ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - maj 2018
dodaj sparing
pokaż:
01 maj
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
17:30  Bałtyk Koszalin - Morzycko Moryń więcej
13:00  Gryf Polanów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin więcej
16:00  MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Iskra Białogard - Sokół Karlino więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - GKS Leśnik Manowo więcej
11:00  PC Kluczevia Stargard - Vineta Wolin więcej
16:00  Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa więcej
12:00  Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów więcej
12:00  Lech Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo więcej
12:00  Mechanik Bobolice - Błonie Barwice więcej
12:00  Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo więcej
13:00  Mirstal Mirosławiec - Wieża Postomino więcej
12:00  Orzeł Wałcz - Sława Sławno więcej
18:00  Kotwica II Kołobrzeg - Saturn Mielno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Jedność-Ikar Krosino - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Grom Świelino - LZS Kowalewice więcej
  Passat Bukowo Morskie - Radew Białogórzyno więcej
11:00  Pomorzanin Sławoborze - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Syrena-Grot Rymań więcej
  Bajgiel Będzino - Fala ABFrost Gąski więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Jedność Tuczno - Sokół Suliszewo więcej
  Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja więcej
  Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca więcej
  Spójnia Świdwin - Legion Strączno więcej
  Redłovia Redło - Sad Chwiram więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Unia Solec Kujawski - Świt Szczecin więcej
  KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew więcej
  Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia więcej
  Centra Ostrów Wlkp. - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Wda Świecie - Jarota Jarocin więcej
  Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz więcej
Energetyk Gryfino - Lech II Poznań 0 - 3 więcej
  Elana Toruń - GKS Przodkowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
12:00  Głaz Tychowo - Pogoń Wierzchowo więcej
02 maj
piłka nożna Puchar Polski
16:00  Arka Gdynia - Legia Warszawa więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
15:00  Biali Sądów - Błękitni II Stargard więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
16:00  Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
  MKS Lublin - Energa AZS Koszalin więcej
03 maj
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
14:00  Piast Karsko - Myśla Dargomyśl więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
14:00  Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Błękitni Sarnik - Grom Płonno więcej
14:00  Ina Nadarzyn - Korona Raduń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
15:00  Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
12:00  PC Kluczevia Stargard - Unia Dolice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
15:00  Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
04 maj
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
18:00  Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław więcej
20:30  Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
05 maj
piłka nożna II liga
  Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów więcej
  ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork więcej
  Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo więcej
  Rozwój Katowice - Błękitni Stargard więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola więcej
  Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie więcej
  Radomiak Radom - Znicz Pruszków więcej
  Wisła Puławy - ŁKS Łódź więcej
  Warta Poznań - Olimpia Elbląg więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo więcej
12:00  Hutnik Szczecin - PC Kluczevia Stargard więcej
14:00  Vineta Wolin - Osadnik Myślibórz więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Iskra Białogard więcej
16:00  Sokół Karlino - MKP Szczecinek więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Gryf Polanów więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Morzycko Moryń więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
11:00  Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Flota Świnoujście - Błękit Pniewo więcej
16:00  Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Piast Chociwel - Dąb Dębno więcej
15:00  Iskra Golczewo - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Odra Chojna - Błękitni II Stargard więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Korona Człopa - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Saturn Mielno - Orzeł Wałcz więcej
  Sława Sławno - Mirstal Mirosławiec więcej
  Wieża Postomino - Olimp Złocieniec więcej
  Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice więcej
  Błonie Barwice - Lech Czaplinek więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie więcej
  Victoria Sianów - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
13:00  Mewa Resko - Orzeł Łoźnica więcej
17:00  Odrzanka Radziszewo - Masovia Maszewo więcej
16:00  Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez więcej
11:00  Sparta Gryfice - KP Przecław więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Iskierka Szczecin więcej
15:00  Promień Mosty - Sarmata Dobra więcej
15:00  Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  Ina Ińsko - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:00  Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Syrena-Grot Rymań - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Wrzos Wrzosowo - Passat Bukowo Morskie więcej
  Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino więcej
  Fala ABFrost Gąski - Grom Świelino więcej
  LZS Kowalewice - Jedność-Ikar Krosino więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Calisia Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Mechanik Turowo - Redłovia Redło więcej
  Sad Chwiram - Spójnia Świdwin więcej
  Legion Strączno - Orzeł Łubowo więcej
  Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Hubertus Biały Bór więcej
  Grom Szwecja - Jedność Tuczno więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów więcej
12:00  Odra Opole - Warta Gorzów Wlkp. więcej
  Górnik Zabrze - Arka Gdynia więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Miedź Legnica - SALOS Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
16:00  Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard więcej
  FASE Szczecin - Świt Szczecin więcej
11:00  Zryw Kretomino - Flota Świnoujście więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno więcej
16:00  Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo więcej
13:00  Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
15:00  Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
15:00  Piast Kolin - Płomień Lisowo więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo więcej
16:00  Dąb Dębice - Orzeł Pęzino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
17:30  Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin więcej
17:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo więcej
17:00  Tanowia Tanowo - Hanza Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
12:00  Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko więcej
16:00  Czarni Czarnówko - Grot Gardno więcej
17:00  Chrobry Lisie Pole - Pro-Team Żarczyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Remor Recz - Koral Mostkowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Stal Lipiany - Santos Sarbinowo więcej
  Orkan Rów - Merkury Nowogródek Pom. więcej
  Bryza Reńsko - Czarni Czerników więcej
17:00  Wicher Przelewice - Mechanik Warnice więcej
  Goplana Żabów - Iskra Banie więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar II Dziwnów więcej
  Orzeł Prusinowo - Lotnik Czarne więcej
  Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Chemik II Police - Komarex Komarowo więcej
  Mierzynianka II Mierzyn - Jeziorak II Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Hutnik II Szczecin więcej
  Czarni 44 Szczecin - Florek Trzeszczyn więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Czarni II Lubanowo - Wicher Steklno więcej
  Zryw Góralice - Tywa Swobnica więcej
  Polonia Gryfino - Sokół Różańsko więcej
  Chrobry Boleszkowice - Sokół II Pyrzyce więcej
  Ogniwo II Babinek - Sekwoja Brwice więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  Stomilanki Olsztyn - KS Raszyn więcej
  Medyk II Konin - Akademia Piłkarska LG więcej
  Polonia Poznań - MUKS Tomaszów Mazowiecki więcej
  KKP Bydgoszcz - UKS SMS II Łódź więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Elana Toruń - Pogoń II Szczecin więcej
GKS Przodkowo - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
  Lech II Poznań - Górnik Konin więcej
  KKS 1925 Kalisz - Wda Świecie więcej
  Jarota Jarocin - Centra Ostrów Wlkp. więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Wierzyca Pelplin więcej
  Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański więcej
  Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski więcej
  Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Korona Stuchowo - Polonia Płoty więcej
  Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje więcej
  Flota II Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Sparta Gryfice - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Hanza Goleniów - Masovia Maszewo więcej
  Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra więcej
  Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Zorza Dobrzany - Orkan Suchań więcej
  Orzeł Pęzino - Orzeł Grzędzice więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Piast Kolin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Zootechnik Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Grot Gardno więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Ina Stradzewo - Sokół Pyrzyce więcej
  Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce więcej
  SCRS Barlinek - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Zieloni Zielin - Odra Chojna więcej
  Dąb Dębno - Łabędź Widuchowa więcej
  GKS Golenice - Iskra Banie więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Sława Choszczno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Błyskawica Kluki - Pionier Zwierzyn więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Błękitni Stargard - Energetyk Junior Gryfino więcej
  Victoria Sianów - Olimpia III Szczecin więcej
  Fala Międzyzdroje - Hattrick Kołobrzeg więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Kotwica Kórnik - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  Lubuszanin Drezdenko - Lipno Stęszew więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Olimpia II Szczecin więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - TKKF Stilon Gorzów więcej
  Polonia Środa Wlkp. - KKP Chełmża więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Błonie Barwice - Sad Chwiram więcej
11:00  Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna więcej
11:00  Wspólni Różewo - Grom Szwecja więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Spójnia Świdwin - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Wieża Postomino - LZS Kowalewice więcej
11:00  Victoria Sianów - Mechanik Bobolice więcej
11:00  Gryf Polanów - Wicher Mierzym więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
11:00  Redłovia Redło - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
11:00  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Orzeł Łubowo więcej
11:00  Hubertus Biały Bór - Olimp Złocieniec więcej
11:00  Junior Kalisz Pomorski - Orzeł 2010 Wałcz więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Wrzos Wrzosowo - Sława Sławno więcej
11:00  Zryw Kretomino - Pomorzanin Sławoborze więcej
11:00  Bałtyk II Koszalin - Arkadia Malechowo więcej
11:00  Błękitni Stary Jarosław - Darłovia Darłowo więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Lech Czaplinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Stargard więcej
17:00  Pamet Świdwin - Sokół St. Dąbrowa więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Zryw Kretomino więcej
17:00  Oldboje Manowo - Iskra Białogard więcej
17:00  Radowia Radowo Małe - Ikar Krosino więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Victoria Sianów więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Sparta Gryfice więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
12:00  Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
16:00  Warta Poznań - Arka Gdynia więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
14:00  Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
11:00  Gryf Wejherowo - Wda Świecie więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
15:30  Football Academy Szczecin - Stal Szczecin więcej
13:00  Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
  FASE Szczecin - OKS Prawobrzeże Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
20:30  Wisła Płock - Lech Poznań więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
18:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
15:30  Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  AZS AWF Warszawa - Orlen Wisła II Płock więcej
  SMS Gdańsk - Gwardia Koszalin więcej
  Sokół Kościerzyna - Real-Astromal Leszno więcej
  Stal Gorzów - GKS Żukowo więcej
  MKS Grudziądz - Nielba Wągrowiec więcej
  MKS Mazur Sierpc - Pomezania Malbork więcej
  Warmia Olsztyn - Grunwald Poznań więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Tytani Wejherowo - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MLKS Borowiak Czersk - Sambor Tczew więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
  GTPR Gdynia - Start Elbląg więcej
  MKS Lublin - SPR Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
  KPR Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  KPR Kobierzyce - Korona Handball Kielce więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Ruch Chorzów więcej
06 maj
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
14:00  Ogniwo Babinek - Biali Sądów więcej
13:00  Wicher Brojce - Chemik Police więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Polonia Giżyn - SCRS Barlinek więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Orkan Suchań więcej
16:00  Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
12:00  Drawa Drawno - Klon Krzęcin więcej
15:00  Czarni Lubanowo - Unia Dolice więcej
16:00  Piast Karsko - Sęp Brzesko więcej
15:00  Gavia Choszczno - Zieloni Zielin więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
16:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Płomień Myślino więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
16:00  Falubaz Zielona Góra - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Warta Poznań - Piast Gliwice więcej
piłka nożna WLJ Starszych
17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin więcej
13:00  Ina Goleniów - Chemik Police więcej
13:00  Akademia MKP Szczecinek - SALOS II Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Rolpol Chlebowo - PC Kluczevia II Stargard więcej
15:00  Orkan Dalewo - Jedność Przewłoki więcej
15:00  Saturn Szadzko - Unia Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
17:00  Zootechnik Kołbacz - Zjednoczeni Kobylanka więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Leśnik Kliniska więcej
16:00  Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Korona Klępicz - Witniczanka Witnica więcej
14:30  Piast Piaseczno - Energetyk II Gryfino więcej
16:00  Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa więcej
16:00  Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
11:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn więcej
17:00  Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik więcej
15:00  Grom Płonno - Korona Raduń więcej
16:00  Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn więcej
15:00  Iskra Pomień - Iskra Lutówko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
15:00  Gryf Nowielin - Pomorzanin Cychry więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Podlesie Sowno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
13:00  Mewa Resko - Biali Sądów więcej
12:00  Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
12:00  Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
11:00  Arkonia II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Iskra Białogard - Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Wiekowianka Wiekowo - Bajgiel Będzino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
  Darpol Barzowice - KS Sieciemin więcej
  Strong Zielenica - Płomień Jeżyczki więcej
  Wrzos Wrześnica - Jantar Korlino więcej
  Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo więcej
  Gryf II Polanów - KS Skibno więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Derby Karścino - Sokół Lulewice więcej
  Wicher Mierzym - Resko Karcino więcej
  Wicher Rąbino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
  Grot Gorawino - Jantar Siemyśl więcej
  Mustang Korzystno - Huragan Bierzwnica więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
  SP Wilcze Laski - Mechanik II /Iskra Bobolice więcej
  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
  Sokół Spore - Gryf Dobrowo więcej
  Błękitni Gonne Małe - Grot Bonin więcej
  Głaz Tychowo - Graf Bukówko więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
  Błękitni Pomierzyn - Kolejarz Wierzchowo więcej
  Bytyń Nakielno - Gryf Budowo więcej
  Wspólni Różewo - Grom Giżyno więcej
  Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Dolina Łętowska Łętowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
  Drzewiarz Krosino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
15:00  Football Academy Szczecin - Arka Gdynia więcej
12:00  Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
11:00  Akademia MKP Szczecinek - SALOS Szczecin więcej
13:00  Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
18:00  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
15:30  Korona Kielce - Wisła Kraków więcej
15:30  Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
07 maj
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
18:00  AP Hutnik Szczecin - SALOS III Szczecin więcej
08 maj
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
13:00  Bałtyk Koszalin - Błękitni Wronki więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
20:30  Arka Gdynia - Cracovia Kraków więcej
20:30  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Piast Gliwice - Lechia Gdańsk więcej
18:00  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz więcej
09 maj
piłka nożna II liga
  Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork więcej
  GKS Bełchatów - Warta Poznań więcej
  Olimpia Elbląg - Wisła Puławy więcej
  ŁKS Łódź - Radomiak Radom więcej
  Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków więcej
  GKS 1962 Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice więcej
  Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo więcej
  Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
18:30  Piast Chociwel - Ogniwo Babinek więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
18:00  Bajgiel Będzino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
18:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
17:00  Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piłka nożna WLJ Starszych
17:30  Flota Świnoujście - Świt Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
20:30  Lech Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
20:30  Wisła Kraków - Zagłębie Lubin więcej
18:00  Legia Warszawa - Wisła Płock więcej
18:00  Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
  Zagłębie Lubin - GTPR Gdynia więcej
  Energa AZS Koszalin - MKS Lublin więcej
  SPR Pogoń Szczecin - Start Elbląg więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
  UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra więcej
  Ruch Chorzów - KPR Kobierzyce więcej
  Korona Handball Kielce - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
12 maj
piłka nożna II liga
  MKS Kluczbork - GKS Bełchatów więcej
  Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo więcej
  ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard więcej
  Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola więcej
  Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków więcej
  Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź więcej
  Radomiak Radom - Olimpia Elbląg więcej
  Wisła Puławy - Warta Poznań więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Bałtyk Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin więcej
13:00  Gryf Polanów - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  Ina Goleniów - Sokół Karlino więcej
16:00  MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo więcej
14:00  Iskra Białogard - Vineta Wolin więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin więcej
14:00  PC Kluczevia Stargard - Olimp Gościno więcej
15:00  Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
16:00  Odra Chojna - Stal Szczecin więcej
17:00  Błękitni II Stargard - Iskra Golczewo więcej
13:00  Zorza Dobrzany - Piast Chociwel więcej
16:00  Dąb Dębno - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce więcej
12:00  Chemik Police - Flota Świnoujście więcej
15:00  Błękit Pniewo - Ogniwo Babinek więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Victoria Sianów - Korona Człopa więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Astra Ustronie Morskie - Błonie Barwice więcej
  Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo więcej
  Mechanik Bobolice - Wieża Postomino więcej
  Olimp Złocieniec - Sława Sławno więcej
  Mirstal Mirosławiec - Saturn Mielno więcej
  Orzeł Wałcz - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Ina Ińsko - Mewa Resko więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Błękitni Trzygłów więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty więcej
  Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów więcej
16:00  Iskierka Szczecin - Sparta Gryfice więcej
17:00  KP Przecław - Polonia Płoty więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Odrzanka Radziszewo więcej
16:00  Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
15:00  Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce więcej
16:30  Sęp Brzesko - Czarni Lubanowo więcej
16:00  Unia Dolice - Drawa Drawno więcej
17:00  Klon Krzęcin - Czcibor Cedynia więcej
15:00  Orkan Suchań - Polonia Giżyn więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Arkadia Malechowo - LZS Kowalewice więcej
  Jedność-Ikar Krosino - Fala ABFrost Gąski więcej
  Grom Świelino - Radew Białogórzyno więcej
  Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino więcej
  Płomień Myślino - Syrena-Grot Rymań więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
  Jedność Tuczno - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca więcej
  Wiarus Żółtnica - Legion Strączno więcej
  Orzeł Łubowo - Sad Chwiram więcej
  Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo więcej
  Redłovia Redło - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Piast Gliwice - Miedź Legnica więcej
12:00  SALOS Szczecin - Falubaz Zielona Góra więcej
13:00  Arka Gdynia - Odra Opole więcej
12:00  Chrobry Głogów - Lech Poznań więcej
piłka nożna WLJ Starszych
16:00  SALOS II Szczecin - Ina Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica więcej
14:00  Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo więcej
15:00  Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo więcej
15:00  Czarni Marianowo - Orkan Dalewo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Grzędzice więcej
19:00  Leśnik Kliniska - Zootechnik Kołbacz więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin więcej
13:00  Aquila Szczecin - Sparta Skalin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
17:00  Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice więcej
16:00  Pro-Team Żarczyn - Czarni Czarnówko więcej
17:00  Grot Gardno - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Energetyk II Gryfino - Korona Klępicz więcej
17:00  Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Lutówko - Gryf Objezierze więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz więcej
17:00  Korona Raduń - Świt Barnimie więcej
  Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Pomorzanin Cychry - GKS Golenice więcej
  Iskra Banie - Wicher Przelewice więcej
16:00  Mechanik Warnice - Bryza Reńsko więcej
  Merkury Nowogródek Pom. - Santos Sarbinowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Orzeł Mrzeżyno - Orzeł Prusinowo więcej
  Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez więcej
  Gardominka Mechowo - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orkan II Suchań - Dęby Rogowo więcej
  Orzeł Małkocin - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Podlesie Sowno - Zenit Koszewo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police więcej
  Florek Trzeszczyn - Pionier Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Ogniwo II Babinek - Czarni II Lubanowo więcej
  Sekwoja Brwice - Chrobry Boleszkowice więcej
  Sokół II Pyrzyce - Polonia Gryfino więcej
  Sokół Różańsko - Zryw Góralice więcej
  Tywa Swobnica - Wicher Steklno więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  MUKS Tomaszów Mazowiecki - Stomilanki Olsztyn więcej
  KS Raszyn - Medyk II Konin więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew więcej
  Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia więcej
  KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Wierzyca Pelplin - Jarota Jarocin więcej
  Centra Ostrów Wlkp. - KKS 1925 Kalisz więcej
  Wda Świecie - Lech II Poznań więcej
  Górnik Konin - GKS Przodkowo więcej
Energetyk Gryfino - Elana Toruń 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
16:00  Biali Sądów - Unia Dolice więcej
13:00  Energetyk Gryfino - PC Kluczevia Stargard więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo więcej
  Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Flota II Świnoujście więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica więcej
  Fala Międzyzdroje - Polonia Płoty więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Promień Mosty - Hanza Goleniów więcej
  OKS Center MD Goleniów - Sparta Węgorzyno więcej
  Sarmata Dobra - Leśnik Kliniska więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Piast Kolin - Piast Chociwel więcej
  Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino więcej
  Orzeł Grzędzice - Zorza Dobrzany więcej
  Orkan Suchań - Orkan Dalewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
14:00  Ehrle Dobra Szczecińska - AP Hutnik Szczecin więcej
13:00  Grot Gardno - Arkonia II Szczecin więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  SCRS Barlinek - Ina Stradzewo więcej
  Klon Krzęcin - Sęp Brzesko więcej
  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Iskra Banie - Dąb Dębno więcej
  Łabędź Widuchowa - Zieloni Zielin więcej
  Odra Chojna - Witniczanka Witnica więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Orzeł Żeńsko - Błyskawica Kluki więcej
  Pionier Zwierzyn - Sława Choszczno więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Sokół Granowo więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard więcej
  Hetman Recz - Victoria Sianów więcej
  Olimpia III Szczecin - Energetyk Junior Gryfino więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kórnik więcej
  KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  TKKF Stilon Gorzów - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Olimpia II Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Biało-Zielone Gdańsk - Lubuszanin Drezdenko więcej
  Lipno Stęszew - Gwiazda-Kania Toruń więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja więcej
11:00  AP Drawsko Pomorskie - Wiarus Żółtnica więcej
11:00  Lech Czaplinek - Błonie Barwice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard więcej
11:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Wicher Mierzym - Victoria Sianów więcej
11:00  Saturn Mielno - Wieża Postomino więcej
11:00  LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Junior Kalisz Pomorski - Mirstal Mirosławiec więcej
11:00  Orzeł 2010 Wałcz - Hubertus Biały Bór więcej
11:00  Olimp Złocieniec - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
11:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło więcej
11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Zryw Kretomino - Bałtyk II Koszalin więcej
11:00  Darłovia Darłowo - Arkadia Malechowo więcej
11:00  Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
11:00  Sława Sławno - Spójnia Świdwin więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Amator Kołobrzeg - Lech Czaplinek więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Lotnik Mirosławiec więcej
17:00  Pamet Świdwin - Oldboje Stargard więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Iskra Białogard - Zryw Kretomino więcej
17:00  Radowia Radowo Małe - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Oldboje Manowo - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Ikar Krosino więcej
17:00  Victoria Sianów - Sparta Gryfice więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
14:00  Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
15:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
12:00  Akademia Pogoń Szczecin - Gryf Wejherowo więcej
12:00  Wda Świecie - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
15:30  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia więcej
15:30  Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków więcej
15:30  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
15:30  Śląsk Wrocław - Piast Gliwice więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Warmia Olsztyn - AZS AWF Warszawa więcej
  Grunwald Poznań - MKS Mazur Sierpc więcej
  Pomezania Malbork - MKS Grudziądz więcej
  Nielba Wągrowiec - Stal Gorzów więcej
  GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna więcej
  AZS UZ Zielona Góra - SMS Gdańsk więcej
  Gwardia Koszalin - Orlen Wisła II Płock więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
17:45  MKS Lublin - SPR Pogoń Szczecin więcej
13 maj
Turniej Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
14:00  Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
14:00  Zieloni Zielin - Piast Karsko więcej
15:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl więcej
11:00  SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
12:00  Passat Bukowo Morskie - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
14:00  Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
17:00  Warta Gorzów Wlkp. - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Starszych
16:00  Stal Szczecin - Zryw Kretomino więcej
11:00  Flota Świnoujście - Akademia MKP Szczecinek więcej
11:00  Chemik Police - FASE Szczecin więcej
15:00  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
11:00  Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin więcej
13:00  Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
15:00  Fala Międzyzdroje - Zieloni Wyszobór więcej
16:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bałtyk Gostyń więcej
13:00  Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
15:00  Saturn Szadzko - Rolpol Chlebowo więcej
17:30  Unia Stargard - Dąb Dębice więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Piast Kolin więcej
14:00  Płomień Lisowo - PC Kluczevia II Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
16:00  Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
12:00  LUKS Krzywin - Unia Swochowo więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik więcej
16:00  Koral Mostkowo - Grom Płonno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
15:00  Gryf Nowielin - Stal Lipiany więcej
16:00  Czarni Czerników - Orkan Rów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
11:00  Jeziorak II Szczecin - Komarex Komarowo więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  UKS SMS II Łódź - Polonia Poznań więcej
  Akademia Piłkarska LG - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
11:00  Odrzanka Radziszewo - SALOS III Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
  Gryf II Polanów - Darpol Barzowice więcej
  KS Skibno - Derby Gwiazdowo więcej
  Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica więcej
  Jantar Korlino - Strong Zielenica więcej
  Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Mustang Korzystno - Derby Karścino więcej
  Huragan Bierzwnica - Grot Gorawino więcej
  Jantar Siemyśl - Wicher Rąbino więcej
  Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Mierzym więcej
  Resko Karcino - Sokół Lulewice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
  Głaz Tychowo - SP Wilcze Laski więcej
  Graf Bukówko - Błękitni Gonne Małe więcej
  Grot Bonin - Sokół Spore więcej
  Gryf Dobrowo - Pogoń Wierzchowo więcej
  KS Gwda Wielka - Mechanik II /Iskra Bobolice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
  Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn więcej
  Znicz Dzikowo - Wspólni Różewo więcej
  Grom Giżyno - Bytyń Nakielno więcej
  Gryf Budowo - Kolejarz Wierzchowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Pogoń Noskowo - Dolina Łętowska Łętowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Drzewiarz Krosino więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
16:00  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
12:00  Akademia Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
14:00  CWZS Bydgoszcz - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
13:30  Stal Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Vineta Wolin - Akademia MKP Szczecinek więcej
13:00  Chemik Police - FASE Szczecin więcej
13:30  Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin więcej
11:00  Arkonia Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
18:00  Wisła Kraków - Lech Poznań więcej
18:00  Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
18:00  Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok więcej
18:00  Wisła Płock - Korona Kielce więcej
14 maj
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
18:00  Hutnik II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn więcej
16 maj
piłka nożna II liga
17:00  Błękitni Stargard - ŁKS Łódź więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
18:00  Odra Chojna - Biali Sądów więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
17:00  Astra Ustronie Morskie - Orzeł Wałcz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
18:30  Klon Krzęcin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
18:00  Hubertus Biały Bór - Spójnia Świdwin więcej
18:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo więcej
piłka nożna WLJ Starszych
18:00  SALOS II Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna III liga gr. 2
17:00  Lech II Poznań - Sokół Kleczew więcej
17:00  Polonia Środa Wlkp. - KKS 1925 Kalisz więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
17:00  Mewa Resko - Światowid 63 Łobez więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
14:00  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
16:00  Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
16:00  SALOS Szczecin - Błękitni Stargard więcej
18 maj
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
19:00  Gryf Kamień Pomorski - Morzycko Moryń więcej
19 maj
piłka nożna II liga
  GKS Bełchatów - Wisła Puławy więcej
  Warta Poznań - Radomiak Radom więcej
  Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków więcej
  ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Znicz Pruszków - Rozwój Katowice więcej
  GKS 1962 Jastrzębie - Legionovia Legionowo więcej
  Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik więcej
  Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin więcej
  Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - PC Kluczevia Stargard więcej
17:00  Olimp Gościno - Osadnik Myślibórz więcej
17:00  Vineta Wolin - MKP Szczecinek więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów więcej
16:00  Sokół Karlino - Gryf Polanów więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
11:00  Stal Szczecin - Biali Sądów więcej
15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękit Pniewo więcej
17:00  Flota Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn więcej
14:00  Wicher Brojce - Dąb Dębno więcej
16:00  Arkonia Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
15:00  Piast Chociwel - Błękitni II Stargard więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Korona Człopa - Orzeł Wałcz więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec więcej
  Saturn Mielno - Olimp Złocieniec więcej
  Sława Sławno - Mechanik Bobolice więcej
  Wieża Postomino - Lech Czaplinek więcej
  Darłovia Darłowo - Astra Ustronie Morskie więcej
  Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
15:00  Mewa Resko - Masovia Maszewo więcej
15:00  Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Odrzanka Radziszewo - KP Przecław więcej
16:00  Polonia Płoty - Iskierka Szczecin więcej
11:00  Sparta Gryfice - Sarmata Dobra więcej
11:00  Jantar Dziwnów - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
15:00  Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard więcej
15:00  Błękitni Trzygłów - Ina Ińsko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:00  Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek więcej
17:30  Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino więcej
  Syrena-Grot Rymań - Passat Bukowo Morskie więcej
  Wrzos Wrzosowo - Grom Świelino więcej
  Radew Białogórzyno - Jedność-Ikar Krosino więcej
  Fala ABFrost Gąski - Arkadia Malechowo więcej
  LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Spójnia Świdwin więcej
  Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo więcej
  Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica więcej
  Legion Strączno - Hubertus Biały Bór więcej
  Zawisza Grzmiąca - Jedność Tuczno więcej
  Grom Szwecja - Sokół Suliszewo więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów więcej
14:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
  Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - SALOS Szczecin więcej
12:00  Miedź Legnica - Warta Poznań więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Zieloni Wyszobór - Sowianka Sowno więcej
14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica więcej
17:00  Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Korona Stuchowo - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo więcej
15:00  Piast Kolin - Czarni Marianowo więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino więcej
14:00  Zorza Tychowo - Unia Stargard więcej
16:00  Dąb Dębice - Saturn Szadzko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
18:00  OKS Center MD Goleniów - Aquila Szczecin więcej
17:30  Vielgovia Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
17:00  Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
15:00  Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica więcej
16:00  Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
17:00  Świt Barnimie - Koral Mostkowo więcej
15:00  Remor Recz - Ina Nadarzyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Stal Lipiany - Merkury Nowogródek Pom. więcej
  Santos Sarbinowo - Czarni Czerników więcej
  Orkan Rów - Mechanik Warnice więcej
  Bryza Reńsko - Iskra Banie więcej
  Goplana Żabów - Pomorzanin Cychry więcej
  GKS Golenice - Gryf Nowielin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  WODR Barzkowice - Podlesie Sowno więcej
  Zenit Koszewo - Orzeł Małkocin więcej
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Orkan II Suchań więcej
  Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Czarni II Lubanowo - Tywa Swobnica więcej
  Wicher Steklno - Sokół Różańsko więcej
  Zryw Góralice - Sokół II Pyrzyce więcej
  Polonia Gryfino - Sekwoja Brwice więcej
  Chrobry Boleszkowice - Ogniwo II Babinek więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  KKP Bydgoszcz - Akademia Piłkarska LG więcej
  Stomilanki Olsztyn - Polonia Poznań więcej
  Medyk II Konin - MUKS Tomaszów Mazowiecki więcej
  Sztorm AWFiS Gdańsk - KS Raszyn więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin 0 - 3 więcej
  Elana Toruń - Górnik Konin więcej
  GKS Przodkowo - Wda Świecie więcej
  Lech II Poznań - Centra Ostrów Wlkp. więcej
  KKS 1925 Kalisz - Wierzyca Pelplin więcej
  Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Unia Solec Kujawski więcej
  Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Sokół Kleczew - Świt Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje więcej
  Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Flota II Świnoujście - Jantar Dziwnów więcej
  Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Dąb Dębice - Sarmata Dobra więcej
  Radowia Radowo Małe - OKS Center MD Goleniów więcej
  Sparta Węgorzyno - Promień Mosty więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice więcej
  Zorza Dobrzany - Rolpol Chlebowo więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Kolin więcej
  Piast Chociwel - Pomorzanin Krąpiel więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
11:00  SALOS III Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Ina Stradzewo - Kłos Pełczyce więcej
  Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce więcej
  SCRS Barlinek - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Osadnik Myślibórz - Odra Chojna więcej
  Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa więcej
  Zieloni Zielin - Iskra Banie więcej
  Dąb Dębno - GKS Golenice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Pionier Zwierzyn więcej
  Sława Choszczno - Orzeł Żeńsko więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Energetyk Junior Gryfino - Hetman Recz więcej
  Błękitni Stargard - Olimpia III Szczecin więcej
  Victoria Sianów - Hattrick Kołobrzeg więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Kotwica Kórnik - Lipno Stęszew więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Lubuszanin Drezdenko - Olimpia II Szczecin więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - TKKF Stilon Gorzów więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - KKP Chełmża więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Wspólni Różewo - Drzewiarz Świerczyna więcej
11:00  AP Drawsko Pomorskie - Grom Szwecja więcej
11:00  Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Rasel Dygowo - Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  Spójnia Świdwin - Astra Ustronie Morskie więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
16:00  Bajgiel Będzino - Saturn Mielno więcej
11:00  Wieża Postomino - Mechanik Bobolice więcej
10:00  Victoria Sianów - Gryf Polanów więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo więcej
11:00  Redłovia Redło - Olimp Złocieniec więcej
11:00  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Orzeł 2010 Wałcz więcej
11:00  Hubertus Biały Bór - Junior Kalisz Pomorski więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Wrzos Wrzosowo - Bałtyk II Koszalin więcej
11:00  Zryw Kretomino - Darłovia Darłowo więcej
11:00  Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Amator Kołobrzeg - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Lech Czaplinek więcej
17:00  Lotnik Mirosławiec - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin więcej
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Ikar Krosino - Victoria Sianów więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Iskra Białogard więcej
17:00  Zryw Kretomino - Radowia Radowo Małe więcej
17:00  Oldboje Manowo - Sparta Gryfice więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
16:00  Akademia Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - Arka Gdynia więcej
12:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
14:30  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
10:00  Football Academy Szczecin - Błękitni Stargard więcej
  FASE Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
18:00  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
18:00  Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
18:00  Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  AZS AWF Warszawa - Gwardia Koszalin więcej
  Orlen Wisła II Płock - AZS UZ Zielona Góra więcej
  SMS Gdańsk - Real-Astromal Leszno więcej
  Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec więcej
  Stal Gorzów - Pomezania Malbork więcej
  MKS Grudziądz - Grunwald Poznań więcej
  MKS Mazur Sierpc - Warmia Olsztyn więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
  GTPR Gdynia - SPR Pogoń Szczecin więcej
  Start Elbląg - Energa AZS Koszalin więcej
  MKS Lublin - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
  KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów więcej
  KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna więcej
20 maj
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Hutnik Szczecin - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
14:00  Ogniwo Babinek - Chemik Police więcej
16:00  Iskra Golczewo - Odra Chojna więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
17:00  Myśla Dargomyśl - Klon Krzęcin więcej
16:00  Czcibor Cedynia - Unia Dolice więcej
12:00  Drawa Drawno - Sęp Brzesko więcej
16:00  Czarni Lubanowo - Zieloni Zielin więcej
16:00  Piast Karsko - Gavia Choszczno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
16:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Lech Poznań - Warta Gorzów Wlkp. więcej
12:00  Odra Opole - Śląsk Wrocław więcej
16:00  Falubaz Zielona Góra - Piast Gliwice więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Arkonia Szczecin - Stal Szczecin więcej
17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
16:00  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
18:00  FASE Szczecin - SALOS II Szczecin więcej
13:00  Ina Goleniów - Flota Świnoujście więcej
13:00  Akademia MKP Szczecinek - Zryw Kretomino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
14:00  Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
15:00  PC Kluczevia II Stargard - Jedność Przewłoki więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
12:00  Sparta Skalin - Zryw Kołbaskowo więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Leśnik Kliniska więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Hanza Goleniów więcej
16:00  Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Energetyk II Gryfino więcej
16:30  Korona Klępicz - Łabędź Widuchowa więcej
14:30  Piast Piaseczno - LUKS Krzywin więcej
16:00  Unia Swochowo - Grot Gardno więcej
16:00  Rurzyca Nawodna - Pro-Team Żarczyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
11:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik więcej
14:00  Iskra Warszyn - Korona Raduń więcej
16:00  Grom Płonno - Pomorzanin Zamęcin więcej
16:00  Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko więcej
15:00  Gryf Objezierze - Iskra Pomień więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
16:00  Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne więcej
15:00  Światowid 63 II Łobez - Orzeł Mrzeżyno więcej
16:00  Orzeł Prusinowo - Gardominka Mechowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
16:00  Chemik II Police - Jeziorak II Szczecin więcej
16:00  Komarex Komarowo - Hutnik II Szczecin więcej
16:00  Mierzynianka II Mierzyn - Florek Trzeszczyn więcej
16:00  Pionier Szczecin - Czarni 44 Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
12:00  Światowid 63 Łobez - Biali Sądów więcej
11:00  PC Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard więcej
16:30  Unia Dolice - Energetyk Gryfino więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
12:00  Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
13:00  Arkonia II Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
  Darpol Barzowice - Płomień Jeżyczki więcej
  KS Sieciemin - Jantar Korlino więcej
  Strong Zielenica - Olympic Warszkowo więcej
  Wrzos Wrześnica - KS Skibno więcej
  Derby Gwiazdowo - Gryf II Polanów więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Derby Karścino - Resko Karcino więcej
  Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
  Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl więcej
  Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica więcej
  Grot Gorawino - Mustang Korzystno więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
  Pogoń Wierzchowo - Grot Bonin więcej
  Sokół Spore - Graf Bukówko więcej
  Błękitni Gonne Małe - Głaz Tychowo więcej
  Mechanik II /Iskra Bobolice - Gryf Dobrowo więcej
  SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
  Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo więcej
  Kolejarz Wierzchowo - Grom Giżyno więcej
  Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo więcej
  Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Noskowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
14:00  Gryf Wejherowo - Arka Gdynia więcej
16:00  Akademia Pogoń Szczecin - Wda Świecie więcej
12:00  Football Academy Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
16:00  Arkonia Szczecin - Stal Szczecin więcej
13:00  Gwardia Koszalin - OKS Prawobrzeże Szczecin więcej
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
18:00  Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
18:00  Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
18:00  Jagiellonia Białystok - Wisła Płock więcej
18:00  Korona Kielce - Zagłębie Lubin więcej
21 maj
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
18:00  AP Hutnik Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
23 maj
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
18:00  Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór więcej
24 maj
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
25 maj
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
18:00  Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
14:00  Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin więcej
26 maj
piłka nożna II liga
  Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów więcej
  MKS Kluczbork - Błękitni Stargard więcej
  Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola więcej
  ROW 1964 Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie więcej
  Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków więcej
  Rozwój Katowice - ŁKS Łódź więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg więcej
  Garbarnia Kraków - Warta Poznań więcej
  Radomiak Radom - Wisła Puławy więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Bałtyk Koszalin - Jeziorak Szczecin więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski więcej
18:00  Morzycko Moryń - Sokół Karlino więcej
16:00  Gryf Polanów - GKS Leśnik Manowo więcej
16:00  Ina Goleniów - Vineta Wolin więcej
16:00  MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin więcej
11:00  Iskra Białogard - Olimp Gościno więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Sparta Węgorzyno więcej
14:00  PC Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
16:00  Iskra Golczewo - Stal Szczecin więcej
16:00  Odra Chojna - Piast Chociwel więcej
13:00  Zorza Dobrzany - Wicher Brojce więcej
16:00  Dąb Dębno - Flota Świnoujście więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek więcej
12:00  Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Błękit Pniewo - Biali Sądów więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Wiekowianka Wiekowo - Korona Człopa więcej
  Victoria Sianów - Błonie Barwice więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo więcej
  Astra Ustronie Morskie - Wieża Postomino więcej
  Lech Czaplinek - Sława Sławno więcej
  Mechanik Bobolice - Saturn Mielno więcej
  Olimp Złocieniec - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Mirstal Mirosławiec - Orzeł Wałcz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:30  Błękitni Trzygłów - Mewa Resko więcej
17:00  Ina Ińsko - Promień Mosty więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice więcej
  Sarmata Dobra - Polonia Płoty więcej
16:00  Iskierka Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
17:00  KP Przecław - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Gavia Choszczno - Czarni Lubanowo więcej
16:30  Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia więcej
11:00  Unia Dolice - Myśla Dargomyśl więcej
17:00  Klon Krzęcin - Polonia Giżyn więcej
11:00  Orkan Suchań - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Błękitni Stary Jarosław - Fala ABFrost Gąski więcej
  Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno więcej
  Wrzos Wrzosowo - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  Grom Świelino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
  Bajgiel Będzino - Syrena-Grot Rymań więcej
  Passat Bukowo Morskie - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Grom Szwecja - Calisia Kalisz Pomorski więcej
  Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Jedność Tuczno - Legion Strączno więcej
  Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram więcej
  Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo więcej
  Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Spójnia Świdwin - Redłovia Redło więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Miedź Legnica - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Warta Poznań - Falubaz Zielona Góra więcej
12:00  Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
12:00  SALOS Szczecin - Górnik Zabrze więcej
13:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
11:00  Zryw Kretomino - Ina Goleniów więcej
16:00  SALOS II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
15:00  Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo więcej
15:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Zalew Stepnica więcej
15:00  Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
13:00  Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo więcej
16:00  Saturn Szadzko - Zorza Tychowo więcej
17:00  Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:00  Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo więcej
15:00  Czarni Marianowo - PC Kluczevia II Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
15:00  Tanowia Tanowo - Orzeł Grzędzice więcej
19:00  Hanza Goleniów - Zootechnik Kołbacz więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
19:00  Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Czarni Czarnówko - Mieszko Mieszkowice więcej
17:00  Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna więcej
  Pro-Team Żarczyn - Unia Swochowo więcej
17:00  Grot Gardno - Piast Piaseczno więcej
  LUKS Krzywin - Korona Klępicz więcej
  Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Energetyk II Gryfino - Witniczanka Witnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
17:00  Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  GKS Golenice - Stal Lipiany więcej
  Pomorzanin Cychry - Wicher Przelewice więcej
  Iskra Banie - Orkan Rów więcej
16:00  Mechanik Warnice - Santos Sarbinowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Ogniwo Dzwonowo - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Orkan II Suchań - Zenit Koszewo więcej
  Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Chrobry Boleszkowice - Czarni II Lubanowo więcej
  Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino więcej
  Sekwoja Brwice - Zryw Góralice więcej
  Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno więcej
  Sokół Różańsko - Tywa Swobnica więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  Medyk II Konin - Polonia Poznań więcej
  MUKS Tomaszów Mazowiecki - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
  KS Raszyn - KKP Bydgoszcz więcej
  UKS SMS II Łódź - Stomilanki Olsztyn więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew więcej
  Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin więcej
  KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz więcej
  Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań więcej
  Centra Ostrów Wlkp. - GKS Przodkowo więcej
  Wda Świecie - Elana Toruń więcej
Górnik Konin - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Sparta Gryfice - Korona Stuchowo więcej
  Błękitni Trzygłów - Flota II Świnoujście więcej
  Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Sparta Węgorzyno - Hanza Goleniów więcej
  Promień Mosty - Radowia Radowo Małe więcej
  OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
  Sarmata Dobra - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Pomorzanin Krąpiel - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Piast Kolin - Orzeł Pęzino więcej
  Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo więcej
  Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
14:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Zootechnik Kołbacz więcej
13:00  Grot Gardno - Vielgovia Szczecin więcej
14:00  Kasta Szczecin-Majowe - SALOS III Szczecin więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Odrzanka Radziszewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Klon Krzęcin - Ina Stradzewo więcej
  Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek więcej
  Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  GKS Golenice - Zieloni Zielin więcej
  Iskra Banie - Witniczanka Witnica więcej
  Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz więcej
  Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Orzeł Żeńsko - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
  Pionier Zwierzyn - Sokół Granowo więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Kotwica Kórnik więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  KKP Chełmża - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  TKKF Stilon Gorzów - Lubuszanin Drezdenko więcej
  Olimpia II Szczecin - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  Biało-Zielone Gdańsk - Lipno Stęszew więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Drzewiarz Świerczyna - AP Drawsko Pomorskie więcej
11:00  Lech Czaplinek - Wiarus Żółtnica więcej
11:00  Błonie Barwice - Wspólni Różewo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie więcej
11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Rasel Dygowo więcej
11:00  Kotwica Kołobrzeg - Olimp Gościno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Wicher Mierzym - Wieża Postomino więcej
11:00  Mechanik Bobolice - Bajgiel Będzino więcej
11:00  Saturn Mielno - LZS Kowalewice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Hubertus Biały Bór - Mirstal Mirosławiec więcej
11:00  Junior Kalisz Pomorski - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
11:00  Orzeł 2010 Wałcz - Redłovia Redło więcej
11:00  Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
11:00  Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Spójnia Świdwin - Pomorzanin Sławoborze więcej
11:00  Błękitni Stary Jarosław - Zryw Kretomino więcej
11:00  Wrzos Wrzosowo - Darłovia Darłowo więcej
11:00  Bałtyk II Koszalin - Spójnia Świdwin więcej
11:00  Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Amator Kołobrzeg - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Lotnik Mirosławiec więcej
17:00  Pamet Świdwin - Lech Czaplinek więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  Oldboje Stargard - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Zryw Kretomino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Radowia Radowo Małe - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Iskra Białogard - Sparta Gryfice więcej
17:00  Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Oldboje Manowo - Ikar Krosino więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
11:00  Błękitni Wronki - Warta Poznań więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
14:00  Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin więcej
17:00  CWZS Bydgoszcz - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
13:00  Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
14:30  OKS Prawobrzeże Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  MKS Mazur Sierpc - AZS AWF Warszawa więcej
  Warmia Olsztyn - MKS Grudziądz więcej
  Grunwald Poznań - Stal Gorzów więcej
  Pomezania Malbork - Sokół Kościerzyna więcej
  GKS Żukowo - SMS Gdańsk więcej
  Real-Astromal Leszno - Orlen Wisła II Płock więcej
  AZS UZ Zielona Góra - Gwardia Koszalin więcej
27 maj
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
15:00  Błękitni II Stargard - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Piast Karsko - Kłos Pełczyce więcej
14:00  Zieloni Zielin - Drawa Drawno więcej
15:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Zagłębie Lubin - Odra Opole więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
17:00  Warta Gorzów Wlkp. - Chrobry Głogów więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
13:00  Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
17:30  Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Bizon Cerkwica - Zieloni Wyszobór więcej
14:00  Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Sparta Skalin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Gryf Objezierze - Sokół Sokoliniec więcej
15:00  Iskra Pomień - Błękitni Sarnik więcej
  Iskra Lutówko - Remor Recz więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Grom Płonno więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie więcej
16:00  Koral Mostkowo - Iskra Warszyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Gryf Nowielin - Goplana Żabów więcej
16:00  Czarni Czerników - Merkury Nowogródek Pom. więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
16:00  Biali Sądów - Energetyk Gryfino więcej
12:00  Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
12:15  Arkonia II Szczecin - AP Hutnik Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
15:00  Sad Chwiram - Grom Szwecja więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
  Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice więcej
  Gryf II Polanów - Wrzos Wrześnica więcej
  KS Skibno - Strong Zielenica więcej
  Olympic Warszkowo - KS Sieciemin więcej
  Jantar Korlino - Płomień Jeżyczki więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Grot Gorawino - Derby Karścino więcej
  Mustang Korzystno - Wicher Rąbino więcej
  Huragan Bierzwnica - Wicher Mierzym więcej
  Jantar Siemyśl - Sokół Lulewice więcej
  Płomień Pobłocie Wlk. - Resko Karcino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
  Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski więcej
  Głaz Tychowo - Sokół Spore więcej
  Graf Bukówko - Pogoń Wierzchowo więcej
  Grot Bonin - Mechanik II /Iskra Bobolice więcej
  Gryf Dobrowo - KS Gwda Wielka więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
17:00  Wda Świecie - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
13:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
13:00  Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin więcej
30 maj
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  PC Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin więcej
18:00  Rasel Dygowo - Osadnik Myślibórz więcej
18:00  Sparta Węgorzyno - Iskra Białogard więcej
18:00  Olimp Gościno - MKP Szczecinek więcej
18:00  Hutnik Szczecin - Ina Goleniów więcej
18:00  Vineta Wolin - Gryf Polanów więcej
18:00  GKS Leśnik Manowo - Morzycko Moryń więcej
18:00  Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
18:00  Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
18:30  Piast Chociwel - Biali Sądów więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
18:30  Mirstal Mirosławiec - Astra Ustronie Morskie więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:30  Orkan Suchań - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
18:30  Radowia Radowo Małe - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
17:30  Mewa Resko - PC Kluczevia Stargard więcej
31 maj
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
14:00  Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Górnik Konin - Pogoń II Szczecin więcej
Energetyk Gryfino - Wda Świecie 0 - 3 więcej
  Elana Toruń - Centra Ostrów Wlkp. więcej
  GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin więcej
  Lech II Poznań - KP Starogard Gdański więcej
  KKS 1925 Kalisz - Unia Solec Kujawski więcej
  Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin więcej
  Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
15:00  Grot Bonin - SP Wilcze Laski więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Umowa z Delevem przedłu »
4 » Zmarł Ryszard Wiśniewsk »
3 » Roman Kondiukh zawodnik »
2 » Aluszyk poprowadzi mecz »
1 » Chemiczki rozpoczynają  »
1 » Zmiany w odpłatności w  »
1 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
mecze:
32 » OKS Center MD Goleniów- »
25 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
24 » Rasel Dygowo-Sokół Karl »
24 » Gwardia Koszalin-Rozwój »
23 » Sarmata Dobra-Pomorzani »
22 » Iskierka Szczecin-Ina I »
18 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
17 » Wrzos Wrzosowo-Syrena-G »
17 » Bałtyk Koszalin-Hutnik  »
15 » Korona Człopa-Sława Sła »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
buenosaire... cygan75
Higlejn20 kieronapol...
Numer10
gości: 1106
statystyki portalu
• drużyn: 2703
• imprez: 106306
• newsów: 68733
• użytkowników: 67433
• komentarzy: 1037731
• zdjęć: 732683
• relacji: 36395
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies