ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 wrzesień 2018
pokaż:
08 wrzesień
Obóz szkoleniowy Kolegium Sędziów ZZPN więcej
I Memoriał legendarnego trenera AZS-u Koszalin Jerzego Olejniczaka więcej
I Szczeciński Turystyczny Ultramaraton Rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
I Regaty o Puchar Kapitana Borchardta więcej
Liga Bałtycka - Żak U8 (rocznik 2010 i młodsi) więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0 - 2 więcej
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3 - 0 więcej
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 3 - 2 więcej
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2 - 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3 - 0 więcej
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 3 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1 - 4 więcej
Polonia Środa Wlkp. - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 4 więcej
Chemik Bydgoszcz - Mieszko Gniezno 2 - 3 więcej
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia 1 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 1 - 2 więcej
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 3 - 1 więcej
Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 2 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - GKS Leśnik Manowo 1 - 1 więcej
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 2 - 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Gryf Polanów 2 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo 0 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 4 więcej
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 3 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek 2 - 2 więcej
Piast Chociwel - Odra Chojna 0 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin 1 - 3 więcej
Iskra Golczewo - Osadnik Myślibórz 1 - 0 więcej
Iskierka Szczecin - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Korona Człopa - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 8 więcej
Spójnia Świdwin - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Lech Czaplinek 0 - 4 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Mechanik Bobolice 4 - 1 więcej
Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 więcej
Wieża Postomino - Olimp Złocieniec 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 1 - 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 1 - 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Fala Międzyzdroje 4 - 1 więcej
Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 0 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 1 - 1 więcej
KP Przecław - Pomorzanin Nowogard 2 - 8 więcej
OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Ina Ińsko - Sęp Brzesko 5 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Świt Barnimie 9 - 1 więcej
Stal Lipiany - Drawa Drawno 1 - 3 więcej
Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 4 - 0 więcej
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
LZS Kowalewice - Płomień Myślino 2 - 4 więcej
Zefir Wyszewo - Strong Zielenica 5 - 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski 9 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mirstal Mirosławiec - Głaz Tychowo 1 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 1 - 2 więcej
Santos Kłębowiec - Zawisza Grzmiąca 2 - 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 6 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 więcej
Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 8 - 0 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 2 - 3 więcej
Pionier Żarnowo - Promień Mosty 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 1 - 7 więcej
WODR Barzkowice - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Saturn Szadzko 5 - 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Czarni Marianowo 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 2 - 0 więcej
Czarni 44 Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 2 więcej
Chemik II Police - Leśnik Kliniska 0 - 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Aquila Szczecin 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 6 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Piast Kolin - Iskra Pomień 3 - 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Remor Recz 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 0 - 9 więcej
GKS Golenice - Santos Sarbinowo 8 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 4 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 1 - 10 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Świt Szczecin 0 - 4 więcej
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin 2 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 4 - 2 więcej
Motor Lublin - FCB Escola Varsovia 4 - 3 więcej
Elana Toruń - Górnik Zabrze 1 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młodszych U17 gr. B
Arka Gdynia - FASE Szczecin 3 - 1 więcej
Błękitni Wronki - Warta Poznań 2 - 2 więcej
CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0 - 6 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B
Wda Świecie - Football Academy Szczecin 1 - 7 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Zenit Koszewo 2 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Ogniwo II Babinek - Wicher Steklno 4 - 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Sława Choszczno - Sokół Granowo 0 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 3 więcej
Mewa Resko - SALOS II Szczecin 6 - 0 więcej
Hanza Goleniów - SCRS Barlinek 1 - 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 1 - 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin 3 - 1 więcej
FASE II Szczecin - Gwardia Koszalin 5 - 1 więcej
Football Academy Szczecin - Gavia Choszczno 2 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 7 - 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Barlinecka Akademia Futbolu 10 - 0 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Olimpia II Szczecin 0 - 3 więcej
Lipno Stęszew - Pogoń Tczew 0 - 4 więcej
WAP Włocławek - Victoria Sianów 6 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Olimpia III Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 7 - 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Amator Kołobrzeg - Victoria Sianów 0 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Stargard 4 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Zryw Kretomino 5 - 2 więcej
Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski 0 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 3 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
STLA Kacper-Sport Szczecinek - TKKF Strażak Koszalin 3 - 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Ikar Krosino 0 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 26 - 27 więcej
Orlen Wisła Płock - Stal Mielec 38 - 22 więcej
Azoty Puławy - MKS Kalisz 28 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra 25 - 23 więcej
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 - 18 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Energa AZS Koszalin 20 - 41 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 26 - 30 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka ręczna/I liga mężczyzn: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 3
 
top komentarze
newsy:
31 » Rusza głosowanie!
21 » Gryf Polanów wycofany z »
13 » Sparingi Pogoni w Turcj »
4 » Dvali bliski odejścia z »
4 » Rudol odchodzi z Pogoni
3 » Gołubowski za Niewolną
2 » Oficjalnie Suchomski za »
2 » Błotny poprowadzi Pomor »
2 » Pierwszy sparing Błękit »
2 » Błanik wypożyczony do O »
mecze:
4 » GKS Leśnik Manowo-Gryf  »
3 » Ina Ińsko-Drawa Drawno
2 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
2 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
2 » I Memoriał Zasłużonych  »
2 » X Memoriał im. Zygmunta »
1 » Sława Choszczno-Unia II »
1 » Energa AZS Koszalin-UKS »
1 » Mistrzostwa Europy w Gi »
1 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 51
Adam2205 alina654
Aris7 darekstopk...
DjajO ela09890
Gunixx785 Illusion
Jagodziu just
karol909 karolina52...
kaska253 kostek1
krzysiek01... kubakoziol...
Lech5 Lech6
Lech7 Lech8
Majorek19 mariolka77...
MartynaDoB... Martynae55...
Mazi mery
milosz17 mlodziak99
monster1 Nygus2906
paulinus pawel567
PiascikBFG Pilot75
piotrek442 Piti1
rafalek09 REDONDO
seba01995 seba01995s
sebgardno spartan10
szybkibill toyka
TUPACK wal3
wal4 walkr
walkr3 walkr4
wojtekpogo...
gości: 702
statystyki portalu
• drużyn: 2752
• imprez: 113089
• newsów: 70810
• użytkowników: 68324
• komentarzy: 1063647
• zdjęć: 760635
• relacji: 37442
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies