ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 maj 2018
pokaż:
30 maj
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa wałecka więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 69 - 67 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 3 - 7 więcej
Rasel Dygowo - Osadnik Myślibórz 2 - 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Iskra Białogard 4 - 1 więcej
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 6 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 1 - 4 więcej
Vineta Wolin - Gryf Polanów 4 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Morzycko Moryń 1 - 1 więcej
Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 5 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Piast Chociwel - Biali Sądów 1 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Victoria Sianów - Saturn Mielno 1 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 1 - 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Astra Ustronie Morskie 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 2 - 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Promień Mosty 3 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Sęp Brzesko 2 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 2 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 3 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Płomień Myślino 6 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska 1 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 więcej
Czarni Czarnówko - Korona Klępicz 1 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Mewa Resko - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Vielgovia Szczecin 6 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 4 - 2 więcej
piła nożna I liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice 2 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Akademia Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin 6 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
MKS Mazur Sierpc - Warmia Olsztyn 22 - 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 4
piłka nożna/Oldboje: 2
 
top komentarze
newsy:
4 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Gra IV liga
mecze:
78 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
63 » Wicher Brojce-Pomorzani »
28 » Darłovia Darłowo-Orzeł  »
28 » Sokół Karlino-Flota Świ »
27 » Biali Sądów-Stal Lipian »
25 » Radew Białogórzyno-Wrzo »
21 » Polonia Płoty-Sparta Gr »
21 » Remor Recz-Klon Krzęcin
20 » Radunia Stężyca-Gwardia »
20 » Dąb Dębice-Promień Most »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Bigoslesni... cola
Smoky
gości: 832
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119983
• newsów: 72660
• użytkowników: 70425
• komentarzy: 1091883
• zdjęć: 788048
• relacji: 38315
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies