ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 kwiecień 2017
pokaż:
01 kwiecień
XVII Ogólnopolski Turniej Z Podwórka na Stadion - Puchar Tymbarku U8 - finał wojewódzki więcej
Rowerowa wyprawa z Gryfusem do Malmö więcej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych "CKS Handball Cup" więcej
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
42 Międzynarodowy Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej 17 Memoriał Anny Kłos-Sulimy więcej
LBO 2012 - Grupa Koszalińska Grodzka - Koszalin więcej
V Turniej Minisiatkówki Dziewcząt - Szczecin 2017 więcej
LBO 2012 - Grupa Drawska - Czaplinek więcej
Topliga: Husaria Szczecin - Seahawks Gdynia 13:31 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - MOSiR Krosno 73 - 104 więcej
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk 80 - 84 więcej
Rosa Radom - AZS Koszalin 85 - 68 więcej
Stelmet Zielona Góra - Start Lublin 86 - 75 więcej
Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 83 - 90 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Gdynia 80 - 62 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Gryf Goleniów - KK Warszawa 59 - 76 więcej
Stal II Ostrów Wlkp. - Jedynka Pelplin 59 - 67 więcej
ŁKS Łódź - AZS Politechnika Kraków 64 - 104 więcej
SMS Władysławowo - Górnik Wałbrzych 67 - 77 więcej
AZS PO Opole - Śląsk Wrocław 95 - 94 więcej
Polonia Bytom - AZS UMCS Lublin 83 - 78 więcej
AZS UMK Toruń - Księżak Łowicz 64 - 67 więcej
Sudety Jelenia Góra - AZS AWF Katowice 66 - 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2 - 4 więcej
Wisła Płock - Cracovia Kraków 4 - 1 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 0 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 3 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Odra Opole - Legionovia Legionowo 1 - 1 więcej
Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 4 - 2 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 1 - 2 więcej
Olimpia Zambrów - Puszcza Niepołomice 1 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Elana Toruń - KKS 1925 Kalisz 1 - 1 więcej
KS Chwaszczyno - Świt Skolwin 2 - 3 więcej
Lech II Poznań - Jarota Jarocin 5 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 2 - 0 więcej
Vineta Wolin - Wda Świecie 1 - 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Piast Chociwel - Ina Goleniów 0 - 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Osadnik Myślibórz 1 - 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 1 - 1 więcej
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 4 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 3 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 4 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 0 - 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Czarni Lubanowo 3 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Ina Ińsko 5 - 1 więcej
Polonia Płoty - Zorza Dobrzany 3 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękit Pniewo 1 - 1 więcej
Odra Chojna - Iskra Golczewo 1 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Piast Karsko 5 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 - 6 więcej
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 7 - 0 więcej
Iskra Białogard - Sokół Karlino 2 - 0 więcej
Korona Człopa - Sława Sławno 1 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Saturn Mielno 2 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 3 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Krąpiel 2 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 1 - 1 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Promień Mosty 1 - 6 więcej
Pomorzanin Nowogard - Flota Świnoujście 0 - 4 więcej
Sparta Gryfice - Mewa Resko 3 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Sarmata Dobra 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Polonia Giżyn 0 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Gavia Choszczno 0 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Mieszko Mieszkowice 5 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino 2 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Jedność Tuczno 6 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 0 - 1 więcej
Redłovia Redło - Sad Chwiram 0 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 2 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Warta Poznań - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
Piast Gliwice - Gwarek Zabrze 3 - 0 więcej
Academy Wrocław - Lech Poznań 0 - 4 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 7 - 3 więcej
Miedź Legnica - SALOS Szczecin 2 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec 2 - 0 więcej
GOSiRki Piaseczno - UKS SMS Łódź 2 - 1 więcej
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 5 - 0 więcej
AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 2 więcej
AZS Wrocław - Górnik Łęczna 2 - 4 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - AZS PSW Biała Podlaska 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 3 - 1 więcej
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 0 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Zieloni Wyszobór 10 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Światowid 63 Łobez - Orzeł Pęzino 4 - 1 więcej
Czarni Marianowo - Jedność Przewłoki 1 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Unia Stargard 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 3 więcej
Hanza Goleniów - Zalew Stepnica 0 - 5 więcej
KP Przecław - Arkonia II Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Pro-Team Żarczyn 6 - 2 więcej
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 więcej
Grot Gardno - Rurzyca Nawodna 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Korona Raduń 5 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Olimpia Smolnica 5 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Stal Lipiany 1 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - Piast II Karsko 2 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Chemik Police 1 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Polonia Gryfino - Pionier Szczecin 3 - 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Błękitni Białęgi - Sekwoja Brwice 0 - 6 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Pomorzanin Nowogard - Victoria Sianów 0 - 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Błękitni II Stargard 2 - 2 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Stomil Olsztyn - Medyk II Konin 1 - 3 więcej
MUKS Praga Warszawa - Unifreeze Górzno 3 - 1 więcej
KS Raszyn - TKKF Stilon Gorzów 2 - 1 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Polonia Środa WLKP - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 2 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Górnicza Konin 1 - 1 więcej
Grom Wolsztyn - Mustang Wielgie 2 - 3 więcej
AP LG Gdańsk - KKP Chełmża 7 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 - 1 więcej
Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 3 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Hanza Goleniów - Promień Mosty 3 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - Zalew Stepnica 1 - 3 więcej
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 1 - 4 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Pomorzanin Krąpiel 2 - 2 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Vielgovia Szczecin - AP Hutnik Szczecin 2 - 9 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 - 11 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 0 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 3 - 2 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 6 - 3 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Czarni Lubanowo 0 - 4 więcej
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 1 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 5 - 3 więcej
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 - 5 więcej
Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 5 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 0 więcej
Victoria Sianów - Wicher Mierzym 7 - 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Bajgiel Będzino 1 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Mechanik Bobolice 2 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Drawa Drawsko Pom. - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Warta Poznań - Wda Świecie 2 - 1 więcej
Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno 2 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - SMS II Gdańsk 36 - 36 więcej
Cartusia Kartuzy - Gwardia Koszalin 19 - 21 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 38 - 33 więcej
Orkan Ostróda - Szczypiorniak Olsztyn 38 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 19 - 35 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Górnik Zabrze 29 - 36 więcej
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 24 - 27 więcej
Gwardia Opole - Pogoń Szczecin 30 - 29 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Chrobry Głogów 20 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin 20 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 27 - 25 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 2 - 3 więcej
Cuprum Lubin - AZS Częstochowa 3 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Espadon III Szczecin - LO - SMS I Świnoujście 3 - 0 więcej
Wiking Rymań - Mieszko Połczyn Zdrój 3 - 1 więcej
Nowa Rega Trzebiatów - Olimp Łobez 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Olimpia Sulęcin - Trefl Lębork 3 - 1 więcej
Wilki Wilczyn - Stoczniowiec Gdańsk 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
UŻKPS Kościan - Energetyk Poznań 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dokładnie o północy ruszyło głosowanie w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego. Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Formuła plebiscytu pozostaje niezmienna - kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki z regionu szczecińskiego i koszalińskiego. Partnerem plebiscytu jest TVP Szczecin.

W poprzedniej edycji pokazaliście, że konkurs cieszy się ogromną popularnością. W poprzedniej odsłonie oddano około 100 tysięcy głosów, co przełożyło się na około 210 tysięcy punktów. To nowe rekordowe liczby naszej zabawy.

Zawodnicy, na których można oddawać głosy zostali zgłoszeni do plebiscytu przez kluby. Piłkarska Pogoń Szczecin, futsalowa Pogoń’ 04 czy Błękitni Stargard do zabawy mogły zgłosić po trzech zawodników. Kluby z III i IV ligi oraz klas okręgowych dwóch graczy, z kolei te z klas A, B i C zgłosiły po jednym piłkarzu. Klasyfikacje w klasie okręgowej, Klasie A oraz w Klasie B prowadzone będą osobno dla piłkarzy z regionu

Jak głosować?

Wystarczy na naszym portalu wybrać ligę, w której chce się oddać głos. A następnie zagłosować na wybranego zawodnika. Jeden głos oddany na portalu ligowiec.net liczony będzie w plebiscycie jako 2 punkty. Codziennie możesz oddać maksymalnie 3 głosy na dowolną osobę z każdej ligi (co 8 godzin). Głosowanie potrwa 3 lutego do godziny 22:00.

Sprawdź aktualne wyniki!. Wyniki aktualizowane są co 6 godzin.

Po zakończeniu plebiscytu podsumujemy jego wyniki podczas uroczystej gali. Swoje nagrody, jak co roku, przyzna także Kapituła Plebiscytu, która wybierze między innymi Piłkarza Roku, Trenera Roku czy Drużynę Roku. Te wybory zostaną ogłoszone na gali.



co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
44 » Rusza głosowanie!
8 » Ronaldo testowany w Pog »
8 » Gryf Polanów wycofany z »
4 » Odra Chojna zaczyna prz »
4 » Koziorowicz odchodzi ze »
3 » Błotny poprowadzi Pomor »
2 » Reprezentacja Brazylii  »
2 » Budżet przyjęty!
2 » Anthony Hickey opuszcza »
2 » Boniecki i Jachno zagra »
mecze:
14 » Pogoń Szczecin-Dynamo M »
7 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
6 » Pogoń Szczecin-Baník Os »
4 » Świt Szczecin-Sparta Wę »
4 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
3 » Błękitni Stargard-Kotwi »
3 » King Wilki Morskie Szcz »
2 » Ina Ińsko-Drawa Drawno
2 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
2 » I Memoriał Zasłużonych  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
gryflandia... ValiuBB
gości: 482
statystyki portalu
• drużyn: 2757
• imprez: 113134
• newsów: 70880
• użytkowników: 68879
• komentarzy: 1063774
• zdjęć: 760701
• relacji: 37474
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies