ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 wrzesień 2018
pokaż:
15 wrzesień
26. edycja Pekao Szczecin Open więcej
Przedsezonowy Turniej Sparingowy Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
Liga Bałtycka - Orlik grupa białogardzka więcej
Liga Bałtycka - Żak grupa koszalińska grodzka więcej
V Szczeciński Bieg Sztafetowy więcej
Bieg o Sztachetkę 2018 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Miedź Legnica 2 - 2 więcej
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 5 - 2 więcej
piła nożna II liga
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1 - 2 więcej
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2 - 2 więcej
Resovia Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2 - 2 więcej
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2 - 1 więcej
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 4 - 0 więcej
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 1 - 2 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 3 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2 - 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin 1 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 4 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 4 - 6 więcej
MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 4 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 0 - 4 więcej
Morzycko Moryń - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Dąb Dębno - Iskierka Szczecin 1 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 1 - 2 więcej
Odra Chojna - Biali Sądów 1 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Jedność-Ikar Krosino - Sława Sławno 1 - 3 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 3 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 2 - 4 więcej
Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 więcej
Korona Człopa - Darłovia Darłowo 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Polonia Płoty 0 - 4 więcej
Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 2 więcej
Dąb Dębice - KP Przecław 2 - 2 więcej
Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 8 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - OKS Center MD Goleniów 1 - 0 więcej
Wicher Brojce - Masovia Maszewo 4 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 - 2 więcej
Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 3 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Strong Zielenica - Wrzos Wrzosowo 6 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 4 - 2 więcej
Fala ABFrost Gąski - Arkadia Malechowo 7 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 1 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 2 - 3 więcej
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 1 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 4 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 0 - 4 więcej
Sokół Suliszewo - Mechanik Turowo 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Sowianka Sowno 4 - 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 2 - 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sarmata Dobra 0 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 7 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - WODR Barzkowice 1 - 2 więcej
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 2 - 1 więcej
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 3 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 0 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 4 - 2 więcej
Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin 0 - 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 3 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Chemik II Police 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno 7 - 0 więcej
LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 1 - 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko 2 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Korona Klępicz 1 - 1 więcej
Iskra Banie - Czarni Lubanowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Iskra Warszyn 5 - 4 więcej
Piast Kolin - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Bryza Reńsko 6 - 4 więcej
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 3 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Pomorzanin Cychry 2 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 5 więcej
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 4 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 - 1 więcej
Korona Kielce - Elana Toruń 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
Lech Poznań - Arka Gdynia 2 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sparta Skalin - Dęby Rogowo 8 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo 0 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Wicher Steklno - Zryw Góralice 3 - 0 więcej
Polonia Gryfino - Chrobry Boleszkowice 3 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
SCRS Barlinek - Światowid 63 Łobez 3 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Bałtyk Koszalin - FASE II Szczecin 3 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Prawobrzeże Szczecin 2 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Chemik Police 0 - 7 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec 0 - 5 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Polonia Poznań 3 - 2 więcej
Medyk Konin - AZS UJ Kraków 5 - 2 więcej
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 0 - 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Pogoń Tczew - WAP Włocławek 0 - 3 więcej
Olimpia II Szczecin - Gwiazda-Kania Toruń 4 - 3 więcej
Victoria Sianów - Biało-Zielone Gdańsk 10 - 5 więcej
piła nożna III liga kobiet
Hetman Recz - Olimpia III Szczecin 0 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Pogoń '04 Szczecin 4 - 3 więcej
Gatta Zduńska Wola - FC Toruń 2 - 2 więcej
AZS UŚ Katowice - Red Devils Chojnice 1 - 3 więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Victoria Sianów - Błękitni Stargard więcej
Amator Kołobrzeg - Sparta Gryfice 5 - 0 więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Mirstal Mirosławiec więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 0 - 2 więcej
Iskra Białogard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Lech Czaplinek - STLA Kacper-Sport Szczecinek 3 - 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Mechanik Bobolice 2 - 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 4 - 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Zagłębie Lubin 27 - 29 więcej
Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Kobierzyce - Start Elbląg 23 - 21 więcej
KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Szczecin 18 - 32 więcej
Energa AZS Koszalin - Korona Handball Kielce 36 - 28 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna 35 - 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SKPR USAR Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz 34 - 29 więcej
MKS Brodnica - MOSiR Kętrzyn 40 - 19 więcej
KPR Gryfino - Sambor II Tczew 34 - 22 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/kobiety: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Pierwsze turnieje w gru »
mecze:
67 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Arkonia Szczecin-Poloni »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 10
damian92 jakubek14
Lukas1986 marcin1222
Moniur Motyliniho...
radar87 szpila5432...
tasik zawodnik3
gości: 1640
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110783
• newsów: 69875
• użytkowników: 67875
• komentarzy: 1053934
• zdjęć: 750422
• relacji: 36901
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies