ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 wrzesień 2018
pokaż:
23 wrzesień
IX Memoriał im. Romana Wysockiego więcej
Otwarte Mistrzostwa Polski w match racingu więcej
Liga Bałtycka - Orlik U10 - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka - Orlik U10 - grupa kołobrzeska więcej
Liga Żaków - Grupa szczecinecka więcej
Liga Bałtycka - Orlik U10 - grupa szczecinecka więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 4 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1 - 3 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 0 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Światowid 63 Łobez 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 2 - 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Korona Człopa 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Jantar Dziwnów - Mewa Resko 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Świt Barnimie 3 - 1 więcej
Piast Karsko - Klon Krzęcin 10 - 1 więcej
Ina Ińsko - SCRS Barlinek 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Arkadia Malechowo - LZS Kowalewice 1 - 4 więcej
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 1 - 5 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Sokół Suliszewo 3 - 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo 3 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Orzeł Prusinowo 3 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo 4 - 0 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 2 - 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zootechnik Kołbacz 1 - 3 więcej
Grot Gardno - Hanza Goleniów 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole 0 - 2 więcej
Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa 3 - 3 więcej
Korona Klępicz - LUKS Krzywin 3 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Piast Kolin 3 - 1 więcej
Błękitni Sarnik - Remor Recz 1 - 3 więcej
Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 4 - 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Błyskawica Kluki - Unia Swochowo 5 - 1 więcej
Bryza Reńsko - Myśla Dargomyśl 2 - 4 więcej
Wicher Przelewice - Santos Sarbinowo 3 - 1 więcej
Gryf Nowielin - Mechanik Warnice 0 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin 1 - 11 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 5 więcej
Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 więcej
Ina Goleniów - Kotwica Kołobrzeg 4 - 3 więcej
Chemik Police - SALOS Szczecin 3 - 1 więcej
FASE Szczecin - Świt Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 3 - 0 więcej
Motor Lublin - Korona Kielce 2 - 2 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
Lech Poznań - FCB Escola Varsovia 1 - 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Arka Gdynia - Błękitni Wronki 1 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno 3 - 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Sparta II Gryfice 3 - 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście 1 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Pionier Szczecin - Sparta Skalin 2 - 1 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Podlesie Sowno 3 - 4 więcej
Orkan II Suchań - Zenit Koszewo 3 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Iskra II Banie - Wicher Steklno 0 - 1 więcej
Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl 1 - 2 więcej
Ogniwo II Babinek - Sokół Różańsko 3 - 3 więcej
Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice 5 - 2 więcej
Sekwoja Brwice - Polonia Gryfino 4 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 1 - 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Skrzydlaci Będargowo 3 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Unia Dolice 1 - 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 0 - 1 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 5 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 4 - 3 więcej
Football Academy Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 3 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 4 - 1 więcej
FASE II Szczecin - Świt Szczecin 5 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda-Kania Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski 4 - 0 więcej
Victoria Sianów - Pogoń Tczew 2 - 10 więcej
Lipno Stęszew - Olimpia II Szczecin 2 - 1 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 0 - 9 więcej
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 4 - 2 więcej
Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice 1 - 2 więcej
Dolina Łętowska Łętowo - Błękitni Tychowo 1 - 3 więcej
Jantar Korlino - Gryf II Polanów 0 - 2 więcej
KS Skibno - Pogoń Noskowo 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Jantar Siemyśl - Grot Gorawino 0 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino 3 - 2 więcej
Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica 5 - 0 więcej
Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wlk. 1 - 4 więcej
Mustang Korzystno - Gryf Dobrowo 2 - 0 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Wicher Rąbino 1 - 7 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Bonin 0 - 2 więcej
Sokół Spore - SP Wilcze Laski 0 - 3 więcej
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 3 - 1 więcej
Grom Świelino - Błękitni Gonne Małe 0 - 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II / Iskra Bobolice 3 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo 4 - 2 więcej
Grom Giżyno - Bytyń Nakielno 2 - 1 więcej
Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn 1 - 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Legion Strączno 1 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Szczypiorniak Olsztyn 36  -  21 więcej
Szczypiorniak Gniezno - SKPR USAR Kwidzyn 26  -  29 więcej
Sambor II Tczew - Jeziorak Iława 27  -  37 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Dobry wystep Pihan-Kule »
4 » Daria Zawistowska odcho »
3 » Mechanik Warnice poszuk »
3 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Nowy lider i wicelider
1 » Poważny uraz Rafała Gut »
mecze:
53 » Masovia Maszewo-Pomorza »
51 » Piast Chociwel-Dąb Dębn »
35 » Sokół Karlino-Morzycko  »
31 » Gwardia Koszalin-Bałtyk »
27 » Darłovia Darłowo-Jednoś »
20 » Stal Szczecin-Iskra Gol »
18 » Sarmata Dobra-Korona St »
16 » Olimp Złocieniec-Błonie »
16 » Błękitni Stargard-Resov »
16 » Klon Krzęcin-SCRS Barli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 581
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114883
• newsów: 71288
• użytkowników: 69767
• komentarzy: 1066610
• zdjęć: 764479
• relacji: 37677
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies