ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 maj 2018
pokaż:
12 maj
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - Sokół Łańcut 76 - 73 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 82 - 81 więcej
piłka nożna II liga
Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 3 - 1 więcej
Wisła Puławy - Warta Poznań 0 - 2 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 9 - 1 więcej
MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo 5 - 1 więcej
Iskra Białogard - Vineta Wolin 2 - 4 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 2 - 1 więcej
Ina Goleniów - Sokół Karlino 2 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 4 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 6 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Iskra Golczewo 6 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 3 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Ogniwo Babinek 1 - 4 więcej
Odra Chojna - Stal Szczecin 2 - 3 więcej
Dąb Dębno - Arkonia Szczecin 2 - 2 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 6 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Orzeł Wałcz - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Victoria Sianów - Korona Człopa 1 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Sława Sławno 2 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Błonie Barwice 5 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiekowianka Wiekowo 6 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 2 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Saturn Mielno 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty 1 - 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Odrzanka Radziszewo 4 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 5 - 4 więcej
Iskierka Szczecin - Sparta Gryfice 3 - 2 więcej
Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica 0 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Błękitni Trzygłów 4 - 1 więcej
KP Przecław - Polonia Płoty 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce 2 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 0 - 1 więcej
Orkan Suchań - Polonia Giżyn 3 - 0 więcej
Unia Dolice - Drawa Drawno 3 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Czarni Lubanowo 3 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Czcibor Cedynia 4 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Arkadia Malechowo - LZS Kowalewice 0 - 4 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Fala ABFrost Gąski 6 - 0 więcej
Grom Świelino - Radew Białogórzyno 0 - 1 więcej
Płomień Myślino - Syrena-Grot Rymań 2 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 1 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 4 - 2 więcej
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 więcej
Jedność Tuczno - Drzewiarz Świerczyna 0 - 7 więcej
Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca 3 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Legion Strączno 8 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo 8 - 2 więcej
Redłovia Redło - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 2 - 1 więcej
Piast Gliwice - Miedź Legnica 1 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Falubaz Zielona Góra 1 - 0 więcej
Chrobry Głogów - Lech Poznań 0 - 2 więcej
Arka Gdynia - Odra Opole 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
SALOS II Szczecin - Ina Goleniów 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 0 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 1 - 3 więcej
Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo 6 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Sparta Skalin 2 - 5 więcej
Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 1 - 8 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Grzędzice 1 - 3 więcej
Leśnik Kliniska - Zootechnik Kołbacz 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Czarni Czarnówko 3 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Korona Klępicz 3 - 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 0 - 0 więcej
Grot Gardno - Rurzyca Nawodna 4 - 1 więcej
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 9 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Korona Raduń - Świt Barnimie 3 - 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Iskra Banie - Wicher Przelewice 0 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 1 - 2 więcej
Mechanik Warnice - Bryza Reńsko 4 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Orzeł Prusinowo 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Podlesie Sowno - Zenit Koszewo 3 - 0 więcej
Orkan II Suchań - Dęby Rogowo 0 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Florek Trzeszczyn - Pionier Szczecin 0 - 3 więcej
Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Stomilanki Olsztyn 0 - 7 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - Elana Toruń 0 - 3 więcej
Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia 0 - 2 więcej
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 1 - 2 więcej
Wierzyca Pelplin - Jarota Jarocin 1 - 1 więcej
Wda Świecie - Lech II Poznań 1 - 5 więcej
Górnik Konin - GKS Przodkowo 0 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Energetyk Gryfino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 3 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Polonia Płoty 1 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 9 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
OKS Center MD Goleniów - Sparta Węgorzyno 9 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orkan Suchań - Orkan Dalewo 0 - 3 więcej
Piast Kolin - Piast Chociwel 0 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Vielgovia Szczecin więcej
Grot Gardno - Arkonia II Szczecin 2 - 7 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Klon Krzęcin - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Odra Chojna - Witniczanka Witnica 3 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Olimpia III Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kórnik 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 0 - 17 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 3 - 0 więcej
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 1 - 7 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 4 - 0 więcej
Wicher Mierzym - Victoria Sianów 11 - 1 więcej
LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino 3 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Olimp Złocieniec - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Zryw Kretomino - Bałtyk II Koszalin 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Mustang Korzystno - Derby Karścino 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga PLO
Amator Kołobrzeg - Lech Czaplinek 4 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 2 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin 0 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Lotnik Mirosławiec 0 - 12 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Stargard 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga PLO
Iskra Białogard - Zryw Kretomino 3 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 więcej
Oldboje Manowo - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 - 3 więcej
Victoria Sianów - Sparta Gryfice 4 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk 1 - 3 więcej
Arka Gdynia - Lech Poznań 4 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Arka Gdynia - Lech Poznań 1 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków 0 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 3 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 2 - 0 więcej
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław 0 - 3 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Mitech Żywiec 0 - 0 więcej
AZS UJ Kraków - Unifreeze Górzno 1 - 5 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa spadkowa
Lex Kancelaria Słomniki - MKF Solne Miasto Wieliczka 0 - 5 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice 4 - 4 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - Orlen Wisła II Płock 31 - 29 więcej
Grunwald Poznań - MKS Mazur Sierpc 22 - 24 więcej
GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna 23 - 29 więcej
Pomezania Malbork - MKS Grudziądz 24 - 29 więcej
Nielba Wągrowiec - Stal Gorzów 31 - 25 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
MKS Lublin - SPR Pogoń Szczecin 34 - 25 więcej
siatkówka Turniej półfinałowy o awans do I ligi
Częstochowianka Częstochowa - Polonia Świdnica 0 - 3 więcej
Spójnia Stargard - WTS Włocławek 2 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 4
 
top komentarze
newsy:
6 » Pogoń wykupiła Buksę
5 » Piechniczek w Goleniowi »
3 » Podsumowanie 28 kolejki »
3 » Pogoń na urloplach do 1 »
3 » Piotrowski odejdzie do  »
2 » Walne Zebranie Sprawozd »
2 » Sikora odejdzie z Pogon »
1 » Awans Stali Lipiany
1 » Młodziczki Energa Polit »
1 » Listkowski i Błanik pow »
mecze:
67 » Wicher Brojce-Dąb Dębno
55 » Kłos Pełczyce-SCRS Barl »
44 » Korona Człopa-Orzeł Wał »
44 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
25 » Jesion-Trans-Oldboje Ty »
22 » Jeziorak Szczecin-Inter »
22 » Derby Karścino-Resko Ka »
22 » Wieża Postomino-Lech Cz »
19 » Sparta Węgorzyno-Morzyc »
19 » Świt Barnimie-Koral Mos »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
glosal Lukas1986
pawelek198...
gości: 1001
statystyki portalu
• drużyn: 2706
• imprez: 106468
• newsów: 69038
• użytkowników: 67538
• komentarzy: 1042311
• zdjęć: 738202
• relacji: 36578
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies