ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2017
pokaż:
01 luty
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - Polonia Leszno 73 - 71 więcej
Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard 94 - 83 więcej
Basket Poznań - Kotwica 50 Kołobrzeg 65 - 59 więcej
AGH Kraków - Sokół Łańcut 65 - 64 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 100 - 83 więcej
GKS Tychy - Rosa II Radom 82 - 74 więcej
Znicz Basket Pruszków - GTK Gliwice 74 - 72 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 80 - 86 więcej
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin 72 - 70 więcej
MOSiR Krosno - Asseco Gdynia 79 - 80 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Turów Zgorzelec 73 - 71 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet Zielona Góra 65 - 105 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Rosa Radom 84 - 89 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Jedynka Pelplin - Asseco II Gdynia 94 - 77 więcej
SMS Władysławowo - MKK Gniezno 101 - 73 więcej
piłka nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - Olimp Gościno 9 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 25 - 30 więcej
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 26 - 29 więcej
siatkówka Puchar Polski Siatkarek
DevelopRes Rzeszów - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 więcej
Budowlani Łódź - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
02 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Stal Ostrów Wlkp. 71 - 87 więcej
piłka nożna Sparingi
Orzeł Wałcz - Iskra Szydłowo 0 - 7 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Vive Tauron Kielce 19 - 30 więcej
03 luty
piłka nożna Sparingi
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 2 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1 - 3 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz 2 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Olimp Łobez - Espadon III Szczecin 0 - 3 więcej
04 luty
V Memoriał Michała Ślęzaka więcej
Ogólnopolski Turniej Badmintona więcej
Zimowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim więcej
Liga Bałtycka Orlik gr. sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlik gr. świdwińska więcej
Liga Bałtycka Żaków gr. białogardzko-kołobrzeska więcej
Grodzisk Cup więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - Legia Warszawa 89 - 101 więcej
GTK Gliwice - Polonia Leszno 71 - 75 więcej
Rosa II Radom - Doral Nysa Kłodzko 79 - 58 więcej
Sokół Łańcut - Basket Poznań 72 - 74 więcej
Kotwica 50 Kołobrzeg - Astoria Bydgoszcz 80 - 71 więcej
SKK Siedlce - Noteć Inowrocław 94 - 87 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - King Wilki Morskie Szczecin 88 - 75 więcej
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 73 - 70 więcej
Start Lublin - MOSiR Krosno 68 - 63 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
TKM Włocławek - Gryf Goleniów 63 - 77 więcej
AZS Politechnika Poznań - SMS Władysławowo 53 - 106 więcej
MKK Gniezno - Trefl II Sopot 87 - 81 więcej
Asseco II Gdynia - Domino Inowrocław 90 - 66 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Jedynka Pelplin 61 - 71 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Piast Gliwice - MKF Solne Miasto Wieliczka 3 - 2 więcej
AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała 1 - 9 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń II Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 5 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 5 - 0 więcej
Chemik Police - Piast Chociwel 1 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 4 - 1 więcej
Odra Chojna - FC Schwedt 6 - 4 więcej
Promień Mosty - Zorza Dobrzany 1 - 2 więcej
Aquila Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 więcej
Iskierka Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino 2 - 6 więcej
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 4 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Świt Skolwin 2 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Orkan Suchań 0 - 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Hutnik Szczecin 2 - 4 więcej
Tanowia Tanowo - Morzycko Moryń 3 - 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko 1 - 3 więcej
Vineta Wolin - Jeziorak Szczecin 3 - 4 więcej
Orzeł Wałcz - Akademia MKP Szczecinek 2 - 5 więcej
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łożnica 1 - 1 więcej
Dąb Dębno - Warta Gorzów Wlkp. 4 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Pogoń Baltica Szczecin - Start Elbląg 20 - 26 więcej
Vistal Gdynia - Energa AZS Koszalin 16 - 22 więcej
KPR Kobierzyce - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 22 - 18 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna 30 - 30 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Politechnika Warszawska - Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom 3 - 2 więcej
Effector Kielce - GKS Katowice 1 - 3 więcej
AZS Częstochowa - AZS Olsztyn 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
KS Murowana Goślina - SKF KS Poznań 2 - 3 więcej
Culmen Chełmno - Spójnia Stargard 3 - 0 więcej
UŻKPS Kościan - Alexas Turek 3 - 1 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Nowa Rega Trzebiatów - Wiking Rymań 3 - 1 więcej
Mieszko Połczyn Zdrój - LO - SMS I Świnoujście 3 - 0 więcej
siatkówka Puchar Polski Siatkarek
Chemik Police - DevelopRes Rzeszów 3 - 2 więcej
Impel Wrocław - Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
05 luty
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2016/2017 więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa młodzików koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Żaków gr. drawsko-wałcka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 68 - 79 więcej
Pogoń Prudnik - AGH Kraków 81 - 72 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Pro-Basket Kutno 60 - 71 więcej
Rosa Radom - Trefl Sopot 79 - 73 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Siarka Tarnobrzeg 73 - 65 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Stelmet Zielona Góra 81 - 69 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Basket Suchy Las - Gryf Goleniów 61 - 75 więcej
AZS UMK Toruń - TKM Włocławek 107 - 69 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna Sparingi
Jastrząb Łosośnica - Sarmata Dobra 3 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Piast Karsko 7 - 1 więcej
Mewa Resko - Dąb Dębno 2 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Unia Swochowo 8 - 2 więcej
Stal Lipiany - Polonia Giżyn 2 - 2 więcej
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Pęzino 2 - 2 więcej
Światowid 63 II Łobez - Światowid 63 Łobez 1 - 13 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Myślino 0 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Kluczevia II Stargard 5 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra 39 - 22 więcej
Zagłębie Lubin - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 34 - 23 więcej
siatkówka Orlen Liga
ŁKS Łódź - PTPS Piła 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SGS Goleniów - OPP-Powiat Kołobrzeski II 3 - 0 więcej
siatkówka Puchar Polski Siatkarek
Chemik Police - Budowlani Łódź 3 - 0 więcej
06 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk 65 - 79 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola 5 - 4 więcej
Clearex Chorzów - Euromaster Chrobry Głogów 2 - 1 więcej
Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk 4 - 3 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - Lotos Trefl Gdańsk 3 - 1 więcej
07 luty
piłka nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 1 - 1 więcej
Promyk Nowa Sucha - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn 28 - 29 więcej
siatkówka Orlen Liga
Legionovia Legionowo - Muszynianka Muszyna 0 - 3 więcej
08 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 90 - 60 więcej
piłka nożna Sparingi
Gwardia Koszalin - Chojniczanka Chojnice 0 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 28 - 30 więcej
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 21 - 39 więcej
Chrobry Głogów - KPR Legionowo 29 - 23 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Stal Mielec 20 - 21 więcej
Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk 26 - 27 więcej
siatkówka I liga kobiet
WTS Solna Wieliczka - SMS PZPS Szczyrk 3 - 0 więcej
AZS Politechniki Op. Opole - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 więcej
AZS Politechniki Śl. Gliwice - Wisła Warszawa 0 - 3 więcej
MKS Kalisz - Joker Świecie 2 - 3 więcej
Proxima Kraków - Karpaty Krosno 3 - 1 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. A
Telekom Baku - LJ Nordmeccanica Modena 1 - 3 więcej
Imoco Volley - Chemik Police 2 - 3 więcej
09 luty
Kaskada Cup 2016 Mała Liga Kosza - finał dziewcząt więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Start Lublin 85 - 70 więcej
piłka nożna Sparingi
Flota Świnoujście - Promyk Nowa Sucha 4 - 3 więcej
10 luty
koszykówka I liga koszykarzy
Legia Warszawa - Kotwica 50 Kołobrzeg 94 - 65 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Domino Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 88 - 77 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 0 - 1 więcej
Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Darłovia Darłowo - Karol Pęplino 2 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 4 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 2 - 3 więcej
siatkówka Orlen Liga
Budowlani Łódź - Budowlani Toruń 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce 2 - 3 więcej
Jastrzębski Węgiel - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 2 - 3 więcej
Czarni Radom - Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
11 luty
III Turniej Piłki Nożnej Kobiet Fala Women Cup 2017 więcej
V Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Szczesny Materiały Budowlane więcej
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski bojerowej klasy DN więcej
Liga Orlików - Grupa koszalińska ziemska - podgrupa południowa więcej
IV Turniej Walasa w Halowej Piłce Nożnej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Polonia Leszno - SKK Siedlce 83 - 67 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Znicz Basket Pruszków 89 - 62 więcej
GKS Tychy - GTK Gliwice 72 - 86 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pro-Basket Kutno - Asseco Gdynia 64 - 80 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom 61 - 75 więcej
Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń 94 - 62 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
AZS UMK Toruń - Gryf Goleniów 66 - 75 więcej
Jedynka Pelplin - MKK Gniezno 109 - 79 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Kraków - Korona Kielce 2 - 0 więcej
Arka Gdynia - Legia Warszawa 0 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Zorza Dobrzany - Korona Człopa 3 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Chemik Police 1 - 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Sokół Wyczechy 5 - 7 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 1 - 3 więcej
Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez 4 - 4 więcej
Orkan Suchań - Sarmata Dobra 4 - 2 więcej
Mewa Resko - Ina Ińsko 3 - 2 więcej
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 6 - 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów 2 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Dąb Dębno 2 - 9 więcej
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 4 - 2 więcej
Rasel Dygowo - Chojniczanka Chojnice 0 - 6 więcej
SCRS Barlinek - Drawa Drawno 6 - 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Błękit Pniewo 2 - 4 więcej
Pomorzanin Nowogard - OKS Center MD Goleniów 4 - 3 więcej
Hutnik Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 7 - 1 więcej
Ina Goleniów - Iskra Golczewo 3 - 3 więcej
Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń 1 - 1 więcej
Piast Karsko - Biali Sądów 4 - 2 więcej
Dąb Dębice - Promień Mosty 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 31 - 30 więcej
MKS Selgros Lublin - KPR Kobierzyce 35 - 12 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 24 - 24 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Vistal Gdynia 21 - 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - Orkan Ostróda 27 - 36 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Cartusia Kartuzy 24 - 26 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - SMS II Gdańsk 27 - 38 więcej
MKS Grudziądz - Gwardia Koszalin 30 - 26 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Energetyk Gryfino 30 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Vive Tauron Kielce 23 - 35 więcej
Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 28 - 22 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Gwardia Opole 23 - 20 więcej
siatkówka Orlen Liga
Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot 2 - 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
PTPS Piła - KSZO Ostrowiec Św. 2 - 3 więcej
Muszynianka Muszyna - BKS Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
GKS Katowice - MKS Będzin 0 - 3 więcej
Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 2 - 3 więcej
siatkówka I liga kobiet
SMS PZPS Szczyrk - Nike Węgrów 3 - 1 więcej
Karpaty Krosno - MKS Kalisz 2 - 3 więcej
Joker Świecie - AZS Politechniki Śl. Gliwice 3 - 2 więcej
Wisła Warszawa - AZS Politechniki Op. Opole 3 - 0 więcej
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - WTS Solna Wieliczka 3 - 2 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Stal Grudziądz - Trójka Nakło 3 - 2 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - Wilki Wilczyn 0 - 3 więcej
LO MS Świnoujście - Espadon II Szczecin 3 - 0 więcej
Olimpia Sulęcin - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 1 więcej
Trefl Lębork - Orzeł Międzyrzecz 3 - 1 więcej
12 luty
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza więcej
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski bojerowej klasy DN więcej
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard 65 - 92 więcej
Astoria Bydgoszcz - Sokół Łańcut 79 - 112 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Energa Czarni Słupsk - Start Lublin 89 - 58 więcej
MOSiR Krosno - Anwil Włocławek 78 - 71 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Turów Zgorzelec 73 - 63 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Stal Ostrów Wlkp. 78 - 79 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3 - 0 więcej
piłka nożna Halowy Puchar Polski
WSD/Twoja Szkoła Grudziądz - Pogoń '04 Szczecin 5 - 6 więcej
piłka nożna Sparingi
Słupia Kobylnica - Płomień Jeżyczki 13 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino 2 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 2 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Ogniwo Babinek 3 - 4 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Karlino 6 - 0 więcej
Aquila Szczecin - Orzeł Pęzino 3 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 0 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Ogniwo Babinek 3 - 4 więcej
Sokół II Pyrzyce - Unia Stargard 2 - 4 więcej
Masovia Maszewo - Błękitni Stargard 4 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Warta Słońsk 3 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Słupsk 1 - 4 więcej
Błękitni Stargard - MKP Szczecinek 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - Pogoń Baltica Szczecin 28 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Chrobry Głogów 29 - 24 więcej
KPR Legionowo - MMTS Kwidzyn 21 - 29 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin 33 - 28 więcej
siatkówka Orlen Liga
Chemik Police - ŁKS Łódź 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 0 - 3 więcej
13 luty
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet Zielona Góra 84 - 77 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Kotwica II Kołobrzeg - Wicher Brojce 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 1 - 3 więcej
14 luty
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
SMS Władysławowo - Basket Suchy Las 71 - 47 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Chemik Police 2 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 8 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Tauron Kielce - Pogoń Szczecin 29 - 23 więcej
15 luty
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - Pogoń Prudnik 62 - 65 więcej
AGH Kraków - Rosa II Radom 69 - 77 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
AZS UMK Toruń - Basket Suchy Las 62 - 64 więcej
TKM Włocławek - Politechnika Gdańska 70 - 79 więcej
Trefl II Sopot - AZS Politechnika Poznań 91 - 72 więcej
piłka nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo 3 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 0 - 3 więcej
Drutex-Bytovia Bytów - Gwardia Koszalin 1 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 5 - 2 więcej
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 4 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - KPR Legionowo 26 - 17 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
KPR Jelenia Góra - Pogoń Baltica Szczecin 23 - 38 więcej
KPR Kobierzyce - Energa AZS Koszalin 24 - 32 więcej
siatkówka Orlen Liga
Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 więcej
Impel Wrocław - Budowlani Łódź 3 - 1 więcej
Budowlani Toruń - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
BKS Bielsko-Biała - Chemik Police 1 - 3 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Pałac Bydgoszcz 3 - 2 więcej
DevelopRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - SMS PZPS Szczyrk 3 - 1 więcej
WTS Solna Wieliczka - Wisła Warszawa 0 - 3 więcej
AZS Politechniki Op. Opole - Joker Świecie 1 - 3 więcej
AZS Politechniki Śl. Gliwice - Karpaty Krosno 3 - 1 więcej
Proxima Kraków - Nike Węgrów 2 - 3 więcej
16 luty
Turniej Finałowy Pucharu Polski Koszykarzy więcej
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
koszykówka Puchar Polski PLK
King Wilki Morskie Szczecin - Turów Zgorzelec 58 - 60 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Stelmet Zielona Góra 55 - 79 więcej
piłka nożna Sparingi
Akademia Pogoń Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 6 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Gavia Choszczno 2 - 2 więcej
Chemik Police - Jantar Dziwnów 4 - 2 więcej
17 luty
Turniej Finałowy Pucharu Polski Koszykarzy więcej
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
koszykówka Puchar Polski PLK
Trefl Sopot - MOSiR Krosno 72 - 78 więcej
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 73 - 67 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 5 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń II Szczecin - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Jantar Ustka 3 - 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 4 - 5 więcej
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 5 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 0 - 6 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Meble Wójcik Elbląg - Górnik Zabrze 26 - 27 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - Czarni Radom 2 - 3 więcej
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 2 - 3 więcej
BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 1 - 3 więcej
18 luty
Turniej Finałowy Pucharu Polski Koszykarzy więcej
FUTURE 2017 więcej
Pajo Cup 2017 więcej
VIII Zawody Smoczych Łodzi więcej
Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Starosty Białogardzkiego więcej
IV Powiatowy Turniej w halowej piłce nożnej juniorów więcej
Finał Wojewódzki Kadetów w siatkówce więcej
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AGH Kraków - Znicz Basket Pruszków 63 - 84 więcej
GKS Tychy - Polonia Leszno 69 - 57 więcej
GTK Gliwice - Doral Nysa Kłodzko 67 - 60 więcej
Sokół Łańcut - Legia Warszawa 80 - 73 więcej
Kotwica 50 Kołobrzeg - Noteć Inowrocław 69 - 57 więcej
Spójnia Stargard - SKK Siedlce 104 - 70 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Trefl II Sopot - Basket Suchy Las 68 - 56 więcej
Gryf Goleniów - SMS Władysławowo 64 - 70 więcej
AZS Politechnika Poznań - Jedynka Pelplin 61 - 88 więcej
MKK Gniezno - Domino Inowrocław 81 - 74 więcej
Asseco II Gdynia - TKM Włocławek 115 - 61 więcej
koszykówka Puchar Polski PLK
Stelmet Zielona Góra - Turów Zgorzelec 69 - 64 więcej
MOSiR Krosno - Anwil Włocławek 68 - 77 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1 - 0 więcej
Korona Kielce - Wisła Płock 4 - 2 więcej
Piast Gliwice - Lech Poznań 0 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
FC Toruń - Piast Gliwice 2 - 2 więcej
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola 1 - 3 więcej
AZS UG Gdańsk - Red Devils Chojnice 6 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 1 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 2 - 5 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 5 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
Pogoń Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 2 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 1 - 4 więcej
Iskierka Szczecin - Ogniwo Babinek 1 - 7 więcej
Świt Barnimie - Drawa Drawno 1 - 12 więcej
Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 11 - 4 więcej
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 6 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 5 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 4 - 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 3 - 3 więcej
Polonia Giżyn - Dąb Dębno 1 - 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Celuloza Kostrzyn n/O 4 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czcibor Cedynia 2 - 2 więcej
Błękit Pniewo - Sokół Pyrzyce 6 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Arkonia Szczecin 5 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Leśnik Kliniska 1 - 2 więcej
Unia Stargard - Orkan Suchań 1 - 6 więcej
Aquila Szczecin - Stal Szczecin 3 - 7 więcej
Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 2 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 35 - 28 więcej
Pogoń Baltica Szczecin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 33 - 23 więcej
KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna 33 - 25 więcej
KPR Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb. 26 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Tytani Wejherowo 26 - 20 więcej
Sambor Tczew - Gwardia Koszalin 22 - 36 więcej
Cartusia Kartuzy - Szczypiorniak Olsztyn 19 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - KPR Legionowo 25 - 23 więcej
Chrobry Głogów - Wybrzeże Gdańsk 33 - 28 więcej
Gwardia Opole - Stal Mielec 33 - 27 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 27 - 28 więcej
siatkówka Orlen Liga
Chemik Police - Budowlani Toruń 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1 - 3 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3 - 0 więcej
Effector Kielce - AZS Olsztyn 0 - 3 więcej
siatkówka I liga kobiet
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Warszawa 0 - 3 więcej
SMS PZPS Szczyrk - Proxima Kraków 0 - 3 więcej
Nike Węgrów - MKS Kalisz 3 - 1 więcej
Karpaty Krosno - AZS Politechniki Op. Opole 3 - 2 więcej
Joker Świecie - WTS Solna Wieliczka 2 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trefl Lębork - Trójka Nakło 3 - 1 więcej
Orzeł Międzyrzecz - Olimpia Sulęcin 3 - 1 więcej
Espadon II Szczecin - OPP-Powiat Kołobrzeski 0 - 3 więcej
Wilki Wilczyn - Stal Grudziądz 3 - 0 więcej
19 luty
Turniej Finałowy Pucharu Polski Koszykarzy więcej
Pajo Cup 2017 więcej
Finał Wojewódzki Kadetów w siatkówce więcej
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Rosa II Radom - Basket Poznań 64 - 58 więcej
Pogoń Prudnik - Astoria Bydgoszcz 80 - 86 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 60 - 66 więcej
koszykówka Puchar Polski PLK
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek 79 - 57 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice 2 - 2 więcej
Euromaster Chrobry Głogów - MKF Solne Miasto Wieliczka 3 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo 6 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 7 - 5 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 5 - 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Światowid 63 Łobez 2 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łożnica 4 - 3 więcej
Energetyk II Gryfino - Odra Chojna 1 - 8 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Dolice 2 - 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Światowid Łobez 3 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - FASE Szczecin 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Vistal Gdynia - Start Elbląg 22 - 26 więcej
Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin 25 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 27 - 29 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn
Pogoń Szczecin - KPR Legionowo 29 - 25 więcej
siatkówka Orlen Liga
DevelopRes Rzeszów - Atom Trefl Sopot 3 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 2 więcej
Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 0 - 3 więcej
Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Politechnika Warszawska - Lotos Trefl Gdańsk 1 - 3 więcej
20 luty
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 62 - 77 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów 3 - 2 więcej
siatkówka Orlen Liga
Pałac Bydgoszcz - ŁKS Łódź 0 - 3 więcej
PTPS Piła - BKS Bielsko-Biała 1 - 3 więcej
21 luty
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
piłka nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - SALOS Szczecin 3 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 0 - 2 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin 27 - 28 więcej
siatkówka Plus Liga
Czarni Radom - Skra Bełchatów 2 - 3 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. A
Chemik Police - Telekom Baku 3 - 1 więcej
22 luty
koszykówka I liga koszykarzy
AGH Kraków - Noteć Inowrocław 79 - 59 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MOSiR Krosno - Pro-Basket Kutno 70 - 51 więcej
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 79 - 81 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS Politechnika Poznań 86 - 81 więcej
piłka nożna Sparingi
Promień Mosty - Aquila Szczecin 3 - 5 więcej
Gryf Słupsk - Gwardia Koszalin 0 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 25 - 29 więcej
Gwardia Opole - Vive Tauron Kielce 24 - 33 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Zagłębie Lubin - KS AZS AWFiS Gdańsk 35 - 21 więcej
Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 - 26 więcej
siatkówka Orlen Liga
Atom Trefl Sopot - BKS Bielsko-Biała 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska 3 - 0 więcej
AZS Częstochowa - Effector Kielce 1 - 3 więcej
AZS Olsztyn - MKS Będzin 3 - 2 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 więcej
GKS Katowice - Resovia Rzeszów 2 - 3 więcej
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - Lotos Trefl Gdańsk 3 - 1 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. A
Imoco Volley - LJ Nordmeccanica Modena 3 - 2 więcej
23 luty
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Jedynka Pelplin - AZS UMK Toruń 94 - 79 więcej
piłka nożna Sparingi
Flota Świnoujście - Świt Skolwin 1 - 6 więcej
siatkówka Orlen Liga
Legionovia Legionowo - Chemik Police 0 - 3 więcej
24 luty
koszykówka I liga koszykarzy
Polonia Leszno - Spójnia Stargard 65 - 68 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Siarka Tarnobrzeg 111 - 70 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 3 więcej
Arka Gdynia - Korona Kielce 4 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 0 - 8 więcej
piłka nożna Halowy Puchar Polski
FC Toruń - Pogoń '04 Szczecin 4 - 3 więcej
piłka nożna Sparingi
Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo 1 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Meble Wójcik Elbląg - KPR Legionowo 23 - 24 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - AZS Częstochowa 3 - 1 więcej
25 luty
XVI Memoriał im. Jerzego Machońskiego w Halowej Piłce Oldbojów więcej
Gala Bokserska więcej
III Memoriał w Piłce Nożnej Halowej im. Tadeusza Mandziaka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - Sokół Łańcut 71 - 75 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Prudnik 85 - 75 więcej
AGH Kraków - GTK Gliwice 73 - 81 więcej
Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 76 - 78 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 74 - 69 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
TKM Włocławek - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 70 - 72 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 - 1 więcej
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 4 - 2 więcej
piłka nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
Medyk II Konin - Sztorm AWFiS Gdańsk 3 - 0 więcej
MUKS Praga Warszawa - Mitech Żywiec 1 - 2 więcej
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 3 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 0 więcej
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 2 - 9 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 11 - 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Drawa Drawno 8 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Chociwel 8 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Arkadia Malechowo 0 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Korona Stróżewo 1 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Czarni Czarne 8 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Masovia Maszewo 6 - 4 więcej
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
Wicher Brojce - Światowid 63 Łobez 0 - 1 więcej
Start Miastko - Mechanik Bobolice 6 - 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni Lubanowo 1 - 4 więcej
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 2 - 2 więcej
Vineta Wolin - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 3 - 2 więcej
Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 3 - 4 więcej
Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 4 więcej
Błękit Pniewo - Chrobry Lisie Pole 7 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Świt Skolwin 2 - 6 więcej
Ina Goleniów - Sokół Pyrzyce 3 - 1 więcej
Ina Ińsko - Biali Sądów 1 - 3 więcej
Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 3 - 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Pionier Żarnowo 4 - 3 więcej
Ogniwo Babinek - Fala Międzyzdroje 4 - 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Centrum 44 4 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Jelenia Góra - Vistal Gdynia 24 - 35 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 29 - 28 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Zagłębie Lubin 22 - 26 więcej
MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin 24 - 19 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Energa AZS Koszalin 20 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew 26 - 30 więcej
Energetyk Gryfino - MKS Grudziądz 31 - 37 więcej
Gwardia Koszalin - AZS UKW Bydgoszcz 27 - 20 więcej
Cartusia Kartuzy - AZS UMK Toruń 32 - 24 więcej
Tytani Wejherowo - Orkan Ostróda 22 - 39 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 22 - 25 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 30 - 28 więcej
Stal Mielec - Górnik Zabrze 27 - 32 więcej
siatkówka Orlen Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - AZS Olsztyn 3 - 1 więcej
Effector Kielce - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
OPP-Powiat Kołobrzeski II - Mieszko Połczyn Zdrój 2 - 3 więcej
Espadon III Szczecin - SGS Goleniów 3 - 1 więcej
26 luty
SLT3 - Sportowy Dziki Zachód więcej
Zgrupowanie reprezentacji Polski seniorek w piłce nożnej więcej
Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Świdwin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - Kotwica 50 Kołobrzeg 87 - 70 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 67 - 60 więcej
Stelmet Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 65 - 75 więcej
Turów Zgorzelec - MOSiR Krosno 79 - 67 więcej
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 69 - 63 więcej
Start Lublin - Pro-Basket Kutno 81 - 77 więcej
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 100 - 103 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Politechnika Gdańska - Gryf Goleniów 59 - 72 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1 - 0 więcej
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Płomień Lisowo - Saturn Szadzko 4 - 1 więcej
Odra Chojna - Kłos Pełczyce 9 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Sarmata Dobra 3 - 5 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 5 - 3 więcej
Piast Kolin - Kluczevia II Stargard 7 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Komarex Komarowo 3 - 2 więcej
Energetyk II Gryfino - Czcibor Cedynia 0 - 4 więcej
Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin 2 - 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Sokół Sokoliniec 3 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Stal Lipiany 6 - 0 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Grot Gorawino 6 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - Start Elbląg 23 - 35 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Wybrzeże II Gdańsk 34 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Chrobry Głogów 33 - 34 więcej
siatkówka Orlen Liga
Atom Trefl Sopot - Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
Budowlani Toruń - PTPS Piła 3 - 1 więcej
BKS Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - GKS Katowice 2 - 3 więcej
Lotos Trefl Gdańsk - Czarni Radom 3 - 1 więcej
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Wiking Rymań - Olimp Łobez 3 - 0 więcej
27 luty
Zgrupowanie reprezentacji Polski seniorek w piłce nożnej więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 2 - 0 więcej
siatkówka Orlen Liga
ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
28 luty
piłka nożna Puchar Polski
Wigry Suwałki - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Vive Tauron Kielce 28 - 29 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. A
LJ Nordmeccanica Modena - Chemik Police 3 - 0 więcej
Telekom Baku - Imoco Volley 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Nieprawidłowości w KOZP »
4 » Zmarł Leszek Zegzdryn
2 » Plan przygotowań Gavii
1 » Złoty medal Woźniak
1 » Sparingi Chemika w okre »
1 » Spotkanie ws. II-ligowy »
1 » III liga: Paweł Ozga: ' »
1 » Plan przygotowań Błękit »
mecze:
41 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
9 » Jagiellonia Białystok-P »
5 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » XVI Memoriał im. Jerzeg »
1 » Turów Zgorzelec-AZS Kos »
1 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
1 » SCRS Barlinek-Polonia G »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 658
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102910
• newsów: 67611
• użytkowników: 61018
• komentarzy: 1032989
• zdjęć: 724839
• relacji: 35778
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies