ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 luty 2017
pokaż:
15 luty
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AGH Kraków - Rosa II Radom 69 - 77 więcej
Basket Poznań - Pogoń Prudnik 62 - 65 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Trefl II Sopot - AZS Politechnika Poznań 91 - 72 więcej
AZS UMK Toruń - Basket Suchy Las 62 - 64 więcej
TKM Włocławek - Politechnika Gdańska 70 - 79 więcej
piłka nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 0 - 3 więcej
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 5 - 2 więcej
Drutex-Bytovia Bytów - Gwardia Koszalin 1 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo 3 - 0 więcej
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 4 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - KPR Legionowo 26 - 17 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
KPR Jelenia Góra - Pogoń Baltica Szczecin 23 - 38 więcej
KPR Kobierzyce - Energa AZS Koszalin 24 - 32 więcej
siatkówka Orlen Liga
Budowlani Toruń - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
BKS Bielsko-Biała - Chemik Police 1 - 3 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Pałac Bydgoszcz 3 - 2 więcej
DevelopRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 więcej
Impel Wrocław - Budowlani Łódź 3 - 1 więcej
siatkówka I liga kobiet
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - SMS PZPS Szczyrk 3 - 1 więcej
WTS Solna Wieliczka - Wisła Warszawa 0 - 3 więcej
AZS Politechniki Op. Opole - Joker Świecie 1 - 3 więcej
AZS Politechniki Śl. Gliwice - Karpaty Krosno 3 - 1 więcej
Proxima Kraków - Nike Węgrów 2 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Nieprawidłowości w KOZP »
4 » Zmarł Leszek Zegzdryn
2 » Plan przygotowań Gavii
1 » Złoty medal Woźniak
1 » Sparingi Chemika w okre »
1 » Spotkanie ws. II-ligowy »
1 » III liga: Paweł Ozga: ' »
1 » Plan przygotowań Błękit »
mecze:
41 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
9 » Jagiellonia Białystok-P »
5 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
1 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
1 » SCRS Barlinek-Polonia G »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » XVI Memoriał im. Jerzeg »
1 » Turów Zgorzelec-AZS Kos »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1046
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102910
• newsów: 67611
• użytkowników: 61018
• komentarzy: 1032989
• zdjęć: 724839
• relacji: 35778
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies