ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 wrzesień 2018
pokaż:
29 wrzesień
VI Maraton Puszczy Goleniowskiej więcej
Liga Bałtycka Żaków - grupa koszalińska grodzka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
GKS Tychy - Sokół Łańcut 85 - 90 więcej
AGH Kraków - Czarni Słupsk 66 - 87 więcej
Górnik Wałbrzych - Pogoń Prudnik 82 - 76 więcej
Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg 83 - 82 więcej
Księżak Łowicz - Astoria Bydgoszcz 73 - 84 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Ogniwo Polbit Szczecin - Decka Pelplin 68 - 84 więcej
AZS UMK Toruń - Politechnika Gdańska 57 - 106 więcej
Sokół Międzychód - SMS Władysławowo 82 - 53 więcej
Noteć Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 104 - 76 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0 - 2 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 0 - 1 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa 2 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 3 - 0 więcej
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1 - 1 więcej
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin 2 - 0 więcej
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 3 - 0 więcej
Sokół Kleczew - Górnik Konin 1 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Chemik Bydgoszcz 3 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 3 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 0 - 1 więcej
Gryf Polanów - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 więcej
MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 0 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Olimp Gościno 0 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 4 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskra Golczewo - Biali Sądów 1 - 1 więcej
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 1 - 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Iskierka Szczecin 0 - 2 więcej
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 3 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Mierzynianka Mierzyn 0 - 0 więcej
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 4 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Piast Chociwel 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo 0 - 2 więcej
Saturn Mielno - Spójnia Świdwin 1 - 0 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 więcej
Błonie Barwice - Iskra Białogard 1 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 1 - 2 więcej
Wieża Postomino - Lech Czaplinek 3 - 5 więcej
Korona Człopa - Mechanik Bobolice 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Dąb Dębice - Błękitni Trzygłów 3 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty 0 - 3 więcej
Fala Międzyzdroje - KP Przecław 7 - 1 więcej
Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów 1 - 0 więcej
Mewa Resko - Masovia Maszewo 7 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 2 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Sęp Brzesko - Stal Lipiany 0 - 3 więcej
Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 1 - 0 więcej
SCRS Barlinek - Orkan Suchań 1 - 2 więcej
Klon Krzęcin - Ina Ińsko 0 - 5 więcej
Zieloni Zielin - Piast Karsko 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Płomień Myślino - Bajgiel Będzino 2 - 7 więcej
Strong Zielenica - Arkadia Malechowo 7 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 3 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 1 - 3 więcej
Redłovia Redło - Głaz Tychowo 4 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 2 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 1 - 3 więcej
Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 6 - 1 więcej
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 2 - 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Sarmata Dobra 2 - 3 więcej
Korona Stuchowo - Promień Mosty 2 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 3 - 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 1 - 3 więcej
Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Saturn Szadzko 9 - 0 więcej
Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 7 więcej
Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo 5 - 3 więcej
WODR Barzkowice - Orzeł Grzędzice 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hanza Goleniów - Odrzanka Radziszewo 2 - 3 więcej
Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno 2 - 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 0 - 6 więcej
Czarni 44 Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 - 5 więcej
Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna 6 - 1 więcej
Czarni Lubanowo - Mieszko Mieszkowice 5 - 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 3 - 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Korona Raduń 2 - 2 więcej
Piast Kolin - Błękitni Sarnik 4 - 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn 7 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki 3 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 1 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - Gryf Nowielin 7 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 2 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 3 - 0 więcej
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0 - 3 więcej
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Motor Lublin 1 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 0 - 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 4 - 1 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 3 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 5 - 2 więcej
Wda Świecie - Warta Poznań 0 - 2 więcej
Football Academy Szczecin - Arka Gdynia 2 - 6 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 2 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów 3 - 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sparta Skalin - Orkan II Suchań 4 - 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Ogniwo II Babinek 5 - 1 więcej
Wicher Steklno - Tywa Swobnica 2 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Unia Dolice - Mewa Resko 2 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 1 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - FASE II Szczecin 1 - 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin 3 - 2 więcej
Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
KKP Chełmża - Gwiazda-Kania Toruń 2 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - Red Dragons Pniewy 3 - 1 więcej
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Rekord Bielsko-Biała 1 - 5 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Wicher Rąbino - Wicher Mierzym 0 - 4 więcej
piła nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 7 - 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec 3 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Ikar Krosino 2 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Wyszewo 3 - 3 więcej
Pamet Świdwin - STLA Kacper-Sport Szczecinek 0 - 3 więcej
Mechanik Bobolice - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 6 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 27 - 24 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy 16 - 31 więcej
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 24 - 37 więcej
Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn 30 - 21 więcej
Arka Gdynia - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 - 37 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Stal Gorzów - Jurand Ciechanów 29 - 27 więcej
Warmia Olsztyn - SMS Gdańsk 24 - 30 więcej
Sokół Kościerzyna - Meble Wójcik Elbląg 33 - 21 więcej
Gwardia Koszalin - GKS Żukowo 24 - 21 więcej
MKS Mazur Sierpc - Nielba Wągrowiec 24 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz 29 - 16 więcej
MLKS Borowiak Czersk - Szczypiorniak Gniezno 26 - 24 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - MOSiR Kętrzyn 41 - 19 więcej
Tytani Wejherowo - AZS UMK Toruń 45 - 25 więcej
MKS Grudziądz - Sambor II Tczew 31 - 23 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Stoczniowiec Gdańsk - AZS Zielona Góra 3 - 1 więcej
Orzeł Międzyrzecz - Noteć Czarnków 1 - 3 więcej
Trefl Lębork - SMS Police 3 - 2 więcej
Trójka Nakło - OPP-Powiat Kołobrzeski 2 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Spójnia Stargard - Pałac II Bydgoszcz 1 - 3 więcej
UŻKPS Kościan - Energetyk II Poznań 1 - 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - SMS Police 3 - 0 więcej
SKF KS Poznań - Gedania Gdańsk 0 - 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Truso Elbląg 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
27 » Pomorzanka wykluczona z »
12 » Sędziowie protestują
9 » Sędzia pobity na meczu  »
3 » Gajda prezesem Błękitny »
3 » 200. gol Miętka
2 » Odejście trenera Piasta
1 » Józef Andrzejewski tren »
1 » Listkowski wystąpił w m »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Kańczucki trenerem Spar »
mecze:
49 » Orzeł Pęzino-Sarmata Do »
41 » Iskra Banie-Dąb Dębno
26 » Hutnik Szczecin-Sparta  »
24 » Orzeł Łoźnica-Polonia P »
24 » Ikar Krosino-Wiarus Żół »
22 » Flota Świnoujście-GKS L »
20 » Dąb Dębno-Stal Lipiany
19 » Sława Choszczno-Pomorza »
18 » Olimp Gościno-Rasel Dyg »
18 » Lech Czaplinek-Sokół Ka »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
jamajczyk paulinus
Smoky
gości: 979
statystyki portalu
• drużyn: 2824
• imprez: 119932
• newsów: 72549
• użytkowników: 70351
• komentarzy: 1088812
• zdjęć: 786002
• relacji: 38269
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies