ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 maj 2018
pokaż:
01 maj
Finał Ogólnopolski XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 60 - 71 więcej
Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 72 - 93 więcej
piła nożna II liga
MKS Kluczbork - Warta Poznań 3 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Wisła Puławy 1 - 2 więcej
ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola 1 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 1 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
Gryf Polanów - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno 2 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - GKS Leśnik Manowo 3 - 4 więcej
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 3 - 0 więcej
Iskra Białogard - Sokół Karlino 1 - 2 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn 0 - 1 więcej
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 0 - 3 więcej
Ogniwo Babinek - Iskra Golczewo 3 - 0 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów 7 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Błonie Barwice 4 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo 1 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Sława Sławno 4 - 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Wieża Postomino 0 - 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 3 - 0 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Saturn Mielno 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Odrzanka Radziszewo - Błękitni Trzygłów 2 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Iskierka Szczecin 0 - 0 więcej
KP Przecław - Sarmata Dobra 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sęp Brzesko - SCRS Barlinek 1 - 0 więcej
Czarni Lubanowo - Czcibor Cedynia 2 - 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Jedność-Ikar Krosino - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 więcej
Grom Świelino - LZS Kowalewice 0 - 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Radew Białogórzyno 4 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Fala ABFrost Gąski 8 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 4 - 5 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 4 - 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Syrena-Grot Rymań 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja 2 - 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 11 - 1 więcej
Jedność Tuczno - Sokół Suliszewo 1 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Legion Strączno 10 - 1 więcej
Redłovia Redło - Sad Chwiram 3 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 4 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Jedność Przewłoki 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Witniczanka Witnica 1 - 7 więcej
Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo 1 - 5 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - Lech II Poznań 0 - 3 więcej
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Świt Szczecin 0 - 2 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 więcej
Elana Toruń - GKS Przodkowo 6 - 0 więcej
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 - 0 więcej
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia 0 - 1 więcej
Wda Świecie - Jarota Jarocin 1 - 4 więcej
Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Głaz Tychowo - Pogoń Wierzchowo 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 2 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
27 » Pomorzanka wykluczona z »
12 » Sędziowie protestują
8 » Sędzia pobity na meczu  »
3 » Gajda prezesem Błękitny »
3 » 200. gol Miętka
2 » Odejście trenera Piasta
1 » Listkowski wystąpił w m »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Kańczucki trenerem Spar »
1 » Józef Andrzejewski tren »
mecze:
49 » Orzeł Pęzino-Sarmata Do »
41 » Iskra Banie-Dąb Dębno
26 » Hutnik Szczecin-Sparta  »
24 » Orzeł Łoźnica-Polonia P »
24 » Ikar Krosino-Wiarus Żół »
22 » Flota Świnoujście-GKS L »
20 » Dąb Dębno-Stal Lipiany
19 » Sława Choszczno-Pomorza »
18 » Olimp Gościno-Rasel Dyg »
18 » Lech Czaplinek-Sokół Ka »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
jamajczyk
gości: 771
statystyki portalu
• drużyn: 2824
• imprez: 119932
• newsów: 72549
• użytkowników: 70351
• komentarzy: 1088812
• zdjęć: 786002
• relacji: 38269
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies