ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 luty 2017
pokaż:
18 luty
Olimpia Bobolice na obozie zimowym w Hiszpanii więcej
Turniej Finałowy Pucharu Polski Koszykarzy więcej
FUTURE 2017 więcej
Pajo Cup 2017 więcej
VIII Zawody Smoczych Łodzi więcej
IV Powiatowy Turniej w halowej piłce nożnej juniorów więcej
Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Starosty Białogardzkiego więcej
Finał Wojewódzki Kadetów w siatkówce więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Sokół Łańcut - Legia Warszawa 80 - 73 więcej
AGH Kraków - Znicz Basket Pruszków 63 - 84 więcej
GKS Tychy - Polonia Leszno 69 - 57 więcej
GTK Gliwice - Doral Nysa Kłodzko 67 - 60 więcej
Kotwica 50 Kołobrzeg - Noteć Inowrocław 69 - 57 więcej
Spójnia Stargard - SKK Siedlce 104 - 70 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Trefl II Sopot - Basket Suchy Las 68 - 56 więcej
MKK Gniezno - Domino Inowrocław 81 - 74 więcej
Gryf Goleniów - SMS Władysławowo 64 - 70 więcej
Asseco II Gdynia - TKM Włocławek 115 - 61 więcej
AZS Politechnika Poznań - Jedynka Pelplin 61 - 88 więcej
koszykówka Puchar Polski PLK
Stelmet Zielona Góra - Turów Zgorzelec 69 - 64 więcej
MOSiR Krosno - Anwil Włocławek 68 - 77 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Wisła Płock 4 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1 - 0 więcej
Piast Gliwice - Lech Poznań 0 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
FC Toruń - Piast Gliwice 2 - 2 więcej
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola 1 - 3 więcej
AZS UG Gdańsk - Red Devils Chojnice 6 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 1 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 2 - 5 więcej
Świt Barnimie - Drawa Drawno 1 - 12 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czcibor Cedynia 2 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 5 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 5 - 3 więcej
Polonia Giżyn - Dąb Dębno 1 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 2 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Sokół Pyrzyce 6 - 1 więcej
Kluczevia Stargard - Arkonia Szczecin 5 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 1 - 4 więcej
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 4 - 3 więcej
Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 11 - 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Celuloza Kostrzyn n/O 4 - 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Leśnik Kliniska 1 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 6 - 4 więcej
Unia Stargard - Orkan Suchań 1 - 6 więcej
Aquila Szczecin - Stal Szczecin 3 - 7 więcej
Pogoń Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 4 więcej
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 3 - 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 2 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Ogniwo Babinek 1 - 7 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Pogoń Baltica Szczecin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 33 - 23 więcej
Energa AZS Koszalin - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 35 - 28 więcej
KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna 33 - 25 więcej
KPR Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb. 26 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Tytani Wejherowo 26 - 20 więcej
Sambor Tczew - Gwardia Koszalin 22 - 36 więcej
Cartusia Kartuzy - Szczypiorniak Olsztyn 19 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Wybrzeże Gdańsk 33 - 28 więcej
Gwardia Opole - Stal Mielec 33 - 27 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 27 - 28 więcej
Pogoń Szczecin - KPR Legionowo 25 - 23 więcej
siatkówka Orlen Liga
Chemik Police - Budowlani Toruń 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3 - 0 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3 - 0 więcej
Effector Kielce - AZS Olsztyn 0 - 3 więcej
Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1 - 3 więcej
siatkówka I liga kobiet
Karpaty Krosno - AZS Politechniki Op. Opole 3 - 2 więcej
SMS PZPS Szczyrk - Proxima Kraków 0 - 3 więcej
Joker Świecie - WTS Solna Wieliczka 2 - 3 więcej
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Warszawa 0 - 3 więcej
Nike Węgrów - MKS Kalisz 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trefl Lębork - Trójka Nakło 3 - 1 więcej
Espadon II Szczecin - OPP-Powiat Kołobrzeski 0 - 3 więcej
Wilki Wilczyn - Stal Grudziądz 3 - 0 więcej
Orzeł Międzyrzecz - Olimpia Sulęcin 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
  MN Sport
top komentarze
newsy:
23 » Skorża poprowadzi Pogoń
12 » Odszedł od nas Tadeusz  »
11 » Kto poprowadzi Pogoń?
5 » Tomasz Hołota piłkarzem »
2 » Maciej Wołosz odchodzi  »
1 » Frelek poprowadzi Sandr »
1 » Mateusz Malinowski dołą »
1 » Głowacki zmierzy się z  »
1 » Jagiełło odchodzi z Pol »
1 » Jakub Głuszak przedłuży »
mecze:
40 » Odra Opole-Kotwica Koło »
40 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
37 » Błękitni Stargard-Polon »
31 » Zryw Kretomino-Bajgiel  »
30 » Bałtyk Koszalin-Rasel D »
28 » Olimpia Elbląg-Błękitni »
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Mirstal Mirosławiec-Pio »
22 » Resko Karcino-Syrena-Gr »
20 » Rasel Dygowo-Sparta Węg »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
JasonDerul... radzio20
tasia xBASTIKx
gości: 1017
statystyki portalu
• drużyn: 2625
• imprez: 96496
• newsów: 65722
• użytkowników: 60230
• komentarzy: 1010937
• zdjęć: 698127
• relacji: 34830
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies