ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - wrzesień 2018
dodaj sparing
pokaż:
01 wrzesień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec więcej
  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
  Lech Poznań - Piast Gliwice więcej
  Lechia Gdańsk - Korona Kielce więcej
  Miedź Legnica - Zagłębie Lubin więcej
  Śląsk Wrocław - Wisła Kraków więcej
  Wisła Płock - Jagiellonia Białystok więcej
piłka nożna II liga
  Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz więcej
  Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów więcej
  Rozwój Katowice - Ruch Chorzów więcej
  Znicz Pruszków - Skra Częstochowa więcej
  Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom więcej
  Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg więcej
  ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce więcej
  Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard więcej
  Elana Toruń - Widzew Łódź więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin więcej
  Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin więcej
  Wda Świecie - Jarota Jarocin więcej
  Bałtyk Koszalin - Chemik Bydgoszcz więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Lech II Poznań więcej
  Bałtyk Gdynia - Górnik Konin więcej
  Radunia Stężyca - Wierzyca Pelplin więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Vineta Wolin - Olimp Gościno więcej
  Ina Goleniów - Chemik Police więcej
  Morzycko Moryń - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
16:00  Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin więcej
  Orzeł Wałcz - Sokół Karlino więcej
  Gryf Polanów - Sparta Węgorzyno więcej
  GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
  Sokół Pyrzyce - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Jeziorak Szczecin - Iskierka Szczecin więcej
  Gavia Choszczno - Biali Sądów więcej
16:00  Dąb Dębno - Piast Chociwel więcej
16:00  Odra Chojna - Zorza Dobrzany więcej
  Światowid 63 Łobez - Osadnik Myślibórz więcej
16:00  Iskra Golczewo - Stal Szczecin więcej
18:00  Flota Świnoujście - Ogniwo Babinek więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płn
  OKS Center MD Goleniów - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Błękitni Trzygłów - KP Przecław więcej
  Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo więcej
  Dąb Dębice - Jantar Dziwnów więcej
  Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica więcej
  Fala Międzyzdroje - Polonia Płoty więcej
  Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce więcej
  Unia Dolice - Stal Lipiany więcej
  Drawa Drawno - Błękit Pniewo więcej
  Świt Barnimie - Orkan Suchań więcej
  Czcibor Cedynia - Ina Ińsko więcej
11:00  Sęp Brzesko - Piast Karsko więcej
  Polonia Giżyn - Zieloni Zielin więcej
  SCRS Pogoń Barlinek - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica więcej
  Korona Stuchowo - Sarmata Dobra więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica więcej
  Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno więcej
  Bałtyk Gostyń - Orzeł Prusinowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo więcej
  Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Saturn Szadzko - Orzeł Małkocin więcej
  Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Grzędzice więcej
  Czarni Marianowo - WODR Barzkowice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo więcej
  Aquila Szczecin - Grot Gardno więcej
  Tanowia Tanowo - Chemik II Police więcej
  Leśnik Kliniska - Znicz Niedźwiedź więcej
  Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin więcej
  Zootechnik Kołbacz - Czarni 44 Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno więcej
  Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Korona Klępicz więcej
  Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice więcej
  Chrobry Lisie Pole - Czarni Lubanowo więcej
  Pro-Team Żarczyn - Iskra Banie więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Pomień - Koral Mostkowo więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Jedność Przewłoki więcej
  Iskra Lutówko - Korona Raduń więcej
  Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik więcej
  Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn więcej
  Remor Recz - Piast Kolin więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  FASE Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
  Świt Szczecin - Błękitni Stargard więcej
  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
  Gwardia Koszalin - Ina Goleniów więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Akademia MKP Szczecinek więcej
  SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
  Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
12:00  Wisła Kraków - Pogoń Szczecin więcej
  Śląsk Wrocław - Motor Lublin więcej
  FCB Escola Varsovia - Elana Toruń więcej
  Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok więcej
  Korona Kielce - Zagłębie Lubin więcej
  GKS Bełchatów - Cracovia Kraków więcej
  Ruch Chorzów - Arka Gdynia więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
  Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
  Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki więcej
  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 1
16:00  Zieloni Wyszobór - Jantar II Dziwnów więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 2
  Orkan II Suchań - Dęby Rogowo więcej
  Zenit Koszewo - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Sparta Skalin - Ogniwo Dzwonowo więcej
  Sokół II Pyrzyce - Podlesie Sowno więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 3
  Zryw Góralice - Tywa Swobnica więcej
  Sokół Różańsko - Orkan Rów więcej
  Wicher Steklno - Sekwoja Brwice więcej
  Sparta Sobiemyśl - Chrobry Boleszkowice więcej
  Polonia Gryfino - LUKS Krzywin więcej
  Iskra II Banie - Ogniwo II Babinek więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 4
  Orzeł Żeńsko - Grom Płonno więcej
  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Wolność Choszczno więcej
  Sokół Granowo - Pionier Zwierzyn więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Hanza Goleniów - Światowid 63 Łobez więcej
  SCRS Barlinek - Mewa Resko więcej
  SALOS II Szczecin - Unia Dolice więcej
  Pomorzanin Nowogard - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piłka nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Pogoń Tczew - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Olimpia II Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  WAP Włocławek - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Victoria Sianów - Lipno Stęszew więcej
piłka nożna III liga kobiet
  Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard więcej
  Hetman Recz - Fala Międzyzdroje więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Azoty Puławy - Zagłębie Lubin więcej
  MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock więcej
  Stal Mielec - MMTS Kwidzyn więcej
  Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
  Gwardia Opole - Vive Kielce więcej
  Górnik Zabrze - Spójnia Gdynia więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  UKS PCM Kościerzyna - Korona Handball Kielce więcej
  Energa AZS Koszalin - Ruch Chorzów więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg więcej
  MKS Lublin - GTPR Gdynia więcej
  KPR Kobierzyce - SPR Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Lubin - KPR Jelenia Góra więcej
02 wrzesień
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:30  Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Zorza Tychowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
00:11  Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Merkury Nowogródek Pom. - Myśla Dargomyśl więcej
  Pomorzanin Cychry - Goplana Żabów więcej
  GKS Golenice - Santos Sarbinowo więcej
  Bryza Reńsko - Mechanik Warnice więcej
  Wicher Przelewice - Unia Swochowo więcej
  Gryf Nowielin - Błyskawica Kluki więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 1
16:00  Światowid 63 II Łobez - Lotnik Czarne więcej
18:00  Sparta II Gryfice - Gardominka Mechowo więcej
13:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno więcej
piłka nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża więcej
05 wrzesień
Mecz towarzyski: Polska – Belgia więcej
08 wrzesień
piłka nożna II liga
  Widzew Łódź - Górnik Łęczna więcej
  Błękitni Stargard - Elana Toruń więcej
  Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów więcej
  Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik więcej
  Radomiak Radom - Gryf Wejherowo więcej
  Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola więcej
  Ruch Chorzów - Znicz Pruszków więcej
  GKS Bełchatów - Rozwój Katowice więcej
  Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Polonia Środa Wlkp. - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
  Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Chemik Bydgoszcz - Mieszko Gniezno więcej
  Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia więcej
  Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew więcej
  Świt Szczecin - Radunia Stężyca więcej
  Górnik Konin - Bałtyk Koszalin więcej
  Jarota Jarocin - Lech II Poznań więcej
  Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Olimp Gościno - MKP Szczecinek więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Sparta Węgorzyno - GKS Leśnik Manowo więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Gryf Polanów więcej
16:00  Sokół Karlino - Błękitni II Stargard więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo więcej
  Chemik Police - Morzycko Moryń więcej
  Vineta Wolin - Ina Goleniów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
  Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek więcej
  Stal Szczecin - Flota Świnoujście więcej
  Osadnik Myślibórz - Iskra Golczewo więcej
  Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez więcej
  Piast Chociwel - Odra Chojna więcej
  Biali Sądów - Dąb Dębno więcej
  Iskierka Szczecin - Gavia Choszczno więcej
  Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin więcej
  Polonia Płoty - Mewa Resko więcej
  Orzeł Łoźnica - Fala Międzyzdroje więcej
  Jantar Dziwnów - Wicher Brojce więcej
  Masovia Maszewo - Dąb Dębice więcej
  KP Przecław - Pomorzanin Nowogard więcej
  OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin więcej
  Zieloni Zielin - SCRS Pogoń Barlinek więcej
  Ina Ińsko - Sęp Brzesko więcej
  Orkan Suchań - Czcibor Cedynia więcej
  Błękit Pniewo - Świt Barnimie więcej
  Stal Lipiany - Drawa Drawno więcej
  Energetyk Gryfino - Unia Dolice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń więcej
  Bizon Cerkwica - Jastrząb Łosośnica więcej
  Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Zalew Stepnica - Korona Stuchowo więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe więcej
  Pionier Żarnowo - Promień Mosty więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino więcej
  WODR Barzkowice - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Orzeł Grzędzice - Czarni Marianowo więcej
  Rolpol Chlebowo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Saturn Szadzko więcej
  Płomień Lisowo - Unia Stargard więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Czarni 44 Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo więcej
  Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów więcej
  Chemik II Police - Leśnik Kliniska więcej
  Grot Gardno - Tanowia Tanowo więcej
  Odrzanka Radziszewo - Aquila Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Czarni Lubanowo - Pro-Team Żarczyn więcej
  Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole więcej
  Korona Klępicz - Łabędź Widuchowa więcej
  Czarni Czarnówko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Piast Kolin - Iskra Pomień więcej
  Orzeł Bierzwnik - Remor Recz więcej
  Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec więcej
  Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn więcej
  Korona Raduń - Gryf Objezierze więcej
  Jedność Przewłoki - Iskra Lutówko więcej
  Koral Mostkowo - Pomorzanin Zamęcin więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - SALOS Szczecin więcej
  Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
  Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin więcej
  Energetyk Gryfino - Świt Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
14:00  Legia Warszawa - Arka Gdynia więcej
  Cracovia Kraków - Ruch Chorzów więcej
15:00  Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów więcej
  Jagiellonia Białystok - Korona Kielce więcej
12:00  Elana Toruń - Górnik Zabrze więcej
  Motor Lublin - FCB Escola Varsovia więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
  Arka Gdynia - FASE Szczecin więcej
  Błękitni Wronki - Warta Poznań więcej
  CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk więcej
  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 1
  Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Gardominka Mechowo - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Lotnik Czarne - Sparta II Gryfice więcej
16:00  Zieloni Wyszobór - Światowid 63 II Łobez więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 2
  Ogniwo Dzwonowo - Sokół II Pyrzyce więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Sparta Skalin więcej
  Dęby Rogowo - Zenit Koszewo więcej
  Pionier Szczecin - Orkan II Suchań więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 3
  Tywa Swobnica - Ogniwo II Babinek więcej
  LUKS Krzywin - Iskra II Banie więcej
  Chrobry Boleszkowice - Polonia Gryfino więcej
  Sekwoja Brwice - Sparta Sobiemyśl więcej
  Orkan Rów - Wicher Steklno więcej
  Zryw Góralice - Sokół Różańsko więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 4
  Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Wolność Choszczno - Sokół Granowo więcej
  Orzeł Żeńsko - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Światowid 63 Łobez - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Unia Dolice - Pomorzanin Nowogard więcej
  Mewa Resko - SALOS II Szczecin więcej
  Hanza Goleniów - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna III liga kobiet
  Błękitni Stargard - Hetman Recz więcej
  Olimpia III Szczecin - Energetyk Junior Gryfino więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Zagłębie Lubin - Spójnia Gdynia więcej
  Vive Kielce - Górnik Zabrze więcej
  Pogoń Szczecin - Gwardia Opole więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Wybrzeże Gdańsk więcej
  MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów więcej
  Orlen Wisła Płock - Stal Mielec więcej
  Azoty Puławy - MKS Kalisz więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra więcej
  SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
  GTPR Gdynia - KPR Kobierzyce więcej
  Start Elbląg - MKS Lublin więcej
  Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Energa AZS Koszalin więcej
09 wrzesień
Bieg Formoza Challenge 2018 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
16:00  Piast Karsko - Polonia Giżyn więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
17:00  Vielgovia Szczecin - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Unia Swochowo - Gryf Nowielin więcej
  Mechanik Warnice - Wicher Przelewice więcej
  Santos Sarbinowo - Bryza Reńsko więcej
  Goplana Żabów - GKS Golenice więcej
  Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry więcej
  Czarni Czerników - Merkury Nowogródek Pom. więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
11:00  UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - Medyk Konin więcej
  AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec więcej
  Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  GKS Katowice - Olimpia Szczecin więcej
  Polonia Poznań - AZS Wrocław więcej
15 wrzesień
piłka nożna II liga
  Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg więcej
  Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz więcej
  Znicz Pruszków - GKS Bełchatów więcej
  Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów więcej
  Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa więcej
  ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom więcej
  Resovia Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Elana Toruń - Pogoń Siedlce więcej
  Widzew Łódź - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz więcej
  Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin więcej
  Mieszko Gniezno - Górnik Konin więcej
  Lech II Poznań - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Bałtyk Koszalin - Wierzyca Pelplin więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin więcej
  Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin więcej
  Radunia Stężyca - Wda Świecie więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Ina Goleniów - Olimp Gościno więcej
  Morzycko Moryń - Vineta Wolin więcej
16:00  Rasel Dygowo - Chemik Police więcej
  Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  Gryf Polanów - Sokół Karlino więcej
  GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
  MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
  Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Dąb Dębno - Iskierka Szczecin więcej
16:00  Odra Chojna - Biali Sądów więcej
  Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel więcej
18:00  Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz więcej
  Ogniwo Babinek - Stal Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Pomorzanin Nowogard - OKS Center MD Goleniów więcej
  Dąb Dębice - KP Przecław więcej
  Wicher Brojce - Masovia Maszewo więcej
  Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów więcej
  Mewa Resko - Orzeł Łoźnica więcej
  Arkonia Szczecin - Polonia Płoty więcej
17:00  Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Unia Dolice - Kłos Pełczyce więcej
  Drawa Drawno - Energetyk Gryfino więcej
  Świt Barnimie - Stal Lipiany więcej
  Czcibor Cedynia - Błękit Pniewo więcej
16:00  Sęp Brzesko - Orkan Suchań więcej
  Polonia Giżyn - Ina Ińsko więcej
  Klon Krzęcin - Zieloni Zielin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo więcej
  Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica więcej
  Jastrząb Łosośnica - Sarmata Dobra więcej
  Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica więcej
  Orzeł Prusinowo - Sowianka Sowno więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orzeł Pęzino - Unia Stargard więcej
  Saturn Szadzko - Płomień Lisowo więcej
  Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Małkocin więcej
  Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo więcej
  Zorza Tychowo - WODR Barzkowice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin więcej
  Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo więcej
  Leśnik Kliniska - Grot Gardno więcej
  Hanza Goleniów - Chemik II Police więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź więcej
  Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno więcej
  Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko więcej
  Chrobry Lisie Pole - Korona Klępicz więcej
  Pro-Team Żarczyn - Mieszko Mieszkowice więcej
  Iskra Banie - Czarni Lubanowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Iskra Lutówko - Koral Mostkowo więcej
  Gryf Objezierze - Jedność Przewłoki więcej
  Ina Nadarzyn - Korona Raduń więcej
  Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik więcej
  Remor Recz - Iskra Warszyn więcej
  Piast Kolin - Orzeł Bierzwnik więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
  Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
  FASE Szczecin - Błękitni Wronki więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 1
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 2
  Zenit Koszewo - Pionier Szczecin więcej
  Sparta Skalin - Dęby Rogowo więcej
  Sokół II Pyrzyce - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 3
  Sokół Różańsko - Tywa Swobnica więcej
  Wicher Steklno - Zryw Góralice więcej
  Sparta Sobiemyśl - Orkan Rów więcej
  Polonia Gryfino - Sekwoja Brwice więcej
  Iskra II Banie - Chrobry Boleszkowice więcej
  Ogniwo II Babinek - LUKS Krzywin więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 4
  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Grom Płonno więcej
  Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Wolność Choszczno więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  SCRS Barlinek - Światowid 63 Łobez więcej
  SALOS II Szczecin - Hanza Goleniów więcej
  Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Dolice więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
11:00  AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec więcej
16:00  UKS SMS Łódź - GKS Katowice więcej
  Medyk Konin - AZS UJ Kraków więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  Olimpia Szczecin - Polonia Poznań więcej
  Górnik Łęczna - Mitech Żywiec więcej
piłka nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  KKP Chełmża - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Victoria Sianów - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Pogoń Tczew - WAP Włocławek więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Lipno Stęszew więcej
  Olimpia II Szczecin - Gwiazda-Kania Toruń więcej
piłka nożna III liga kobiet
  Hetman Recz - Olimpia III Szczecin więcej
  Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  MKS Kalisz - Zagłębie Lubin więcej
  Stal Mielec - Azoty Puławy więcej
  Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock więcej
  Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn więcej
  Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
  Spójnia Gdynia - Vive Kielce więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Energa AZS Koszalin - Korona Handball Kielce więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna więcej
  MKS Lublin - Ruch Chorzów więcej
  KPR Kobierzyce - Start Elbląg więcej
  Zagłębie Lubin - GTPR Gdynia więcej
  KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Szczecin więcej
16 wrzesień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków więcej
  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
  Piast Gliwice - Arka Gdynia więcej
  Pogoń Szczecin - Korona Kielce więcej
  Wisła Kraków - Lechia Gdańsk więcej
  Wisła Płock - Miedź Legnica więcej
  Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław więcej
  Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:30  Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Iskra Golczewo - Zorza Dobrzany więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
16:00  SCRS Pogoń Barlinek - Piast Karsko więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Grzędzice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Pomorzanin Cychry - Czarni Czerników więcej
  GKS Golenice - Myśla Dargomyśl więcej
  Bryza Reńsko - Goplana Żabów więcej
  Wicher Przelewice - Santos Sarbinowo więcej
  Gryf Nowielin - Mechanik Warnice więcej
  Błyskawica Kluki - Unia Swochowo więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 1
16:00  Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów więcej
18:00  Sparta II Gryfice - Zieloni Wyszobór więcej
13:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Lotnik Czarne więcej
piłka nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
19 wrzesień
piłka ręczna Superliga kobiet
  Korona Handball Kielce - SPR Pogoń Szczecin więcej
  GTPR Gdynia - KPR Jelenia Góra więcej
  Start Elbląg - Zagłębie Lubin więcej
  Ruch Chorzów - KPR Kobierzyce więcej
  UKS PCM Kościerzyna - MKS Lublin więcej
  Energa AZS Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
22 wrzesień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
  Cracovia Kraków - Wisła Płock więcej
  Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok więcej
  Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec więcej
  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
  Miedź Legnica - Legia Warszawa więcej
  Pogoń Szczecin - Wisła Kraków więcej
  Śląsk Wrocław - Piast Gliwice więcej
piłka nożna II liga
  Błękitni Stargard - Górnik Łęczna więcej
  Pogoń Siedlce - Widzew Łódź więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń więcej
  Radomiak Radom - Resovia Rzeszów więcej
  Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik więcej
  Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo więcej
  GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola więcej
  Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków więcej
  Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Wda Świecie - Bałtyk Gdynia więcej
  Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Chemik Bydgoszcz - Sokół Kleczew więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca więcej
  Wierzyca Pelplin - Mieszko Gniezno więcej
  Gwardia Koszalin - Lech II Poznań więcej
  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  Górnik Konin - KP Starogard Gdański więcej
  Pogoń II Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Polanów więcej
16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Błękitni II Stargard więcej
  Vineta Wolin - Rasel Dygowo więcej
  Ina Goleniów - Morzycko Moryń więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
  Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin więcej
  Osadnik Myślibórz - Ogniwo Babinek więcej
  Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście więcej
  Piast Chociwel - Iskra Golczewo więcej
  Biali Sądów - Światowid 63 Łobez więcej
  Iskierka Szczecin - Odra Chojna więcej
16:00  Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno więcej
  Jeziorak Szczecin - Gavia Choszczno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Ehrle Dobra Szczecińska - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Polonia Płoty - Sparta Gryfice więcej
  Orzeł Łoźnica - Arkonia Szczecin więcej
  Jantar Dziwnów - Mewa Resko więcej
  Masovia Maszewo - Fala Międzyzdroje więcej
  KP Przecław - Wicher Brojce więcej
  OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice więcej
  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin więcej
  Ina Ińsko - SCRS Pogoń Barlinek więcej
  Orkan Suchań - Polonia Giżyn więcej
  Błękit Pniewo - Sęp Brzesko więcej
  Stal Lipiany - Czcibor Cedynia więcej
  Energetyk Gryfino - Świt Barnimie więcej
  Unia Dolice - Drawa Drawno więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Bizon Cerkwica - Orzeł Prusinowo więcej
  Sarmata Dobra - Bałtyk Gostyń więcej
  Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo więcej
  Promień Mosty - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino więcej
  Orzeł Grzędzice - Zorza Tychowo więcej
  Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Płomień Lisowo - Orkan Dalewo więcej
  Unia Stargard - Saturn Szadzko więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin więcej
  Znicz Niedźwiedź - Zootechnik Kołbacz więcej
  Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo więcej
  Grot Gardno - Hanza Goleniów więcej
  Odrzanka Radziszewo - Leśnik Kliniska więcej
  Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Mieszko Mieszkowice - Iskra Banie więcej
  Korona Klępicz - Pro-Team Żarczyn więcej
  Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole więcej
  Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa więcej
  Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień więcej
  Iskra Warszyn - Piast Kolin więcej
  Błękitni Sarnik - Remor Recz więcej
  Korona Raduń - Sokół Sokoliniec więcej
  Jedność Przewłoki - Ina Nadarzyn więcej
  Koral Mostkowo - Gryf Objezierze więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
  Arka Gdynia - Błękitni Wronki więcej
  CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin więcej
  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 1
  Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo więcej
  Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno więcej
16:00  Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 2
  Zjednoczeni Wapnica - Podlesie Sowno więcej
  Dęby Rogowo - Sokół II Pyrzyce więcej
  Pionier Szczecin - Sparta Skalin więcej
  Orkan II Suchań - Zenit Koszewo więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 3
  Tywa Swobnica - LUKS Krzywin więcej
  Chrobry Boleszkowice - Ogniwo II Babinek więcej
  Sekwoja Brwice - Iskra II Banie więcej
  Orkan Rów - Polonia Gryfino więcej
  Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl więcej
  Sokół Różańsko - Wicher Steklno więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 4
  Grom Płonno - Pionier Zwierzyn więcej
  Wolność Choszczno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Orzeł Żeńsko - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Sokół Granowo więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin więcej
  Mitech Żywiec - Medyk Konin więcej
  AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław więcej
  Polonia Poznań - UKS SMS Łódź więcej
  GKS Katowice - Górnik Łęczna więcej
piłka nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Victoria Sianów - Pogoń Tczew więcej
  Lipno Stęszew - Olimpia II Szczecin więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - KKP Chełmża więcej
  Biało-Zielone Gdańsk - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna III liga kobiet
  Energetyk Junior Gryfino - Hetman Recz więcej
  Olimpia III Szczecin - Fala Międzyzdroje więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Zagłębie Lubin - Vive Kielce więcej
  Pogoń Szczecin - Spójnia Gdynia więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Górnik Zabrze więcej
  MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole więcej
  Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk więcej
  Azoty Puławy - Chrobry Głogów więcej
  MKS Kalisz - Stal Mielec więcej
23 wrzesień
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
16:00  Piast Karsko - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Rolpol Chlebowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
16:00  Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki więcej
  Santos Sarbinowo - Gryf Nowielin więcej
  Goplana Żabów - Wicher Przelewice więcej
  Myśla Dargomyśl - Bryza Reńsko więcej
  Czarni Czerników - GKS Golenice więcej
  Merkury Nowogródek Pom. - Pomorzanin Cychry więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 1
16:30  Światowid 63 II Łobez - Sparta II Gryfice więcej
25 wrzesień
piłka nożna Puchar Polski
  ŁKS Łódź - Lech Poznań więcej
  GKS 1962 Jastrzębie - Piast Gliwice więcej
  MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
  ROW 1964 Rybnik - Cracovia Kraków więcej
  Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica więcej
  Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice więcej
  Legionovia Legionowo - GKS Tychy więcej
  GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków więcej
  Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn więcej
  Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa więcej
  Ruch Chorzów - Odra Opole więcej
  Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław więcej
  Pogoń Siedlce - Stal Mielec więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Radomiak Radom więcej
  GKS Katowice - Pogoń Szczecin więcej
  KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna więcej
  Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec więcej
  UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki więcej
  Resovia Rzeszów - Warta Poznań więcej
  Huragan Morąg - Zagłębie Lubin więcej
  Wisła Sandomierz - Korona Kielce więcej
  Wisła Kraków - Lechia Gdańsk więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock więcej
  Elana Toruń - Drutex-Bytovia Bytów więcej
  Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok więcej
  Unia Hrubieszów - Górnik Zabrze więcej
  Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa więcej
  Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów więcej
  GKS Drwinia - Wisła Puławy więcej
  Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  KS Paradyż - Puszcza Niepołomice więcej
  Śląsk Świętochłowice - Arka Gdynia więcej
26 wrzesień
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
11:00  Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków więcej
29 wrzesień
VI Maraton Puszczy Goleniowskiej więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław więcej
  Lech Poznań - Miedź Legnica więcej
  Legia Warszawa - Arka Gdynia więcej
  Piast Gliwice - Górnik Zabrze więcej
  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
  Wisła Płock - Lechia Gdańsk więcej
  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków więcej
piłka nożna II liga
  Górnik Łęczna - Rozwój Katowice więcej
  Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg więcej
  Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz więcej
  Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów więcej
  ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów więcej
  Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa więcej
  Elana Toruń - Radomiak Radom więcej
  Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Polonia Środa Wlkp. - Gwardia Koszalin więcej
  Mieszko Gniezno - Świt Szczecin więcej
  KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin więcej
  Sokół Kleczew - Górnik Konin więcej
  Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Chemik Bydgoszcz więcej
  Radunia Stężyca - Jarota Jarocin więcej
  Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin więcej
  Bałtyk Koszalin - Wda Świecie więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Morzycko Moryń - Olimp Gościno więcej
16:00  Rasel Dygowo - Ina Goleniów więcej
  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Chemik Police więcej
  Gryf Polanów - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  GKS Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino więcej
  MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
  Gavia Choszczno - Mierzynianka Mierzyn więcej
15:00  Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin więcej
  Odra Chojna - Sokół Pyrzyce więcej
  Światowid 63 Łobez - Iskierka Szczecin więcej
11:00  Iskra Golczewo - Biali Sądów więcej
18:00  Flota Świnoujście - Piast Chociwel więcej
  Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany więcej
  Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Dąb Dębice - Błękitni Trzygłów więcej
  Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów więcej
  Fala Międzyzdroje - KP Przecław więcej
  Mewa Resko - Masovia Maszewo więcej
  Arkonia Szczecin - Jantar Dziwnów więcej
17:00  Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Drawa Drawno - Kłos Pełczyce więcej
  Świt Barnimie - Unia Dolice więcej
  Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino więcej
  Polonia Giżyn - Błękit Pniewo więcej
  SCRS Pogoń Barlinek - Orkan Suchań więcej
  Klon Krzęcin - Ina Ińsko więcej
  Zieloni Zielin - Piast Karsko więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Korona Stuchowo - Promień Mosty więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo więcej
  Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica więcej
  Orzeł Prusinowo - Sarmata Dobra więcej
  Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orzeł Pęzino - Saturn Szadzko więcej
  Orkan Dalewo - Unia Stargard więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Płomień Lisowo więcej
  Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo więcej
  WODR Barzkowice - Orzeł Grzędzice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo więcej
  Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin więcej
  Hanza Goleniów - Odrzanka Radziszewo więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno więcej
  Zootechnik Kołbacz - Chemik II Police więcej
  Czarni 44 Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna więcej
  Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica więcej
  Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno więcej
  Pro-Team Żarczyn - Czarni Czarnówko więcej
  Iskra Banie - Korona Klępicz więcej
  Czarni Lubanowo - Mieszko Mieszkowice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Pomień - Iskra Lutówko więcej
  Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Ina Nadarzyn - Koral Mostkowo więcej
  Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki więcej
  Remor Recz - Korona Raduń więcej
  Piast Kolin - Błękitni Sarnik więcej
  Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
  FASE Szczecin - Pogoń Szczecin więcej
  Błękitni Wronki - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 1
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór więcej
  Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 2
  Sparta Skalin - Orkan II Suchań więcej
  Sokół II Pyrzyce - Pionier Szczecin więcej
  Podlesie Sowno - Dęby Rogowo więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Zjednoczeni Wapnica więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 3
  Wicher Steklno - Tywa Swobnica więcej
  Sparta Sobiemyśl - Sokół Różańsko więcej
  Polonia Gryfino - Zryw Góralice więcej
  Iskra II Banie - Orkan Rów więcej
  Ogniwo II Babinek - Sekwoja Brwice więcej
  LUKS Krzywin - Chrobry Boleszkowice więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 4
  Sokół Granowo - Grom Płonno więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko więcej
  Pionier Zwierzyn - Wolność Choszczno więcej
piłka nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  KKP Chełmża - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Pogoń Tczew - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Victoria Sianów więcej
  Olimpia II Szczecin - WAP Włocławek więcej
piłka nożna III liga kobiet
  Błękitni Stargard - Olimpia III Szczecin więcej
  Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Stal Mielec - Zagłębie Lubin więcej
  Chrobry Głogów - MKS Kalisz więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy więcej
  Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock więcej
  Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn więcej
  Spójnia Gdynia - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Vive Kielce - Pogoń Szczecin więcej
30 wrzesień
piłka nożna A klasa Szczecin gr. płd
15:00  Sęp Brzesko - Stal Lipiany więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Małkocin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
12:00  Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
  GKS Golenice - Merkury Nowogródek Pom. więcej
  Bryza Reńsko - Czarni Czerników więcej
  Wicher Przelewice - Myśla Dargomyśl więcej
  Gryf Nowielin - Goplana Żabów więcej
  Błyskawica Kluki - Santos Sarbinowo więcej
  Unia Swochowo - Mechanik Warnice więcej
piłka nożna C klasa Szczecin gr. 1
16:30  Sparta II Gryfice - Jantar II Dziwnów więcej
13:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Światowid 63 II Łobez więcej
piłka nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Lipno Stęszew więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
10 » Listkowski w Rakowie
4 » Sparingi Szczecińskiej  »
3 » Saturn wraca do okręgów »
2 » Maciej Więcek nowym zaw »
2 » Stasiak wraca do Floty
2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
1 » Mateusz Kuś w WB
1 » Prawucki na rok w Zero- »
1 »
1 » Nowy napastnik w Błękit »
mecze:
76 » Morzycko Moryń-Sparta W »
48 » Rasel Dygowo-Intermarch »
29 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
22 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
22 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
16 » Błękitni Stargard-MKS K »
16 » Hutnik Szczecin-Chemik  »
12 » Pogoń Połczyn Zdrój-Oli »
11 » Spójnia Świdwin-Astra U »
11 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
maggi
gości: 804
statystyki portalu
• drużyn: 2739
• imprez: 109248
• newsów: 69571
• użytkowników: 67685
• komentarzy: 1048466
• zdjęć: 743985
• relacji: 36740
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies