ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 wrzesień 2018
pokaż:
15 wrzesień
26. edycja Pekao Szczecin Open więcej
Przedsezonowy Turniej Sparingowy Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
Liga Bałtycka - Orlik grupa białogardzka więcej
Liga Bałtycka - Żak grupa koszalińska grodzka więcej
V Szczeciński Bieg Sztafetowy więcej
Bieg o Sztachetkę 2018 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Miedź Legnica 2 - 2 więcej
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 5 - 2 więcej
piła nożna II liga
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1 - 2 więcej
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2 - 2 więcej
Resovia Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2 - 2 więcej
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2 - 1 więcej
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 4 - 0 więcej
Górnik Konin - Mieszko Gniezno 2 - 1 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 3 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2 - 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin 1 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 4 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 4 - 6 więcej
MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 4 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 0 - 4 więcej
Morzycko Moryń - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Dąb Dębno - Iskierka Szczecin 1 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 1 - 2 więcej
Odra Chojna - Biali Sądów 1 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Jedność-Ikar Krosino - Sława Sławno 1 - 3 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 3 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 2 - 4 więcej
Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 więcej
Korona Człopa - Darłovia Darłowo 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Polonia Płoty 0 - 4 więcej
Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 2 więcej
Dąb Dębice - KP Przecław 2 - 2 więcej
Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 8 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - OKS Center MD Goleniów 1 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 - 2 więcej
Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 3 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Strong Zielenica - Wrzos Wrzosowo 6 - 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Arkadia Malechowo 7 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 1 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 2 - 3 więcej
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 1 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 4 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 0 - 4 więcej
Sokół Suliszewo - Mechanik Turowo 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Sowianka Sowno 4 - 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 2 - 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sarmata Dobra 0 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 7 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - WODR Barzkowice 1 - 2 więcej
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 2 - 1 więcej
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 3 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 0 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 4 - 2 więcej
Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin 0 - 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 3 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Chemik II Police 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno 7 - 0 więcej
LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 1 - 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko 2 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Korona Klępicz 1 - 1 więcej
Iskra Banie - Czarni Lubanowo 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Iskra Warszyn 5 - 4 więcej
Piast Kolin - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Bryza Reńsko 6 - 4 więcej
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 3 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 5 więcej
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 4 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 - 1 więcej
Korona Kielce - Elana Toruń 1 - 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Lech Poznań - Arka Gdynia 2 - 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sparta Skalin - Dęby Rogowo 8 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo 0 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Wicher Steklno - Zryw Góralice 3 - 0 więcej
Polonia Gryfino - Chrobry Boleszkowice 3 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
SCRS Barlinek - Światowid 63 Łobez 3 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Bałtyk Koszalin - FASE II Szczecin 3 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Prawobrzeże Szczecin 2 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Chemik Police 0 - 7 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec 0 - 5 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Polonia Poznań 3 - 2 więcej
Medyk Konin - AZS UJ Kraków 5 - 2 więcej
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 0 - 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Pogoń Tczew - WAP Włocławek 0 - 3 więcej
Olimpia II Szczecin - Gwiazda-Kania Toruń 4 - 3 więcej
Victoria Sianów - Biało-Zielone Gdańsk 10 - 5 więcej
piła nożna III liga kobiet
Hetman Recz - Olimpia III Szczecin 0 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Pogoń '04 Szczecin 4 - 3 więcej
Gatta Zduńska Wola - FC Toruń 2 - 2 więcej
AZS UŚ Katowice - Red Devils Chojnice 1 - 3 więcej
piła nożna I liga PLO
Amator Kołobrzeg - Sparta Gryfice 5 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 0 - 2 więcej
Iskra Białogard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Lech Czaplinek - STLA Kacper-Sport Szczecinek 3 - 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Mechanik Bobolice 2 - 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 4 - 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Zagłębie Lubin 27  -  29 więcej
Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26 - 26k więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Kobierzyce - Start Elbląg 23  -  21 więcej
KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Szczecin 18  -  32 więcej
Energa AZS Koszalin - Korona Handball Kielce 36  -  28 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna 35  -  31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SKPR USAR Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz 34  -  29 więcej
MKS Brodnica - MOSiR Kętrzyn 40  -  19 więcej
KPR Gryfino - Sambor II Tczew 34  -  22 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Podział pieniędzy na pi »
4 » Mechanik Warnice poszuk »
4 » Rekord wyrównany
2 » Sparta Skalin poszukuje »
2 » Masz karnet i nie możes »
2 » Drugie urodziny KPR Gry »
2 » Kryspin Leśniak w Cre »
1 » Energa AZS awansuje. W  »
1 » Kosta Runjaic z nowym k »
1 » Umowa podpisana!
mecze:
43 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
39 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
38 » Prawobrzeże Świnoujście »
29 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
28 » Czcibor Cedynia-Piast K »
25 » Zjednoczeni Kobylanka-O »
23 » Jeziorak Szczecin-Biali »
22 » Odra Chojna-Osadnik Myś »
16 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
15 » Błonie Barwice-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kazik zdyniek
gości: 803
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114815
• newsów: 71252
• użytkowników: 69745
• komentarzy: 1065904
• zdjęć: 763533
• relacji: 37656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies