ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 wrzesień 2018
pokaż:
15 wrzesień
26. edycja Pekao Szczecin Open więcej
Przedsezonowy Turniej Sparingowy Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
Liga Bałtycka - Orlik grupa białogardzka więcej
Liga Bałtycka - Żak grupa koszalińska grodzka więcej
V Szczeciński Bieg Sztafetowy więcej
Bieg o Sztachetkę 2018 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Miedź Legnica 2 - 2 więcej
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 5 - 2 więcej
piła nożna II liga
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1 - 2 więcej
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2 - 2 więcej
Resovia Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2 - 2 więcej
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2 - 1 więcej
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 4 - 0 więcej
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 1 - 2 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 3 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2 - 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin 1 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 4 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 4 - 6 więcej
MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 4 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 0 - 4 więcej
Morzycko Moryń - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Dąb Dębno - Iskierka Szczecin 1 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 1 - 2 więcej
Odra Chojna - Biali Sądów 1 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Jedność-Ikar Krosino - Sława Sławno 1 - 3 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 3 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 2 - 4 więcej
Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 więcej
Korona Człopa - Darłovia Darłowo 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Polonia Płoty 0 - 4 więcej
Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 2 więcej
Dąb Dębice - KP Przecław 2 - 2 więcej
Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 8 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - OKS Center MD Goleniów 1 - 0 więcej
Wicher Brojce - Masovia Maszewo 4 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 - 2 więcej
Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 3 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Strong Zielenica - Wrzos Wrzosowo 6 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 4 - 2 więcej
Fala ABFrost Gąski - Arkadia Malechowo 7 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 1 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 2 - 3 więcej
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 1 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 4 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 0 - 4 więcej
Sokół Suliszewo - Mechanik Turowo 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Sowianka Sowno 4 - 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 2 - 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sarmata Dobra 0 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 7 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - WODR Barzkowice 1 - 2 więcej
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 2 - 1 więcej
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 3 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 0 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 4 - 2 więcej
Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin 0 - 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 3 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Chemik II Police 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno 7 - 0 więcej
LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 1 - 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko 2 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Korona Klępicz 1 - 1 więcej
Iskra Banie - Czarni Lubanowo 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Iskra Warszyn 5 - 4 więcej
Piast Kolin - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Bryza Reńsko 6 - 4 więcej
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 3 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Pomorzanin Cychry 2 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 5 więcej
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 4 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 - 1 więcej
Korona Kielce - Elana Toruń 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
Lech Poznań - Arka Gdynia 2 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sparta Skalin - Dęby Rogowo 8 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo 0 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Wicher Steklno - Zryw Góralice 3 - 0 więcej
Polonia Gryfino - Chrobry Boleszkowice 3 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
SCRS Barlinek - Światowid 63 Łobez 3 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Bałtyk Koszalin - FASE II Szczecin 3 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Prawobrzeże Szczecin 2 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Chemik Police 0 - 7 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec 0 - 5 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Polonia Poznań 3 - 2 więcej
Medyk Konin - AZS UJ Kraków 5 - 2 więcej
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 0 - 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Pogoń Tczew - WAP Włocławek 0 - 3 więcej
Olimpia II Szczecin - Gwiazda-Kania Toruń 4 - 3 więcej
Victoria Sianów - Biało-Zielone Gdańsk 10 - 5 więcej
piła nożna III liga kobiet
Hetman Recz - Olimpia III Szczecin 0 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Pogoń '04 Szczecin 4 - 3 więcej
Gatta Zduńska Wola - FC Toruń 2 - 2 więcej
AZS UŚ Katowice - Red Devils Chojnice 1 - 3 więcej
piła nożna I liga PLO
Amator Kołobrzeg - Sparta Gryfice 5 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 0 - 2 więcej
Iskra Białogard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Lech Czaplinek - STLA Kacper-Sport Szczecinek 3 - 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Mechanik Bobolice 2 - 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 4 - 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Zagłębie Lubin 27 - 29 więcej
Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 526 - 626 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Kobierzyce - Start Elbląg 23 - 21 więcej
KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Szczecin 18 - 32 więcej
Energa AZS Koszalin - Korona Handball Kielce 36 - 28 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna 35 - 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SKPR USAR Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz 34 - 29 więcej
MKS Brodnica - MOSiR Kętrzyn 40 - 19 więcej
KPR Gryfino - Sambor II Tczew 34 - 22 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka ręczna/I liga mężczyzn: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 3
 
top komentarze
newsy:
31 » Rusza głosowanie!
21 » Gryf Polanów wycofany z »
13 » Sparingi Pogoni w Turcj »
4 » Dvali bliski odejścia z »
4 » Rudol odchodzi z Pogoni
3 » Gołubowski za Niewolną
2 » Oficjalnie Suchomski za »
2 » Błotny poprowadzi Pomor »
2 » Pierwszy sparing Błękit »
2 » Błanik wypożyczony do O »
mecze:
4 » GKS Leśnik Manowo-Gryf  »
3 » Ina Ińsko-Drawa Drawno
2 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
2 » I Memoriał Zasłużonych  »
2 » X Memoriał im. Zygmunta »
2 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
1 » Sparta Węgorzyno-Morzyc »
1 » Intermarche-Rega Trzebi »
1 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
1 » Zagłębie Lubin-SPR Pogo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 64
Adam2205 alina654
alonso Aris7
ater28 babiak2604
beatkaaa Bejgi
borysek735 czarnula18
darekstopk... DjajO
ela09890 Gunixx785
HubertusFa... Illusion
just karol909
karolina52... Kasiab
kaska253 kluskazuzi...
krzysiek01... kubakoziol...
Lech7 Lech8
Majorek19 maniek06
mariolka77... MartynaDoB...
Martynae55... marysia109
Mazi mery
milosz17 monster1
nowicjusz Nygus2906
patryk1567... paulinus
pawel567 PiascikBFG
Pilot75 piotrek442
Piti1 prosty
rafal75 rafalek09
REDONDO seba01995
seba01995s sebgardno
Skandikow spartan10
Stefciaa tatacztery
TeLinho toyka
TUPACK wal3
walkr walkr3
Wanda3 wojtekpogo...
gości: 655
statystyki portalu
• drużyn: 2752
• imprez: 113089
• newsów: 70810
• użytkowników: 68319
• komentarzy: 1063647
• zdjęć: 760635
• relacji: 37442
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies