ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 luty 2017
pokaż:
22 luty
koszykówka I liga koszykarzy
AGH Kraków - Noteć Inowrocław 79 - 59 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MOSiR Krosno - Pro-Basket Kutno 70 - 51 więcej
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 79 - 81 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. A
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS Politechnika Poznań 86 - 81 więcej
piłka nożna Sparingi
Gryf Słupsk - Gwardia Koszalin 0 - 0 więcej
Promień Mosty - Aquila Szczecin 3 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 25 - 29 więcej
Gwardia Opole - Vive Tauron Kielce 24 - 33 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 - 26 więcej
Zagłębie Lubin - KS AZS AWFiS Gdańsk 35 - 21 więcej
siatkówka Orlen Liga
Atom Trefl Sopot - BKS Bielsko-Biała 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska 3 - 0 więcej
AZS Olsztyn - MKS Będzin 3 - 2 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 więcej
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - Lotos Trefl Gdańsk 3 - 1 więcej
AZS Częstochowa - Effector Kielce 1 - 3 więcej
GKS Katowice - Resovia Rzeszów 2 - 3 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. A
Imoco Volley - LJ Nordmeccanica Modena 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/B klasa: 2
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
6 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Sędziowie w A-klasie
3 » Kort z nowym kontraktem
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
1 » Chemik rozpoczyna przyg »
1 » Niezbędny sędzia
1 » KS Sława Choszczno posz »
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
mecze:
32 » Gwardia Koszalin-Warta  »
26 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
24 » Olimp Złocieniec-Mechan »
24 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
23 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
18 » Sparta Węgorzyno-Interm »
18 » Darłovia Darłowo-Korona »
17 » Flota Świnoujście-Iskra »
16 » Wicher Brojce-Piast Cho »
15 » Mirstal Mirosławiec-Lec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
elnino10 h92
kempes7
gości: 1009
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101601
• newsów: 66522
• użytkowników: 60426
• komentarzy: 1017789
• zdjęć: 707078
• relacji: 35126
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies