ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 luty 2017
pokaż:
01 luty
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - Polonia Leszno 73 - 71 więcej
AGH Kraków - Sokół Łańcut 65 - 64 więcej
Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard 94 - 83 więcej
GKS Tychy - Rosa II Radom 82 - 74 więcej
Znicz Basket Pruszków - GTK Gliwice 74 - 72 więcej
Basket Poznań - Kotwica 50 Kołobrzeg 65 - 59 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 100 - 83 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 80 - 86 więcej
MOSiR Krosno - Asseco Gdynia 79 - 80 więcej
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin 72 - 70 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Turów Zgorzelec 73 - 71 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet Zielona Góra 65 - 105 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Rosa Radom 84 - 89 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
SMS Władysławowo - MKK Gniezno 101 - 73 więcej
Jedynka Pelplin - Asseco II Gdynia 94 - 77 więcej
piłka nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Olimp Gościno 9 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 25 - 30 więcej
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 26 - 29 więcej
siatkówka Puchar Polski Siatkarek
DevelopRes Rzeszów - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 więcej
Budowlani Łódź - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/B klasa: 2
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
6 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Sędziowie w A-klasie
3 » Kort z nowym kontraktem
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
1 » Chemik rozpoczyna przyg »
1 » Niezbędny sędzia
1 » KS Sława Choszczno posz »
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
mecze:
32 » Gwardia Koszalin-Warta  »
26 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
24 » Olimp Złocieniec-Mechan »
24 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
23 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
18 » Sparta Węgorzyno-Interm »
18 » Darłovia Darłowo-Korona »
17 » Flota Świnoujście-Iskra »
16 » Wicher Brojce-Piast Cho »
15 » Mirstal Mirosławiec-Lec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
elnino10 h92
kempes7
gości: 1009
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101601
• newsów: 66522
• użytkowników: 60426
• komentarzy: 1017789
• zdjęć: 707078
• relacji: 35126
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies