ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - październik 2018
dodaj sparing
pokaż:
01 październik
piła nożna Ekstraklasa fustalu
01-10 20:00  AZS UG Gdańsk - AZS UŚ Katowice więcej
03 październik
piła nożna WLJ Starszych
03-10 17:15  Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
03-10 13:00  FASE Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych
03-10 14:00  Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin więcej
05 październik
Energa Bobolice Cup więcej
06 październik
KSW 45 więcej
Energa Bobolice Cup więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
06-10   Arka Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
06-10   Cracovia Kraków - Wisła Kraków więcej
06-10   Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
06-10   Korona Kielce - Jagiellonia Białystok więcej
06-10   Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec więcej
06-10   Miedź Legnica - Piast Gliwice więcej
06-10   Pogoń Szczecin - Wisła Płock więcej
06-10   Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
06-10   Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna więcej
06-10   Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard więcej
06-10   Radomiak Radom - Widzew Łódź więcej
06-10   Skra Częstochowa - Elana Toruń więcej
06-10   Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów więcej
06-10   GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik więcej
06-10   Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo więcej
06-10   Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola więcej
06-10   Rozwój Katowice - Znicz Pruszków więcej
piła nożna III liga gr. 2
06-10   Wda Świecie - Mieszko Gniezno więcej
06-10   Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin więcej
06-10   Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań więcej
06-10 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
06-10   Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia więcej
06-10   Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew więcej
06-10   Świt Szczecin - KP Starogard Gdański więcej
06-10   Górnik Konin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
06-10   Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
06-10   Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno więcej
06-10 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
06-10   Sokół Karlino - MKP Szczecinek więcej
06-10 12:00  Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
06-10   Pogoń Połczyn Zdrój - GKS Leśnik Manowo więcej
06-10   Chemik Police - Gryf Polanów więcej
06-10 15:00  Vineta Wolin - Błękitni II Stargard więcej
06-10 14:00  Ina Goleniów - Orzeł Wałcz więcej
06-10   Morzycko Moryń - Rasel Dygowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
06-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz więcej
06-10 13:00  Zorza Dobrzany - Stal Szczecin więcej
06-10 14:00  Piast Chociwel - Ogniwo Babinek więcej
06-10 11:00  Iskierka Szczecin - Iskra Golczewo więcej
06-10 16:00  Sokół Pyrzyce - Światowid 63 Łobez więcej
06-10 15:00  Jeziorak Szczecin - Odra Chojna więcej
06-10 14:00  Gavia Choszczno - Dąb Dębno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
06-10 15:00  Astra Ustronie Morskie - Olimp Złocieniec więcej
06-10 15:00  Mechanik Bobolice - Kotwica II Kołobrzeg więcej
06-10 15:00  Lech Czaplinek - Korona Człopa więcej
06-10 15:00  Sława Sławno - Wieża Postomino więcej
06-10 15:00  Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz więcej
06-10 15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Błonie Barwice więcej
06-10 15:00  Spójnia Świdwin - Jedność-Ikar Krosino więcej
06-10 15:00  Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
06-10   Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty więcej
06-10   Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
06-10   Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice więcej
06-10   Masovia Maszewo - Arkonia Szczecin więcej
06-10   KP Przecław - Mewa Resko więcej
06-10   OKS Center MD Goleniów - Fala Międzyzdroje więcej
06-10   Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce więcej
06-10   Pomorzanin Nowogard - Dąb Dębice więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
06-10 16:00  Kłos Pełczyce - Piast Karsko więcej
06-10   Ina Ińsko - Zieloni Zielin więcej
06-10   Orkan Suchań - Klon Krzęcin więcej
06-10   Błękit Pniewo - SCRS Pogoń Barlinek więcej
06-10   Stal Lipiany - Polonia Giżyn więcej
06-10   Energetyk Gryfino - Sęp Brzesko więcej
06-10   Unia Dolice - Czcibor Cedynia więcej
06-10   Drawa Drawno - Świt Barnimie więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
06-10 15:00  Zefir Wyszewo - Płomień Myślino więcej
06-10 15:00  Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław więcej
06-10 15:00  Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
06-10 15:00  Fala ABFrost Gąski - Resko Karcino więcej
06-10 15:00  Bajgiel Będzino - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
06-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Sokół Suliszewo więcej
06-10 15:00  Redłovia Redło - Mirstal Mirosławiec więcej
06-10 15:00  Głaz Tychowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
06-10 15:00  Santos Kłębowiec - Orzeł Łubowo więcej
06-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram więcej
06-10 15:00  Grom Szwecja - Mechanik Turowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
06-10 15:00  Sarmata Dobra - Sowianka Sowno więcej
06-10   Zalew Stepnica - Orzeł Prusinowo więcej
06-10   Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń więcej
06-10   Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica więcej
06-10   Promień Mosty - Prawobrzeże Świnoujście więcej
06-10   Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
06-10   Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino więcej
06-10   Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice więcej
06-10   Orzeł Małkocin - Zorza Tychowo więcej
06-10   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zjednoczeni Kobylanka więcej
06-10   Płomień Lisowo - Czarni Marianowo więcej
06-10   Unia Stargard - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
06-10   Saturn Szadzko - Orkan Dalewo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
06-10 17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
06-10 12:00  Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin więcej
06-10 15:00  Chemik II Police - Czarni 44 Szczecin więcej
06-10 14:00  Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo więcej
06-10 12:00  Aquila Szczecin - Hanza Goleniów więcej
06-10 16:00  Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
06-10   Piast Piaseczno - LUKS Krzywin więcej
06-10   Korona Klępicz - Czarni Lubanowo więcej
06-10   Czarni Czarnówko - Iskra Banie więcej
06-10   Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole więcej
06-10   Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
06-10   Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik więcej
06-10   Korona Raduń - Piast Kolin więcej
06-10   Koral Mostkowo - Sokół Sokoliniec więcej
06-10   Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn więcej
06-10   Iskra Lutówko - Gryf Objezierze więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
06-10   Bryza Reńsko - Pomorzanin Cychry więcej
06-10 15:00  Wicher Przelewice - Merkury Nowogródek Pom. więcej
06-10   Błyskawica Kluki - Santos Sarbinowo więcej
06-10   Unia Swochowo - Mechanik Warnice więcej
piła nożna WLJ Starszych
06-10   Ina Goleniów - Stal Szczecin więcej
06-10   Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek więcej
06-10   Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg więcej
06-10   Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin więcej
06-10   Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
06-10   FASE Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
06-10   Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
06-10   Legia Warszawa - Zagłębie Lubin więcej
06-10   Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków więcej
06-10   Elana Toruń - Arka Gdynia więcej
06-10   Motor Lublin - Ruch Chorzów więcej
06-10   Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów więcej
06-10   Lech Poznań - Korona Kielce więcej
06-10   Wisła Kraków - Górnik Zabrze więcej
06-10   Śląsk Wrocław - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
06-10   Arka Gdynia - CWZS Bydgoszcz więcej
06-10   Błękitni Wronki - Pogoń Szczecin więcej
06-10   FASE Szczecin - Lech Poznań więcej
06-10   Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
06-10 16:00  Football Academy Szczecin - Lech Poznań więcej
06-10 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
06-10   Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Mrzeżyno więcej
06-10   Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo więcej
06-10   Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
06-10   Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo więcej
06-10   Orkan II Suchań - Sokół II Pyrzyce więcej
06-10   Zenit Koszewo - Sparta Skalin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
06-10   Tywa Swobnica - Sekwoja Brwice więcej
06-10   Ogniwo II Babinek - Chrobry Boleszkowice więcej
06-10   Zryw Góralice - Polonia Gryfino więcej
06-10   Iskra II Banie - Sokół Różańsko więcej
06-10   Wicher Steklno - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
06-10   Grom Płonno - Wolność Choszczno więcej
06-10   Orzeł Żeńsko - Pionier Zwierzyn więcej
06-10   Unia II/Gwiazda Żalęcino - Pomorzanka Jarosławsko więcej
06-10   Sokół Granowo - Skrzydlaci Będargowo więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
06-10   Światowid 63 Łobez - Mewa Resko więcej
06-10   Unia Dolice - Hanza Goleniów więcej
06-10   Polski Cukier Kluczevia Stargard - SCRS Barlinek więcej
06-10   Pomorzanin Nowogard - SALOS II Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych
06-10   AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
06-10   FASE II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
06-10   Football Academy Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
06-10   Chemik Police - Świt Szczecin więcej
06-10   Orzeł 2010 Wałcz - Bałtyk Koszalin więcej
06-10   SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
06-10   Akademia Pogoń Szczecin - Gavia Choszczno więcej
06-10   Barlinecka Akademia Futbolu - Vineta Wolin więcej
06-10   Stal Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
06-10   WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
06-10 14:00  Victoria Sianów - Olimpia II Szczecin więcej
06-10   Biało-Zielone Gdańsk - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
06-10   Gwiazda-Kania Toruń - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
06-10   Pogoń Tczew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
06-10   Lipno Stęszew - KKP Chełmża więcej
piła nożna III liga kobiet
06-10   Błękitni Stargard - Energetyk Junior Gryfino więcej
06-10   Fala Międzyzdroje - Hetman Recz więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
06-10   Red Devils Chojnice - AZS UG Gdańsk więcej
06-10   Red Dragons Pniewy - Pogoń '04 Szczecin więcej
06-10   AZS UŚ Katowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
06-10   Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała więcej
06-10   Piast Gliwice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
06-10   FC Toruń - Clearex Chorzów więcej
piła nożna I liga PLO
06-10 17:00  Victoria Sianów - Olimp Złocieniec więcej
06-10 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
06-10 17:00  Sparta Gryfice - Iskra Białogard więcej
06-10 17:00  Błękitni Stargard - Zryw Kretomino więcej
06-10 17:00  Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna II liga PLO
06-10 16:00  Darłovia Darłowo - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
06-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mechanik Bobolice więcej
06-10 16:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
06-10 16:00  Ikar Krosino - Pamet Świdwin więcej
06-10 16:00  Sokół St. Dąbrowa - Oldboje Wyszewo więcej
06-10 16:00  Lech Czaplinek - TKKF Strażak Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
06-10   Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
06-10   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Vive Kielce więcej
06-10   MMTS Kwidzyn - Arka Gdynia więcej
06-10   Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze więcej
06-10   Azoty Puławy - Gwardia Opole więcej
06-10   MKS Kalisz - Wybrzeże Gdańsk więcej
06-10   Stal Mielec - Chrobry Głogów więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
06-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce więcej
06-10   MKS Lublin - Energa AZS Koszalin więcej
06-10   KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna więcej
06-10   Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów więcej
06-10   KPR Jelenia Góra - Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
06-10   Nielba Wągrowiec - Stal Gorzów więcej
06-10   GKS Żukowo - MKS Mazur Sierpc więcej
06-10   Pomezania Malbork - Gwardia Koszalin więcej
06-10   Meble Wójcik Elbląg - Sambor Tczew więcej
06-10   SMS Gdańsk - Sokół Kościerzyna więcej
06-10   Jurand Ciechanów - Warmia Olsztyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
06-10 18:00  KPR Gryfino - MKS Brodnica więcej
06-10   Szczypiorniak Gniezno - Jeziorak Iława więcej
06-10   Sambor II Tczew - AZS UKW Bydgoszcz więcej
06-10   MKS Grudziądz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
06-10   MOSiR Kętrzyn - MLKS Borowiak Czersk więcej
06-10   AZS UMK Toruń - SKPR USAR Kwidzyn więcej
07 październik
Energa Bobolice Cup więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
07-10 14:00  Biali Sądów - Flota Świnoujście więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
07-10 14:00  Arkadia Malechowo - Victoria Sianów więcej
07-10 15:00  Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
07-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Hubertus Biały Bór więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
07-10 16:00  Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
07-10 15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
07-10 13:00  Iskra Warszyn - Iskra Pomień więcej
07-10 15:00  Jedność Przewłoki - Remor Recz więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
07-10 15:00  Gryf Nowielin - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
07-10 12:00  Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
07-10 14:00  Wda Świecie - FASE Szczecin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
07-10 15:00  Światowid 63 II Łobez - Sparta II Gryfice więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
07-10 12:00  Pionier Szczecin - Podlesie Sowno więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
07-10 12:00  Gryf II Polanów - Derby Gwiazdowo więcej
07-10 12:00  KS Sieciemin - Błękitni Tychowo więcej
07-10 12:00  Olympic Warszkowo - Pogoń Noskowo więcej
07-10 12:00  Dolina Łętowska Łętowo - Płomień Jeżyczki więcej
07-10 12:00  Jantar Korlino - Darpol Barzowice więcej
07-10 12:00  KS Skibno - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
07-10 12:00  Jantar Siemyśl - Huragan Bierzwnica więcej
07-10 12:00  Wicher Mierzym - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
07-10 12:00  Grot Gorawino - Gryf Dobrowo więcej
07-10 12:00  Sokół Lulewice - Derby Karścino więcej
07-10 12:00  Mustang Korzystno - Wicher Rąbino więcej
07-10 15:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
07-10 12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Błękitni Gonne Małe więcej
07-10 12:00  Sokół Spore - Drzewiarz Krosino więcej
07-10 12:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
07-10 12:00  Grom Świelino - Grot Bonin więcej
07-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - SP Wilcze Laski więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
07-10 13:00  Kolejarz Wierzchowo - Znicz Dzikowo więcej
07-10 13:00  Gryf Budowo - Legion Strączno więcej
07-10 13:00  Grom Giżyno - Wspólni Różewo więcej
07-10 13:00  Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
07-10 13:00  SMS II Gdańsk - Tytani Wejherowo więcej
08 październik
piłka ręczna Superliga kobiet
08-10 19:00  SPR Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
10 październik
piła nożna WLJ Starszych
10-10   SALOS Szczecin - Stal Szczecin więcej
10-10 17:15  Kotwica Kołobrzeg - Akademia MKP Szczecinek więcej
13 październik
piła nożna II liga
13-10   Górnik Łęczna - Znicz Pruszków więcej
13-10   Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice więcej
13-10   Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg więcej
13-10   ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz więcej
13-10   Resovia Rzeszów - GKS Bełchatów więcej
13-10   Elana Toruń - Ruch Chorzów więcej
13-10   Widzew Łódź - Skra Częstochowa więcej
13-10   Błękitni Stargard - Radomiak Radom więcej
13-10   Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg więcej
piła nożna III liga gr. 2
13-10   Sokół Kleczew - Świt Szczecin więcej
13-10   Polonia Środa Wlkp. - Chemik Bydgoszcz więcej
13-10   Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg więcej
13-10   Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca więcej
13-10   KP Starogard Gdański - Wda Świecie więcej
13-10   Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin więcej
13-10   KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Wierzyca Pelplin więcej
13-10   Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin więcej
13-10   Lech II Poznań - Górnik Konin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13-10 16:00  Rasel Dygowo - Olimp Gościno więcej
13-10 14:00  Orzeł Wałcz - Morzycko Moryń więcej
13-10 18:00  Błękitni II Stargard - Ina Goleniów więcej
13-10   Gryf Polanów - Vineta Wolin więcej
13-10   GKS Leśnik Manowo - Chemik Police więcej
13-10   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
13-10   MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin więcej
13-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino więcej
13-10   Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
13-10 15:00  Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn więcej
13-10 16:00  Odra Chojna - Gavia Choszczno więcej
13-10 15:00  Światowid 63 Łobez - Jeziorak Szczecin więcej
13-10 15:00  Iskra Golczewo - Sokół Pyrzyce więcej
13-10 18:00  Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin więcej
13-10 11:00  Stal Szczecin - Piast Chociwel więcej
13-10 15:00  Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
13-10 15:00  Jedność-Ikar Krosino - Wiekowianka Wiekowo więcej
13-10 15:00  Błonie Barwice - Spójnia Świdwin więcej
13-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Calisia Kalisz Pomorski więcej
13-10 15:00  Wieża Postomino - Iskra Białogard więcej
13-10 15:00  Korona Człopa - Sława Sławno więcej
13-10 15:00  Kotwica II Kołobrzeg - Lech Czaplinek więcej
13-10 15:00  Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice więcej
13-10 15:00  Darłovia Darłowo - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
13-10   Dąb Dębice - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
13-10   Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard więcej
13-10   Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów więcej
13-10   Mewa Resko - OKS Center MD Goleniów więcej
13-10   Arkonia Szczecin - KP Przecław więcej
13-10 16:00  Sparta Gryfice - Masovia Maszewo więcej
13-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów więcej
13-10   Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
13-10   Czcibor Cedynia - Drawa Drawno więcej
13-10   Polonia Giżyn - Energetyk Gryfino więcej
13-10   SCRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany więcej
13-10 15:00  Klon Krzęcin - Błękit Pniewo więcej
13-10   Zieloni Zielin - Orkan Suchań więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
13-10 15:00  Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo więcej
13-10 15:00  Victoria Sianów - Radew Białogórzyno więcej
13-10 15:00  Pomorzanin Sławoborze - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
13-10 15:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec więcej
13-10 15:00  Orzeł Łubowo - Głaz Tychowo więcej
13-10 15:00  Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca więcej
13-10 15:00  Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec więcej
13-10 15:00  Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna więcej
13-10 15:00  Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
13-10 16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Radowia Radowo Małe więcej
13-10 16:00  Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo więcej
13-10   Orzeł Prusinowo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
13-10 15:00  Sowianka Sowno - Zalew Stepnica więcej
13-10   Bizon Cerkwica - Sarmata Dobra więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
13-10   Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo więcej
13-10   Polski Cukier Kluczevia II St. - Saturn Szadzko więcej
13-10   Czarni Marianowo - Unia Stargard więcej
13-10   Zorza Tychowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
13-10   WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin więcej
13-10   Orzeł Grzędzice - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
13-10 16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Leśnik Kliniska więcej
13-10 18:00  Hanza Goleniów - Tanowia Tanowo więcej
13-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin więcej
13-10 16:00  Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo więcej
13-10 15:00  Vielgovia Szczecin - Chemik II Police więcej
13-10 16:30  Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
13-10   LUKS Krzywin - Witniczanka Witnica więcej
13-10   Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko więcej
13-10   Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna więcej
13-10   Iskra Banie - Piast Piaseczno więcej
13-10   Czarni Lubanowo - Czarni Czarnówko więcej
13-10   Mieszko Mieszkowice - Korona Klępicz więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
13-10   Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko więcej
13-10   Remor Recz - Koral Mostkowo więcej
13-10   Piast Kolin - Jedność Przewłoki więcej
13-10   Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
13-10   Santos Sarbinowo - Unia Swochowo więcej
13-10   Myśla Dargomyśl - Błyskawica Kluki więcej
13-10 15:00  Merkury Nowogródek Pom. - Gryf Nowielin więcej
13-10 14:00  Pomorzanin Cychry - Wicher Przelewice więcej
13-10   GKS Golenice - Bryza Reńsko więcej
piła nożna WLJ Starszych
13-10   Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
13-10   Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
13-10   AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin więcej
13-10   SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
13-10   Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino więcej
13-10   Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard więcej
13-10   Ina Goleniów - Chemik Police więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
13-10   FCB Escola Varsovia - Legia Warszawa więcej
13-10   Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
13-10   Korona Kielce - Wisła Kraków więcej
13-10   GKS Bełchatów - Lech Poznań więcej
13-10   Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin więcej
13-10   Arka Gdynia - Motor Lublin więcej
13-10   Cracovia Kraków - Elana Toruń więcej
13-10   Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
13-10   Warta Poznań - Arka Gdynia więcej
13-10   Lechia Gdańsk - FASE Szczecin więcej
13-10   Lech Poznań - Błękitni Wronki więcej
13-10   Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
13-10 14:00  Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
13-10 14:00  Football Academy Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
13-10 13:00  Arka Gdynia - Wda Świecie więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
13-10 14:00  Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór więcej
13-10   Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
13-10   Sokół II Pyrzyce - Zenit Koszewo więcej
13-10   Ogniwo Dzwonowo - Pionier Szczecin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
13-10   Sparta Sobiemyśl - Tywa Swobnica więcej
13-10   Sokół Różańsko - Wicher Steklno więcej
13-10   Polonia Gryfino - Iskra II Banie więcej
13-10   Chrobry Boleszkowice - Zryw Góralice więcej
13-10   Sekwoja Brwice - Ogniwo II Babinek więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
13-10   Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno więcej
13-10   Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo więcej
13-10   Pionier Zwierzyn - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
13-10   Wolność Choszczno - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
13-10   Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez więcej
13-10   SALOS II Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
13-10   SCRS Barlinek - Unia Dolice więcej
13-10   Hanza Goleniów - Mewa Resko więcej
piła nożna WLJ Młodszych
13-10   Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
13-10   Vineta Wolin - Stal Szczecin więcej
13-10   Gavia Choszczno - Barlinecka Akademia Futbolu więcej
13-10   Gwardia Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
13-10   Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin więcej
13-10   Świt Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
13-10   Energetyk Gryfino - Chemik Police więcej
13-10   Prawobrzeże Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
13-10   Arkonia Szczecin - FASE II Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13-10   Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Biało-Zielone Gdańsk więcej
13-10   Olimpia II Szczecin - Pogoń Tczew więcej
13-10   KKP Chełmża - WAP Włocławek więcej
13-10   AP Kotwica Kołobrzeg - Lipno Stęszew więcej
13-10   Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Gwiazda-Kania Toruń więcej
piła nożna III liga kobiet
13-10   Energetyk Junior Gryfino - Olimpia III Szczecin więcej
13-10   Hetman Recz - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
13-10   Clearex Chorzów - AZS UG Gdańsk więcej
13-10   Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice więcej
13-10   Pogoń '04 Szczecin - FC Toruń więcej
13-10   MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice więcej
13-10   Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy więcej
13-10   Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - AZS UŚ Katowice więcej
piła nożna I liga PLO
13-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Victoria Sianów więcej
13-10 16:00  Iskra Białogard - Olimp Złocieniec więcej
13-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Zryw Kretomino więcej
13-10 16:00  Sparta Gryfice - Mirstal Mirosławiec więcej
13-10 16:00  Błękitni Stargard - Amator Kołobrzeg więcej
piła nożna II liga PLO
13-10 16:00  Sokół St. Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin więcej
13-10 16:00  Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo więcej
13-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - STLA Kacper-Sport Szczecinek więcej
13-10 16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Mechanik Bobolice więcej
13-10 16:00  Bizon Cerkwica - Darłovia Darłowo więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
13-10   Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin więcej
13-10   Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec więcej
13-10   Gwardia Opole - MKS Kalisz więcej
13-10   Górnik Zabrze - Azoty Puławy więcej
13-10   Arka Gdynia - Orlen Wisła Płock więcej
13-10   Vive Kielce - MMTS Kwidzyn więcej
13-10   Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
13-10   Korona Handball Kielce - Arka Gdynia więcej
13-10   Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra więcej
13-10   UKS PCM Kościerzyna - Zagłębie Lubin więcej
13-10   Energa AZS Koszalin - KPR Kobierzyce więcej
13-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Lublin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
13-10   Stal Gorzów - Warmia Olsztyn więcej
13-10   Sokół Kościerzyna - Jurand Ciechanów więcej
13-10   Gwardia Koszalin - Meble Wójcik Elbląg więcej
13-10   MKS Mazur Sierpc - Pomezania Malbork więcej
13-10   Nielba Wągrowiec - GKS Żukowo więcej
13-10   Sambor Tczew - SMS Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
13-10   Tytani Wejherowo - KPR Gryfino więcej
13-10   SKPR USAR Kwidzyn - SMS II Gdańsk więcej
13-10   Jeziorak Iława - MOSiR Kętrzyn więcej
13-10   AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Gniezno więcej
13-10   MLKS Borowiak Czersk - AZS UMK Toruń więcej
13-10   Szczypiorniak Olsztyn - Sambor II Tczew więcej
13-10   MKS Brodnica - MKS Grudziądz więcej
siatkówka Plus Liga
13-10   Chemik Bydgoszcz - Skra Bełchatów więcej
13-10   MKS Będzin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
13-10   Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk więcej
13-10   GKS Katowice - AZS Olsztyn więcej
13-10   Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel więcej
13-10   Warta Zawiercie - Resovia Rzeszów więcej
13-10   Onico Warszawa - Cuprum Lubin więcej
14 październik
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
14-10 12:30  Ogniwo Babinek - Biali Sądów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14-10 13:00  Świt Barnimie - Kłos Pełczyce więcej
14-10 14:30  Sęp Brzesko - Unia Dolice więcej
14-10 15:00  Piast Karsko - Ina Ińsko więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
14-10 12:00  Passat Bukowo Morskie - Zefir Wyszewo więcej
14-10 13:30  Resko Karcino - Strong Zielenica więcej
14-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo więcej
14-10 14:00  LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
14-10 11:30  Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
14-10 13:00  Jastrząb Łosośnica - Promień Mosty więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
14-10 15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Płomień Lisowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
14-10 15:30  Czarni 44 Szczecin - Grot Gardno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
14-10 15:00  Iskra Pomień - Gryf Objezierze więcej
14-10 11:00  Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin więcej
14-10 13:00  Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
14-10 16:00  FASE Szczecin - Warta Poznań więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
14-10 13:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Światowid 63 II Łobez więcej
14-10 16:00  Gardominka Mechowo - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
14-10 16:00  Podlesie Sowno - Orkan II Suchań więcej
14-10 16:00  Zjednoczeni Wapnica - Dęby Rogowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
14-10   AZS Wrocław - AZS UJ Kraków więcej
14-10   UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec więcej
14-10   Górnik Łęczna - Medyk Konin więcej
14-10   GKS Katowice - Polonia Poznań więcej
14-10   AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec więcej
14-10   Olimpia Szczecin - AZS PSW Biała Podlaska więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
14-10 14:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Victoria Sianów więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
14-10 12:00  Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo więcej
14-10 12:00  Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo więcej
14-10 12:00  Błękitni Tychowo - Jantar Korlino więcej
14-10 12:00  Darpol Barzowice - Gryf II Polanów więcej
14-10 12:00  Pogoń Noskowo - KS Sieciemin więcej
14-10 12:00  KS Skibno - Dolina Łętowska Łętowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
14-10 12:00  Derby Karścino - Gryf Dobrowo więcej
14-10 12:00  Syrena-Grot Rymań - Wicher Mierzym więcej
14-10 12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Mustang Korzystno więcej
14-10 12:00  Sokół Lulewice - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
14-10 13:00  Huragan Bierzwnica - Grot Gorawino więcej
14-10 15:00  Wicher Rąbino - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
14-10 12:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Sokół Spore więcej
14-10 12:00  Drzewiarz Krosino - Grom Świelino więcej
14-10 12:00  SP Wilcze Laski - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
14-10 12:00  Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo więcej
14-10 12:00  KS Gwda Wielka - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
14-10   Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno więcej
14-10   Legion Strączno - Grom Giżyno więcej
14-10   Znicz Dzikowo - Gryf Budowo więcej
14-10   KP Drawsko Pomorskie - Kolejarz Wierzchowo więcej
piła nożna II liga PLO
14-10 15:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Ikar Krosino więcej
17 październik
piłka ręczna Superliga mężczyzn
17-10   Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
17-10   MMTS Kwidzyn - Pogoń Szczecin więcej
17-10   Orlen Wisła Płock - Vive Kielce więcej
17-10   Azoty Puławy - Arka Gdynia więcej
17-10   MKS Kalisz - Górnik Zabrze więcej
17-10   Stal Mielec - Gwardia Opole więcej
17-10   Chrobry Głogów - Wybrzeże Gdańsk więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
17-10 18:00  Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin więcej
20 październik
DSF Kick-Boxing Challenge 18 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20-10   Cracovia Kraków - Górnik Zabrze więcej
20-10   Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
20-10   Lech Poznań - Korona Kielce więcej
20-10   Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
20-10   Piast Gliwice - Lechia Gdańsk więcej
20-10   Zagłębie Lubin - Wisła Płock więcej
20-10   Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica więcej
piła nożna II liga
20-10   Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna więcej
20-10   Radomiak Radom - Pogoń Siedlce więcej
20-10   Skra Częstochowa - Błękitni Stargard więcej
20-10   Ruch Chorzów - Widzew Łódź więcej
20-10   GKS Bełchatów - Elana Toruń więcej
20-10   Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów więcej
20-10   Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik więcej
20-10   Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo więcej
20-10   Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna III liga gr. 2
20-10   Wda Świecie - Sokół Kleczew więcej
20-10   Chemik Bydgoszcz - Gwardia Koszalin więcej
20-10 18:00  Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański więcej
20-10   Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin więcej
20-10   Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno więcej
20-10   Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań więcej
20-10   Świt Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
20-10   Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin więcej
20-10   Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
20-10   Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski więcej
20-10   Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno więcej
20-10 12:00  Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
20-10   Pogoń Połczyn Zdrój - MKP Szczecinek więcej
20-10   Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
20-10   Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo więcej
20-10   Ina Goleniów - Gryf Polanów więcej
20-10 16:00  Morzycko Moryń - Błękitni II Stargard więcej
20-10 14:00  Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
20-10   Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany więcej
20-10   Piast Chociwel - Osadnik Myślibórz więcej
20-10   Biali Sądów - Stal Szczecin więcej
20-10   Iskierka Szczecin - Ogniwo Babinek więcej
20-10   Sokół Pyrzyce - Flota Świnoujście więcej
20-10   Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo więcej
20-10   Gavia Choszczno - Światowid 63 Łobez więcej
20-10 15:00  Dąb Dębno - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
20-10 15:00  Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo więcej
20-10 15:00  Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec więcej
20-10 15:00  Sława Sławno - Kotwica II Kołobrzeg więcej
20-10 15:00  Iskra Białogard - Korona Człopa więcej
20-10 15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Wieża Postomino więcej
20-10 15:00  Spójnia Świdwin - Wybrzeże Biesiekierz więcej
20-10 15:00  Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice więcej
20-10 15:00  Saturn Mielno - Jedność-Ikar Krosino więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
20-10   Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica więcej
20-10   Jantar Dziwnów - Polonia Płoty więcej
20-10   Masovia Maszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
20-10   KP Przecław - Sparta Gryfice więcej
20-10   OKS Center MD Goleniów - Arkonia Szczecin więcej
20-10   Błękitni Trzygłów - Mewa Resko więcej
20-10   Pomorzanin Nowogard - Fala Międzyzdroje więcej
20-10   Dąb Dębice - Wicher Brojce więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
20-10 16:00  Kłos Pełczyce - Ina Ińsko więcej
20-10 16:00  Orkan Suchań - Piast Karsko więcej
20-10   Błękit Pniewo - Zieloni Zielin więcej
20-10   Stal Lipiany - Klon Krzęcin więcej
20-10   Energetyk Gryfino - SCRS Pogoń Barlinek więcej
20-10   Unia Dolice - Polonia Giżyn więcej
20-10   Drawa Drawno - Sęp Brzesko więcej
20-10   Świt Barnimie - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
20-10 15:00  Bajgiel Będzino - Victoria Sianów więcej
20-10 15:00  Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice więcej
20-10 15:00  Strong Zielenica - Pomorzanin Sławoborze więcej
20-10 15:00  Wrzos Wrzosowo - Passat Bukowo Morskie więcej
20-10 15:00  Fala ABFrost Gąski - Płomień Myślino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
20-10 15:00  Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec więcej
20-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór więcej
20-10 15:00  Głaz Tychowo - Sokół Suliszewo więcej
20-10 15:00  Santos Kłębowiec - Mechanik Turowo więcej
20-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
20-10   Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica więcej
20-10 14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno więcej
20-10   Pionier Żarnowo - Orzeł Prusinowo więcej
20-10   Promień Mosty - Bałtyk Gostyń więcej
20-10   Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica więcej
20-10 15:00  Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
20-10   Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino więcej
20-10   Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice więcej
20-10   Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice więcej
20-10   Płomień Lisowo - Zorza Tychowo więcej
20-10   Unia Stargard - Zjednoczeni Kobylanka więcej
20-10   Saturn Szadzko - Czarni Marianowo więcej
20-10   Orkan Dalewo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
20-10 15:00  Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe więcej
20-10 14:00  Odrzanka Radziszewo - Czarni 44 Szczecin więcej
20-10 14:00  Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
20-10   Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin więcej
20-10   Czarni Czarnówko - Mieszko Mieszkowice więcej
20-10   Piast Piaseczno - Czarni Lubanowo więcej
20-10   Witniczanka Witnica - Iskra Banie więcej
20-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
20-10   Korona Raduń - Iskra Warszyn więcej
20-10   Koral Mostkowo - Piast Kolin więcej
20-10   Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz więcej
20-10   Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
20-10   Błyskawica Kluki - Merkury Nowogródek Pom. więcej
20-10   Unia Swochowo - Myśla Dargomyśl więcej
20-10   Mechanik Warnice - Santos Sarbinowo więcej
piła nożna WLJ Starszych
20-10   Chemik Police - Stal Szczecin więcej
20-10   Błękitni Stargard - Ina Goleniów więcej
20-10   Energetyk Gryfino - Akademia MKP Szczecinek więcej
20-10   Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
20-10   FASE Szczecin - SALOS Szczecin więcej
20-10   Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
20-10   Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
20-10   Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok więcej
20-10   Elana Toruń - Zagłębie Lubin więcej
20-10   Motor Lublin - Cracovia Kraków więcej
20-10   Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
20-10   Lech Poznań - Ruch Chorzów więcej
20-10   Wisła Kraków - GKS Bełchatów więcej
20-10   Śląsk Wrocław - Korona Kielce więcej
20-10   FCB Escola Varsovia - Górnik Zabrze więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
20-10   Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
20-10   CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań więcej
20-10   Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk więcej
20-10   FASE Szczecin - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
20-10 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
20-10   Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo więcej
20-10   Sparta II Gryfice - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
20-10   Pomorzanin Przybiernów - Lotnik Czarne więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
20-10   Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo więcej
20-10   Zenit Koszewo - Podlesie Sowno więcej
20-10   Sparta Skalin - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
20-10   Tywa Swobnica - Ogniwo II Babinek więcej
20-10   Zryw Góralice - Sekwoja Brwice więcej
20-10   Iskra II Banie - Chrobry Boleszkowice więcej
20-10   Wicher Steklno - Polonia Gryfino więcej
20-10   Sparta Sobiemyśl - Sokół Różańsko więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
20-10   Światowid 63 Łobez - Hanza Goleniów więcej
20-10   Mewa Resko - SCRS Barlinek więcej
20-10   Unia Dolice - SALOS II Szczecin więcej
20-10   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna WLJ Młodszych
20-10   AP Kotwica Kołobrzeg - FASE II Szczecin więcej
20-10   Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
20-10   Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin więcej
20-10   Orzeł 2010 Wałcz - Energetyk Gryfino więcej
20-10   SALOS Szczecin - Świt Szczecin więcej
20-10   Akademia Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
20-10   Barlinecka Akademia Futbolu - Gwardia Koszalin więcej
20-10   Stal Szczecin - Gavia Choszczno więcej
20-10   Błękitni Stargard - Vineta Wolin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
20-10   Mitech Żywiec - AZS Wrocław więcej
20-10   Polonia Poznań - Górnik Łęczna więcej
20-10   Czarni Sosnowiec - GKS Katowice więcej
20-10   AZS PSW Biała Podlaska - UKS SMS Łódź więcej
20-10   AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin więcej
20-10   Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
20-10 15:00  WAP Włocławek - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
20-10   Lipno Stęszew - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
20-10 15:00  Victoria Sianów - KKP Chełmża więcej
20-10   Pogoń Tczew - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
20-10   Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Olimpia II Szczecin więcej
20-10   Biało-Zielone Gdańsk - Gwiazda-Kania Toruń więcej
piła nożna III liga kobiet
20-10   Olimpia III Szczecin - Hetman Recz więcej
20-10   Błękitni Stargard - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
20-10   AZS UG Gdańsk - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
20-10   FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała więcej
20-10   Red Devils Chojnice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
20-10   Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice więcej
20-10   AZS UŚ Katowice - Gatta Zduńska Wola więcej
20-10   Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów więcej
piła nożna I liga PLO
20-10 16:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
20-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Zryw Kretomino więcej
20-10 16:00  Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec więcej
20-10 16:00  Amator Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski więcej
20-10 16:00  Sparta Gryfice - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II liga PLO
20-10 16:00  Bizon Cerkwica - Mechanik Bobolice więcej
20-10 16:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
20-10 16:00  Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
20-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo więcej
20-10 17:10  Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin więcej
20-10 16:15  Lech Czaplinek - Sokół St. Dąbrowa więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
20-10   MKS Lublin - Korona Handball Kielce więcej
20-10   KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
20-10   Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin więcej
20-10   KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna więcej
20-10 16:00  SPR Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów więcej
20-10   Arka Gdynia - Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
20-10   GKS Żukowo - Stal Gorzów więcej
20-10   Pomezania Malbork - Nielba Wągrowiec więcej
20-10   Meble Wójcik Elbląg - MKS Mazur Sierpc więcej
20-10   SMS Gdańsk - Gwardia Koszalin więcej
20-10   Jurand Ciechanów - Sambor Tczew więcej
20-10   Warmia Olsztyn - Sokół Kościerzyna więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
20-10 18:00  KPR Gryfino - SKPR USAR Kwidzyn więcej
20-10   MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo więcej
20-10   Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica więcej
20-10   AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława więcej
20-10   MOSiR Kętrzyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
20-10   Sambor II Tczew - Szczypiorniak Gniezno więcej
21 październik
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
21-10 15:30  Śląsk Wrocław - Arka Gdynia więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
21-10 14:00  Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno więcej
21-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Resko Karcino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
21-10 15:00  Sad Chwiram - Redłovia Redło więcej
21-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
21-10 15:00  Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
21-10 15:00  Grot Gardno - Vielgovia Szczecin więcej
21-10 17:00  Aquila Szczecin - Zootechnik Kołbacz więcej
21-10 18:00  Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
21-10 15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
21-10 13:00  Błękitni Sarnik - Iskra Pomień więcej
21-10 15:00  Jedność Przewłoki - Orzeł Bierzwnik więcej
21-10 13:00  Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
21-10 14:00  Gryf Nowielin - Pomorzanin Cychry więcej
21-10 14:00  Wicher Przelewice - GKS Golenice więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
21-10 14:00  Wda Świecie - Lech Poznań więcej
21-10 12:00  Lechia Gdańsk - FASE Szczecin więcej
21-10 14:00  Warta Poznań - Arka Gdynia więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
21-10 15:00  Światowid 63 II Łobez - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
21-10 12:00  Pionier Szczecin - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
21-10 12:00  KS Sieciemin - Płomień Jeżyczki więcej
21-10 12:00  Olympic Warszkowo - KS Skibno więcej
21-10 12:00  Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice więcej
21-10 12:00  Dolina Łętowska Łętowo - Wrzos Wrześnica więcej
21-10 12:00  Jantar Korlino - Pogoń Noskowo więcej
21-10 12:00  Gryf II Polanów - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
21-10 12:00  Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
21-10 12:00  Wicher Mierzym - Sokół Lulewice więcej
21-10 12:00  Grot Gorawino - Wicher Rąbino więcej
21-10 12:00  Mustang Korzystno - Syrena-Grot Rymań więcej
21-10 15:00  Gryf Dobrowo - Huragan Bierzwnica więcej
21-10 15:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Derby Karścino więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
21-10 12:00  Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski więcej
21-10 12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Grot Bonin więcej
21-10 12:00  Sokół Spore - KS Gwda Wielka więcej
21-10 12:00  Grom Świelino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
21-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
21-10   Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
21-10   Grom Giżyno - Znicz Dzikowo więcej
21-10   Bytyń Nakielno - Legion Strączno więcej
21-10   Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
21-10 13:00  SMS II Gdańsk - MLKS Borowiak Czersk więcej
24 październik
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
24-10   Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
24-10   AZS Wrocław - Medyk Konin więcej
24-10   UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków więcej
24-10   Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec więcej
24-10   GKS Katowice - AZS PSW Biała Podlaska więcej
24-10   Polonia Poznań - Czarni Sosnowiec więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
24-10   Korona Handball Kielce - Start Elbląg więcej
24-10   Ruch Chorzów - Arka Gdynia więcej
24-10 16:00  UKS PCM Kościerzyna - SPR Pogoń Szczecin więcej
24-10   Energa AZS Koszalin - KPR Jelenia Góra więcej
24-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin więcej
24-10   MKS Lublin - KPR Kobierzyce więcej
25 październik
koszykówka I liga koszykarzy
25-10   WKK Wrocław - SKK Siedlce więcej
27 październik
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
27-10   Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
27-10   Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
27-10   Korona Kielce - Cracovia Kraków więcej
27-10   Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
27-10   Miedź Legnica - Śląsk Wrocław więcej
27-10   Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
27-10   Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec więcej
27-10   Wisła Płock - Piast Gliwice więcej
piła nożna II liga
27-10   Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola więcej
27-10   Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków więcej
27-10   ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice więcej
27-10   Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg więcej
27-10   Elana Toruń - Olimpia Grudziądz więcej
27-10   Widzew Łódź - GKS Bełchatów więcej
27-10   Błękitni Stargard - Ruch Chorzów więcej
27-10   Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa więcej
27-10   Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom więcej
piła nożna III liga gr. 2
27-10   Polonia Środa Wlkp. - Wierzyca Pelplin więcej
27-10   Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg więcej
27-10   KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca więcej
27-10   Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia więcej
27-10   KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Wda Świecie więcej
27-10   Gwardia Koszalin - Górnik Konin więcej
27-10   Lech II Poznań - Świt Szczecin więcej
27-10   Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin więcej
27-10   Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
27-10 14:00  Orzeł Wałcz - Olimp Gościno więcej
27-10 16:00  Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo więcej
27-10   Gryf Polanów - Morzycko Moryń więcej
27-10   GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów więcej
27-10   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin więcej
27-10   MKP Szczecinek - Chemik Police więcej
27-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
27-10   Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin więcej
27-10 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
27-10   Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn więcej
27-10 14:00  Iskra Golczewo - Gavia Choszczno więcej
27-10 18:00  Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin więcej
27-10   Ogniwo Babinek - Sokół Pyrzyce więcej
27-10   Stal Szczecin - Iskierka Szczecin więcej
27-10   Osadnik Myślibórz - Biali Sądów więcej
27-10   Zorza Dobrzany - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
27-10 15:00  Błonie Barwice - Saturn Mielno więcej
27-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo więcej
27-10 15:00  Wieża Postomino - Spójnia Świdwin więcej
27-10 15:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski więcej
27-10 15:00  Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Białogard więcej
27-10 15:00  Olimp Złocieniec - Sława Sławno więcej
27-10 15:00  Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek więcej
27-10 15:00  Astra Ustronie Morskie - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
27-10   Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
27-10   Fala Międzyzdroje - Dąb Dębice więcej
27-10   Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard więcej
27-10   Arkonia Szczecin - Błękitni Trzygłów więcej
27-10 15:00  Sparta Gryfice - OKS Center MD Goleniów więcej
27-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - KP Przecław więcej
27-10   Polonia Płoty - Masovia Maszewo więcej
27-10   Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
27-10   Polonia Giżyn - Drawa Drawno więcej
27-10   SCRS Pogoń Barlinek - Unia Dolice więcej
27-10 14:00  Klon Krzęcin - Energetyk Gryfino więcej
27-10   Zieloni Zielin - Stal Lipiany więcej
27-10   Ina Ińsko - Orkan Suchań więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
27-10 14:00  Płomień Myślino - Strong Zielenica więcej
27-10 14:00  Victoria Sianów - Zefir Wyszewo więcej
27-10 15:00  Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
27-10 14:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram więcej
27-10 15:00  Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca więcej
27-10 15:00  Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna więcej
27-10 15:00  Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec więcej
27-10 15:00  Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica więcej
27-10 15:00  Mechanik Turowo - Głaz Tychowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
27-10 15:00  Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe więcej
27-10   Orzeł Prusinowo - Promień Mosty więcej
27-10 14:00  Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo więcej
27-10   Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
27-10   Sarmata Dobra - Zalew Stepnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
27-10   Orzeł Pęzino - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
27-10   Czarni Marianowo - Orkan Dalewo więcej
27-10   Zorza Tychowo - Unia Stargard więcej
27-10   WODR Barzkowice - Płomień Lisowo więcej
27-10   Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
27-10   Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
27-10 15:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów więcej
27-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska więcej
27-10 15:00  Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo więcej
27-10 14:30  Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin więcej
27-10 17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno więcej
27-10 12:00  Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
27-10   LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko więcej
27-10   Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
27-10   Iskra Banie - Rurzyca Nawodna więcej
27-10   Czarni Lubanowo - Witniczanka Witnica więcej
27-10   Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno więcej
27-10   Korona Klępicz - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
27-10   Remor Recz - Iskra Lutówko więcej
27-10   Piast Kolin - Pomorzanin Zamęcin więcej
27-10   Orzeł Bierzwnik - Koral Mostkowo więcej
27-10   Błękitni Sarnik - Korona Raduń więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
27-10   Myśla Dargomyśl - Mechanik Warnice więcej
27-10   Merkury Nowogródek Pom. - Unia Swochowo więcej
27-10   Pomorzanin Cychry - Błyskawica Kluki więcej
27-10   GKS Golenice - Gryf Nowielin więcej
piła nożna WLJ Starszych
27-10   Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
27-10   AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
27-10   SALOS Szczecin - Świt Szczecin więcej
27-10   Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin więcej
27-10   Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin więcej
27-10   Ina Goleniów - Energetyk Gryfino więcej
27-10   Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
27-10   Górnik Zabrze - Legia Warszawa więcej
27-10   Korona Kielce - FCB Escola Varsovia więcej
27-10   GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław więcej
27-10   Ruch Chorzów - Wisła Kraków więcej
27-10   Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
27-10   Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
27-10   Zagłębie Lubin - Motor Lublin więcej
27-10   Jagiellonia Białystok - Elana Toruń więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
27-10   FASE Szczecin - Arka Gdynia więcej
27-10   Warta Poznań - Błękitni Wronki więcej
27-10   Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz więcej
27-10   Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
27-10 14:00  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
27-10 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
27-10 14:00  Football Academy Szczecin - Wda Świecie więcej
27-10 11:00  Arka Gdynia - FASE Szczecin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
27-10   Jantar II Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów więcej
27-10   Orzeł Mrzeżyno - Sparta II Gryfice więcej
27-10   Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór więcej
27-10   Gardominka Mechowo - Światowid 63 II Łobez więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
27-10 15:00  Podlesie Sowno - Sparta Skalin więcej
27-10   Ogniwo Dzwonowo - Zenit Koszewo więcej
27-10   Dęby Rogowo - Pionier Szczecin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
27-10   Sokół Różańsko - Tywa Swobnica więcej
27-10   Polonia Gryfino - Sparta Sobiemyśl więcej
27-10   Chrobry Boleszkowice - Wicher Steklno więcej
27-10   Sekwoja Brwice - Iskra II Banie więcej
27-10   Ogniwo II Babinek - Zryw Góralice więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
27-10   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Światowid 63 Łobez więcej
27-10   Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice więcej
27-10   SALOS II Szczecin - Mewa Resko więcej
27-10   SCRS Barlinek - Hanza Goleniów więcej
piła nożna WLJ Młodszych
27-10   Vineta Wolin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
27-10   Gavia Choszczno - Błękitni Stargard więcej
27-10   Gwardia Koszalin - Stal Szczecin więcej
27-10   Bałtyk Koszalin - Barlinecka Akademia Futbolu więcej
27-10   Świt Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
27-10   Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin więcej
27-10   Prawobrzeże Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
27-10   Arkonia Szczecin - Chemik Police więcej
27-10   FASE II Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
27-10   KKP Chełmża - Pogoń Tczew więcej
27-10   Olimpia II Szczecin - Biało-Zielone Gdańsk więcej
27-10   AP Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów więcej
27-10   Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - WAP Włocławek więcej
27-10   Gwiazda-Kania Toruń - Lipno Stęszew więcej
piła nożna III liga kobiet
27-10   Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin więcej
27-10   Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna I liga PLO
27-10 16:00  Zryw Kretomino - Victoria Sianów więcej
27-10 16:00  Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec więcej
27-10 16:00  Amator Kołobrzeg - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
27-10 16:00  Błękitni Stargard - Olimp Złocieniec więcej
27-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice więcej
piła nożna II liga PLO
27-10 16:00  Pamet Świdwin - Lech Czaplinek więcej
27-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin więcej
27-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo więcej
27-10 16:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Bizon Cerkwica więcej
27-10 16:00  Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
27-10   SKPR USAR Kwidzyn - MKS Grudziądz więcej
27-10   MKS Brodnica - Sambor II Tczew więcej
27-10   Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn więcej
27-10   MLKS Borowiak Czersk - KPR Gryfino więcej
27-10   Jeziorak Iława - SMS II Gdańsk więcej
27-10   AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń więcej
27-10   Szczypiorniak Gniezno - MOSiR Kętrzyn więcej
28 październik
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
28-10 12:00  Światowid 63 Łobez - Dąb Dębno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
28-10 15:00  Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce więcej
28-10 14:00  Sęp Brzesko - Świt Barnimie więcej
28-10 14:00  Piast Karsko - Błękit Pniewo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
28-10 12:00  Passat Bukowo Morskie - Fala ABFrost Gąski więcej
28-10 13:30  Resko Karcino - Arkadia Malechowo więcej
28-10 14:00  LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo więcej
28-10 14:00  Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
28-10 11:30  Hubertus Biały Bór - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
28-10 13:00  Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
28-10 14:00  Zjednoczeni Kobylanka - Saturn Szadzko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
28-10 12:00  Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
28-10 15:00  Iskra Pomień - Ina Nadarzyn więcej
28-10 11:00  Sokół Sokoliniec - Gryf Objezierze więcej
28-10 13:00  Iskra Warszyn - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
28-10 15:00  Bryza Reńsko - Wicher Przelewice więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
28-10 14:00  Ogniwo Dzwonowo - Sokół II Pyrzyce więcej
28-10 16:00  Zjednoczeni Wapnica - Orkan II Suchań więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
28-10   AZS UJ Kraków - GKS Katowice więcej
28-10   Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź więcej
28-10   Medyk Konin - Olimpia Szczecin więcej
28-10   AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław więcej
28-10   Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna więcej
28-10   AZS PSW Biała Podlaska - Polonia Poznań więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
28-10   GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
28-10 12:00  Płomień Jeżyczki - Jantar Korlino więcej
28-10 12:00  Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice więcej
28-10 12:00  Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo więcej
28-10 12:00  Pogoń Noskowo - Gryf II Polanów więcej
28-10 12:00  Dolina Łętowska Łętowo - Olympic Warszkowo więcej
28-10 12:00  KS Skibno - KS Sieciemin więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
28-10 12:00  Derby Karścino - Huragan Bierzwnica więcej
28-10 12:00  Syrena-Grot Rymań - Jantar Siemyśl więcej
28-10 12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino więcej
28-10 12:00  Sokół Lulewice - Mustang Korzystno więcej
28-10 15:00  Wicher Rąbino - Gryf Dobrowo więcej
28-10 15:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Wicher Mierzym więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
28-10 12:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Pogoń Wierzchowo więcej
28-10 12:00  Drzewiarz Krosino - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
28-10 12:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Spore więcej
28-10 12:00  Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe więcej
28-10 12:00  KS Gwda Wielka - Grom Świelino więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/kobiety: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Błyszko zasila szeregi  »
1 » Madray w Spójni
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
mecze:
67 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
23 » Arkonia Szczecin-Poloni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 14
damian92 figo
HEJTER kibicdebno...
krolewscy1... krystianm
Lysy7 marcin1222
Milan8333 mokyS
Moniur orzelll
poloniafan... szakir
gości: 1727
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110783
• newsów: 69875
• użytkowników: 67875
• komentarzy: 1053926
• zdjęć: 750422
• relacji: 36901
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies