ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 kwiecień 2017
pokaż:
01 kwiecień
XVII Ogólnopolski Turniej Z Podwórka na Stadion - Puchar Tymbarku U8 - finał wojewódzki więcej
Rowerowa wyprawa z Gryfusem do Malmö więcej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych "CKS Handball Cup" więcej
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
42 Międzynarodowy Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej 17 Memoriał Anny Kłos-Sulimy więcej
LBO 2012 - Grupa Koszalińska Grodzka - Koszalin więcej
V Turniej Minisiatkówki Dziewcząt - Szczecin 2017 więcej
LBO 2012 - Grupa Drawska - Czaplinek więcej
Topliga: Husaria Szczecin - Seahawks Gdynia 13:31 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - MOSiR Krosno 73 - 104 więcej
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk 80 - 84 więcej
Rosa Radom - AZS Koszalin 85 - 68 więcej
Stelmet Zielona Góra - Start Lublin 86 - 75 więcej
Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 83 - 90 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Gdynia 80 - 62 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Gryf Goleniów - KK Warszawa 59 - 76 więcej
Stal II Ostrów Wlkp. - Jedynka Pelplin 59 - 67 więcej
ŁKS Łódź - AZS Politechnika Kraków 64 - 104 więcej
SMS Władysławowo - Górnik Wałbrzych 67 - 77 więcej
AZS PO Opole - Śląsk Wrocław 95 - 94 więcej
Polonia Bytom - AZS UMCS Lublin 83 - 78 więcej
AZS UMK Toruń - Księżak Łowicz 64 - 67 więcej
Sudety Jelenia Góra - AZS AWF Katowice 66 - 81 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2 - 4 więcej
Wisła Płock - Cracovia Kraków 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 0 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 3 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Odra Opole - Legionovia Legionowo 1 - 1 więcej
Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 4 - 2 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 1 - 2 więcej
Olimpia Zambrów - Puszcza Niepołomice 1 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Elana Toruń - KKS 1925 Kalisz 1 - 1 więcej
KS Chwaszczyno - Świt Skolwin 2 - 3 więcej
Lech II Poznań - Jarota Jarocin 5 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 2 - 0 więcej
Vineta Wolin - Wda Świecie 1 - 4 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Piast Chociwel - Ina Goleniów 0 - 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Osadnik Myślibórz 1 - 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 1 - 1 więcej
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 4 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 3 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 4 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 0 - 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Czarni Lubanowo 3 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Ina Ińsko 5 - 1 więcej
Polonia Płoty - Zorza Dobrzany 3 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękit Pniewo 1 - 1 więcej
Odra Chojna - Iskra Golczewo 1 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Piast Karsko 5 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 - 6 więcej
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 7 - 0 więcej
Iskra Białogard - Sokół Karlino 2 - 0 więcej
Korona Człopa - Sława Sławno 1 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Saturn Mielno 2 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 3 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Krąpiel 2 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 1 - 1 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Promień Mosty 1 - 6 więcej
Pomorzanin Nowogard - Flota Świnoujście 0 - 4 więcej
Sparta Gryfice - Mewa Resko 3 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Sarmata Dobra 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Polonia Giżyn 0 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Gavia Choszczno 0 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Mieszko Mieszkowice 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino 2 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Jedność Tuczno 6 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 0 - 1 więcej
Redłovia Redło - Sad Chwiram 0 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 2 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Warta Poznań - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
Piast Gliwice - Gwarek Zabrze 3 - 0 więcej
Academy Wrocław - Lech Poznań 0 - 4 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 7 - 3 więcej
Miedź Legnica - SALOS Szczecin 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec 2 - 0 więcej
GOSiRki Piaseczno - UKS SMS Łódź 2 - 1 więcej
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 5 - 0 więcej
AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 2 więcej
AZS Wrocław - Górnik Łęczna 2 - 4 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - AZS PSW Biała Podlaska 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 3 - 1 więcej
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 0 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Zieloni Wyszobór 10 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Światowid 63 Łobez - Orzeł Pęzino 4 - 1 więcej
Czarni Marianowo - Jedność Przewłoki 1 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Unia Stargard 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 3 więcej
Hanza Goleniów - Zalew Stepnica 0 - 5 więcej
KP Przecław - Arkonia II Szczecin 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Pro-Team Żarczyn 6 - 2 więcej
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 więcej
Grot Gardno - Rurzyca Nawodna 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Korona Raduń 5 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Olimpia Smolnica 5 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Stal Lipiany 1 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - Piast II Karsko 2 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Chemik Police 1 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 4 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Polonia Gryfino - Pionier Szczecin 3 - 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 5 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Błękitni Białęgi - Sekwoja Brwice 0 - 6 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Pomorzanin Nowogard - Victoria Sianów 0 - 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Błękitni II Stargard 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Stomil Olsztyn - Medyk II Konin 1 - 3 więcej
MUKS Praga Warszawa - Unifreeze Górzno 3 - 1 więcej
KS Raszyn - TKKF Stilon Gorzów 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Polonia Środa WLKP - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 2 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Górnicza Konin 1 - 1 więcej
Grom Wolsztyn - Mustang Wielgie 2 - 3 więcej
AP LG Gdańsk - KKP Chełmża 7 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 - 1 więcej
Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Hanza Goleniów - Promień Mosty 3 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - Zalew Stepnica 1 - 3 więcej
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Pomorzanin Krąpiel 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Vielgovia Szczecin - AP Hutnik Szczecin 2 - 9 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 - 11 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 5 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 6 - 3 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Czarni Lubanowo 0 - 4 więcej
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 1 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 5 - 3 więcej
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 - 5 więcej
Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 0 więcej
Victoria Sianów - Wicher Mierzym 7 - 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Bajgiel Będzino 1 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Mechanik Bobolice 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Drawa Drawsko Pom. - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Warta Poznań - Wda Świecie 2 - 1 więcej
Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno 2 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - SMS II Gdańsk 36 - 36 więcej
Cartusia Kartuzy - Gwardia Koszalin 19 - 21 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 38 - 33 więcej
Orkan Ostróda - Szczypiorniak Olsztyn 38 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 19 - 35 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Górnik Zabrze 29 - 36 więcej
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 24 - 27 więcej
Gwardia Opole - Pogoń Szczecin 30 - 29 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Chrobry Głogów 20 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin 20 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 27 - 25 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 2 - 3 więcej
Cuprum Lubin - AZS Częstochowa 3 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Espadon III Szczecin - LO - SMS I Świnoujście 3 - 0 więcej
Wiking Rymań - Mieszko Połczyn Zdrój 3 - 1 więcej
Nowa Rega Trzebiatów - Olimp Łobez 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Olimpia Sulęcin - Trefl Lębork 3 - 1 więcej
Wilki Wilczyn - Stoczniowiec Gdańsk 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
UŻKPS Kościan - Energetyk Poznań 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
4 » Pierwsza część zachodni »
3 » Pogoń zagra o medale
2 » Pogrom w Policach
1 » Podium Romaniuk
1 » Monika Głowińska zakońc »
1 » Pogoń przedstawia konce »
1 » Pierwsze wzmocnienie Es »
1 » Frączczak: Musimy stawi »
1 » Zrobili ważny krok
mecze:
33 » Rasel Dygowo-Dąb Dębno
24 » Victoria Sianów-Sława S »
23 » Chemik Police-Polonia P »
23 » Gwardia Koszalin-Świt S »
21 » Orzeł Bierzwnik-Drawa D »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Olimp »
19 » MKP Szczecinek-Gryf Pol »
18 » Drawa Drawno-Iskra Wars »
17 » Morzycko Moryń-Piast Ka »
16 » Sparta Węgorzyno-Energe »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 23
67marian 9Arek9
adi1990 ArieL
bartekr bartola5
Cyrkiel195... diabel10
dobryPAZIU flambeau
gajowy1984 KaRpIsZoN
kichu kspogon
kulfon69 marcin567
Moniur PrzemoDzis...
pszczolek ToMeQ696
welpis wrzosowiak...
zorzafan1
gości: 1273
statystyki portalu
• drużyn: 2621
• imprez: 96364
• newsów: 65477
• użytkowników: 60117
• komentarzy: 1006847
• zdjęć: 693901
• relacji: 34666
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies