ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 wrzesień 2018
dodaj sparing
pokaż:
29 wrzesień
VI Maraton Puszczy Goleniowskiej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Śląsk Wrocław - Pro-Basket Kutno więcej
  GKS Tychy - Sokół Łańcut więcej
  AGH Kraków - Czarni Słupsk więcej
  Górnik Wałbrzych - Pogoń Prudnik więcej
  Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
18:30  Księżak Łowicz - Astoria Bydgoszcz więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław więcej
  Lech Poznań - Miedź Legnica więcej
  Legia Warszawa - Arka Gdynia więcej
  Piast Gliwice - Górnik Zabrze więcej
  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
  Wisła Płock - Lechia Gdańsk więcej
  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga
  Górnik Łęczna - Rozwój Katowice więcej
  Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg więcej
  Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz więcej
  Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów więcej
  ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów więcej
  Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa więcej
  Elana Toruń - Radomiak Radom więcej
  Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Polonia Środa Wlkp. - Gwardia Koszalin więcej
  Mieszko Gniezno - Świt Szczecin więcej
  KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin więcej
  Sokół Kleczew - Górnik Konin więcej
  Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Chemik Bydgoszcz więcej
  Radunia Stężyca - Jarota Jarocin więcej
  Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin więcej
  Bałtyk Koszalin - Wda Świecie więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Morzycko Moryń - Olimp Gościno więcej
  Gryf Polanów - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  GKS Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino więcej
  MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin więcej
16:00  Rasel Dygowo - Ina Goleniów więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Chemik Police więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
11:00  Iskra Golczewo - Biali Sądów więcej
11:00  Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz więcej
14:00  Gavia Choszczno - Mierzynianka Mierzyn więcej
14:00  Światowid 63 Łobez - Iskierka Szczecin więcej
15:00  Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin więcej
16:00  Odra Chojna - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Flota Świnoujście - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
16:00  Saturn Mielno - Spójnia Świdwin więcej
16:00  Jedność-Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Błonie Barwice - Iskra Białogard więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno więcej
16:00  Wieża Postomino - Lech Czaplinek więcej
16:00  Korona Człopa - Mechanik Bobolice więcej
16:00  Kotwica II Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie więcej
16:00  Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Dąb Dębice - Błękitni Trzygłów więcej
  Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów więcej
  Fala Międzyzdroje - KP Przecław więcej
  Mewa Resko - Masovia Maszewo więcej
  Arkonia Szczecin - Jantar Dziwnów więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty więcej
17:00  Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Świt Barnimie - Unia Dolice więcej
  Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino więcej
  Polonia Giżyn - Błękit Pniewo więcej
  SCRS Pogoń Barlinek - Orkan Suchań więcej
15:00  Drawa Drawno - Kłos Pełczyce więcej
16:00  Klon Krzęcin - Ina Ińsko więcej
16:00  Zieloni Zielin - Piast Karsko więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
16:00  Płomień Myślino - Bajgiel Będzino więcej
16:00  Strong Zielenica - Arkadia Malechowo więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
15:00  Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram więcej
16:00  Redłovia Redło - Głaz Tychowo więcej
16:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec więcej
16:00  Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór więcej
16:00  Sokół Suliszewo - Grom Szwecja więcej
16:00  Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Orzeł Prusinowo - Sarmata Dobra więcej
16:00  Korona Stuchowo - Promień Mosty więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica więcej
16:00  Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orkan Dalewo - Unia Stargard więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Płomień Lisowo więcej
  Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo więcej
  WODR Barzkowice - Orzeł Grzędzice więcej
11:00  Orzeł Pęzino - Saturn Szadzko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
14:00  Hanza Goleniów - Odrzanka Radziszewo więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno więcej
16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo więcej
16:00  Czarni 44 Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
18:00  Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
  LUKS Krzywin - Czarni Czarnówko więcej
  Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica więcej
  Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno więcej
  Iskra Banie - Korona Klępicz więcej
  Czarni Lubanowo - Mieszko Mieszkowice więcej
15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Ina Nadarzyn - Koral Mostkowo więcej
  Remor Recz - Korona Raduń więcej
  Piast Kolin - Błękitni Sarnik więcej
  Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki więcej
  Pomorzanin Cychry - GKS Golenice więcej
  Merkury Nowogródek Pom. - Bryza Reńsko więcej
16:00  Santos Sarbinowo - Gryf Nowielin więcej
piła nożna WLJ Starszych
  Stal Szczecin - Świt Szczecin więcej
  Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin więcej
  Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino więcej
  SALOS Szczecin - Błękitni Stargard więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Ina Goleniów więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
  Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
  FCB Escola Varsovia - Wisła Kraków więcej
  Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
  Korona Kielce - Pogoń Szczecin więcej
  GKS Bełchatów - Motor Lublin więcej
  Ruch Chorzów - Elana Toruń więcej
  Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok więcej
  Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
  FASE Szczecin - Pogoń Szczecin więcej
  Błękitni Wronki - CWZS Bydgoszcz więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
12:00  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
13:00  Wda Świecie - Warta Poznań więcej
14:00  Football Academy Szczecin - Arka Gdynia więcej
14:00  Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
  Sparta Skalin - Orkan II Suchań więcej
  Sokół II Pyrzyce - Pionier Szczecin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
  Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice więcej
  Polonia Gryfino - Ogniwo II Babinek więcej
  Sokół Różańsko - Zryw Góralice więcej
  Sparta Sobiemyśl - Iskra II Banie więcej
  Wicher Steklno - Tywa Swobnica więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
  Sokół Granowo - Grom Płonno więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko więcej
  Pionier Zwierzyn - Wolność Choszczno więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  SALOS II Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
  Pomorzanin Nowogard - SCRS Barlinek więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hanza Goleniów więcej
  Unia Dolice - Mewa Resko więcej
piła nożna WLJ Młodszych
  Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Błękitni Stargard - Barlinecka Akademia Futbolu więcej
  Vineta Wolin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  Gavia Choszczno - SALOS Szczecin więcej
  Gwardia Koszalin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
  Świt Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
  Energetyk Gryfino - FASE II Szczecin więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  KKP Chełmża - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Pogoń Tczew - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Victoria Sianów więcej
  Olimpia II Szczecin - WAP Włocławek więcej
piła nożna III liga kobiet
  Błękitni Stargard - Olimpia III Szczecin więcej
  Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
18:00  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Rekord Bielsko-Biała więcej
18:00  FC Toruń - Red Dragons Pniewy więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Sparta Gryfice więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Błękitni Stargard więcej
17:00  Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Lech Czaplinek - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Ikar Krosino więcej
17:00  Pamet Świdwin - STLA Kacper-Sport Szczecinek więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Stal Mielec - Zagłębie Lubin więcej
  Chrobry Głogów - MKS Kalisz więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy więcej
  Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock więcej
  Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn więcej
  Arka Gdynia - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Vive Kielce - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Stal Gorzów - Jurand Ciechanów więcej
  Warmia Olsztyn - SMS Gdańsk więcej
  Sokół Kościerzyna - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Sambor Tczew - Pomezania Malbork więcej
  Gwardia Koszalin - GKS Żukowo więcej
  MKS Mazur Sierpc - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MLKS Borowiak Czersk - Szczypiorniak Gniezno więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - MOSiR Kętrzyn więcej
  Tytani Wejherowo - AZS UMK Toruń więcej
  MKS Grudziądz - Sambor II Tczew więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - KPR Gryfino więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/kobiety: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Budzinauskas wrócił na  »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Błyszko zasila szeregi  »
1 » Madray w Spójni
1 » Awansowały na podium
mecze:
68 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Arkonia Szczecin-Poloni »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
arbiter21 Bengoro
darius doktor777
ElPolako10 Junioro
marcin1222 mokyS
Moniur obserwator...
orzelll poloniafan...
sukjan
gości: 1700
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110783
• newsów: 69875
• użytkowników: 67875
• komentarzy: 1053920
• zdjęć: 750422
• relacji: 36901
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies