ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 kwiecień 2017
pokaż:
08 kwiecień
Baja Drawsko więcej
LBO 2012 - Grupa Świdwińska - Połczyn Zdrój więcej
Topliga: Falcons Tychy - Husaria Szczecin 36:0 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Asseco Gdynia 109 - 108 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Energa Czarni Słupsk 83 - 78 więcej
Trefl Sopot - AZS Koszalin 107 - 80 więcej
Stelmet Zielona Góra - Turów Zgorzelec 94 - 85 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Pro-Basket Kutno 67 - 72 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Jedynka Pelplin - AZS UMCS Lublin 65 - 69 więcej
AZS Politechnika Kraków - Górnik Wałbrzych 73 - 58 więcej
Śląsk Wrocław - Księżak Łowicz 89 - 79 więcej
KK Warszawa - AZS AWF Katowice 62 - 54 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 87 - 81 więcej
GKS Tychy - Spójnia Stargard 82 - 87 więcej
GTK Gliwice - Polonia Leszno 88 - 72 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 5 - 1 więcej
Górnik Łęczna - Wisła Płock 2 - 3 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 2 - 3 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 2 - 2 więcej
Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom 2 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 0 - 0 więcej
Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów 1 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 1 - 4 więcej
GKS Bełchatów - Warta Poznań 1 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Świt Skolwin - Pogoń Lębork 1 - 0 więcej
Elana Toruń - Sokół Kleczew 3 - 3 więcej
Lech II Poznań - Gwardia Koszalin 0 - 1 więcej
GKS Przodkowo - Vineta Wolin 1 - 0 więcej
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 2 - 0 więcej
Jarota Jarocin - KS Chwaszczyno 3 - 2 więcej
Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz 1 - 3 więcej
KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Gryf Polanów 1 - 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Piast Chociwel 0 - 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 5 więcej
Osadnik Myślibórz - Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 więcej
Arkadia Malechowo - Energetyk Gryfino 0 - 3 więcej
Dąb Dębno - Sparta Węgorzyno 1 - 0 więcej
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 0 - 1 więcej
Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 3 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Iskra Golczewo - Morzycko Moryń 1 - 2 więcej
Zorza Dobrzany - Chemik Police 0 - 1 więcej
Piast Karsko - Polonia Płoty 2 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Odra Chojna 1 - 2 więcej
Błękit Pniewo - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 więcej
Ina Ińsko - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Stal Szczecin 11 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Olimp Złocieniec - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 1 - 1 więcej
Wieża Postomino - Lech Czaplinek 3 - 0 więcej
Saturn Mielno - Korona Człopa 2 - 2 więcej
Sława Sławno - Iskra Białogard 1 - 3 więcej
Spójnia Świdwin - Wiekowianka Wiekowo 2 - 5 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Victoria Sianów 4 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Tanowia Tanowo 3 - 1 więcej
Promień Mosty - Błękitni Trzygłów 4 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Ehrle Dobra Szczecińska 8 - 1 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Iskierka Szczecin 0 - 4 więcej
Masovia Maszewo - Wicher Brojce 2 - 2 więcej
Orzeł Łożnica - Sparta Gryfice 0 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mechanik Warnice - Gavia Choszczno 3 - 5 więcej
Mieszko Mieszkowice - Kłos Pełczyce 0 - 2 więcej
Unia Dolice - Klon Krzęcin 7 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 6 - 1 więcej
Fala Hen Gąski - LZS Kowalewice 3 - 1 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Manowo - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 2 więcej
Grom Świelino - Radew Białogórzyno 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Wiarus Żółtnica - Sokół Suliszewo 2 - 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Mirstal Mirosławiec 1 - 1 więcej
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Lech Poznań - Gryf Słupsk 7 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
Gwarek Zabrze - Miedź Legnica 1 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 4 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 2 więcej
Zieloni Wyszobór - Radowia Radowo Małe 3 - 3 więcej
Sowianka Sowno - Fala Międzyzdroje 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki 1 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
KP Przecław - Zjednoczeni Kobylanka 4 - 0 więcej
Zalew Stepnica - Zryw Kołbaskowo 7 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Aquila Szczecin 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Energetyk II Gryfino 2 - 4 więcej
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 11 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Piast Piaseczno 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Błękitni Stargard 1 - 3 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police 0 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Iskra II Golczewo 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Bryza Reńsko 2 - 2 więcej
Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo 1 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Pionier Szczecin - Ogniwo II Babinek 3 - 3 więcej
Wicher Steklno - Florek Trzeszczyn 3 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Polonia Gryfino 7 - 0 więcej
Hutnik II Szczecin - Sokół II Pyrzyce 5 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Zalew Stepnica - Energetyk Junior Gryfino 4 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 więcej
Victoria Sianów - Olimpia III Szczecin 9 - 0 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Fala Międzyzdroje 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - Grom Wolsztyn 9 - 0 więcej
Górnicza Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 - 0 więcej
Olimp Gościno - Polonia Środa WLKP 2 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Zorza Dobrzany - Unia Dolice 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 3 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Zalew Stepnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 8 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 4 - 2 więcej
Orkan Dalewo - Piast Chociwel 5 - 0 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Mechanik Warnice 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Jeziorak Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 - 3 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Stal II Szczecin 0 - 11 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice 0 - 3 więcej
Zieloni Zielin - Osadnik Myślibórz 4 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 15 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Stal Lipiany - Biali Sądów 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
  Czarni Lubanowo - Zootechnik Kołbacz więcej
Łabędź Widuchowa - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 3 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Lech Czaplinek - Drzewiarz Świerczyna 20 - 0 więcej
Akademia MKP II Szczecinek - Grom Szwecja 6 - 0 więcej
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 2 - 6 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Radew Białogórzyno 7 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Białogard 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 2 - 0 więcej
Wicher Mierzym - Gryf Polanów 1 - 6 więcej
Bajgiel Będzino - Victoria Sianów 2 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Błękitni Stary Jarosław 8 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Orzeł Łubowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Wrzos Wrzosowo - Rasel Dygowo 0 - 5 więcej
Bajgiel Będzino - Sokół Karlino 1 - 0 więcej
FCSM Kołobrzeg - Saturn Mielno 7 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Warta Poznań - Arka Gdynia 2 - 2 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin 1 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Energetyk Gryfino - Cartusia Kartuzy 29 - 26 więcej
MKS Grudziądz - Orkan Ostróda 33 - 31 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 32 - 22 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 35 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Meble Wójcik Elbląg 25 - 28 więcej
Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce 18 - 23 więcej
Azoty Puławy - Wybrzeże Gdańsk 29 - 32 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 25 - 33 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KPR Legionowo 29 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin 25 - 21 więcej
Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin 24 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - UKS PCM Kościerzyna 30 - 25 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 24 - 22 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Olimp Łobez - Bronek Koszalin 0 - 3 więcej
SGS Goleniów - Wiking Rymań 3 - 0 więcej
LO - SMS I Świnoujście - OPP-Powiat Kołobrzeski II 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
Energetyk Poznań - UŻKPS Kościan 2 - 3 więcej
siatkówka Orlen Liga - play-off
Chemik Police - DevelopRes Rzeszów 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 1
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/II Liga mężczyzn: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
siatkówka/II liga kobiet: 1
siatkówka/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
10 » Nieprawidłowości w KOZP »
7 » Gwardia zainteresowa Nw »
4 » Spotkanie ws. II-ligowy »
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
3 » Przygotowania Wichra Br »
2 » Plan przygotowań Gavii
2 » Bramkarz poszukiwany
2 » Przepadło ponad 15 mln  »
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
30 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
25 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
6 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
1 » Turów Zgorzelec-AZS Kos »
1 » XVI Memoriał im. Stefan »
1 » Espadon Szczecin-Warta  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
BigFanPogo... dziadeksta...
jurgol niemammoni...
TUPACK
gości: 727
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102929
• newsów: 67650
• użytkowników: 61042
• komentarzy: 1033133
• zdjęć: 724959
• relacji: 35803
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies