ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 kwiecień 2017
pokaż:
22 kwiecień
VII Turniej Tańca Nowoczesnego Keepart więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa szczecinecka więcej
Liga Bałtycka Żaków - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa wałecka więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. koszalińska grodzka więcej
TOPLIGA: Husaria Szczecin - Eagles Warszawa 0:53 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Pro-Basket Kutno 77 - 75 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk 89 - 85 więcej
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 75 - 72 więcej
Trefl Sopot - Start Lublin 92 - 70 więcej
Rosa Radom - Turów Zgorzelec 90 - 83 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Zielona Góra 90 - 85 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Księżak Łowicz - Śląsk Wrocław 75 - 76 więcej
AZS AWF Katowice - KK Warszawa 73 - 62 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Pogoń Prudnik - Sokół Łańcut 59 - 73 więcej
Polonia Leszno - GTK Gliwice 61 - 62 więcej
Spójnia Stargard - GKS Tychy 84 - 72 więcej
Basket Poznań - Legia Warszawa 63 - 70 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Ruch Chorzów 3 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 3 - 1 więcej
Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 1 więcej
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 0 - 1 więcej
Arka Gdynia - Wisła Płock 1 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 więcej
Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom 2 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa 1 - 0 więcej
Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 6 - 2 więcej
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 1 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - Warta Poznań 1 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 4 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Lech II Poznań 1 - 1 więcej
Świt Skolwin - Chemik Bydgoszcz 1 - 1 więcej
Wda Świecie - KS Chwaszczyno 6 - 2 więcej
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 2 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 1 - 2 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 0 - 2 więcej
Gryf Polanów - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Jeziorak Szczecin 2 - 4 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - MKP Szczecinek 1 - 3 więcej
Dąb Dębno - Piast Chociwel 2 - 0 więcej
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Ina Ińsko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 4 więcej
Polonia Płoty - Stal Szczecin 4 - 3 więcej
Zorza Dobrzany - Morzycko Moryń 0 - 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 5 - 0 więcej
Piast Karsko - Odra Chojna 1 - 4 więcej
Arkonia Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 2 więcej
Błękit Pniewo - Czarni Lubanowo 1 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 1 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 6 - 5 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 - 0 więcej
Wieża Postomino - Iskra Białogard 0 - 2 więcej
Saturn Mielno - Błonie Barwice 3 - 9 więcej
Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 6 więcej
Orzeł Wałcz - Korona Człopa 2 - 2 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 0 więcej
Promień Mosty - Sparta Gryfice 2 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Iskierka Szczecin 5 - 3 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Wicher Brojce 1 - 4 więcej
Masovia Maszewo - Tanowia Tanowo 5 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Sarmata Dobra 1 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Zootechnik Kołbacz 4 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Unia Dolice - Orkan Suchań 0 - 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Mechanik Warnice 0 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek 3 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Darłovia Darłowo 2 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 1 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 1 - 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 0 więcej
Jedność Tuczno - Zawisza Grzmiąca 1 - 3 więcej
Sad Chwiram - Grom Szwecja 5 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 0 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - Academy Wrocław 5 - 1 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 1 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Warta Poznań 1 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Euromaster Chrobry Głogów - Red Devils Chojnice 3 - 2 więcej
Gatta Zduńska Wola - AZS UG Gdańsk 4 - 1 więcej
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 6 - 2 więcej
Piast Gliwice - Pogoń '04 Szczecin 6 - 2 więcej
Clearex Chorzów - FC Toruń 3 - 1 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Rekord Bielsko-Biała 2 - 5 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno 1 - 5 więcej
Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo 3 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Zieloni Wyszobór 5 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jastrząb Łosośnica 3 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Pionier Żarnowo 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 2 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 1 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - WODR Barzkowice 8 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Zalew Stepnica 3 - 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 więcej
Grot Gardno - Witniczanka Witnica 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Ina Nadarzyn 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Stal Lipiany 5 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 4 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Akademia MKP Szczecinek 0 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Gardominka Mechowo - Światowid 63 II Łobez 2 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Florek Trzeszczyn - Hutnik II Szczecin 0 - 3 więcej
Polonia Gryfino - Komarex Komarowo 1 - 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Pionier Szczecin 15 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Olimpia Troszyn - Sekwoja Brwice 0 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Pomorzanin Nowogard - Zalew Stepnica 6 - 0 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni II Stargard 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Stomil Olsztyn - UKS SMS II Łódź 2 - 0 więcej
MUKS Praga Warszawa - Polonia Poznań 3 - 0 więcej
KS Raszyn - Medyk II Konin 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Polonia Środa WLKP - Górnicza Konin 3 - 0 więcej
AP LG Gdańsk - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Mustang Wielgie 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 5 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów 1 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 4 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Promień Mosty 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Sarmata Dobra - Orkan Dalewo 4 - 9 więcej
Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel 6 - 10 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 6 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Biali Sądów - Kłos Pełczyce 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Grot Gardno - Czarni Lubanowo 0 - 3 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Iskra Banie 4 - 6 więcej
piłka nożna I liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Sparta Gryfice 1 - 5 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 3 - 2 więcej
Amator Kołobrzeg - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 4 - 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Victoria Sianów 3 - 5 więcej
piłka nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 4 więcej
Lech Czaplinek - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 3 - 3 więcej
Lotnik Mirosławiec - Oldboje Manowo 3 - 3 więcej
Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Iskra Białogard - Rasel Dygowo 1 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Pogoń Połczyn Zdrój 6 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Błękitni Stary Jarosław - Wicher Mierzym 6 - 3 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 więcej
LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Akademia MKP II Szczecinek - Olimp Złocieniec 0 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Orzeł Łubowo 2 - 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Spójnia Świdwin 0 - 2 więcej
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Pomorzanin Sławoborze 10 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Zryw Kretomino - Saturn Mielno 4 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Bajgiel Będzino 0 - 1 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Warta Poznań - Lech Poznań 0 - 5 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Energetyk Gryfino 29 - 26 więcej
Orkan Ostróda - AZS UKW Bydgoszcz 37 - 30 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz 28 - 32 więcej
AZS UMK Toruń - Wybrzeże II Gdańsk 27 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Pogoń Baltica Szczecin - Zagłębie Lubin 24 - 21 więcej
Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 27 - 31 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
KPR Jelenia Góra - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 29 - 24 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 27 - 18 więcej
KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna 24 - 19 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Lębork 2 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 1
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/II Liga mężczyzn: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
siatkówka/II liga kobiet: 1
siatkówka/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
10 » Nieprawidłowości w KOZP »
7 » Gwardia zainteresowa Nw »
4 » Spotkanie ws. II-ligowy »
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
3 » Przygotowania Wichra Br »
2 » Plan przygotowań Gavii
2 » Bramkarz poszukiwany
2 » Przepadło ponad 15 mln  »
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
30 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
25 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
6 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
1 » Turów Zgorzelec-AZS Kos »
1 » XVI Memoriał im. Stefan »
1 » Espadon Szczecin-Warta  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
BigFanPogo... dziadeksta...
jurgol niemammoni...
TUPACK
gości: 727
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102929
• newsów: 67650
• użytkowników: 61042
• komentarzy: 1033133
• zdjęć: 724959
• relacji: 35803
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies