ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 wrzesień 2018
pokaż:
08 wrzesień
Obóz szkoleniowy Kolegium Sędziów ZZPN więcej
I Memoriał legendarnego trenera AZS-u Koszalin Jerzego Olejniczaka więcej
I Szczeciński Turystyczny Ultramaraton Rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
I Regaty o Puchar Kapitana Borchardta więcej
Liga Bałtycka - Żak U8 (rocznik 2010 i młodsi) więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0 - 2 więcej
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3 - 0 więcej
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 3 - 2 więcej
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2 - 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3 - 0 więcej
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 3 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1 - 4 więcej
Polonia Środa Wlkp. - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 4 więcej
Chemik Bydgoszcz - Mieszko Gniezno 2 - 3 więcej
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia 1 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 1 - 2 więcej
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 3 - 1 więcej
Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 2 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - GKS Leśnik Manowo 1 - 1 więcej
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 2 - 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Gryf Polanów 2 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo 0 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 4 więcej
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 3 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek 2 - 2 więcej
Piast Chociwel - Odra Chojna 0 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin 1 - 3 więcej
Iskra Golczewo - Osadnik Myślibórz 1 - 0 więcej
Iskierka Szczecin - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Korona Człopa - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 8 więcej
Spójnia Świdwin - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Lech Czaplinek 0 - 4 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Mechanik Bobolice 4 - 1 więcej
Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 więcej
Wieża Postomino - Olimp Złocieniec 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 1 - 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 1 - 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Fala Międzyzdroje 4 - 1 więcej
Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 0 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 1 - 1 więcej
KP Przecław - Pomorzanin Nowogard 2 - 8 więcej
OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Ina Ińsko - Sęp Brzesko 5 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Świt Barnimie 9 - 1 więcej
Stal Lipiany - Drawa Drawno 1 - 3 więcej
Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 4 - 0 więcej
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
LZS Kowalewice - Płomień Myślino 2 - 4 więcej
Zefir Wyszewo - Strong Zielenica 5 - 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski 9 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mirstal Mirosławiec - Głaz Tychowo 1 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 1 - 2 więcej
Santos Kłębowiec - Zawisza Grzmiąca 2 - 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 6 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 więcej
Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 8 - 0 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 2 - 3 więcej
Pionier Żarnowo - Promień Mosty 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 1 - 7 więcej
WODR Barzkowice - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Saturn Szadzko 5 - 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Czarni Marianowo 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 2 - 0 więcej
Czarni 44 Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 2 więcej
Chemik II Police - Leśnik Kliniska 0 - 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Aquila Szczecin 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 6 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Piast Kolin - Iskra Pomień 3 - 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Remor Recz 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 0 - 9 więcej
GKS Golenice - Santos Sarbinowo 8 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 4 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 1 - 10 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Świt Szczecin 0 - 4 więcej
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin 2 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 4 - 2 więcej
Motor Lublin - FCB Escola Varsovia 4 - 3 więcej
Elana Toruń - Górnik Zabrze 1 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
Arka Gdynia - FASE Szczecin 3 - 1 więcej
Błękitni Wronki - Warta Poznań 2 - 2 więcej
CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0 - 6 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Wda Świecie - Football Academy Szczecin 1 - 7 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Zenit Koszewo 2 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Ogniwo II Babinek - Wicher Steklno 4 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Sława Choszczno - Sokół Granowo 0 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 3 więcej
Mewa Resko - SALOS II Szczecin 6 - 0 więcej
Hanza Goleniów - SCRS Barlinek 1 - 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 1 - 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin 3 - 1 więcej
FASE II Szczecin - Gwardia Koszalin 5 - 1 więcej
Football Academy Szczecin - Gavia Choszczno 2 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 7 - 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Barlinecka Akademia Futbolu 10 - 0 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Olimpia II Szczecin 0 - 3 więcej
Lipno Stęszew - Pogoń Tczew 0 - 4 więcej
WAP Włocławek - Victoria Sianów 6 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Olimpia III Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 7 - 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Amator Kołobrzeg - Victoria Sianów 0 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Stargard 4 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Zryw Kretomino 5 - 2 więcej
Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski 0 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 3 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
STLA Kacper-Sport Szczecinek - TKKF Strażak Koszalin 3 - 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Ikar Krosino 0 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 26 - 27 więcej
Orlen Wisła Płock - Stal Mielec 38 - 22 więcej
Azoty Puławy - MKS Kalisz 28 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra 25 - 23 więcej
Arka Gdynia - KPR Kobierzyce 18 - 27 więcej
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 - 18 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Energa AZS Koszalin 20 - 41 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 26 - 30 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Runjaić Trenerem Paździ »
2 » 13. kolejka szczeciński »
1 » ZZPR ma nowego prezesa!
1 » Wygrana Głowackiego
1 » Owens odchodzi
mecze:
99 » Flota Świnoujście-Dąb D »
33 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
27 » Gryf Polanów-Orzeł Wałc »
20 » Pogoń Szczecin-Legia Wa »
19 » Olimp Złocieniec-Calisi »
19 » Orzeł Bierzwnik-Iskra L »
18 » Lech II Poznań-Kotwica  »
18 » Astra Ustronie Morskie- »
18 » Iskra Golczewo-Odra Cho »
17 » Piast Karsko-Energetyk  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
BMcM pomorek98
gości: 520
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 112010
• newsów: 70361
• użytkowników: 68068
• komentarzy: 1061642
• zdjęć: 757981
• relacji: 37225
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies