcej
  Olimp Łobez - LO - SMS I Świnoujście więcej
  SGS Goleniów - Mieszko Połczyn Zdrój więcej
05 marzec
VIII Bieg Kobiet - Sanprobi Bieg Kobiet 2017 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
  Jedynka Pelplin - SMS Władysławowo więcej
  Gryf Goleniów - Trefl II Sopot więcej
  Basket Suchy Las - Domino Inowrocław więcej
  MKK Gniezno - TKM Włocławek więcej
  Asseco II Gdynia - Politechnika Gdańska więcej
  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń więcej
piłka nożna Sparingi
  Płomień Jeżyczki - KS Zaleskie więcej
06 marzec
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Pogoń Szczecin - Wisła Płock więcej
07 marzec
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Vive Tauron Kielce - Górnik Zabrze więcej
08 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
13:30  Astoria Bydgoszcz - Rosa II Radom więcej
18:30  Basket Poznań - Znicz Basket Pruszków więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  AZS Koszalin - Twarde Pierniki Toruń więcej
18:00  Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
18:00  Vistal Gdynia - Pogoń Baltica Szczecin więcej
siatkówka Orlen Liga
18:00  Impel Wrocław - Chemik Police więcej
siatkówka Plus Liga
  Espadon Szczecin - AZS Olsztyn więcej
  AZS Politechnika Warszawska - Czarni Radom więcej
  Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel więcej
  Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
  Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa więcej
  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała więcej
  MKS Będzin - Effector Kielce więcej
11 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
  AGH Kraków - Polonia Leszno więcej
  Doral Nysa Kłodzko - Basket Poznań więcej
  GKS Tychy - Astoria Bydgoszcz więcej
  GTK Gliwice - Legia Warszawa więcej
  Znicz Basket Pruszków - Noteć Inowrocław więcej
  Rosa II Radom - SKK Siedlce więcej
  Pogoń Prudnik - Spójnia Stargard więcej
  Sokół Łańcut - Kotwica 50 Kołobrzeg więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. więcej
18:00  Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
18:00  Stal Ostrów Wlkp. - MOSiR Krosno więcej
18:00  Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk więcej
18:00  Turów Zgorzelec - Pro-Basket Kutno więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Śląsk Wrocław - Piast Gliwice więcej
  Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk więcej
  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
  Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin więcej
  Jagiellonia Białystok - Korona Kielce więcej
  Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
piłka nożna II liga
  Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola więcej
  Radomiak Radom - Rozwój Katowice więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard więcej
  ROW Rybnik - Olimpia Zambrów więcej
  Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa więcej
  GKS Bełchatów - Polonia Bytom więcej
  Warta Poznań - Odra Opole więcej
  Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  GKS Leśnik Manowo - Świt Skolwin więcej
  Sokół Kleczew - Górnik Konin więcej
  KKS 1925 Kalisz - Pogoń Lębork więcej
  Wda Świecie - Bałtyk Gdynia więcej
  Gwardia Koszalin - Elana Toruń więcej
  Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  KS Chwaszczyno - Vineta Wolin więcej
  Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Dąb Dębno więcej
  Bałtyk Koszalin - Arkadia Malechowo więcej
  Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów więcej
  Ina Goleniów - Energetyk Gryfino więcej
  Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno więcej
  Drawa Drawsko Pom. - MKP Szczecinek więcej
  Osadnik Myślibórz - Piast Chociwel więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo więcej
  Kluczevia Stargard - Jeziorak Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
16:30  SALOS Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
13:00  Lechia Gdańsk - Gryf Słupsk więcej
14:00  Zagłębie Lubin - Piast Gliwice więcej
12:00  Górnik Zabrze - Miedź Legnica więcej
12:00  Falubaz Zielona Góra - Arka Gdynia więcej
  Academy Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  AZS PWSZ Wałbrzych - GOSiRki Piaseczno więcej
  Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna więcej
  Mitech Żywiec - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  UKS SMS Łódź - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
  Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław więcej
  Medyk Konin - AZS UJ Kraków więcej
piłka nożna Sparingi
  Orkan Śmiłowo - Korona Człopa więcej
  Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  KPR Kobierzyce - Vistal Gdynia więcej
  KPR Jelenia Góra - Zagłębie Lubin więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Pogoń Baltica Szczecin więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Energa AZS Koszalin więcej
  MKS Selgros Lublin - Start Elbląg więcej
  Olimpia-Beskid Nowy Sącz - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  MKS Grudziądz - Sambor Tczew więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  Energetyk Gryfino - Wybrzeże II Gdańsk więcej
  Gwardia Koszalin - AZS UMK Toruń więcej
  SMS II Gdańsk - Orkan Ostróda więcej
  Cartusia Kartuzy - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Meble Wójcik Elbląg - Wybrzeże Gdańsk więcej
  Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin więcej
  Gwardia Opole - KPR Legionowo więcej
18:15  Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn więcej
  Stal Mielec - Azoty Puławy więcej
siatkówka Orlen Liga
  Budowlani Łódź - Chemik Police więcej
  Atom Trefl Sopot - Muszynianka Muszyna więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła więcej
  Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz więcej
  Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo więcej
  BKS Bielsko-Biała - DevelopRes Rzeszów więcej
  ŁKS Łódź - KSZO Ostrowiec Św. więcej
siatkówka Plus Liga
  MKS Będzin - AZS Politechnika Warszawska więcej
  Effector Kielce - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
  BBTS Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów więcej
  AZS Częstochowa - Espadon Szczecin więcej
  AZS Olsztyn - Skra Bełchatów więcej
  Łuczniczka Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk więcej
  GKS Katowice - Cuprum Lubin więcej
  Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  Mieszko Połczyn Zdrój - Olimp Łobez więcej
  LO - SMS I Świnoujście - Nowa Rega Trzebiatów więcej
  OPP-Powiat Kołobrzeski II - Bronek Koszalin więcej
  Espadon III Szczecin - Wiking Rymań więcej
12 marzec
XXXI Bieg Zaślubin więcej
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2016/2017 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  Twarde Pierniki Toruń - King Wilki Morskie Szczecin więcej
18:00  Start Lublin - Asseco Gdynia więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:30  Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
12:00  Bałtyk Koszalin - Warta Poznań więcej
piłka nożna Sparingi
  Garbarnia Kępice - Płomień Jeżyczki więcej
  WODR Barzkowice - Światowid 63 II Łobez więcej
13 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Anwil Włocławek - AZS Koszalin więcej
15 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  King Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom więcej
19:00  Stelmet Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Vive Tauron Kielce - Chrobry Głogów więcej
  Górnik Zabrze - KPR Legionowo więcej
  MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin więcej
  Gwardia Opole - Azoty Puławy więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Górnik Zabrze - Azoty Puławy więcej
18 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
  Polonia Leszno - Sokół Łańcut więcej
  Kotwica 50 Kołobrzeg - Pogoń Prudnik więcej
  Spójnia Stargard - Rosa II Radom więcej
  SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków więcej
  Noteć Inowrocław - GTK Gliwice więcej
  Legia Warszawa - GKS Tychy więcej
  Astoria Bydgoszcz - Doral Nysa Kłodzko więcej
  Basket Poznań - AGH Kraków więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
18:00  Twarde Pierniki Toruń - MOSiR Krosno więcej
18:00  Stal Ostrów Wlkp. - Pro-Basket Kutno więcej
18:00  Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin więcej
18:00  Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia więcej
19:00  Anwil Włocławek - Start Lublin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Piast Gliwice - Arka Gdynia więcej
  Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław więcej
  Wisła Kraków - Wisła Płock więcej
  Korona Kielce - Cracovia Kraków więcej
  Lech Poznań - Górnik Łęczna więcej
  Lechia Gdańsk - Legia Warszawa więcej
piłka nożna II liga
  Błękitni Stargard - Radomiak Radom więcej
  ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg więcej
  Polonia Warszawa - Warta Poznań więcej
  Odra Opole - GKS Bełchatów więcej
  Polonia Bytom - Gryf Wejherowo więcej
  Raków Częstochowa - Legionovia Legionowo więcej
  Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Lech II Poznań - Świt Skolwin więcej
  Pogoń II Szczecin - KS Chwaszczyno więcej
  Vineta Wolin - Jarota Jarocin więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Gwardia Koszalin więcej
  Elana Toruń - Wda Świecie więcej
  Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo więcej
  Pogoń Lębork - Sokół Kleczew więcej
  Górnik Konin - GKS Leśnik Manowo więcej
  GKS Przodkowo - Chemik Bydgoszcz więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin więcej
  Jeziorak Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
14:00  Rasel Dygowo - Osadnik Myślibórz więcej
  Piast Chociwel - Drawa Drawsko Pom. więcej
  MKP Szczecinek - Olimp Gościno więcej
  Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów więcej
  Energetyk Gryfino - Astra Ustronie Morskie więcej
  Gryf Polanów - Bałtyk Koszalin więcej
  Arkadia Malechowo - Dąb Dębno więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
  Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Morzycko Moryń - Czarni Lubanowo więcej
  Odra Chojna - Błękit Pniewo więcej
  Chemik Police - Ina Ińsko więcej
  Polonia Płoty - Iskra Golczewo więcej
  Błękitni II Stargard - Arkonia Szczecin więcej
  Piast Karsko - Zorza Dobrzany więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
15:00  Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Wiekowianka Wiekowo więcej
15:00  Błonie Barwice - Victoria Sianów więcej
15:00  Iskra Białogard - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
15:00  Korona Człopa - Spójnia Świdwin więcej
15:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Sława Sławno więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Saturn Mielno więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Wieża Postomino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Ehrle Dobra Szczecińska - Iskierka Szczecin więcej
  Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra więcej
  Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz więcej
  Sparta Gryfice - Flota Świnoujście więcej
  Błękitni Trzygłów - Mewa Resko więcej
15:00  Odrzanka Radziszewo - Orzeł Łożnica więcej
  Promień Mosty - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek więcej
13:00  Orkan Suchań - SCRS Barlinek więcej
  Mechanik Warnice - Biali Sądów więcej
  Klon Krzęcin - Polonia Giżyn więcej
  Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin więcej
  Sęp Brzesko - Gavia Choszczno więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice więcej
  Koral Mostkowo - Mieszko Mieszkowice więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Bałtyk Koszalin - Lech Poznań więcej
  Warta Poznań - Academy Wrocław więcej
  Pogoń Szczecin - Falubaz Zielona Góra więcej
  Miedź Legnica - Zagłębie Lubin więcej
  Piast Gliwice - Lechia Gdańsk więcej
  Gryf Słupsk - SALOS Szczecin więcej
  Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze więcej
  Arka Gdynia - Górnik Zabrze więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
  Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała więcej
  Euromaster Chrobry Głogów - FC Toruń więcej
  Red Dragons Pniewy - MKF Solne Miasto Wieliczka więcej
  AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów więcej
  Red Devils Chojnice - Piast Gliwice więcej
  Gatta Zduńska Wola - AZS UŚ Katowice więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  Górnik Łęczna - GOSiRki Piaseczno więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  Olimpia Szczecin - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
  Mitech Żywiec - AZS Wrocław więcej
  UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków więcej
  Czarni Sosnowiec - Medyk Konin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
  Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje więcej
  Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Międzywodzie więcej
  Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Pionier Żarnowo - Zieloni Wyszobór więcej
  Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo więcej
  Orkan Dalewo - Jedność Przewłoki więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo więcej
13:00  Światowid 63 Łobez - Kluczevia II Stargard więcej
  WODR Barzkowice - Płomień Lisowo więcej
  Dąb Dębice - Orzeł Pęzino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Zjednoczeni Kobylanka - Aquila Szczecin więcej
  Zryw Kołbaskowo - Orzeł Grzędzice więcej
  Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Znicz Niedźwiedź - OKS Center MD Goleniów więcej
  Vielgovia Szczecin - Zalew Stepnica więcej
  KP Przecław - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Arkonia II Szczecin - Sparta Skalin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Cedynia więcej
  LUKS Krzywin - Korona Klępicz więcej
  Energetyk II Gryfino - Iskra Banie więcej
  Czarni Czarnówko - Unia Swochowo więcej
  Grot Gardno - Łabędź Widuchowa więcej
  Witniczanka Witnica - Pro-Team Żarczyn więcej
  Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec więcej
  Świt Barnimie - Drawa Drawno więcej
  Gryf Objezierze - Saturn Szadzko więcej
  Sokół Granowo - Iskra Warszyn więcej
  Remor Recz - Orzeł Bierzwnik więcej
  Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  GKS Golenice - Orkan Rów więcej
  Wicher Przelewice - Iskra Lutówko więcej
  Goplana Żabów - Gryf Nowielin więcej
  Piast Piaseczno - Czarni Czerników więcej
  Myśla Dargomyśl - Olimpia Smolnica więcej
  Santos Sarbinowo - Pomorzanin Cychry więcej
  Piast II Karsko - Stal Lipiany więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
  Stal Szczecin - Chemik Police więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Akademia MKP Szczecinek więcej
  Świt Skolwin - Flota Świnoujście więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
  Lechia Gdańsk - Wda Świecie więcej
  Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  Arka Gdynia - CWZS Bydgoszcz więcej
  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
  SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  Bałtyk Koszalin - AP Bałtyk Koszalin więcej
  Vineta Wolin - FASE Szczecin więcej
  Gwardia Koszalin - Akademia MKP Szczecinek więcej
  Stal Szczecin - Chemik Police więcej
  Błękitni Stargard - Gavia Choszczno więcej
piłka nożna Sparingi
  Brda Przechlewo - Hubertus Biały Bór więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Sambor Tczew - Cartusia Kartuzy więcej
  Tytani Wejherowo - SMS II Gdańsk więcej
  Orkan Ostróda - Gwardia Koszalin więcej
  Wybrzeże II Gdańsk - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz więcej
  AZS UMK Toruń - Energetyk Gryfino więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:30  Orlen Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock więcej
  KPR Legionowo - Vive Tauron Kielce więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec więcej
  MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole więcej
siatkówka Orlen Liga
  Chemik Police - Muszynianka Muszyna więcej
  Budowlani Toruń - DevelopRes Rzeszów więcej
  ŁKS Łódź - Atom Trefl Sopot więcej
  KSZO Ostrowiec Św. - BKS Bielsko-Biała więcej
  Legionovia Legionowo - Impel Wrocław więcej
  Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  PTPS Piła - Budowlani Łódź więcej
siatkówka Plus Liga
  Espadon Szczecin - BBTS Bielsko-Biała więcej
  AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel więcej
  Czarni Radom - GKS Katowice więcej
  Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
  Lotos Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn więcej
  Skra Bełchatów - AZS Częstochowa więcej
  Resovia Rzeszów - Effector Kielce więcej
  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  LO - SMS I Świnoujście - Bronek Koszalin więcej
  Wiking Rymań - OPP-Powiat Kołobrzeski II więcej
  Nowa Rega Trzebiatów - Mieszko Połczyn Zdrój więcej
  Olimp Łobez - SGS Goleniów więcej
19 marzec
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Siarka Tarnobrzeg - King Wilki Morskie Szczecin więcej
17:00  Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:30  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
11:00  Wicher Brojce - Pomorzanin Krąpiel więcej
piłka nożna Sparingi
  Płomień Jeżyczki - Słupia Charnowo więcej
22 marzec
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Vive Tauron Kielce - MMTS Kwidzyn więcej
  Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock więcej
siatkówka Orlen Liga
18:00  PTPS Piła - Atom Trefl Sopot więcej
23 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  Asseco Gdynia - Anwil Włocławek więcej
25 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
  Legia Warszawa - Doral Nysa Kłodzko więcej
  Kotwica 50 Kołobrzeg - Rosa II Radom więcej
  Basket Poznań - Polonia Leszno więcej
  AGH Kraków - Astoria Bydgoszcz więcej
  GKS Tychy - Noteć Inowrocław więcej
  GTK Gliwice - SKK Siedlce więcej
  Znicz Basket Pruszków - Spójnia Stargard więcej
  Pogoń Prudnik - Sokół Łańcut więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  AZS Koszalin - Stal Ostrów Wlkp. więcej
18:00  King Wilki Morskie Szczecin - Polpharma Starogard Gd. więcej
18:00  Start Lublin - Turów Zgorzelec więcej
17:30  Pro-Basket Kutno - Rosa Radom więcej
18:00  Energa Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń więcej
18:00  MOSiR Krosno - Trefl Sopot więcej
18:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Siarka Tarnobrzeg więcej
piłka nożna II liga
  Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola więcej
  Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard więcej
  Radomiak Radom - Olimpia Zambrów więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg więcej
  ROW Rybnik - Raków Częstochowa więcej
  Legionovia Legionowo - Polonia Bytom więcej
  Gryf Wejherowo - Odra Opole więcej
  Warta Poznań - Olimpia Elbląg więcej
  GKS Bełchatów - Polonia Warszawa więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Świt Skolwin - Górnik Konin więcej
  GKS Leśnik Manowo - Pogoń Lębork więcej
  KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia więcej
  GKS Przodkowo - Elana Toruń więcej
  Wda Świecie - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Gwardia Koszalin - Vineta Wolin więcej
  Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin więcej
  KS Chwaszczyno - Lech II Poznań więcej
  Chemik Bydgoszcz - KKS 1925 Kalisz więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Arkadia Malechowo więcej
  Dąb Dębno - Gryf Polanów więcej
  Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino więcej
  Astra Ustronie Morskie - Sparta Węgorzyno więcej
  Ina Goleniów - MKP Szczecinek więcej
  Olimp Gościno - Piast Chociwel więcej
  Drawa Drawsko Pom. - Rasel Dygowo więcej
  Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Kluczevia Stargard więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
  Piast Karsko - Stal Szczecin więcej
  Zorza Dobrzany - Błękitni II Stargard więcej
  Arkonia Szczecin - Polonia Płoty więcej
  Iskra Golczewo - Chemik Police więcej
  Ina Ińsko - Odra Chojna więcej
  Błękit Pniewo - Morzycko Moryń więcej
  Czarni Lubanowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
15:00  Orzeł Wałcz - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin więcej
15:00  Wieża Postomino - Olimp Złocieniec więcej
15:00  Saturn Mielno - Mechanik Bobolice więcej
15:00  Sława Sławno - Lech Czaplinek więcej
15:00  Sokół Karlino - Korona Człopa więcej
15:00  Spójnia Świdwin - Iskra Białogard więcej
15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice więcej
15:00  Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Promień Mosty - Iskierka Szczecin więcej
  Masovia Maszewo - Odrzanka Radziszewo więcej
  Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów więcej
  Mewa Resko - Wicher Brojce więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Sparta Gryfice więcej
  Flota Świnoujście - Tanowia Tanowo więcej
  Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Nowogard więcej
  Sarmata Dobra - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Koral Mostkowo - Sokół Pyrzyce więcej
  Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Unia Dolice - Sęp Brzesko więcej
  Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce więcej
  Zieloni Zielin - Klon Krzęcin więcej
  Polonia Giżyn - Mechanik Warnice więcej
  Biali Sądów - Orkan Suchań więcej
  SCRS Barlinek - Ogniwo Babinek więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Jedność-Ikar Krosino więcej
  Fala Hen Gąski - Darłovia Darłowo więcej
  GKS Leśnik II/Zefir Manowo - Płomień Myślino więcej
  Grom Świelino - LZS Kowalewice więcej
  Radew Białogórzyno - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Calisia Kalisz Pomorski - Hubertus Biały Bór więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Sokół Suliszewo więcej
  Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec więcej
  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło więcej
  Jedność Tuczno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Grom Szwecja - Orzeł Łubowo więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Lech Poznań - Śląsk Wrocław więcej
  Gwarek Zabrze - Gryf Słupsk więcej
  SALOS Szczecin - Piast Gliwice więcej
  Lechia Gdańsk - Miedź Legnica więcej
  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
  Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
  Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań więcej
  Academy Wrocław - Bałtyk Koszalin więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
  Pogoń '04 Szczecin - Euromaster Chrobry Głogów więcej
  FC Toruń - Red Dragons Pniewy więcej
  Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk więcej
  MKF Solne Miasto Wieliczka - Red Devils Chojnice więcej
  Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola więcej
  Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  GOSiRki Piaseczno - Czarni Sosnowiec więcej
  Medyk Konin - UKS SMS Łódź więcej
  AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec więcej
  AZS Wrocław - Olimpia Szczecin więcej
  Sztorm AWFiS Gdańsk - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - Górnik Łęczna więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica więcej
  Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo więcej
  Zieloni Wyszobór - Jantar Dziwnów więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Bałtyk Międzywodzie - Radowia Radowo Małe więcej
  Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń więcej
  Fala Międzyzdroje - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Dąb Dębice - Czarni Marianowo więcej
  Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice więcej
  Płomień Lisowo - Światowid 63 Łobez więcej
  Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Zorza Tychowo - Orkan Dalewo więcej
  Jedność Przewłoki - Rolpol Chlebowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Arkonia II Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Sparta Skalin - KP Przecław więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin więcej
  Zalew Stepnica - Znicz Niedźwiedź więcej
  OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo więcej
  Orzeł Grzędzice - Aquila Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica więcej
  Pro-Team Żarczyn - Grot Gardno więcej
  Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko więcej
  Unia Swochowo - Energetyk II Gryfino więcej
  Iskra Banie - LUKS Krzywin więcej
  Korona Klępicz - Czcibor Cedynia więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień więcej
  Korona Raduń - Ina Nadarzyn więcej
  Błękitni Sarnik - Remor Recz więcej
  Orzeł Bierzwnik - Sokół Granowo więcej
  Iskra Warszyn - Gryf Objezierze więcej
  Saturn Szadzko - Świt Barnimie więcej
  Drawa Drawno - Sokół Sokoliniec więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Piast II Karsko - GKS Golenice więcej
  Stal Lipiany - Santos Sarbinowo więcej
  Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl więcej
  Olimpia Smolnica - Piast Piaseczno więcej
  Czarni Czerników - Goplana Żabów więcej
  Gryf Nowielin - Wicher Przelewice więcej
  Iskra Lutówko - Orkan Rów więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Świt Skolwin - Gwardia Koszalin więcej
  Flota Świnoujście - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin więcej
  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
  TKKF Stilon Gorzów - UKS SMS II Łódź więcej
  Unifreeze Górzno - Polonia Poznań więcej
  Medyk II Konin - MUKS Praga Warszawa więcej
  KKP Bydgoszcz - Stomil Olsztyn więcej
  KS Raszyn - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Olimpia II Szczecin - Mustang Wielgie więcej
  Górnicza Konin - Grom Wolsztyn więcej
  Olimp Gościno - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  KKP Chełmża - Polonia Środa WLKP więcej
  Kotwica Kórnik - AP LG Gdańsk więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
  Energetyk Gryfino - Kluczevia Stargard więcej
  Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez więcej
  Ina Goleniów - SALOS II Szczecin więcej
  Odra Chojna - SCRS Barlinek więcej
  Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
  CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
  Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
  Wda Świecie - Lech Poznań więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
  Gavia Choszczno - Stal Szczecin więcej
  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Vineta Wolin więcej
  Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin więcej
  AP Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Energa AZS Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  KPR Jelenia Góra - Pogoń Baltica Szczecin więcej
  Vistal Gdynia - Olimpia-Beskid Nowy Sącz więcej
  AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin więcej
  Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna więcej
  Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew więcej
  MKS Grudziądz - Wybrzeże II Gdańsk więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toruń więcej
  Energetyk Gryfino - Orkan Ostróda więcej
  Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo więcej
  SMS II Gdańsk - Cartusia Kartuzy więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:30  Pogoń Szczecin - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Azoty Puławy - KPR Legionowo więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
  Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Zagłębie Lubin więcej
siatkówka Orlen Liga
  DevelopRes Rzeszów - Impel Wrocław więcej
  Atom Trefl Sopot - Chemik Police więcej
  Muszynianka Muszyna - PTPS Piła więcej
  Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo więcej
  Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec Św. więcej
  BKS Bielsko-Biała - ŁKS Łódź więcej
siatkówka Plus Liga
  Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska więcej
  MKS Będzin - Resovia Rzeszów więcej
  Effector Kielce - Espadon Szczecin więcej
  BBTS Bielsko-Biała - Skra Bełchatów więcej
  AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk więcej
  AZS Olsztyn - Cuprum Lubin więcej
  GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  SGS Goleniów - Nowa Rega Trzebiatów więcej
  Mieszko Połczyn Zdrój - Bronek Koszalin więcej
  LO - SMS I Świnoujście - Wiking Rymań więcej
  OPP-Powiat Kołobrzeski II - Espadon III Szczecin więcej
26 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra więcej
piłka nożna Sparingi
  Płomień Jeżyczki - Sokół Lulewice więcej
28 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piłka nożna Sparingi
  Polska U15 - Walia U15 więcej
29 marzec
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  AZS PSW Biała Podlaska - GOSiRki Piaseczno więcej
  Górnik Łęczna - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław więcej
  Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków więcej
  Mitech Żywiec - Medyk Konin więcej
  UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Azoty Puławy - Vive Tauron Kielce więcej
  MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock więcej
  KPR Legionowo - Wybrzeże Gdańsk więcej
31 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Twarde Pierniki Toruń - Pro-Basket Kutno więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
9 » Zwoliński na testach me »
5 » Sparingowa środa drugol »
4 » Futbol w cieniu komitet »
3 » Powołania dla Ratajczyk »
3 » Lewandowski od lipca w  »
2 » Kandydaci do awansu
2 » Sparingowe granie Dębu
2 » Kasa za Krychowiaka
1 » Udany start Zaborowskie »
1 » Wzmocnienie w kadrze sz »
mecze:
34 » Pogoń Szczecin-Lech Poz »
14 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
4 » Halowy Turniej Piłki No »
4 » Pomorzanin Nowogard-Sar »
3 » Energa AZS Koszalin-MKS »
3 » Energa AZS Koszalin-AZS »
2 » Gala Bokserska
2 » GKS Leśnik Manowo-Gryf  »
2 » Pogoń Baltica Szczecin- »
2 » IV Powiatowy Turniej w  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 929
statystyki portalu
• drużyn: 2613
• imprez: 95824
• newsów: 64776
• użytkowników: 59905
• komentarzy: 1000718
• zdjęć: 685745
• relacji: 34168
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies