ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - sierpień 2018
pokaż:
01 sierpień
piła nożna Sparingi
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 3 - 1 więcej
Orkan Suchań - Masovia Maszewo 5 - 9 więcej
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 2 - 6 więcej
02 sierpień
piła nożna Sparingi
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 5 - 7 więcej
03 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Korona Kielce 1 - 2 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 3 - 0 więcej
piła nożna II liga
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
Noteć Czarnków - Korona Człopa 2 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - MKP Szczecinek 2 - 6 więcej
Gavia Choszczno - Orkan Suchań 1 - 4 więcej
04 sierpień
III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2 - 1 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo 1 - 1 więcej
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2 - 1 więcej
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1 - 1 więcej
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 1 - 0 więcej
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 4 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Legia Warszawa 0 - 2 więcej
Pogoń Szczecin - Elana Toruń 2 - 0 więcej
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 0 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 3 - 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Arka Gdynia 3 - 0 więcej
Korona Kielce - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 6 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS PSW Biała Podlaska 4 - 0 więcej
GKS Katowice - Mitech Żywiec 2 - 0 więcej
Polonia Poznań - AZS UJ Kraków 0 - 2 więcej
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 0 - 1 więcej
piła nożna Sparingi
Wiarus Żółtnica - KS Gwda Wielka 8 - 6 więcej
SPR Pogoń Szczecin - MTV Altlandsberg 41 - 20 więcej
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 2 - 2 więcej
Piast Chociwel - Błękitni Stargard 3 - 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Sparta Sycewice 1 - 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Chemik Police 2 - 1 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 4 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Berlin United 2 - 2 więcej
05 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1 - 0 więcej
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1 - 3 więcej
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0 - 1 więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino 0 - 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Błękitni II Stargard 4 - 6 więcej
Czarni 44 Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 4 więcej
Światowid 63 II Łobez - Radowia Radowo Małe 3 - 5 więcej
Iskra Banie - Sęp Brzesko 4 - 1 więcej
Biali Sądów - Iskra Warszyn 6 - 0 więcej
Błonie Barwice - Gryf Polanów 3 - 4 więcej
06 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Arka Gdynia 0 - 0 więcej
07 sierpień
piła nożna Puchar Polski
Znicz Pruszków - Wisła Puławy 1 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 3 - 0 więcej
08 sierpień
piła nożna Puchar Polski
Błękitni Stargard - MKS Kluczbork 1 - 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin 6 - 5 więcej
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 2 - 3 więcej
piła nożna Sparingi
Sława Sławno - Strong Zielenica 0 - 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 więcej
09 sierpień
piła nożna Sparingi
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo 2 - 3 więcej
10 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2 - 0 więcej
Wisła Kraków - Wisła Płock 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 3 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Górnik Konin 1 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Pomorzanin Nowogard 3 - 4 więcej
Korona Człopa - Sad Chwiram 2 - 1 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Galytchanka Lwów 34 - 32 więcej
11 sierpień
Puchar Europy w klasie Laser więcej
Turniej Futbol Bubble Cup więcej
Finał Bosch Grand Prix Polski w koszykówce 3x3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 5 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 3 - 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1 - 0 więcej
Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce 2 - 2 więcej
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 3 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Resovia Rzeszów 2 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - Jarota Jarocin 0 - 1 więcej
Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz 1 - 0 więcej
Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Lech II Poznań 0 - 2 więcej
Mieszko Gniezno - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 1 więcej
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 4 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 0 - 2 więcej
Vineta Wolin - Sokół Karlino 3 - 0 więcej
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Sparta Węgorzyno 6 - 4 więcej
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 5 - 0 więcej
Gryf Polanów - GKS Leśnik Manowo 2 - 3 więcej
Hutnik Szczecin - Chemik Police 0 - 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 7 - 0 więcej
Ruch Chorzów - Korona Kielce 0 - 3 więcej
Cracovia Kraków - FCB Escola Varsovia 3 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 0 - 4 więcej
AZS Wrocław - Olimpia Szczecin 1 - 1 więcej
Mitech Żywiec - Polonia Poznań 6 - 3 więcej
Medyk Konin - GKS Katowice 1 - 0 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź 2 - 1 więcej
piła nożna Sparingi
Orkan Suchań - Iskra Pomień 8 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów 1 - 5 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 2 - 10 więcej
12 sierpień
Puchar Europy w klasie Laser więcej
Finał Bosch Grand Prix Polski w koszykówce 3x3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 4 - 0 więcej
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1 - 3 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0 - 2 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 3 - 3 więcej
Elana Toruń - Lech Poznań 0 - 2 więcej
Motor Lublin - Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo 1 - 2 więcej
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 2 - 1 więcej
Wicher Rąbino - Redłovia Redło 0 - 1 więcej
Drzewiarz Krosino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 3 więcej
Błękitni Gonne Małe - Głaz Tychowo 0 - 3 więcej
16:00  Wicher Mierzym - Fala ABFrost Gąski więcej
Derby Karścino - Pomorzanin Sławoborze 1 - 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Bajgiel Będzino 1 - 8 więcej
Sokół Lulewice - Płomień Myślino 3 - 4 więcej
Płomień Jeżyczki - Victoria Sianów 1 - 9 więcej
Derby Gwiazdowo - Bytyń Nakielno 2 - 5 więcej
Mustang Korzystno - Zefir Wyszewo 1 - 4 więcej
Grom Świelino - Hubertus Biały Bór 0 - 3 więcej
16:00  Saturn Mielno - wolny los więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Wrzos Wrzosowo 3 - 7 więcej
Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino 0 - 3 więcej
Jantar Korlino - Arkadia Malechowo 2 - 3 więcej
Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice 2 - 5 więcej
Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Drzewiarz Świerczyna 0 - 6 więcej
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 7 - 8 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino 3 - 5 więcej
piła nożna Sparingi
Sława Choszczno - Sokół Sokoliniec 0 - 7 więcej
Światowid 63 II Łobez - Zorza Tychowo 7 - 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Hanza Goleniów 9 - 0 więcej
Orzeł Pęzino - Sparta Skalin 2 - 0 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Unia Stargard 4 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 2 - 6 więcej
13 sierpień
Puchar Europy w klasie Laser więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
Odra Chojna - FC Schwedt 2 - 1 więcej
14 sierpień
piła nożna Sparingi
Sława Sławno - Wrzos Wrześnica 2 - 3 więcej
15 sierpień
Turniej Futbol Bubble Cup więcej
Memoriał im. Wiesława Maniaka Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 0 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin 6 - 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 więcej
Wierzyca Pelplin - Świt Szczecin 0 - 0 więcej
Górnik Konin - Wda Świecie 2 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 1 - 0 więcej
Lech II Poznań - Mieszko Gniezno 3 - 3 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 1 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 0 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Polanów 1 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 4 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz 2 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 0 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
Sokół Karlino - Ina Goleniów 0 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 1 - 6 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Chemik Police 0 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Lech Czaplinek 0 - 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice 3 - 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 3 więcej
Saturn Mielno - Olimp Złocieniec 1 - 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo 1 - 5 więcej
Błonie Barwice - Korona Człopa 2 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wieża Postomino 2 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 3 - 2 więcej
17 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 0 - 1 więcej
Miedź Legnica - Korona Kielce 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2 - 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa 4 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Akademia Pogoń Szczecin - Football Academy Szczecin 13 - 0 więcej
piła nożna Sparingi
Odra Chojna - Orzeł Gądno 4 - 2 więcej
18 sierpień
XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
Międzyzdroje Seaside Boxing Show X więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0 - 2 więcej
Wisła Płock - Arka Gdynia 1 - 3 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 2 - 2 więcej
Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 3 - 0 więcej
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 3 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 1 - 0 więcej
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0 - 3 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 1 - 0 więcej
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 5 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 3 - 0 więcej
Sokół Kleczew - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 0 więcej
Wda Świecie - Wierzyca Pelplin 1 - 2 więcej
Radunia Stężyca - Chemik Bydgoszcz 4 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Olimp Gościno 2 - 1 więcej
Vineta Wolin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 1 więcej
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Sokół Karlino 2 - 2 więcej
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno 3 - 4 więcej
Gryf Polanów - MKP Szczecinek 1 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 0 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 - 3 więcej
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
Odra Chojna - Stal Szczecin 0 - 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Ogniwo Babinek 2 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Flota Świnoujście 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Korona Człopa - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Błonie Barwice 0 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Jedność-Ikar Krosino 2 - 5 więcej
Darłovia Darłowo - Saturn Mielno 3 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 1 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin 5 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 0 więcej
Iskra Białogard - Sława Sławno 1 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 4 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 4 - 4 więcej
Dąb Dębice - Polonia Płoty 3 - 1 więcej
Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 3 - 2 więcej
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 5 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 - 4 więcej
Unia Dolice - Orkan Suchań 2 - 2 więcej
Drawa Drawno - Ina Ińsko 8 - 2 więcej
Świt Barnimie - KS Piast Karsko 1 - 3 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo 3 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 1 - 7 więcej
Strong Zielenica - Victoria Sianów 3 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 2 - 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Santos Kłębowiec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Wiarus Żółtnica 2 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 2 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 6 - 1 więcej
Sad Chwiram - Mechanik Turowo 1 - 6 więcej
Redłovia Redło - Sokół Suliszewo 0 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 - 0 więcej
Lech Poznań - Motor Lublin 2 - 1 więcej
Wisła Kraków - Elana Toruń 1 - 0 więcej
Korona Kielce - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 3 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
Lech Poznań - FASE Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
FASE Szczecin - Wda Świecie 17 - 0 więcej
Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Orzeł 2010 Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 więcej
  Barlinecka Akademia Futbolu - FASE II Szczecin więcej
  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna 0 - 7 więcej
UKS SMS Łódź - AZS Wrocław 4 - 0 więcej
Polonia Poznań - Medyk Konin 0 - 11 więcej
Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec 3 - 1 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - AZS UJ Kraków 3 - 3 więcej
GKS Katowice - AZS PWSZ Wałbrzych 1 - 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
SALOS Szczecin - Orzeł Pęzino 6 - 4 więcej
piła nożna Sparingi
Iuventa Michalovce - SPR Pogoń Szczecin 30 - 33 więcej
HC Gomel - SPR Pogoń Szczecin 29 - 31 więcej
19 sierpień
XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2 - 1 więcej
Lech Poznań - Wisła Kraków 2 - 5 więcej
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2 - 0 więcej
Świt Szczecin - Jarota Jarocin 1 - 1 więcej
KP Starogard Gdański - Lech II Poznań 2 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Błękit Pniewo 2 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 1 - 1 więcej
Polonia Giżyn - SCRS Pogoń Barlinek 1 - 5 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Resko Karcino - Passat Bukowo Morskie 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
FCB Escola Varsovia - Zagłębie Lubin 1 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 2 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Błękitni Stargard - Prawobrzeże Szczecin 3 - 0 więcej
Vineta Wolin - Energetyk Gryfino 2 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica 4 - 2 więcej
Światowid 63 II Łobez - Sowianka Sowno 1 - 6 więcej
Sparta Skalin - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 7 więcej
Dęby Rogowo - Jedność Przewłoki 1 - 0 więcej
Chrobry Boleszkowice - Mieszko Mieszkowice 0 - 6 więcej
Pionier Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 - 4 więcej
WODR Barzkowice - Radowia Radowo Małe 4 - 2 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 4 - 2 więcej
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 4 - 6 więcej
Hanza Goleniów - Promień Mosty 3 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Zootechnik Kołbacz 3 - 5 więcej
Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin 5 - 4 więcej
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 0 - 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Aquila Szczecin 2 - 5 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Ina Nadarzyn 0 - 3 więcej
Tywa Swobnica - Iskra Banie 0 - 14 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 0 więcej
Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 0 - 4 więcej
Sparta II Gryfice - Bałtyk Gostyń 3 - 6 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo 1 - 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 2 - 7 więcej
17:00  Santos Sarbinowo - wolny los więcej
Wicher Przelewice - GKS Golenice 5 - 1 więcej
Mechanik Warnice - Unia Swochowo 6 - 5 więcej
Korona Stuchowo - Sarmata Dobra 3 - 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno 2 - 3 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Bryza Reńsko 5 - 4 więcej
Orzeł Prusinowo - Bizon Cerkwica 0 - 4 więcej
Sparta Sobiemyśl - Grot Gardno 0 - 3 więcej
piła nożna Sparingi
Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 25 - 23 więcej
17:00  Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo więcej
20 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Sparingi
Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo 4 - 2 więcej
21 sierpień
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki 4 - 0 więcej
22 sierpień
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1 - 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 0 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1 - 0 więcej
Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1 - 0 więcej
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 0 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 2 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 2 - 2 więcej
Resovia Rzeszów - Elana Toruń 0 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 3 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Lech Poznań - Football Academy Szczecin 11 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 10 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Gavia Choszczno 3 - 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Vineta Wolin 2 - 4 więcej
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 1 więcej
  FASE II Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Football Academy Szczecin - Barlinecka Akademia Futbolu więcej
Orzeł 2010 Wałcz - SALOS Szczecin 0 - 0 więcej
24 sierpień
XI Ultramaraton Kolarski Bałtyk – Bieszczady Tour 1008km więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 3 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 2 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Wybrzeże Biesiekierz - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 0 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Spójnia Gdynia 24 - 24 więcej
25 sierpień
XI Ultramaraton Kolarski Bałtyk – Bieszczady Tour 1008km więcej
Turniej Mistrzów Pomorskiej Ligi Oldbojów więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2 - 3 więcej
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3 - 0 więcej
piła nożna II liga
Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 3 - 0 więcej
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 2 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 - 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 1 - 3 więcej
Świt Szczecin - Wda Świecie 2 - 2 więcej
Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
Górnik Konin - Radunia Stężyca 1 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo 3 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Polanów 2 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz 1 - 1 więcej
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 1 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń 4 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów 1 - 4 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście 1 - 3 więcej
Ogniwo Babinek - Iskra Golczewo 1 - 3 więcej
Stal Szczecin - Światowid 63 Łobez 1 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 1 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 1 - 0 więcej
Piast Chociwel - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie 0 - 4 więcej
Wieża Postomino - Korona Człopa 4 - 1 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Darłovia Darłowo 3 - 3 więcej
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 6 - 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sława Sławno 1 - 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 2 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Lech Czaplinek 2 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin 5 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Mewa Resko 2 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje 3 - 0 więcej
Polonia Płoty - Wicher Brojce 4 - 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice 2 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - SCRS Pogoń Barlinek 1 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 0 - 5 więcej
Orkan Suchań - Drawa Drawno 5 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Unia Dolice 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Zefir Wyszewo - Wrzos Wrzosowo 3 - 3 więcej
Bajgiel Będzino - Fala ABFrost Gąski 3 - 1 więcej
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mirstal Mirosławiec - Wiarus Żółtnica 3 - 1 więcej
Santos Kłębowiec - Głaz Tychowo 1 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Redłovia Redło 7 - 3 więcej
Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 2 więcej
Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 2 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Jastrząb Łosośnica 2 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 4 - 3 więcej
Zalew Stepnica - Promień Mosty 1 - 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 3 - 2 więcej
WODR Barzkowice - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 - 4 więcej
Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 1 - 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 5 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 3 - 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo 0 - 3 więcej
Chemik II Police - Aquila Szczecin 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Lubanowo - Łabędź Widuchowa 2 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 2 więcej
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Iskra Pomień 2 - 2 więcej
Piast Kolin - Sokół Sokoliniec 4 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 7 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 1 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - FASE Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3 - 1 więcej
Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
Cracovia Kraków - Korona Kielce 3 - 5 więcej
Jagiellonia Białystok - FCB Escola Varsovia 2 - 2 więcej
Elana Toruń - Śląsk Wrocław 1 - 5 więcej
Motor Lublin - Wisła Kraków 0 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Wda Świecie - Arka Gdynia 0 - 4 więcej
Lechia Gdańsk - Football Academy Szczecin 6 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Mewa Resko - Światowid 63 Łobez więcej
Hanza Goleniów - Unia Dolice 2 - 4 więcej
  SCRS Barlinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  SALOS II Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gwardia Koszalin - Energetyk Gryfino 4 - 0 więcej
Barlinecka Akademia Futbolu - Chemik Police 0 - 10 więcej
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 5 - 1 więcej
Błękitni Stargard - FASE II Szczecin 0 - 6 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS Wrocław - GKS Katowice 0 - 0 więcej
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków 4 - 0 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 5 - 0 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Polonia Poznań 5 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 0 - 7 więcej
Mitech Żywiec - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 0 więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Wicher Steklno - Podlesie Sowno więcej
26 sierpień
XI Ultramaraton Kolarski Bałtyk – Bieszczady Tour 1008km więcej
39. PKO PÓŁMARATON SZCZECIN więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 2 - 3 więcej
Legia Warszawa - Wisła Płock 1 - 4 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 - 1 więcej
piła nożna II liga
Elana Toruń - Górnik Łęczna 2 - 0 więcej
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 więcej
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 7 - 2 więcej
Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4 - 0 więcej
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1 - 0 więcej
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Sokół Kleczew 1 - 1 więcej
Jarota Jarocin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard 6 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Jeziorak Szczecin 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - OKS Center MD Goleniów 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Zieloni Zielin - Sęp Brzesko 2 - 2 więcej
Piast Karsko - Czcibor Cedynia 1 - 2 więcej
Ina Ińsko - Świt Barnimie 1 - 2 więcej
Stal Lipiany - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Pomorzanin Sławoborze 3 - 6 więcej
Radew Białogórzyno - Strong Zielenica 2 - 4 więcej
Arkadia Malechowo - Płomień Myślino 3 - 4 więcej
LZS Kowalewice - Resko Karcino 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 1 - 4 więcej
Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 2 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Pęzino 1 - 5 więcej
Rolpol Chlebowo - Saturn Szadzko 1 - 1 więcej
Orzeł Małkocin - Unia Stargard 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Czarni 44 Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 - 6 więcej
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Iskra Banie - Chrobry Lisie Pole 5 - 0 więcej
Korona Klępicz - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 1 więcej
Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Gryf Objezierze 3 - 0 więcej
Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko 2 - 4 więcej
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 4 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 1 - 4 więcej
Chemik Police - Świt Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
Arka Gdynia - Warta Poznań 1 - 1 więcej
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gavia Choszczno - Prawobrzeże Szczecin 1 - 1 więcej
17:00  Stal Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 2 - 1 więcej
Vineta Wolin - Arkonia Szczecin 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - KS Sieciemin 0 - 3 więcej
Dolina Łętowska Łętowo - Jantar Korlino 0 - 1 więcej
KS Skibno - Gryf II Polanów 1 - 5 więcej
Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo 4 - 5 więcej
Pogoń Noskowo - Darpol Barzowice 0 - 0 więcej
Błękitni Tychowo - Wrzos Wrześnica 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Mustang Korzystno 6 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Grot Gorawino 3 - 6 więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Gryf Dobrowo więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Huragan Bierzwnica 3 - 1 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Jantar Siemyśl 0 - 4 więcej
Wicher Rąbino - Derby Karścino 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Sokół Spore - Grom Świelino 3 - 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Wierzchowo 0 - 5 więcej
KS Gwda Wielka - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 - 2 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Błękitni Gonne Małe 3 - 6 więcej
Drzewiarz Krosino - SP Wilcze Laski 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo 1 - 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Grom Giżyno 7 - 0 więcej
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 0 - 1 więcej
Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn 2 - 5 więcej
27 sierpień
XI Ultramaraton Kolarski Bałtyk – Bieszczady Tour 1008km więcej
Prezentacja Energa AZS Koszalin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3 - 3 więcej
28 sierpień
Spotkanie z zawodniczkami Victorii SP2 Sianów z okazji awansu do II ligi kobiet więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Warta Poznań - FASE Szczecin 0 - 4 więcej
29 sierpień
V turniej Kibice Razem więcej
piła nożna WLJ Starszych
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 - 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 3 - 3 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - SALOS II Szczecin 9 - 2 więcej
Unia Dolice - SCRS Barlinek 3 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Orzeł 2010 Wałcz - Barlinecka Akademia Futbolu 3 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Gavia Choszczno 3 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 2 - 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 4 więcej
Football Academy Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 7 więcej
FASE II Szczecin - Vineta Wolin 8 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Sokół Suliszewo - Spójnia Świdwin 8 - 3 więcej
Santos Kłębowiec - Lech Czaplinek 0 - 9 więcej
Bytyń Nakielno - Korona Człopa 1 - 5 więcej
Redłovia Redło - Olimp Złocieniec 0 - 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błonie Barwice 0 - 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 2 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Mechanik Bobolice 7 - 1 więcej
Grot Gorawino - Astra Ustronie Morskie 2 - 4 więcej
Płomień Myślino - Saturn Mielno 4 - 6 więcej
Resko Karcino - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 5 więcej
Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo 2 - 3 więcej
Darpol Barzowice - Darłovia Darłowo 1 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Sława Sławno 0 - 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 2 więcej
18:00  Wieża Postomino - wolny los więcej
Pomorzanin Sławoborze - Jedność-Ikar Krosino 8 - 6 więcej
30 sierpień
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Lech Poznań - Wda Świecie 13 - 0 więcej
31 sierpień
Columna Medica Baja Poland 2018 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 4 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Olimp Gościno 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
SCRS Pogoń Barlinek - Klon Krzęcin 2 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Świt Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » 3 medale w Biegach Prze »
1 » Medale Majki i Gadowski »
1 » Murawski: Mamy spory p »
1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
1 » Tomasz Brzozowski nowym »
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Kolejna wygrana pięścia »
mecze:
99 » Błękitni Trzygłów-Pomor »
81 » Pogoń Wierzchowo-Mechan »
45 » Kotwica Kołobrzeg-Radun »
37 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
36 » Błękitni Stargard-Górni »
27 » Piast Karsko-Klon Krzęc »
26 » Polonia Płoty-Sparta Gr »
26 » Świt Szczecin-Bałtyk Ko »
21 » Zryw Kretomino-Iskra Bi »
19 » Olimp Gościno-Intermarc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
huczinho Kopacz92
neutralny0... uefaxpzpn
gości: 898
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110776
• newsów: 69935
• użytkowników: 67905
• komentarzy: 1054958
• zdjęć: 751337
• relacji: 36931
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies