ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 wrzesień 2018
pokaż:
01 wrzesień
Columna Medica Baja Poland 2018 więcej
Piła Futsal Cup więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0 - 1 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
Elana Toruń - Widzew Łódź 0 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 0 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 1 - 1 więcej
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 1 - 3 więcej
Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 0 - 3 więcej
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 0 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Chemik Bydgoszcz 2 - 3 więcej
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 0 - 2 więcej
Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin 7 - 1 więcej
Wda Świecie - Jarota Jarocin 0 - 0 więcej
Radunia Stężyca - Wierzyca Pelplin 2 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Lech II Poznań 1 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 5 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 1 - 1 więcej
Gryf Polanów - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
Ina Goleniów - Chemik Police 3 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Jeziorak Szczecin - Iskierka Szczecin 1 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Biali Sądów 2 - 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 więcej
Dąb Dębno - Piast Chociwel 0 - 1 więcej
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 0 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Ogniwo Babinek 5 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Jedność-Ikar Krosino 3 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wieża Postomino 3 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Błonie Barwice 4 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Saturn Mielno 4 - 4 więcej
Lech Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 więcej
Sława Sławno - Spójnia Świdwin 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Fala Międzyzdroje - Polonia Płoty 0 - 5 więcej
Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 0 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - KP Przecław 3 - 2 więcej
Dąb Dębice - Jantar Dziwnów 0 - 4 więcej
Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Unia Dolice - Stal Lipiany 4 - 3 więcej
Sęp Brzesko - Piast Karsko 1 - 3 więcej
Drawa Drawno - Błękit Pniewo 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Fala ABFrost Gąski - Zefir Wyszewo 1 - 5 więcej
17:00  Strong Zielenica - Bajgiel Będzino więcej
Płomień Myślino - Passat Bukowo Morskie 3 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Sad Chwiram - Grom Szwecja 1 - 0 więcej
Redłovia Redło - Hubertus Biały Bór 3 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 3 - 3 więcej
Głaz Tychowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 0 - 4 więcej
Orzeł Łubowo - Sokół Suliszewo 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska 0 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Sarmata Dobra 2 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Orzeł Prusinowo 2 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 3 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 12 - 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 1 - 8 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 0 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 6 - 1 więcej
Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 1 - 0 więcej
Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Grot Gardno 1 - 3 więcej
Tanowia Tanowo - Chemik II Police 3 - 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Czarni 44 Szczecin 5 - 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 0 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 1 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Iskra Banie 0 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Korona Klępicz 4 - 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno 3 - 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 2 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czarni Lubanowo 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Jedność Przewłoki 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - GKS Golenice 2 - 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Merkury Nowogródek Pom. 6 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Pomorzanin Cychry 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Akademia MKP Szczecinek 0 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 8 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Lech Poznań - Legia Warszawa 0 - 2 więcej
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2 - 0 więcej
GKS Bełchatów - Cracovia Kraków 2 - 2 więcej
FCB Escola Varsovia - Elana Toruń 4 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 4 - 3 więcej
Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz 5 - 1 więcej
Warta Poznań - FASE Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Arka Gdynia - Warta Poznań 4 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Jantar II Dziwnów 1 - 5 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Wicher Steklno - Sekwoja Brwice 0 - 3 więcej
Sparta Sobiemyśl - Chrobry Boleszkowice 3 - 0 więcej
Iskra II Banie - Ogniwo II Babinek 5 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Hanza Goleniów - Światowid 63 Łobez 0 - 3 więcej
  SCRS Barlinek - Mewa Resko więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 6 - 0 więcej
Gavia Choszczno - FASE II Szczecin 0 - 8 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Olimpia II Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 więcej
Pogoń Tczew - Gwiazda-Kania Toruń 7 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Kolejarz Wierzchowo 4 - 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice 2 - 5 więcej
Victoria Sianów - Mirstal Mirosławiec 3 - 2 więcej
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 2 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Iskra Białogard 1 - 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec 2 - 7 więcej
piła nożna II liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 1 więcej
Oldboje Wyszewo - STLA Kacper-Sport Szczecinek 3 - 3 więcej
Bizon Cerkwica - Sokół St. Dąbrowa 2 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 5 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 35 - 24 więcej
Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 27 - 27 więcej
Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29 - 23 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin 25 - 20 więcej
Gwardia Opole - Vive Kielce 26 - 36 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Korona Handball Kielce 26 - 30 więcej
Energa AZS Koszalin - Ruch Chorzów 30 - 25 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg 24 - 24 więcej
MKS Lublin - Arka Gdynia 32 - 12 więcej
Zagłębie Lubin - KPR Jelenia Góra 39 - 20 więcej
KPR Kobierzyce - SPR Pogoń Szczecin 23 - 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/kobiety: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Błyszko zasila szeregi  »
1 » Madray w Spójni
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
mecze:
67 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
23 » Arkonia Szczecin-Poloni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 14
arbiter21 Bartek9999...
damian92 dzidek777
HEJTER herman1962
kibicdebno... Lukas1986
marcin1222 mokyS
Moniur radar87
szpakoski zawodnik3
gości: 1728
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110783
• newsów: 69875
• użytkowników: 67875
• komentarzy: 1053930
• zdjęć: 750422
• relacji: 36901
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies