ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 maj 2018
pokaż:
26 maj
Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w Karate więcej
LBO 2012 - Grupa świdwińska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Mecz Gwiazd Siatkarze dla Hospicjum więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Anwil Włocławek - Stal Ostrów Wlkp. 77 - 83 więcej
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 2 - 1 więcej
MKS Kluczbork - Błękitni Stargard 2 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 3 - 3 więcej
ROW 1964 Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 0 - 2 więcej
Rozwój Katowice - ŁKS Łódź 0 - 2 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 0 - 1 więcej
Garbarnia Kraków - Warta Poznań 1 - 1 więcej
Radomiak Radom - Wisła Puławy 2 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskra Białogard - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 więcej
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 6 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 1 - 3 więcej
Gryf Polanów - GKS Leśnik Manowo 1 - 0 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 0 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Sparta Węgorzyno 1 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Jeziorak Szczecin 4 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal 10 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Wicher Brojce 3 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek 0 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Biali Sądów 0 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Stal Szczecin 1 - 0 więcej
Odra Chojna - Piast Chociwel 2 - 1 więcej
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 3 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Astra Ustronie Morskie - Wieża Postomino 3 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Korona Człopa 2 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo 3 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Sława Sławno 4 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Saturn Mielno 0 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Orzeł Wałcz 0 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 0 - 0 więcej
Iskierka Szczecin - Odrzanka Radziszewo 7 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Masovia Maszewo 3 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 2 - 3 więcej
KP Przecław - Orzeł Łoźnica 0 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Unia Dolice - Myśla Dargomyśl 4 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 0 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Czarni Lubanowo 4 - 1 więcej
Orkan Suchań - SCRS Barlinek 7 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia 5 - 2 więcej
Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 6 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno 7 - 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Jedność-Ikar Krosino 0 - 0 więcej
Grom Świelino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 3 więcej
Bajgiel Będzino - Syrena-Grot Rymań 3 - 0 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 0 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 4 więcej
Grom Szwecja - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 4 więcej
Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna 2 - 3 więcej
Jedność Tuczno - Legion Strączno 2 - 4 więcej
Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram 2 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 3 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Redłovia Redło 4 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
Warta Poznań - Falubaz Zielona Góra 4 - 2 więcej
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Górnik Zabrze 0 - 2 więcej
Arka Gdynia - Lech Poznań 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 2 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Ina Goleniów 3 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń 12 - 0 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Zalew Stepnica 2 - 3 więcej
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 0 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 1 - 0 więcej
Czarni Marianowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 - 1 więcej
Saturn Szadzko - Zorza Tychowo 4 - 3 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 1 - 1 więcej
Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 4 więcej
Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo 6 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Orzeł Grzędzice 1 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze 7 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 6 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Mieszko Mieszkowice 4 - 0 więcej
Pro-Team Żarczyn - Unia Swochowo 1 - 3 więcej
Energetyk II Gryfino - Witniczanka Witnica 4 - 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 0 - 0 więcej
Grot Gardno - Piast Piaseczno 1 - 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Koral Mostkowo - Iskra Warszyn 2 - 2 więcej
Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - Santos Sarbinowo 0 - 1 więcej
Iskra Banie - Orkan Rów 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice 1 - 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Zjednoczeni Wapnica 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Pionier Szczecin - Komarex Komarowo 3 - 0 więcej
Czarni 44 Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
18:00  Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino więcej
piła nożna III liga gr. 2
Górnik Konin - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin 0 - 3 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 - 1 więcej
Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań 1 - 2 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - GKS Przodkowo 1 - 0 więcej
Wda Świecie - Elana Toruń 0 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 6 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje 4 - 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Flota II Świnoujście 10 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 1 - 1 więcej
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 0 - 5 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Pomorzanin Krąpiel - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 0 więcej
Piast Kolin - Orzeł Pęzino 3 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 4 - 4 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - SALOS III Szczecin 4 - 4 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek 4 - 6 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.6
GKS Golenice - Zieloni Zielin 1 - 6 więcej
Iskra Banie - Witniczanka Witnica 3 - 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz 0 - 4 więcej
Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Sianów - Olimpia III Szczecin 4 - 0 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Polonia Środa Wlkp. - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Drzewiarz Świerczyna - AP Drawsko Pomorskie 1 - 5 więcej
Błonie Barwice - Wspólni Różewo 4 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wicher Mierzym - Wieża Postomino 3 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Bajgiel Będzino 3 - 0 więcej
Saturn Mielno - LZS Kowalewice 2 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Junior Kalisz Pomorski - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 1 - 0 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Redłovia Redło 3 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Pomorzanin Sławoborze 2 - 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Zryw Kretomino 3 - 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Darłovia Darłowo 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Huragan Bierzwnica - Wicher Mierzym 0 - 3 więcej
piła nożna II liga PLO
Oldboje Stargard - Bizon Cerkwica 7 - 0 więcej
Amator Kołobrzeg - TKKF Strażak Koszalin 2 - 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Lotnik Mirosławiec 1 - 7 więcej
Pamet Świdwin - Lech Czaplinek 2 - 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół St. Dąbrowa 4 - 7 więcej
piła nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 7 - 0 więcej
Oldboje Manowo - Ikar Krosino 1 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
CWZS Bydgoszcz - Gryf Wejherowo 3 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
13:00  Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
OKS Prawobrzeże Szczecin - Football Academy Szczecin 0 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu - grupa spadkowa
Lex Kancelaria Słomniki - AZS UŚ Katowice 0 - 5 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
MKS Mazur Sierpc - AZS AWF Warszawa 29 - 26 więcej
Warmia Olsztyn - MKS Grudziądz 32 - 24 więcej
Grunwald Poznań - Stal Gorzów 26 - 28 więcej
Pomezania Malbork - Sokół Kościerzyna 21 - 20 więcej
GKS Żukowo - SMS Gdańsk 30 - 36 więcej
Real-Astromal Leszno - Orlen Wisła II Płock 27 - 26 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Gwardia Koszalin 25 - 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Błyszko zasila szeregi  »
1 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
1 » Madray w Spójni
1 » Murawski: Mamy spory p »
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
1 » #KapitanieWracajSzybko
mecze:
56 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
30 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
27 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
24 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
23 » Arkonia Szczecin-Poloni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
Gialloross... jurgol
lum88bago maggi
paulinus
gości: 792
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110783
• newsów: 69877
• użytkowników: 67875
• komentarzy: 1053963
• zdjęć: 750425
• relacji: 36901
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies