ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 kwiecień 2017
pokaż:
23 kwiecień
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa drawska więcej
Powiatowy Turniej Młodzików w Świeszynie więcej
Liga Bałtycka Żaków - grupa sławieńska więcej
Liga Bałtycka Żaków - grupa białogardzko-kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Młodzików - grupa koszalińska grodzka więcej
Liga Żaków F ZZPN - grupa regionalna 10 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 69 - 73 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Górnik Wałbrzych - AZS Politechnika Kraków 67 - 88 więcej
AZS UMCS Lublin - Jedynka Pelplin 75 - 62 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - GKS Tychy 87 - 83 więcej
Basket Poznań - Legia Warszawa 77 - 82 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
KKS 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin 0 - 4 więcej
GKS Leśnik Manowo - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 więcej
Pogoń Lębork - Bałtyk Gdynia 1 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sokół Karlino - Victoria Sianów 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Koral Mostkowo - Klon Krzęcin 1 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 2 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 2 - 1 więcej
Zieloni Zielin - SCRS Barlinek 3 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Biali Sądów 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 1 - 2 więcej
Fala Hen Gąski - Radew Białogórzyno 3 - 1 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Manowo - Grom Świelino 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Mirstal Mirosławiec - Hubertus Biały Bór 1 - 3 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 3 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Gryf Słupsk - Miedź Legnica 1 - 0 więcej
Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
GOSiRki Piaseczno - Mitech Żywiec 1 - 2 więcej
UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin 5 - 2 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych 2 - 2 więcej
AZS Wrocław - Sztorm AWFiS Gdańsk 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Znicz Wysoka Kamieńska 7 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - PC Kluczevia II Stargard 2 - 3 więcej
Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 3 - 1 więcej
Jedność Przewłoki - Unia Stargard 2 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - OKS Center MD Goleniów 1 - 7 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Arkonia II Szczecin 0 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - KP Przecław 0 - 3 więcej
Hanza Goleniów - Sparta Skalin 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Pro-Team Żarczyn 1 - 3 więcej
Energetyk II Gryfino - Rurzyca Nawodna 1 - 2 więcej
Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 1 - 1 więcej
Korona Klępicz - Unia Swochowo 7 - 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Iskra Banie 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Drawa Drawno - Iskra Warszyn 5 - 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 1 - 2 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin 0 - 3 więcej
Iskra Pomień - Saturn Szadzko 7 - 1 więcej
Świt Barnimie - Błękitni Sarnik 4 - 3 więcej
Gryf Objezierze - Korona Raduń 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Iskra Lutówko - Czarni Czerników 3 - 8 więcej
Orkan Rów - Olimpia Smolnica 6 - 1 więcej
Wicher Przelewice - Pomorzanin Cychry 2 - 1 więcej
Piast Piaseczno - Piast II Karsko 2 - 2 więcej
GKS Golenice - Gryf Nowielin 3 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Santos Sarbinowo 6 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - Chemik Police 5 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 3 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Błękitni II Trzygłów - Jantar II Dziwnów 3 - 1 więcej
Iskra II Golczewo - Lotnik Czarne 5 - 2 więcej
Orzeł Prusinowo - Światowid Łobez 0 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Piast Kolin 0 - 5 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Zjednoczeni Wapnica 0 - 13 więcej
Bryza Reńsko - Orkan II Suchań 2 - 4 więcej
Dęby Rogowo - Podlesie Sowno 2 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Leśnik Kliniska - Ogniwo II Babinek 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo 0 - 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Pionier Zwierzyn 3 - 4 więcej
Gryf Przekolno - Pomorzanka Jarosławsko 6 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice 2 - 2 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Sokół Różańsko 9 - 1 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Olimpia III Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Hattrick Kołobrzeg 11 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Victoria Sianów 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
KKP Bydgoszcz - TKKF Stilon Gorzów 10 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Unifreeze Górzno 3 - 4 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
KKP Chełmża - Olimpia II Szczecin 3 - 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Kotwica Kórnik 2 - 2 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Grom Wolsztyn 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Dolina Łętowska - KS Sieciemin 1 - 2 więcej
Arkadia II Malechowo - Płomień Jeżyczki 0 - 1 więcej
Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie 0 - 1 więcej
KS Skibno - Olympic Warszkowo 1 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Orzeł Smardzewo 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 4 - 1 więcej
Resko Karcino - Huragan Bierzwnica 2 - 1 więcej
Jantar Siemyśl - Derby Karścino 2 - 8 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Sokół Spore - Mechanik Turowo 1 - 3 więcej
SP Wilcze Laski - Mechanik II / Iskra Kłanino 3 - 2 więcej
Graf Bukówko - Gryf Dobrowo 3 - 4 więcej
Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka 5 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Grot Bonin 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
LKS Karsibór - Błękitni Pomierzyn 1 - 9 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo 1 - 0 więcej
Legion Strączno - Grom Giżyno 5 - 3 więcej
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 1 - 1 więcej
Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Odra Chojna - Energetyk Gryfino 2 - 2 więcej
Unia Dolice - Ina Goleniów 0 - 3 więcej
SCRS Barlinek - Sparta Gryfice 2 - 4 więcej
SALOS II Szczecin - Światowid 63 Łobez 5 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Masovia Maszewo - Zalew Stepnica 3 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Rolpol Chlebowo 1 - 6 więcej
Leśnik Kliniska - Dąb Dębice 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Chociwel - Orkan Suchań 3 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Mechanik Warnice 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Arkonia II Szczecin - AP Hutnik Szczecin 3 - 4 więcej
SALOS II Szczecin - Jeziorak Szczecin 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Morzycko Moryń - Zieloni Zielin 0 - 1 więcej
14:00  Mieszko Mieszkowice - Dąb Dębno więcej
Osadnik Myślibórz - Witniczanka Witnica 8 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Zootechnik Kołbacz - Łabędź Widuchowa 4 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Derby Gwiazdowo 2 - 3 więcej
Grab Grabowo - KS Łącko 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Sokół Lulewice 0 - 11 więcej
Drzewiarz Krosino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 4 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Drzewiarz Świerczyna - Akademia MKP II Szczecinek 0 - 9 więcej
Wiarus Żółtnica - Korona Człopa 4 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - Bajgiel Będzino 4 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
FCSM Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 0 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz 2 - 1 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
Wda Świecie - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
SALOS Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 7 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Gavia Choszczno 9 - 0 więcej
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 0 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 2 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 2 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 7 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin 23 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 21 - 29 więcej
Górnik Zabrze - Vive Tauron Kielce 23 - 33 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29 - 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
4 » Pierwsza część zachodni »
3 » Pogoń zagra o medale
2 » Pogrom w Policach
1 » Podium Romaniuk
1 » Monika Głowińska zakońc »
1 » Pogoń przedstawia konce »
1 » Pierwsze wzmocnienie Es »
1 » Frączczak: Musimy stawi »
1 » Zrobili ważny krok
mecze:
33 » Rasel Dygowo-Dąb Dębno
24 » Victoria Sianów-Sława S »
23 » Chemik Police-Polonia P »
23 » Gwardia Koszalin-Świt S »
21 » Orzeł Bierzwnik-Drawa D »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Olimp »
19 » MKP Szczecinek-Gryf Pol »
18 » Drawa Drawno-Iskra Wars »
17 » Morzycko Moryń-Piast Ka »
16 » Sparta Węgorzyno-Energe »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 23
67marian 9Arek9
adi1990 ArieL
bartekr bartola5
Cyrkiel195... diabel10
dobryPAZIU flambeau
gajowy1984 KaRpIsZoN
kichu kspogon
kulfon69 marcin567
Moniur PrzemoDzis...
pszczolek ToMeQ696
welpis wrzosowiak...
zorzafan1
gości: 1273
statystyki portalu
• drużyn: 2621
• imprez: 96364
• newsów: 65477
• użytkowników: 60117
• komentarzy: 1006847
• zdjęć: 693901
• relacji: 34666
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies