ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 luty 2017
pokaż:
01 luty
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - Polonia Leszno 73 - 71 więcej
AGH Kraków - Sokół Łańcut 65 - 64 więcej
Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard 94 - 83 więcej
GKS Tychy - Rosa II Radom 82 - 74 więcej
Znicz Basket Pruszków - GTK Gliwice 74 - 72 więcej
Basket Poznań - Kotwica 50 Kołobrzeg 65 - 59 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 100 - 83 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 80 - 86 więcej
MOSiR Krosno - Asseco Gdynia 79 - 80 więcej
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin 72 - 70 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Turów Zgorzelec 73 - 71 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet Zielona Góra 65 - 105 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Rosa Radom 84 - 89 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
SMS Władysławowo - MKK Gniezno 101 - 73 więcej
Jedynka Pelplin - Asseco II Gdynia 94 - 77 więcej
piłka nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Olimp Gościno 9 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 25 - 30 więcej
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 26 - 29 więcej
siatkówka Puchar Polski Siatkarek
DevelopRes Rzeszów - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 więcej
Budowlani Łódź - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
  MN Sport
top komentarze
newsy:
23 » Skorża poprowadzi Pogoń
12 » Odszedł od nas Tadeusz  »
11 » Kto poprowadzi Pogoń?
5 » Tomasz Hołota piłkarzem »
2 » Maciej Wołosz odchodzi  »
1 » Głowacki zmierzy się z  »
1 » Jagiełło odchodzi z Pol »
1 » Jakub Głuszak przedłuży »
1 » Kibice Kotwicy piszą do »
1 » Grają w regionalnej okr »
mecze:
40 » Odra Opole-Kotwica Koło »
40 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
37 » Błękitni Stargard-Polon »
31 » Zryw Kretomino-Bajgiel  »
30 » Bałtyk Koszalin-Rasel D »
28 » Olimpia Elbląg-Błękitni »
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Mirstal Mirosławiec-Pio »
22 » Resko Karcino-Syrena-Gr »
21 » Rasel Dygowo-Sparta Węg »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
maggi Tauri
gości: 952
statystyki portalu
• drużyn: 2625
• imprez: 96496
• newsów: 65722
• użytkowników: 60230
• komentarzy: 1010937
• zdjęć: 698127
• relacji: 34830
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies