ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 maj 2018
dodaj sparing
pokaż:
26 maj
Mecz Gwiazd Siatkarze dla Hospicjum więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
18:00  Anwil Włocławek - Stal Ostrów Wlkp. więcej
piłka nożna II liga
17:00  Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów więcej
17:00  MKS Kluczbork - Błękitni Stargard więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola więcej
17:00  ROW 1964 Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie więcej
17:00  Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków więcej
17:00  Rozwój Katowice - ŁKS Łódź więcej
17:00  Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg więcej
17:00  Garbarnia Kraków - Warta Poznań więcej
17:00  Radomiak Radom - Wisła Puławy więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Iskra Białogard - Olimp Gościno więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - Jeziorak Szczecin więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski więcej
14:00  PC Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo więcej
16:00  Gryf Polanów - GKS Leśnik Manowo więcej
16:00  Ina Goleniów - Vineta Wolin więcej
16:00  MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Sparta Węgorzyno więcej
18:00  Morzycko Moryń - Sokół Karlino więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
12:00  Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
13:00  Zorza Dobrzany - Wicher Brojce więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek więcej
15:00  Błękit Pniewo - Biali Sądów więcej
16:00  Iskra Golczewo - Stal Szczecin więcej
16:00  Odra Chojna - Piast Chociwel więcej
16:00  Dąb Dębno - Flota Świnoujście więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
16:00  Astra Ustronie Morskie - Wieża Postomino więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Korona Człopa więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Lech Czaplinek - Sława Sławno więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Saturn Mielno więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Kotwica II Kołobrzeg więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Orzeł Wałcz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice więcej
11:00  Iskierka Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Masovia Maszewo więcej
16:00  Sarmata Dobra - Polonia Płoty więcej
16:30  Błękitni Trzygłów - Mewa Resko więcej
17:00  Ina Ińsko - Promień Mosty więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów więcej
17:00  KP Przecław - Orzeł Łoźnica więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
11:00  Unia Dolice - Myśla Dargomyśl więcej
14:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Gavia Choszczno - Czarni Lubanowo więcej
16:00  Orkan Suchań - SCRS Barlinek więcej
16:30  Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Klon Krzęcin - Polonia Giżyn więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
17:00  Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno więcej
17:00  Wrzos Wrzosowo - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  Grom Świelino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
17:00  Bajgiel Będzino - Syrena-Grot Rymań więcej
17:00  Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
15:00  Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
17:00  Grom Szwecja - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Jedność Tuczno - Legion Strączno więcej
17:00  Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram więcej
17:00  Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Redłovia Redło więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Miedź Legnica - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Warta Poznań - Falubaz Zielona Góra więcej
12:00  Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
12:00  SALOS Szczecin - Górnik Zabrze więcej
13:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
11:00  Zryw Kretomino - Ina Goleniów więcej
16:00  SALOS II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
15:00  Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń więcej
15:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Zalew Stepnica więcej
15:00  Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
13:00  Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo więcej
15:00  Czarni Marianowo - PC Kluczevia II Stargard więcej
16:00  Saturn Szadzko - Zorza Tychowo więcej
16:00  Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo więcej
17:00  Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
15:00  Tanowia Tanowo - Orzeł Grzędzice więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
19:00  Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Czarni Czarnówko - Mieszko Mieszkowice więcej
16:00  Pro-Team Żarczyn - Unia Swochowo więcej
16:00  Energetyk II Gryfino - Witniczanka Witnica więcej
17:00  Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna więcej
17:00  Grot Gardno - Piast Piaseczno więcej
17:00  Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
17:00  Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Mechanik Warnice - Santos Sarbinowo więcej
17:00  Iskra Banie - Orkan Rów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
15:00  Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice więcej
16:00  Ogniwo Dzwonowo - Zjednoczeni Wapnica więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
12:00  Pionier Szczecin - Komarex Komarowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
18:00  Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Górnik Konin - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
14:00  Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin więcej
16:00  Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz więcej
17:00  Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań więcej
17:00  Centra Ostrów Wlkp. - GKS Przodkowo więcej
17:00  Wda Świecie - Elana Toruń więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Sparta Gryfice - Korona Stuchowo więcej
  Błękitni Trzygłów - Flota II Świnoujście więcej
  Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Sparta Węgorzyno - Hanza Goleniów więcej
  Promień Mosty - Radowia Radowo Małe więcej
  OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
  Sarmata Dobra - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Pomorzanin Krąpiel - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Piast Kolin - Orzeł Pęzino więcej
  Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Mierzynianka Mierzyn - Odrzanka Radziszewo więcej
13:00  Grot Gardno - Vielgovia Szczecin więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 więcej
14:00  Kasta Szczecin-Majowe - SALOS III Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Klon Krzęcin - Ina Stradzewo więcej
  Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek więcej
  Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  GKS Golenice - Zieloni Zielin więcej
Iskra Banie - Witniczanka Witnica 3 - 0 więcej
  Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz więcej
  Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
12:00  Victoria Sianów - Olimpia III Szczecin więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
13:00  Polonia Środa Wlkp. - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Drzewiarz Świerczyna - AP Drawsko Pomorskie więcej
11:00  Lech Czaplinek - Wiarus Żółtnica więcej
11:00  Błonie Barwice - Wspólni Różewo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Wicher Mierzym - Wieża Postomino więcej
11:00  Mechanik Bobolice - Bajgiel Będzino więcej
11:00  Saturn Mielno - LZS Kowalewice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Hubertus Biały Bór - Mirstal Mirosławiec więcej
11:00  Junior Kalisz Pomorski - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
11:00  Orzeł 2010 Wałcz - Redłovia Redło więcej
11:00  Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
11:00  Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Spójnia Świdwin - Pomorzanin Sławoborze więcej
11:00  Błękitni Stary Jarosław - Zryw Kretomino więcej
11:00  Wrzos Wrzosowo - Darłovia Darłowo więcej
11:00  Bałtyk II Koszalin - Spójnia Świdwin więcej
11:00  Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno więcej
piłka nożna II liga PLO
15:00  Oldboje Stargard - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Lotnik Mirosławiec więcej
17:00  Pamet Świdwin - Lech Czaplinek więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół St. Dąbrowa więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Zryw Kretomino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Radowia Radowo Małe - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Oldboje Manowo - Ikar Krosino więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
14:00  Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin więcej
17:00  CWZS Bydgoszcz - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
13:00  Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
14:30  OKS Prawobrzeże Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
18:00  Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów więcej
18:00  Piast Gliwice - FC Toruń więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa spadkowa
Lex Kancelaria Słomniki - AZS UŚ Katowice 0 - 5 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  MKS Mazur Sierpc - AZS AWF Warszawa więcej
  Warmia Olsztyn - MKS Grudziądz więcej
  Grunwald Poznań - Stal Gorzów więcej
  Pomezania Malbork - Sokół Kościerzyna więcej
  GKS Żukowo - SMS Gdańsk więcej
  Real-Astromal Leszno - Orlen Wisła II Płock więcej
  AZS UZ Zielona Góra - Gwardia Koszalin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 4
 
top komentarze
newsy:
6 » Pogoń wykupiła Buksę
5 » Piechniczek w Goleniowi »
3 » Podsumowanie 28 kolejki »
3 » Pogoń na urloplach do 1 »
3 » Piotrowski odejdzie do  »
2 » Walne Zebranie Sprawozd »
2 » Sikora odejdzie z Pogon »
1 » Awans Stali Lipiany
1 » Młodziczki Energa Polit »
1 » Listkowski i Błanik pow »
mecze:
67 » Wicher Brojce-Dąb Dębno
55 » Kłos Pełczyce-SCRS Barl »
44 » Korona Człopa-Orzeł Wał »
44 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
25 » Jesion-Trans-Oldboje Ty »
22 » Jeziorak Szczecin-Inter »
22 » Derby Karścino-Resko Ka »
22 » Wieża Postomino-Lech Cz »
19 » Sparta Węgorzyno-Morzyc »
19 » Świt Barnimie-Koral Mos »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
glosal Lukas1986
pawelek198...
gości: 1001
statystyki portalu
• drużyn: 2706
• imprez: 106468
• newsów: 69038
• użytkowników: 67538
• komentarzy: 1042311
• zdjęć: 738202
• relacji: 36578
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies