ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 wrzesień 2018
pokaż:
16 wrzesień
26. edycja Pekao Szczecin Open więcej
Liga Bałtycka - Orlik grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka - Żak grupa szczeciniecka więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1 - 1 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 1 - 0 więcej
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 0 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Polonia Środa Wlkp. 4 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Wierzyca Pelplin 2 - 1 więcej
Radunia Stężyca - Wda Świecie 5 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Sokół Karlino 0 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 3 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Ogniwo Babinek - Stal Szczecin 3 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Zorza Dobrzany 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 7 - 1 więcej
Saturn Mielno - Iskra Białogard 1 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Świt Barnimie - Stal Lipiany 2 - 2 więcej
Czcibor Cedynia - Błękit Pniewo 0 - 0 więcej
SCRS Barlinek - Piast Karsko 2 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Zieloni Zielin 2 - 4 więcej
Polonia Giżyn - Ina Ińsko 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice 1 - 1 więcej
Resko Karcino - Bajgiel Będzino 3 - 6 więcej
Płomień Myślino - Victoria Sianów 1 - 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Sad Chwiram - Santos Kłębowiec 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 1 - 3 więcej
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Płomień Lisowo 1 - 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Małkocin 4 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 6 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Grzędzice 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 7 - 1 więcej
Leśnik Kliniska - Grot Gardno 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 3 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik 2 - 0 więcej
Iskra Lutówko - Koral Mostkowo 3 - 1 więcej
Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 4 - 1 więcej
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Unia Swochowo - Gryf Nowielin 3 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 5 - 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 2 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino 7 - 0 więcej
Stal Szczecin - FASE Szczecin 3 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Górnik Zabrze - Motor Lublin 1 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 5 - 1 więcej
Arka Gdynia - Cracovia Kraków 5 - 3 więcej
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2 - 6 więcej
FCB Escola Varsovia - Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2 - 2 więcej
Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz 2 - 1 więcej
FASE Szczecin - Błękitni Wronki 1 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Football Academy Szczecin - Warta Poznań 2 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Lotnik Czarne 7 - 0 więcej
Światowid 63 II Łobez - Pomorzanin Przybiernów 2 - 1 więcej
Sparta II Gryfice - Jantar II Dziwnów 2 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - Pionier Szczecin 3 - 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Zjednoczeni Wapnica 0 - 6 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Sparta Sobiemyśl - Ogniwo II Babinek 1 - 3 więcej
Iskra II Banie - Tywa Swobnica 3 - 4 więcej
Sokół Różańsko - Sekwoja Brwice 3 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Grom Płonno 1 - 1 więcej
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 2 - 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sława Choszczno 1 - 2 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 2 : 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Dolice 4 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 1 - 2 więcej
SALOS II Szczecin - Hanza Goleniów 0 - 6 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Barlinecka Akademia Futbolu - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Football Academy Szczecin 7 - 0 więcej
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin 2 - 2 więcej
Vineta Wolin - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec 8 - 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
KKP Chełmża - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 5 - 1 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Lipno Stęszew 4 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów 6 - 0 więcej
Piast Gliwice - AZS UG Gdańsk 4 - 5 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Gryf II Polanów - KS Sieciemin 3 - 0 więcej
Błękitni Tychowo - KS Skibno 1 - 6 więcej
Darpol Barzowice - Dolina Łętowska Łętowo 6 - 1 więcej
Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo 4 - 3 więcej
Pogoń Noskowo - Płomień Jeżyczki 4 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Jantar Siemyśl 0 - 3 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Syrena-Grot Rymań 0 - 3 więcej
Grot Gorawino - Mustang Korzystno 1 - 2 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Lulewice 1 - 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 4 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Mechanik II / Iskra Bobolice - Grom Świelino 2 - 0 więcej
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 3 - 2 więcej
SP Wilcze Laski - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 1 więcej
Grot Bonin - KS Gwda Wielka 3 - 0 więcej
Drzewiarz Krosino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Bytyń Nakielno - Gryf Budowo 2 - 5 więcej
Błękitni Pomierzyn - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 więcej
Wspólni Różewo - KP Drawsko Pomorskie 0 - 1 więcej
Legion Strączno - Znicz Dzikowo 3 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Ikar Krosino - TKKF Strażak Koszalin 3 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 32 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
MKS Lublin - Ruch Chorzów 30 - 15 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MLKS Borowiak Czersk - Jeziorak Iława 28 - 26 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toruń 32 - 20 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Pary barażowe B-klasy
4 » Wesołych Świąt
1 » Buksa kontuzjowany
1 » Pogoń bez zakazu
mecze:
34 » Jeziorak Szczecin-Dąb D »
28 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
27 » Ehrle Dobra Szczecińska »
26 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
20 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
20 » Piast Chociwel-Flota Św »
18 » Kotwica II Kołobrzeg-Da »
17 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
16 » Iskra Golczewo-Iskierka »
15 » Intermarche-Rega Trzebi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
pierin
gości: 669
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115051
• newsów: 71514
• użytkowników: 69841
• komentarzy: 1069686
• zdjęć: 768862
• relacji: 37803
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies