ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 wrzesień 2018
dodaj sparing
pokaż:
22 wrzesień
Otwarte Mistrzostwa Polski w match racingu więcej
Liga Bałtycka - Orlik U10 (rocznik 2008 i młodsi) więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:30  Cracovia Kraków - Wisła Płock więcej
18:00  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
20:30  Miedź Legnica - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
  Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków więcej
15:00  Radomiak Radom - Resovia Rzeszów więcej
16:00  Pogoń Siedlce - Widzew Łódź więcej
16:00  Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń więcej
16:30  Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik więcej
17:00  GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Wda Świecie - Bałtyk Gdynia więcej
  Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Chemik Bydgoszcz - Sokół Kleczew więcej
  Wierzyca Pelplin - Mieszko Gniezno więcej
  Gwardia Koszalin - Lech II Poznań więcej
  Górnik Konin - KP Starogard Gdański więcej
  Pogoń II Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
22-09   Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 5
  Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek więcej
  Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo więcej
  Vineta Wolin - Rasel Dygowo więcej
  Ina Goleniów - Morzycko Moryń więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Polanów więcej
12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Błękitni II Stargard więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
13:00  Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin więcej
15:00  Piast Chociwel - Iskra Golczewo więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Gavia Choszczno więcej
16:00  Iskierka Szczecin - Odra Chojna więcej
16:00  Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Darłovia Darłowo - Kotwica II Kołobrzeg więcej
14:00  Lech Czaplinek - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Sława Sławno - Błonie Barwice więcej
16:00  Iskra Białogard - Jedność-Ikar Krosino więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Saturn Mielno więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Ehrle Dobra Szczecińska - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Orzeł Łoźnica - Arkonia Szczecin więcej
  Jantar Dziwnów - Mewa Resko więcej
  Masovia Maszewo - Fala Międzyzdroje więcej
  OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice więcej
  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard więcej
16:00  Polonia Płoty - Sparta Gryfice więcej
16:00  KP Przecław - Wicher Brojce więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Ina Ińsko - SCRS Pogoń Barlinek więcej
  Błękit Pniewo - Sęp Brzesko więcej
  Stal Lipiany - Czcibor Cedynia więcej
  Energetyk Gryfino - Świt Barnimie więcej
16:00  Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin więcej
16:00  Unia Dolice - Drawa Drawno więcej
17:00  Orkan Suchań - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
16:00  Zefir Wyszewo - Resko Karcino więcej
16:00  Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
16:00  Fala ABFrost Gąski - Strong Zielenica więcej
16:30  Victoria Sianów - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
15:00  Mirstal Mirosławiec - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
16:00  Głaz Tychowo - Sad Chwiram więcej
16:00  Grom Szwecja - Orzeł Łubowo więcej
16:00  Santos Kłębowiec - Redłovia Redło więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Bizon Cerkwica - Orzeł Prusinowo więcej
  Sarmata Dobra - Bałtyk Gostyń więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo więcej
  Promień Mosty - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orzeł Grzędzice - Zorza Tychowo więcej
  Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Płomień Lisowo - Orkan Dalewo więcej
  Unia Stargard - Saturn Szadzko więcej
16:00  WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
12:00  Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin więcej
17:00  Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo więcej
17:00  Odrzanka Radziszewo - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Korona Klępicz - LUKS Krzywin więcej
  Mieszko Mieszkowice - Iskra Banie więcej
  Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole więcej
  Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa więcej
  Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Błękitni Sarnik - Remor Recz więcej
  Koral Mostkowo - Gryf Objezierze więcej
16:30  Jedność Przewłoki - Ina Nadarzyn więcej
17:00  Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  GKS Golenice - Merkury Nowogródek Pom. więcej
  Bryza Reńsko - Myśla Dargomyśl więcej
  Błyskawica Kluki - Unia Swochowo więcej
piła nożna WLJ Starszych
  Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin więcej
  Ina Goleniów - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Chemik Police - SALOS Szczecin więcej
  Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin więcej
  Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  FASE Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
  Legia Warszawa - Cracovia Kraków więcej
  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
  Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów więcej
  Motor Lublin - Korona Kielce więcej
  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
  Lech Poznań - FCB Escola Varsovia więcej
  Wisła Kraków - Śląsk Wrocław więcej
  Elana Toruń - GKS Bełchatów więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
  Arka Gdynia - Błękitni Wronki więcej
  CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin więcej
  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
13:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
13:00  Lechia Gdańsk - Wda Świecie więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
  Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Pomorzanin Przybiernów - Sparta II Gryfice więcej
  Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
16:00  Zieloni Wyszobór - Światowid 63 II Łobez więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
  Orkan II Suchań - Zenit Koszewo więcej
17:00  Dęby Rogowo - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
  Iskra II Banie - Wicher Steklno więcej
  Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl więcej
  Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice więcej
  Sekwoja Brwice - Polonia Gryfino więcej
  Ogniwo II Babinek - Sokół Różańsko więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
  Grom Płonno - Pionier Zwierzyn więcej
  Orzeł Żeńsko - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Sokół Granowo więcej
17:00  Sława Choszczno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Mewa Resko - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  SCRS Barlinek - SALOS II Szczecin więcej
11:00  Hanza Goleniów - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna WLJ Młodszych
  AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
  FASE II Szczecin - Świt Szczecin więcej
  Football Academy Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
  Orzeł 2010 Wałcz - Gavia Choszczno więcej
  SALOS Szczecin - Vineta Wolin więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard więcej
  Barlinecka Akademia Futbolu - Stal Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin więcej
  Mitech Żywiec - Medyk Konin więcej
  AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław więcej
  Polonia Poznań - UKS SMS Łódź więcej
  GKS Katowice - Górnik Łęczna więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Lipno Stęszew - Olimpia II Szczecin więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - KKP Chełmża więcej
  Biało-Zielone Gdańsk - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
12:30  Victoria Sianów - Pogoń Tczew więcej
piła nożna III liga kobiet
  Energetyk Junior Gryfino - Hetman Recz więcej
  Olimpia III Szczecin - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Sparta Gryfice - Victoria Sianów więcej
17:00  Błękitni Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Zryw Kretomino - Iskra Białogard więcej
piła nożna II liga PLO
16:00  Ikar Krosino - Lech Czaplinek więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Pamet Świdwin więcej
17:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Zagłębie Lubin - Vive Kielce więcej
  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Górnik Zabrze więcej
  MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole więcej
  Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk więcej
  Azoty Puławy - Chrobry Głogów więcej
  MKS Kalisz - Stal Mielec więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
17:00  MKS Mazur Sierpc - Stal Gorzów więcej
17:00  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
17:00  GKS Żukowo - Sambor Tczew więcej
17:00  Pomezania Malbork - Sokół Kościerzyna więcej
17:00  Meble Wójcik Elbląg - Warmia Olsztyn więcej
17:00  SMS Gdańsk - Jurand Ciechanów więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Szczypiorniak Gniezno - SKPR USAR Kwidzyn więcej
16:00  MOSiR Kętrzyn - Tytani Wejherowo więcej
17:00  AZS UMK Toruń - MKS Brodnica więcej
18:00  KPR Gryfino - MKS Grudziądz więcej
20:00  AZS UKW Bydgoszcz - MLKS Borowiak Czersk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/kobiety: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Pierwsze turnieje w gru »
mecze:
67 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Arkonia Szczecin-Poloni »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 10
damian92 jakubek14
Lukas1986 marcin1222
Moniur Motyliniho...
radar87 szpila5432...
tasik zawodnik3
gości: 1640
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110783
• newsów: 69875
• użytkowników: 67875
• komentarzy: 1053934
• zdjęć: 750422
• relacji: 36901
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies