ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 wrzesień 2018
pokaż:
30 wrzesień
12 lat ligowiec.net - urodziny więcej
Liga Bałtycka Żaków - grupa kołobrzeska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Polonia Leszno - Znicz Basket Pruszków 70 - 63 więcej
Śląsk Wrocław - Pro-Basket Kutno 87 - 77 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Arka II Gdynia - Basket II Suchy Las 67 - 61 więcej
MKK Gniezno - Domino Inowrocław 84 - 97 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Miedź Legnica 2 - 1 więcej
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 0 - 1 więcej
Elana Toruń - Radomiak Radom 2 - 1 więcej
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 1 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Rozwój Katowice 2 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Wda Świecie 3 - 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
Radunia Stężyca - Jarota Jarocin 0 - 1 więcej
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2 - 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Ina Goleniów 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Świt Barnimie - Unia Dolice 3 - 4 więcej
Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino 6 - 1 więcej
Polonia Giżyn - Błękit Pniewo 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Radew Białogórzyno 6 - 1 więcej
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo 2 - 3 więcej
LZS Kowalewice - Victoria Sianów 5 - 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Fala ABFrost Gąski 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Płomień Lisowo 3 - 1 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Małkocin 4 - 3 więcej
Orkan Dalewo - Unia Stargard 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 5 - 0 więcej
Iskra Banie - Korona Klępicz 9 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 2 - 0 więcej
Iskra Pomień - Iskra Lutówko 6 - 1 więcej
Ina Nadarzyn - Koral Mostkowo 5 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Myśla Dargomyśl - Wicher Przelewice 3 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Ina Goleniów 1 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Świt Szczecin 5 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Ruch Chorzów - Elana Toruń 1 - 1 więcej
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 1 - 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Wisła Kraków 2 - 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
FASE Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Pomorzanin Przybiernów 7 - 1 więcej
Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne 0 - 2 więcej
Sparta II Gryfice - Zieloni Wyszobór 9 - 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sokół II Pyrzyce - Pionier Szczecin 2 - 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Zjednoczeni Wapnica 3 - 4 więcej
Podlesie Sowno - Dęby Rogowo 1 - 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Sparta Sobiemyśl - Iskra II Banie 3 - 0 więcej
Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice 0 - 4 więcej
Sokół Różańsko - Zryw Góralice 3 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Pionier Zwierzyn - Sława Choszczno 2 - 2 więcej
Sokół Granowo - Grom Płonno 3 - 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino 3 - 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 2 : 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
SALOS II Szczecin - Światowid 63 Łobez 1 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hanza Goleniów 6 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - SCRS Barlinek 2 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gavia Choszczno - SALOS Szczecin 2 - 1 więcej
Vineta Wolin - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 6 więcej
Gwardia Koszalin - Orzeł 2010 Wałcz 1 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Barlinecka Akademia Futbolu 3 - 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Olimpia II Szczecin - WAP Włocławek 1 - 1 więcej
Pogoń Tczew - Biało-Zielone Gdańsk 4 - 2 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Lipno Stęszew 2 - 2 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Victoria Sianów 4 - 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Błękitni Stargard - Olimpia III Szczecin 4 - 1 więcej
14:00  Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola 4 - 4 więcej
Clearex Chorzów - Red Devils Chojnice 7 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Płomień Jeżyczki - KS Skibno 0 - 4 więcej
Błękitni Tychowo - Olympic Warszkowo 5 - 3 więcej
Darpol Barzowice - KS Sieciemin 1 - 0 więcej
Derby Gwiazdowo - Jantar Korlino 5 - 1 więcej
Pogoń Noskowo - Dolina Łętowska Łętowo 3 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Grot Gorawino 1 - 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice 1 - 2 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 3 - 0 więcej
Huragan Bierzwnica - Mustang Korzystno 2 - 2 więcej
Gryf Dobrowo - Jantar Siemyśl 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo 2 - 5 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - KS Gwda Wielka 1 - 10 więcej
Drzewiarz Krosino - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 2 więcej
SP Wilcze Laski - Grom Świelino 5 - 2 więcej
Grot Bonin - Sokół Spore 6 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Legion Strączno - Kolejarz Wierzchowo 5 - 2 więcej
Wspólni Różewo - Gryf Budowo 0 - 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno 3 - 1 więcej
Znicz Dzikowo - KP Drawsko Pomorskie 0 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - MKS Kalisz 22 - 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - KPR Gryfino 26 - 30 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Pary barażowe B-klasy
4 » Wesołych Świąt
1 » Pogoń bez zakazu
1 » Buksa kontuzjowany
mecze:
34 » Jeziorak Szczecin-Dąb D »
28 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
27 » Ehrle Dobra Szczecińska »
26 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
20 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
20 » Piast Chociwel-Flota Św »
18 » Kotwica II Kołobrzeg-Da »
17 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
16 » Iskra Golczewo-Iskierka »
15 » Intermarche-Rega Trzebi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 540
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115051
• newsów: 71514
• użytkowników: 69841
• komentarzy: 1069686
• zdjęć: 768862
• relacji: 37803
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies