ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 maj 2018
pokaż:
19 maj
XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
Liga Skrzatów ZZPN G1 więcej
Liga Bałtycka Orlik KOZPN E1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Eliminacje Mini Mundialu - Dobra Szczecińska więcej
XV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Cup 2018 więcej
Liga Bałtycka Orlik KOZPN E1 - grupa wałecka więcej
TOPLIGA: Husaria Szczecin - Monarchs Ząbki 8-12 więcej
Spotkanie z kibicami Spójni Stargard więcej
Ekstraliga Boksu Olimpijskiego: Duma Pomorza - Olimp Lublin więcej
piłka nożna II liga
GKS Bełchatów - Wisła Puławy 3 - 0 więcej
Warta Poznań - Radomiak Radom 1 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 4 - 0 więcej
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4 - 2 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Legionovia Legionowo 3 - 1 więcej
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice 3 - 3 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów 0 - 0 więcej
Olimp Gościno - Osadnik Myślibórz 4 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Biali Sądów 0 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękit Pniewo 2 - 5 więcej
Piast Chociwel - Błękitni II Stargard 1 - 7 więcej
Wicher Brojce - Dąb Dębno 3 - 5 więcej
Ogniwo Babinek - Chemik Police 1 - 8 więcej
Arkonia Szczecin - Zorza Dobrzany 1 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Odra Chojna 2 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec 5 - 0 więcej
Korona Człopa - Orzeł Wałcz 0 - 5 więcej
Wieża Postomino - Lech Czaplinek 0 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Astra Ustronie Morskie 0 - 2 więcej
Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 3 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 3 więcej
Mewa Resko - Masovia Maszewo 7 - 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 0 - 3 więcej
Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard 3 - 4 więcej
Błękitni Trzygłów - Ina Ińsko 4 - 3 więcej
Polonia Płoty - Iskierka Szczecin 3 - 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - KP Przecław 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 1 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 3 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Passat Bukowo Morskie 0 - 5 więcej
Wrzos Wrzosowo - Grom Świelino 9 - 0 więcej
Radew Białogórzyno - Jedność-Ikar Krosino 0 - 4 więcej
Fala ABFrost Gąski - Arkadia Malechowo 5 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło 1 - 1 więcej
Legion Strączno - Hubertus Biały Bór 3 - 0 więcej
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 1 - 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Spójnia Świdwin 1 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 1 - 6 więcej
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 7 - 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Jedność Tuczno 3 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - SALOS Szczecin 3 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów 2 - 3 więcej
Miedź Legnica - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Sowianka Sowno 0 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Intermarche-Rega II Trzebiatów 3 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 5 więcej
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 6 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąb Dębice - Saturn Szadzko 11 - 1 więcej
Zorza Tychowo - Unia Stargard 1 - 2 więcej
Piast Kolin - Czarni Marianowo 3 - 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Leśnik Kliniska 5 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Aquila Szczecin 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 2 - 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Pro-Team Żarczyn 4 - 2 więcej
Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole 7 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Ina Nadarzyn 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Merkury Nowogródek Pom. 3 - 0 więcej
Goplana Żabów - Pomorzanin Cychry 1 - 5 więcej
Santos Sarbinowo - Czarni Czerników 4 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Gardominka Mechowo 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Wapnica - Orkan II Suchań 1 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Pionier Szczecin - Czarni 44 Szczecin 1 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Polonia Gryfino - Sekwoja Brwice 6 - 2 więcej
Wicher Steklno - Sokół Różańsko 1 - 3 więcej
Czarni II Lubanowo - Tywa Swobnica 0 - 4 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Stomilanki Olsztyn - Polonia Poznań 2 - 1 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - KS Raszyn 2 - 1 więcej
Medyk II Konin - MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 więcej
KKP Bydgoszcz - Akademia Piłkarska LG 6 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin 0 - 3 więcej
Lech II Poznań - Centra Ostrów Wlkp. 2 - 1 więcej
GKS Przodkowo - Wda Świecie 2 - 1 więcej
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 1 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Unia Solec Kujawski 5 - 1 więcej
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 1 - 1 więcej
KKS 1925 Kalisz - Wierzyca Pelplin 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 8 więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 8 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Dąb Dębice - Sarmata Dobra 4 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Promień Mosty 0 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - OKS Center MD Goleniów 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Rolpol Chlebowo 0 - 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Kolin 2 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 0 - 3 więcej
SALOS III Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Ina Stradzewo - Kłos Pełczyce 4 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 2 - 3 więcej
SCRS Barlinek - Klon Krzęcin 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 6 - 2 więcej
Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 0 - 3 więcej
Zieloni Zielin - Iskra Banie 5 - 4 więcej
Dąb Dębno - GKS Golenice 3 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Victoria Sianów - Mustang Korzystno 12 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - KKP Chełmża 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Wspólni Różewo - Drzewiarz Świerczyna 15 - 0 więcej
AP Drawsko Pomorskie - Grom Szwecja 5 - 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Astra Ustronie Morskie 4 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Victoria Sianów - Gryf Polanów 2 - 2 więcej
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 0 - 5 więcej
Bajgiel Będzino - Saturn Mielno 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 6 - 1 więcej
Redłovia Redło - Olimp Złocieniec 0 - 1 więcej
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Orzeł 2010 Wałcz 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Wrzos Wrzosowo - Bałtyk II Koszalin 1 - 8 więcej
Zryw Kretomino - Darłovia Darłowo 2 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 8 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Głaz Tychowo 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Grom Giżyno 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga PLO
Amator Kołobrzeg - Maxtrans-Sokół Karlino 6 - 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Lech Czaplinek 4 - 0 więcej
Lotnik Mirosławiec - Intermarche-Rega Trzebiatów 7 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 3 - 4 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Bizon Cerkwica 6 - 3 więcej
piłka nożna I liga PLO
Ikar Krosino - Victoria Sianów 4 - 6 więcej
Oldboje Manowo - Sparta Gryfice 7 - 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Bałtyk Koszalin - Arka Gdynia 0 - 4 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0 - 2 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 0 - 4 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki 3 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
FASE Szczecin - SALOS Szczecin 4 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0 - 1 więcej
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 - 0 więcej
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1 - 4 więcej
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 0 - 2 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin 2 - 2 więcej
Medyk Konin - UKS SMS Łódź 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Unifreeze Górzno - AZS Wrocław 1 - 5 więcej
Mitech Żywiec - AZS PSW Biała Podlaska 4 - 3 więcej
AZS UJ Kraków - Sportowa Czwórka Radom 2 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
FC Toruń - Red Dragons Pniewy 5 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa spadkowa
AZS UG Gdańsk - Lex Kancelaria Słomniki 5 - 0 więcej
AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin 4 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - Gwardia Koszalin 24 - 26 więcej
Orlen Wisła II Płock - AZS UZ Zielona Góra 35 - 35 więcej
SMS Gdańsk - Real-Astromal Leszno 29 - 27 więcej
Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec 28 - 25 więcej
Stal Gorzów - Pomezania Malbork 32 - 32 więcej
MKS Grudziądz - Grunwald Poznań 28 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
GTPR Gdynia - SPR Pogoń Szczecin 32 - 27 więcej
Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 25 - 26 więcej
MKS Lublin - Zagłębie Lubin 25 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce 31 - 29 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów 26 - 25 więcej
KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna 38 - 34 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/C klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Wojciech Fadecki odchod »
5 » Łapiński trenerem Energ »
4 » Będzie można awansować  »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
3 » Chcesz grać w seniorach »
2 » Robert Obst piłkarzem R »
2 » Walne zebranie w Pęzini »
2 » Jeden przychodzi, dwóch »
2 » Igor Czuryszkiewicz w W »
2 » Najczęściej karani regi »
mecze:
32 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
4 » Czcibor Cedynia-Zieloni »
4 » Świt Barnimie-Piast Kar »
4 » Światowid 63 Łobez-Ogni »
4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
3 » Stal Lipiany-Kłos Pełcz »
3 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
jk08 Junioro
Kawaler mokyS
thegunner
gości: 811
statystyki portalu
• drużyn: 2721
• imprez: 108329
• newsów: 69426
• użytkowników: 67659
• komentarzy: 1047523
• zdjęć: 743282
• relacji: 36692
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies