ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 wrzesień 2018
pokaż:
02 wrzesień
Columna Medica Baja Poland 2018 więcej
28. Międzynarodowy Półmaraton Philipsa. więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 2 - 0 więcej
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0 - 0 więcej
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 3 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Światowid 63 Łobez - Osadnik Myślibórz 1 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Stal Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Olimp Złocieniec - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 3 - 0 więcej
Świt Barnimie - Orkan Suchań 0 - 7 więcej
Czcibor Cedynia - Ina Ińsko 4 - 1 więcej
Polonia Giżyn - Zieloni Zielin 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Resko Karcino - Victoria Sianów 0 - 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Arkadia Malechowo 3 - 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 5 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Grzędzice 0 - 4 więcej
Saturn Szadzko - Orzeł Małkocin 0 - 4 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Zorza Tychowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Leśnik Kliniska - Znicz Niedźwiedź 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 więcej
Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 - 2 więcej
Iskra Pomień - Koral Mostkowo 2 - 0 więcej
Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik 0 - 5 więcej
Remor Recz - Piast Kolin 0 - 4 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Błyskawica Kluki - Wicher Przelewice 2 - 2 więcej
Unia Swochowo - Bryza Reńsko 4 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 5 - 2 więcej
FASE Szczecin - Energetyk Gryfino 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Śląsk Wrocław - Motor Lublin 2 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 0 - 2 więcej
Ruch Chorzów - Arka Gdynia 1 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 3 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 2 - 1 więcej
Football Academy Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno 4 - 1 więcej
Światowid 63 II Łobez - Lotnik Czarne 3 - 1 więcej
Sparta II Gryfice - Gardominka Mechowo 6 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - Zjednoczeni Wapnica 0 - 2 więcej
Sokół II Pyrzyce - Podlesie Sowno 3 - 2 więcej
Sparta Skalin - Ogniwo Dzwonowo 4 - 1 więcej
Orkan II Suchań - Dęby Rogowo 4 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Sokół Różańsko - Polonia Gryfino 2 - 2 więcej
Zryw Góralice - Tywa Swobnica 2 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Sława Choszczno 4 - 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Grom Płonno 5 - 0 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 1 więcej
Sokół Granowo - Pionier Zwierzyn 7 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
SALOS II Szczecin - Unia Dolice 0 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Błękitni Stargard - Chemik Police 0 - 0 więcej
Barlinecka Akademia Futbolu - SALOS Szczecin 1 - 12 więcej
Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Vineta Wolin - Football Academy Szczecin 7 - 4 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 7 - 0 więcej
Stal Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 1 - 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Victoria Sianów - Lipno Stęszew 6 - 4 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża 1 - 2 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 1 więcej
WAP Włocławek - Biało-Zielone Gdańsk 6 - 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
  Hetman Recz - Fala Międzyzdroje więcej
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 4 - 2 więcej
Jantar Korlino - Olympic Warszkowo 2 - 6 więcej
Błękitni Tychowo - Pogoń Noskowo 5 - 3 więcej
Darpol Barzowice - Płomień Jeżyczki 3 - 1 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 1 - 3 więcej
Gryf II Polanów - Dolina Łętowska Łętowo 7 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Mustang Korzystno 5 - 0 więcej
Jantar Siemyśl - Wicher Mierzym 0 - 6 więcej
Grot Gorawino - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 10 - 0 więcej
Huragan Bierzwnica - Syrena-Grot Rymań 3 - 0 więcej
Gryf Dobrowo - Sokół Lulewice 3 - 2 więcej
Wicher Rąbino - Płomień Pobłocie Wlk. 4 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Mechanik II / Iskra Bobolice - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 1 więcej
Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka 1 - 1 więcej
SP Wilcze Laski - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 8 - 1 więcej
Grot Bonin - Drzewiarz Krosino 4 - 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Wspólni Różewo - Legion Strączno 2 - 4 więcej
Bytyń Nakielno - KP Drawsko Pomorskie 0 - 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo 4 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Mechanik Bobolice - TKKF Strażak Koszalin 4 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 26 - 29 więcej
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 38 - 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/kobiety: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Błyszko zasila szeregi  »
1 » Madray w Spójni
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
mecze:
67 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
23 » Arkonia Szczecin-Poloni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 14
damian92 figo
HEJTER kibicdebno...
krolewscy1... krystianm
Lysy7 marcin1222
Milan8333 mokyS
Moniur orzelll
poloniafan... szakir
gości: 1727
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110783
• newsów: 69875
• użytkowników: 67875
• komentarzy: 1053926
• zdjęć: 750422
• relacji: 36901
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies