ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 luty 2017
pokaż:
25 luty
XVI Memoriał im. Jerzego Machońskiego w Halowej Piłce Oldbojów więcej
Gala Bokserska więcej
III Memoriał w Piłce Nożnej Halowej im. Tadeusza Mandziaka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - Sokół Łańcut 71 - 75 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Prudnik 85 - 75 więcej
Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 76 - 78 więcej
AGH Kraków - GTK Gliwice 73 - 81 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 74 - 69 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
TKM Włocławek - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 70 - 72 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 4 - 2 więcej
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
Medyk II Konin - Sztorm AWFiS Gdańsk 3 - 0 więcej
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 3 - 0 więcej
MUKS Praga Warszawa - Mitech Żywiec 1 - 2 więcej
piłka nożna Sparingi
Wołczkowo-Bezrzecze - Centrum 44 4 - 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Czarni Czarne 8 - 2 więcej
Wicher Brojce - Światowid 63 Łobez 0 - 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni Lubanowo 1 - 4 więcej
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 2 - 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Chociwel 8 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Masovia Maszewo 6 - 4 więcej
Vineta Wolin - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 3 - 2 więcej
Start Miastko - Mechanik Bobolice 6 - 5 więcej
Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 3 - 4 więcej
Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 4 więcej
Błękit Pniewo - Chrobry Lisie Pole 7 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Fala Międzyzdroje 4 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Korona Stróżewo 1 - 3 więcej
Hutnik Szczecin - Świt Skolwin 2 - 6 więcej
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 2 - 9 więcej
Ina Goleniów - Sokół Pyrzyce 3 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 11 - 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Drawa Drawno 8 - 1 więcej
Ina Ińsko - Biali Sądów 1 - 3 więcej
Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 3 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Arkadia Malechowo 0 - 0 więcej
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Pionier Żarnowo 4 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Zagłębie Lubin 22 - 26 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Energa AZS Koszalin 20 - 28 więcej
KPR Jelenia Góra - Vistal Gdynia 24 - 35 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 29 - 28 więcej
MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin 24 - 19 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Cartusia Kartuzy - AZS UMK Toruń 32 - 24 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew 26 - 30 więcej
Energetyk Gryfino - MKS Grudziądz 31 - 37 więcej
Gwardia Koszalin - AZS UKW Bydgoszcz 27 - 20 więcej
Tytani Wejherowo - Orkan Ostróda 22 - 39 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 22 - 25 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 30 - 28 więcej
Stal Mielec - Górnik Zabrze 27 - 32 więcej
siatkówka Orlen Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - AZS Olsztyn 3 - 1 więcej
Effector Kielce - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
OPP-Powiat Kołobrzeski II - Mieszko Połczyn Zdrój 2 - 3 więcej
Espadon III Szczecin - SGS Goleniów 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/B klasa: 2
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
6 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Sędziowie w A-klasie
3 » Kort z nowym kontraktem
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
1 » Chemik rozpoczyna przyg »
1 » Niezbędny sędzia
1 » KS Sława Choszczno posz »
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
mecze:
32 » Gwardia Koszalin-Warta  »
26 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
24 » Olimp Złocieniec-Mechan »
24 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
23 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
18 » Sparta Węgorzyno-Interm »
18 » Darłovia Darłowo-Korona »
17 » Flota Świnoujście-Iskra »
16 » Wicher Brojce-Piast Cho »
15 » Mirstal Mirosławiec-Lec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
elnino10 h92
kempes7
gości: 1009
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101601
• newsów: 66522
• użytkowników: 60426
• komentarzy: 1017789
• zdjęć: 707078
• relacji: 35126
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies