ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - styczeń 2017
pokaż:
04 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Start Lublin 84 - 73 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Domino Inowrocław - Jedynka Pelplin 73 - 80 więcej
siatkówka Orlen Liga
ŁKS Łódź - Budowlani Toruń 3 - 2 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Impel Wrocław 1 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Muszyna 2 - 3 więcej
PTPS Piła - Chemik Police 0 - 3 więcej
siatkówka Puchar Polski Mężczyzn
AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 2 - 3 więcej
Resovia Rzeszów - AZS Olsztyn 3 - 0 więcej
TSV Sanok - Czarni Radom 0 - 3 więcej
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 2 - 3 więcej
Skra Bełchatów - GKS Katowice 3 - 1 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3 - 0 więcej
AZS Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1 - 3 więcej
06 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 96 - 66 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Gryf Goleniów - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 73 - 54 więcej
Asseco II Gdynia - MKK Gniezno 68 - 84 więcej
Politechnika Gdańska - AZS Politechnika Poznań 98 - 61 więcej
TKM Włocławek - SMS Władysławowo 67 - 107 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
AZS UŚ Katowice - Red Devils Chojnice 3 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska 0 - 3 więcej
07 styczeń
VIII Halowy Turniej Piłkarski - Memoriał Zygmunta Kopaczewskiego więcej
Turniej noworoczny pamięci Janusza Szkuciaka więcej
Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Seniorów więcej
Dźwirzyno Cup więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa białogardzko-kołobrzeska więcej
Gala ZZKOL więcej
11. Halowy Turniej Piłkarski Seniorów im. Feliksa Pietraszkiewicza więcej
Fala podsumowuje rok więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - Legia Warszawa 58 - 66 więcej
Doral Nysa Kłodzko - SKK Siedlce 79 - 65 więcej
GKS Tychy - Spójnia Stargard 79 - 71 więcej
GTK Gliwice - Kotwica 50 Kołobrzeg 77 - 72 więcej
Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 84 - 66 więcej
Rosa II Radom - Pogoń Prudnik 53 - 76 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - Turów Zgorzelec 82 - 71 więcej
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin 69 - 90 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Pro-Basket Kutno 71 - 62 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Asseco II Gdynia - AZS Politechnika Poznań 120 - 61 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
MKF Solne Miasto Wieliczka - Pogoń '04 Szczecin 3 - 7 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Kobierzyce - Pogoń Baltica Szczecin 17 - 30 więcej
KPR Jelenia Góra - Energa AZS Koszalin 22 - 28 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg 27 - 33 więcej
UKS PCM Kościerzyna - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 21 - 29 więcej
MKS Selgros Lublin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 34 - 20 więcej
siatkówka Orlen Liga
Chemik Police - Pałac Bydgoszcz 3 - 1 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
BBTS Bielsko-Biała - Czarni Radom 3 - 1 więcej
Resovia Rzeszów - Espadon Szczecin 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - Effector Kielce 3 - 0 więcej
Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 - 2 więcej
siatkówka I liga kobiet
AZS Politechniki Op. Opole - Proxima Kraków 1 - 3 więcej
AZS Politechniki Śl. Gliwice - MKS Kalisz 3 - 1 więcej
Wisła Warszawa - Karpaty Krosno 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Alexas Turek - SKF KS Poznań 3 - 2 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Espadon II Szczecin - Stoczniowiec Gdańsk 0 - 3 więcej
Olimpia Sulęcin - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 0 więcej
Trefl Lębork - Stal Grudziądz 3 - 0 więcej
Orzeł Międzyrzecz - Wilki Wilczyn 3 - 1 więcej
08 styczeń
Dźwirzyno Cup więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Kołobrzeska więcej
Kongres nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerek i trenerów piłki nożnej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Polonia Leszno - Astoria Bydgoszcz 77 - 74 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Energa Czarni Słupsk 74 - 80 więcej
Rosa Radom - Anwil Włocławek 74 - 61 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - MOSiR Krosno 75 - 81 więcej
Stelmet Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń 83 - 67 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
SMS Władysławowo - AZS UMK Toruń 83 - 87 więcej
Basket Suchy Las - Politechnika Gdańska 67 - 74 więcej
MKK Gniezno - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 91 - 74 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Piast Gliwice - AZS UG Gdańsk 5 - 5 więcej
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Vistal Gdynia - Zagłębie Lubin 23 - 21 więcej
siatkówka Orlen Liga
Impel Wrocław - ŁKS Łódź 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - AZS Olsztyn 0 - 3 więcej
Lotos Trefl Gdańsk - MKS Będzin 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
WTS Solna Wieliczka - Nike Węgrów 3 - 1 więcej
09 styczeń
Rozpoczęcie roku Olimpii więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Trefl II Sopot - TKM Włocławek 82 - 70 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Euromaster Chrobry Głogów - Gatta Zduńska Wola 0 - 1 więcej
Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy 0 - 4 więcej
siatkówka Orlen Liga
Budowlani Łódź - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
Budowlani Toruń - BKS Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
10 styczeń
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
SMS Władysławowo - Jedynka Pelplin 72 - 78 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. A
Telekom Baku - Chemik Police 0 - 3 więcej
11 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 83 - 75 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Domino Inowrocław - Gryf Goleniów 51 - 46 więcej
siatkówka I liga kobiet
AZS Politechniki Śl. Gliwice - SMS PZPS Szczyrk 3 - 0 więcej
siatkówka Puchar Polski Mężczyzn
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 3 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk 2 - 3 więcej
Skra Bełchatów - Espadon Szczecin 3 - 2 więcej
12 styczeń
Olimpia rozpoczęła przygotowania więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - Piotrcovia Piotrków Tryb. 31 - 25 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. A
LJ Nordmeccanica Modena - Imoco Volley 3 - 2 więcej
13 styczeń
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
FC Toruń - Pogoń '04 Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 3 - 3 więcej
siatkówka Orlen Liga
BKS Bielsko-Biała - Impel Wrocław 1 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - Muszynianka Muszyna 3 - 2 więcej
siatkówka I liga kobiet
SMS PZPS Szczyrk - Joker Świecie 3 - 2 więcej
14 styczeń
FEN – Fight Exclusive Night 15 - Final Strike więcej
II Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Trzebiatowa więcej
Liga Bałtyckiej Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - Znicz Basket Pruszków 95 - 84 więcej
Sokół Łańcut - GTK Gliwice 75 - 63 więcej
Kotwica 50 Kołobrzeg - GKS Tychy 72 - 56 więcej
Spójnia Stargard - Doral Nysa Kłodzko 70 - 46 więcej
Noteć Inowrocław - Basket Poznań 92 - 62 więcej
Legia Warszawa - Astoria Bydgoszcz 83 - 61 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 83 - 75 więcej
Pro-Basket Kutno - King Wilki Morskie Szczecin 63 - 69 więcej
Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń 91 - 73 więcej
Turów Zgorzelec - Rosa Radom 82 - 69 więcej
Stelmet Zielona Góra - Stal Ostrów Wlkp. 76 - 65 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 88 - 77 więcej
TKM Włocławek - Jedynka Pelplin 62 - 83 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice 5 - 3 więcej
Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała 0 - 1 więcej
AZS UŚ Katowice - Euromaster Chrobry Głogów 5 - 3 więcej
piłka nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Jeziorak Szczecin 8 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 7 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Pogoń Baltica Szczecin - Zagłębie Lubin 27 - 23 więcej
MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia 26 - 21 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - UKS PCM Kościerzyna 18 - 25 więcej
siatkówka Orlen Liga
ŁKS Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
siatkówka I liga kobiet
MKS Kalisz - AZS Politechniki Op. Opole 2 - 3 więcej
Proxima Kraków - WTS Solna Wieliczka 3 - 0 więcej
Nike Węgrów - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 więcej
Karpaty Krosno - Joker Świecie 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SKF KS Poznań - Spójnia Stargard 3 - 1 więcej
Energetyk Poznań - Culmen Chełmno 3 - 0 więcej
KS Murowana Goślina - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
Alexas Turek - SMS Police 1 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trójka Nakło - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 więcej
Espadon II Szczecin - Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 więcej
Wilki Wilczyn - Trefl Lębork 2 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Olimpia Sulęcin 0 - 3 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - LO MS Świnoujście 2 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
LO - SMS I Świnoujście - Espadon III Szczecin 0 - 3 więcej
Mieszko Połczyn Zdrój - Wiking Rymań 3 - 0 więcej
Olimp Łobez - Nowa Rega Trzebiatów 3 - 2 więcej
siatkówka Puchar Polski Mężczyzn
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3 - 1 więcej
Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 0 - 3 więcej
15 styczeń
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2016/2017 więcej
III kolejka PLAS Browar Połczyn więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Rosa II Radom - Polonia Leszno 57 - 71 więcej
SKK Siedlce - AGH Kraków 84 - 71 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 68 - 82 więcej
Asseco Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 82 - 78 więcej
Start Lublin - Trefl Sopot 87 - 79 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Gryf Goleniów - MKK Gniezno 67 - 61 więcej
Asseco II Gdynia - Basket Suchy Las 74 - 63 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Red Devils Chojnice - Clearex Chorzów 2 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - KPR Kobierzyce 29 - 20 więcej
Start Elbląg - KPR Jelenia Góra 33 - 26 więcej
siatkówka Orlen Liga
Atom Trefl Sopot - Budowlani Toruń 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Olimp Łobez - OPP-Powiat Kołobrzeski II 1 - 3 więcej
SGS Goleniów - Bronek Koszalin 3 - 0 więcej
siatkówka Puchar Polski Mężczyzn
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
16 styczeń
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
AZS UG Gdańsk - MKF Solne Miasto Wieliczka 7 - 1 więcej
siatkówka Orlen Liga
Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 3 - 0 więcej
17 styczeń
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Lotos Trefl Gdańsk 3 - 2 więcej
18 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pro-Basket Kutno - MOSiR Krosno 65 - 75 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Domino Inowrocław - TKM Włocławek 94 - 68 więcej
Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska 54 - 70 więcej
SMS Władysławowo - Asseco II Gdynia 61 - 81 więcej
Basket Suchy Las - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 79 - 72 więcej
AZS Politechnika Poznań - MKK Gniezno 58 - 82 więcej
piłka nożna Sparingi
Astra Ustronie Morskie - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Politechnika Warszawska - Cuprum Lubin 0 - 3 więcej
siatkówka Puchar Polski Kobiet
Chemik Police - ŁKS Łódź 3 - 0 więcej
Wisła Warszawa - PTPS Piła 3 - 2 więcej
Legionovia Legionowo - Budowlani Toruń 2 - 3 więcej
WTS Solna Wieliczka - DevelopRes Rzeszów 2 - 3 więcej
Impel Wrocław - BKS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Muszynianka Muszyna - Atom Trefl Sopot 3 - 2 więcej
Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
19 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 79 - 80 więcej
20 styczeń
Gala Piłkarz Roku więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Turów Zgorzelec 97 - 85 więcej
piłka nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 6 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin 26 - 21 więcej
siatkówka Plus Liga
Czarni Radom - MKS Będzin 3 - 1 więcej
21 styczeń
VI Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Futsalu więcej
IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Pamięci Macieja Rynkiewicza więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa drawska więcej
Liga Bałtycka Żaków gr. świdwińska więcej
I Halowy Turniej Kobiet o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Sianowa więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Polonia Leszno - Legia Warszawa 70 - 90 więcej
Astoria Bydgoszcz - Noteć Inowrocław 62 - 63 więcej
Basket Poznań - SKK Siedlce 93 - 80 więcej
AGH Kraków - Spójnia Stargard 72 - 83 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Kotwica 50 Kołobrzeg 99 - 65 więcej
GKS Tychy - Sokół Łańcut 84 - 86 więcej
GTK Gliwice - Pogoń Prudnik 102 - 71 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - Start Lublin 86 - 83 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Asseco Gdynia 99 - 87 więcej
MOSiR Krosno - Energa Czarni Słupsk 77 - 70 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Gryf Goleniów - AZS Politechnika Poznań 69 - 59 więcej
MKK Gniezno - Basket Suchy Las 99 - 64 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - SMS Władysławowo 70 - 82 więcej
AZS UMK Toruń - Domino Inowrocław 78 - 82 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice 1 - 4 więcej
FC Toruń - AZS UG Gdańsk 6 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Drawa Drawsko Pom. - Orkan Suchań 2 - 0 więcej
Świt Skolwin - Energetyk Gryfino 4 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 0 więcej
Gryf Słupsk - Wieża Postomino 3 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 5 więcej
Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 3 - 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Gavia Choszczno 1 - 3 więcej
MKP Szczecinek - Chojniczanka Chojnice 3 - 2 więcej
Odra Chojna - Polonia Giżyn 6 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 2 - 9 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Vistal Gdynia - Pogoń Baltica Szczecin 27 - 19 więcej
KPR Kobierzyce - Start Elbląg 26 - 31 więcej
KPR Jelenia Góra - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 30 - 32 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 31 - 20 więcej
UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin 20 - 38 więcej
siatkówka Orlen Liga
Chemik Police - DevelopRes Rzeszów 3 - 0 więcej
PTPS Piła - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
Muszynianka Muszyna - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 2 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska 3 - 0 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
SMS PZPS Szczyrk - Karpaty Krosno 2 - 3 więcej
Wisła Warszawa - Nike Węgrów 3 - 1 więcej
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Proxima Kraków 1 - 3 więcej
WTS Solna Wieliczka - MKS Kalisz 2 - 3 więcej
AZS Politechniki Op. Opole - AZS Politechniki Śl. Gliwice 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Culmen Chełmno - SKF KS Poznań 2 - 3 więcej
SMS Police - KS Murowana Goślina 3 - 1 więcej
UŻKPS Kościan - Energetyk Poznań 3 - 0 więcej
Spójnia Stargard - Alexas Turek 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
OPP-Powiat Kołobrzeski - Trójka Nakło 0 - 3 więcej
LO MS Świnoujście - Stal Grudziądz 0 - 3 więcej
Olimpia Sulęcin - Wilki Wilczyn 2 - 3 więcej
Trefl Lębork - Espadon II Szczecin 3 - 0 więcej
Orzeł Międzyrzecz - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Bronek Koszalin - Olimp Łobez 3 - 0 więcej
Wiking Rymań - SGS Goleniów 0 - 3 więcej
Espadon III Szczecin - Mieszko Połczyn Zdrój 2 - 3 więcej
22 styczeń
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza więcej
Liga Bałtycka Żaków gr. drawsko-wałcka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Basket Pruszków - Rosa II Radom 81 - 78 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - AZS Koszalin 76 - 65 więcej
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 65 - 66 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Pro-Basket Kutno 90 - 77 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Asseco II Gdynia - Trefl II Sopot 85 - 57 więcej
Politechnika Gdańska - Jedynka Pelplin 66 - 76 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 2 - 2 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Gatta Zduńska Wola 0 - 3 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice 7 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 3 - 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Iskra Banie 5 - 3 więcej
Energetyk II Gryfino - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 4 więcej
Morzycko Moryń - Odra Górzyca 4 - 1 więcej
siatkówka Orlen Liga
Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot 1 - 3 więcej
Budowlani Łódź - ŁKS Łódź 3 - 0 więcej
Impel Wrocław - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Lotos Trefl Gdańsk - Resovia Rzeszów 3 - 2 więcej
Skra Bełchatów - Espadon Szczecin 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
OPP-Powiat Kołobrzeski II - LO - SMS I Świnoujście 3 - 1 więcej
23 styczeń
Przygotowania Olimpii więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Euromaster Chrobry Głogów - Piast Gliwice 2 - 5 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
24 styczeń
piłka nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Cuprum Lubin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
25 styczeń
Pierwsza kolejka rundy rewanżowej KLZ: AKS Białogard – AZS AWF Warszawa więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - Twarde Pierniki Toruń 80 - 63 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Politechnika Gdańska - SMS Władysławowo 60 - 72 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Astra Giurgiu 3 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Drutex-Bytovia Bytów 2 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Świt Skolwin 0 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 20 - 17 więcej
siatkówka I liga kobiet
AZS Politechniki Op. Opole - SMS PZPS Szczyrk 3 - 1 więcej
AZS Politechniki Śl. Gliwice - WTS Solna Wieliczka 0 - 3 więcej
MKS Kalisz - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 więcej
Proxima Kraków - Wisła Warszawa 3 - 2 więcej
Nike Węgrów - Joker Świecie 0 - 3 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. A
Chemik Police - Imoco Volley 2 - 3 więcej
LJ Nordmeccanica Modena - Telekom Baku 3 - 0 więcej
27 styczeń
III kolejka Miejsko Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej - Połczyn-Zdrój 2017 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - MOSiR Krosno 60 - 62 więcej
Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 90 - 89 więcej
piłka nożna Sparingi
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 1 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 3 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 23 - 31 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Cuprum Lubin 3 - 2 więcej
AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 1 więcej
28 styczeń
Explosion of Salsation więcej
Liga Żaków - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa białogardzka więcej
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AGH Kraków - Kotwica 50 Kołobrzeg 85 - 78 więcej
Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 87 - 96 więcej
Znicz Basket Pruszków - Polonia Leszno 56 - 67 więcej
Rosa II Radom - GTK Gliwice 60 - 69 więcej
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 73 - 81 więcej
Sokół Łańcut - Doral Nysa Kłodzko 83 - 57 więcej
Spójnia Stargard - Basket Poznań 62 - 71 więcej
Noteć Inowrocław - Legia Warszawa 70 - 89 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg 97 - 71 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Rosa Radom 82 - 61 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Trefl II Sopot - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 60 - 62 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - FK Ural Ekaterinburg 0 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - KP Przecław 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 5 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Piast Chociwel 1 - 2 więcej
Kluczevia Stargard - Odra Chojna 7 - 4 więcej
Energetyk Gryfino - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 9 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 7 - 0 więcej
Gryf Słupsk - Gryf Polanów 2 - 0 więcej
Orkan Suchań - Drawa Drawno 2 - 7 więcej
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 3 - 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Ilanka Rzepin 3 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 2 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Grot Gardno 0 - 3 więcej
Pogoń Szczecin - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Stal Szczecin 4 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Zryw Sypniewo 7 - 1 więcej
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 6 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - Pogoń Baltica Szczecin 25 - 17 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Vistal Gdynia 26 - 32 więcej
MKS Selgros Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 40 - 30 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - KPR Jelenia Góra 29 - 32 więcej
AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - KPR Kobierzyce 23 - 22 więcej
Start Elbląg - Zagłębie Lubin 20 - 21 więcej
siatkówka Orlen Liga
BKS Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 0 - 3 więcej
ŁKS Łódź - Muszynianka Muszyna 3 - 1 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Chemik Police 0 - 3 więcej
Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Politechnika Warszawska - Espadon Szczecin 3 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk 3 - 0 więcej
Effector Kielce - Czarni Radom 0 - 3 więcej
AZS Częstochowa - GKS Katowice 2 - 3 więcej
siatkówka I liga kobiet
Karpaty Krosno - Nike Węgrów 3 - 1 więcej
Wisła Warszawa - MKS Kalisz 3 - 0 więcej
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - AZS Politechniki Śl. Gliwice 2 - 3 więcej
WTS Solna Wieliczka - AZS Politechniki Op. Opole 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SMS Police - Spójnia Stargard 3 - 0 więcej
SKF KS Poznań - UŻKPS Kościan 3 - 1 więcej
Energetyk Poznań - KS Murowana Goślina 0 - 3 więcej
Alexas Turek - Culmen Chełmno 3 - 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trójka Nakło - Orzeł Międzyrzecz 3 - 0 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Lębork 1 - 3 więcej
Espadon II Szczecin - Olimpia Sulęcin 0 - 3 więcej
Wilki Wilczyn - LO MS Świnoujście 3 - 0 więcej
Stal Grudziądz - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 0 więcej
29 styczeń
I Memoriał Arkadiusza Zająca więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa świdwińska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot 102 - 78 więcej
Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 77 - 79 więcej
Pro-Basket Kutno - Energa Czarni Słupsk 69 - 70 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Domino Inowrocław - Politechnika Gdańska 56 - 67 więcej
Basket Suchy Las - AZS Politechnika Poznań 98 - 59 więcej
piłka nożna Sparingi
Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Krąpiel 6 - 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Sokół Pyrzyce 4 - 3 więcej
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 2 więcej
siatkówka Orlen Liga
Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 3 - 1 więcej
Budowlani Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - PTPS Piła 3 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
Joker Świecie - Proxima Kraków 3 - 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SMS Police - Energetyk Poznań 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Wiking Rymań - Bronek Koszalin 0 - 3 więcej
Espadon III Szczecin - Nowa Rega Trzebiatów 3 - 1 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski II - Olimp Łobez 3 - 0 więcej
LO - SMS I Świnoujście - SGS Goleniów 2 - 3 więcej
30 styczeń
siatkówka Plus Liga
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel 1 - 3 więcej
siatkówka Puchar Polski Kobiet
Wisła Warszawa - Chemik Police 1 - 3 więcej
31 styczeń
koszykówka I liga koszykarzy
Legia Warszawa - SKK Siedlce 92 - 82 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - FK Rad Belgrad 2 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
9 » Zwoliński na testach me »
5 » Sparingowa środa drugol »
4 » Futbol w cieniu komitet »
3 » Powołania dla Ratajczyk »
3 » Lewandowski od lipca w  »
2 » Kandydaci do awansu
2 » Sparingowe granie Dębu
2 » Kasa za Krychowiaka
1 » Udany start Zaborowskie »
1 » Wzmocnienie w kadrze sz »
mecze:
34 » Pogoń Szczecin-Lech Poz »
14 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
4 » Halowy Turniej Piłki No »
4 » Pomorzanin Nowogard-Sar »
3 » Energa AZS Koszalin-MKS »
3 » Energa AZS Koszalin-AZS »
2 » Gala Bokserska
2 » GKS Leśnik Manowo-Gryf  »
2 » Pogoń Baltica Szczecin- »
2 » IV Powiatowy Turniej w  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 929
statystyki portalu
• drużyn: 2613
• imprez: 95824
• newsów: 64776
• użytkowników: 59905
• komentarzy: 1000718
• zdjęć: 685745
• relacji: 34168
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies