ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 luty 2017
pokaż:
11 luty
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski bojerowej klasy DN więcej
IV Turniej Walasa w Halowej Piłce Nożnej więcej
III Turniej Piłki Nożnej Kobiet Fala Women Cup 2017 więcej
V Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Szczesny Materiały Budowlane więcej
Liga Orlików - Grupa koszalińska ziemska - podgrupa południowa więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Polonia Leszno - SKK Siedlce 83 - 67 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Znicz Basket Pruszków 89 - 62 więcej
GKS Tychy - GTK Gliwice 72 - 86 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pro-Basket Kutno - Asseco Gdynia 64 - 80 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom 61 - 75 więcej
Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń 94 - 62 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Jedynka Pelplin - MKK Gniezno 109 - 79 więcej
AZS UMK Toruń - Gryf Goleniów 66 - 75 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Kraków - Korona Kielce 2 - 0 więcej
Arka Gdynia - Legia Warszawa 0 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 6 - 3 więcej
Kłos Pełczyce - Dąb Dębno 2 - 9 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 4 - 2 więcej
Rasel Dygowo - Chojniczanka Chojnice 0 - 6 więcej
SCRS Barlinek - Drawa Drawno 6 - 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Błękit Pniewo 2 - 4 więcej
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - OKS Center MD Goleniów 4 - 3 więcej
Zorza Dobrzany - Korona Człopa 3 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 1 - 3 więcej
Orkan Suchań - Sarmata Dobra 4 - 2 więcej
Mewa Resko - Ina Ińsko 3 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 1 więcej
Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez 4 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów 2 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 7 - 1 więcej
Ina Goleniów - Iskra Golczewo 3 - 3 więcej
Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń 1 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Sokół Wyczechy 5 - 7 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Chemik Police 1 - 0 więcej
Piast Karsko - Biali Sądów 4 - 2 więcej
Dąb Dębice - Promień Mosty 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 24 - 24 więcej
UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 31 - 30 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Vistal Gdynia 21 - 31 więcej
MKS Selgros Lublin - KPR Kobierzyce 35 - 12 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UKW Bydgoszcz - SMS II Gdańsk 27 - 38 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Cartusia Kartuzy 24 - 26 więcej
Sambor Tczew - Orkan Ostróda 27 - 36 więcej
MKS Grudziądz - Gwardia Koszalin 30 - 26 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Energetyk Gryfino 30 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Vive Tauron Kielce 23 - 35 więcej
Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 28 - 22 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Gwardia Opole 23 - 20 więcej
siatkówka Orlen Liga
Pałac Bydgoszcz - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
Muszynianka Muszyna - BKS Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 2 - 3 więcej
PTPS Piła - KSZO Ostrowiec Św. 2 - 3 więcej
Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 2 - 3 więcej
AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
GKS Katowice - MKS Będzin 0 - 3 więcej
siatkówka I liga kobiet
SMS PZPS Szczyrk - Nike Węgrów 3 - 1 więcej
Joker Świecie - AZS Politechniki Śl. Gliwice 3 - 2 więcej
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - WTS Solna Wieliczka 3 - 2 więcej
Wisła Warszawa - AZS Politechniki Op. Opole 3 - 0 więcej
Karpaty Krosno - MKS Kalisz 2 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
OPP-Powiat Kołobrzeski - Wilki Wilczyn 0 - 3 więcej
LO MS Świnoujście - Espadon II Szczecin 3 - 0 więcej
Trefl Lębork - Orzeł Międzyrzecz 3 - 1 więcej
Olimpia Sulęcin - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 1 więcej
Stal Grudziądz - Trójka Nakło 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 3
piłka nożna/A klasa: 2
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
piłka nożna/II liga: 2
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 2
piłka nożna/Juniorzy: 3
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 2
piłka nożna/wojewódzka okręgówka: 2
  MN Sport
top komentarze
newsy:
4 » Sędziowie w A-klasie
3 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Kort z nowym kontraktem
2 » Światowid nie zagra w A »
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
1 » Sokół poszukuje sparin »
1 » KOZPN zaskoczył wszystk »
1 » Chemik rozpoczyna przyg »
1 » KS Sława Choszczno posz »
mecze:
25 » Morzycko Moryń-Sparta W »
21 » Olimpia Elbląg-Gwardia  »
18 » GKS 1962 Jastrzębie-Błę »
16 » Światowid 63 Łobez-Sarm »
16 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
16 » Sokół Karlino-GKS Leśni »
15 » Intermarche-Rega Trzebi »
10 » Jeziorak Szczecin-Hutni »
9 » Iskra Białogard-Bałtyk  »
8 » Kotwica Kołobrzeg-Elana »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kotek12 zezinho009
gości: 1097
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101599
• newsów: 66487
• użytkowników: 60410
• komentarzy: 1017237
• zdjęć: 706363
• relacji: 35099
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies