ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2018
dodaj sparing
pokaż:
01 czerwiec
piłka nożna II liga
18:00  ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
14:00  Arka Gdynia - Błękitni Wronki więcej
02 czerwiec
piłka nożna II liga
17:00  GKS Bełchatów - Radomiak Radom więcej
17:00  Wisła Puławy - Garbarnia Kraków więcej
17:00  Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg więcej
17:00  Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice więcej
17:00  Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik więcej
17:00  GKS 1962 Jastrzębie - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork więcej
17:00  Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Bałtyk Koszalin - Gryf Kamień Pomorski więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Sokół Karlino więcej
17:00  Gryf Polanów - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Ina Goleniów - Olimp Gościno więcej
11:00  Iskra Białogard - Rasel Dygowo więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - PC Kluczevia Stargard więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
11:00  Stal Szczecin - Błękit Pniewo więcej
15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn więcej
17:00  Flota Świnoujście - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Arkonia Szczecin - Odra Chojna więcej
16:00  Piast Chociwel - Iskra Golczewo więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Korona Człopa - Mirstal Mirosławiec więcej
  Orzeł Wałcz - Olimp Złocieniec więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - Mechanik Bobolice więcej
  Saturn Mielno - Lech Czaplinek więcej
  Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie więcej
  Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  Darłovia Darłowo - Victoria Sianów więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Mewa Resko - Światowid 63 Łobez więcej
  Masovia Maszewo - KP Przecław więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Odrzanka Radziszewo - Sarmata Dobra więcej
16:00  Polonia Płoty - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
11:00  Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Ina Ińsko więcej
15:00  Promień Mosty - Błękitni Trzygłów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:00  Kłos Pełczyce - Orkan Suchań więcej
17:30  Sokół Pyrzyce - Klon Krzęcin więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Sęp Brzesko więcej
16:00  Czarni Lubanowo - Piast Karsko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Pomorzanin Sławoborze - Passat Bukowo Morskie więcej
18:00  Wybrzeże Biesiekierz - Bajgiel Będzino więcej
  Syrena-Grot Rymań - Grom Świelino więcej
  Wrzos Wrzosowo - Arkadia Malechowo więcej
  Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Fala ABFrost Gąski - LZS Kowalewice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin więcej
  Redłovia Redło - Orzeł Łubowo więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica więcej
  Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór więcej
  Sad Chwiram - Jedność Tuczno więcej
  Zawisza Grzmiąca - Sokół Suliszewo więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Chrobry Głogów - Arka Gdynia więcej
12:00  Lech Poznań - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
14:00  Odra Opole - SALOS Szczecin więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Zieloni Wyszobór - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica więcej
14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
17:00  Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:00  Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Rolpol Chlebowo - Jedność Przewłoki więcej
15:00  Piast Kolin - Orzeł Pęzino więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Saturn Szadzko więcej
14:00  Zorza Tychowo - Dąb Dębice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
19:00  OKS Center MD Goleniów - Zjednoczeni Kobylanka więcej
17:30  Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
18:00  Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
15:00  Mieszko Mieszkowice - Energetyk II Gryfino więcej
17:00  Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa więcej
14:30  Piast Piaseczno - Pro-Team Żarczyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
16:00  Remor Recz - Iskra Pomień więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Stal Lipiany - Czarni Czerników więcej
17:00  Merkury Nowogródek Pom. - Mechanik Warnice więcej
17:00  Santos Sarbinowo - Iskra Banie więcej
  Bryza Reńsko - Pomorzanin Cychry więcej
  Goplana Żabów - GKS Golenice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
16:30  Wicher Steklno - Sekwoja Brwice więcej
16:00  Polonia Gryfino - Chrobry Boleszkowice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  PC Kluczevia Stargard - Światowid 63 Łobez więcej
  Unia Dolice - Mewa Resko więcej
  Energetyk Gryfino - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Korona Stuchowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Fala Międzyzdroje - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Polonia Płoty - Jantar Dziwnów więcej
  Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów więcej
  Flota II Świnoujście - Sparta Gryfice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów więcej
  Leśnik Kliniska - Promień Mosty więcej
  Radowia Radowo Małe - Sparta Węgorzyno więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orkan Suchań - Rolpol Chlebowo więcej
  Zorza Dobrzany - Piast Kolin więcej
  Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Odrzanka Radziszewo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
11:00  SALOS III Szczecin - Grot Gardno więcej
Zootechnik Kołbacz - Arkonia II Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Ina Stradzewo - Sęp Brzesko więcej
  SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce więcej
  Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Łabędź Widuchowa więcej
  Osadnik Myślibórz - Iskra Banie więcej
Witniczanka Witnica - GKS Golenice 0 - 3 więcej
  Zieloni Zielin - Dąb Dębno więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
16:00  Kotwica Kórnik - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - TKKF Stilon Gorzów więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram więcej
11:00  Grom Szwecja - Lech Czaplinek więcej
11:00  AP Drawsko Pomorskie - Wspólni Różewo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Olimp Gościno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
11:00  Iskra Białogard - Spójnia Świdwin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno więcej
12:00  LZS Kowalewice - Mechanik Bobolice więcej
11:00  Wieża Postomino - Gryf Polanów więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Mirstal Mirosławiec - Orzeł Łubowo więcej
11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Olimp Złocieniec więcej
11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł 2010 Wałcz więcej
11:00  Redłovia Redło - Junior Kalisz Pomorski więcej
11:00  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Hubertus Biały Bór więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Sława Sławno - Bałtyk II Koszalin więcej
11:00  Spójnia Świdwin - Darłovia Darłowo więcej
11:00  Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
11:00  Zryw Kretomino - Arkadia Malechowo więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Amator Kołobrzeg - Lotnik Mirosławiec więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin więcej
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Stargard więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Manowo więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice więcej
17:00  Victoria Sianów - Radowia Radowo Małe więcej
17:00  Ikar Krosino - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
12:00  Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
15:00  Arka Gdynia - Wda Świecie więcej
12:00  Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk więcej
14:00  Lech Poznań - Football Academy Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  GKS Żukowo - Orlen Wisła II Płock więcej
  Gwardia Koszalin - Real-Astromal Leszno więcej
  SMS Gdańsk - Nielba Wągrowiec więcej
  Sokół Kościerzyna - Grunwald Poznań więcej
  Stal Gorzów - Warmia Olsztyn więcej
  MKS Grudziądz - MKS Mazur Sierpc więcej
03 czerwiec
4. SANPROBI Maraton Szczeciński więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo więcej
18:00  Morzycko Moryń - Vineta Wolin więcej
16:00  MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
17:00  Biali Sądów - Chemik Police więcej
14:00  Ogniwo Babinek - Dąb Dębno więcej
18:00  Wicher Brojce - Błękitni II Stargard więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
11:00  SCRS Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
17:00  Polonia Giżyn - Unia Dolice więcej
16:00  Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin więcej
12:00  Drawa Drawno - Gavia Choszczno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
16:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Jedność-Ikar Krosino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Lechia Gdańsk - Warta Gorzów Wlkp. więcej
12:00  Górnik Zabrze - Piast Gliwice więcej
16:00  Falubaz Zielona Góra - Miedź Legnica więcej
piłka nożna WLJ Starszych
13:30  Błękitni Stargard - Stal Szczecin więcej
13:00  Arkonia Szczecin - Świt Szczecin więcej
17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
11:00  Gwardia Koszalin - SALOS II Szczecin więcej
17:00  Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście więcej
17:00  FASE Szczecin - Zryw Kretomino więcej
13:00  Ina Goleniów - Akademia MKP Szczecinek więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
14:00  Płomień Lisowo - Czarni Marianowo więcej
16:00  Orkan Dalewo - Unia Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
12:00  Sparta Skalin - Leśnik Kliniska więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Znicz Niedźwiedź więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin więcej
16:30  Korona Klępicz - Grot Gardno więcej
16:00  Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole więcej
16:00  Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
11:00  Sokół Sokoliniec - Korona Raduń więcej
  Orzeł Bierzwnik - Koral Mostkowo więcej
16:00  Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin więcej
17:00  Świt Barnimie - Ina Nadarzyn więcej
16:00  Grom Płonno - Iskra Lutówko więcej
16:00  Błękitni Sarnik - Gryf Objezierze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Wicher Przelewice - Gryf Nowielin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  WODR Barzkowice - Orkan II Suchań więcej
16:00  Zenit Koszewo - Ogniwo Dzwonowo więcej
16:00  Zjednoczeni Wapnica - Dęby Rogowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
16:00  Czarni II Lubanowo - Sokół Różańsko więcej
16:00  Tywa Swobnica - Sokół II Pyrzyce więcej
16:00  Zryw Góralice - Ogniwo II Babinek więcej
piłka nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia więcej
  Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  Świt Szczecin - Jarota Jarocin więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz więcej
  Unia Solec Kujawski - Lech II Poznań więcej
  KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo więcej
  Wierzyca Pelplin - Elana Toruń więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
  Wda Świecie - Górnik Konin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
12:00  Vielgovia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
16:00  Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn więcej
16:00  Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko więcej
14:00  Slawa Choszczno - Błyskawica Kluki więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
15:30  Lipno Stęszew - Olimpia II Szczecin więcej
17:00  Lubuszanin Drezdenko - KKP Chełmża więcej
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
12:00  Bajgiel Będzino - Wicher Mierzym więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
  Darpol Barzowice - Jantar Korlino więcej
  Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo więcej
  KS Sieciemin - KS Skibno więcej
  Strong Zielenica - Gryf II Polanów więcej
  Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
  Resko Karcino - Jantar Siemyśl więcej
  Sokół Lulewice - Huragan Bierzwnica więcej
  Wicher Mierzym - Mustang Korzystno więcej
  Wicher Rąbino - Grot Gorawino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
  SP Wilcze Laski - Gryf Dobrowo więcej
12:00  KS Gwda Wielka - Grot Bonin więcej
  Mechanik II /Iskra Bobolice - Graf Bukówko więcej
12:00  Pogoń Wierzchowo - Głaz Tychowo więcej
  Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
18:00  Akademia Pogoń Szczecin - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
16:00  Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
15:30  Błękitni Stargard - Stal Szczecin więcej
11:00  Arkonia Szczecin - OKS Prawobrzeże Szczecin więcej
12:00  Football Academy Szczecin - Chemik Police więcej
13:00  Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin więcej
15:00  FASE Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
04 czerwiec
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
18:00  AP Hutnik Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
05 czerwiec
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
19:00  Zorza Dobrzany - Biali Sądów więcej
06 czerwiec
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
18:00  Grom Świelino - Płomień Myślino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Drzewiarz Świerczyna - Legion Strączno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
18:00  Znicz Niedźwiedź - Zootechnik Kołbacz więcej
18:00  Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin więcej
18:00  Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów więcej
18:00  Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin więcej
  Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
18:00  Wicher Przelewice - Mechanik Warnice więcej
09 czerwiec
Kryterium Uliczne o Puchar Prezydenta Miasta Stargard więcej
KSW 44 więcej
147 UltraBike więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Osadnik Myślibórz - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  PC Kluczevia Stargard - Iskra Białogard więcej
15:00  Rasel Dygowo - MKP Szczecinek więcej
15:30  Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów więcej
17:00  Olimp Gościno - Gryf Polanów więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń więcej
14:00  Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  GKS Leśnik Manowo - Jeziorak Szczecin więcej
11:00  Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
16:00  Piast Chociwel - Stal Szczecin więcej
16:00  Iskra Golczewo - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Odra Chojna - Wicher Brojce więcej
17:00  Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście więcej
13:00  Zorza Dobrzany - Ogniwo Babinek więcej
15:00  Dąb Dębno - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Biali Sądów więcej
12:00  Chemik Police - Błękit Pniewo więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Błonie Barwice - Korona Człopa więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo więcej
  Victoria Sianów - Wieża Postomino więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Sława Sławno więcej
  Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno więcej
  Lech Czaplinek - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz więcej
  Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
15:00  Promień Mosty - Mewa Resko więcej
16:30  Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Odrzanka Radziszewo więcej
  Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica więcej
16:00  Iskierka Szczecin - Masovia Maszewo więcej
17:00  KP Przecław - Światowid 63 Łobez więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Sęp Brzesko - Polonia Giżyn więcej
16:00  Unia Dolice - Sokół Pyrzyce więcej
17:00  Klon Krzęcin - SCRS Barlinek więcej
14:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno więcej
  Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Arkadia Malechowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
  Jedność-Ikar Krosino - Syrena-Grot Rymań więcej
  Grom Świelino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Bajgiel Będzino - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Passat Bukowo Morskie - Płomień Myślino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski więcej
  Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca więcej
  Sokół Suliszewo - Legion Strączno więcej
  Jedność Tuczno - Mechanik Turowo więcej
  Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło więcej
  Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Bałtyk Gostyń - Zieloni Wyszobór więcej
15:00  Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
14:00  Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo więcej
16:00  Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:00  Orzeł Pęzino - PC Kluczevia II Stargard więcej
15:00  Czarni Marianowo - Jedność Przewłoki więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
18:00  Aquila Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
19:00  OKS Center MD Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe więcej
17:30  Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
18:00  Zootechnik Kołbacz - Orzeł Grzędzice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Czarni Czarnówko - Unia Swochowo więcej
17:00  Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno więcej
16:00  Pro-Team Żarczyn - Korona Klępicz więcej
17:00  Grot Gardno - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec więcej
  Gryf Objezierze - Remor Recz więcej
  Iskra Lutówko - Świt Barnimie więcej
  Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik więcej
  Koral Mostkowo - Korona Raduń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Goplana Żabów - Stal Lipiany więcej
  GKS Golenice - Wicher Przelewice więcej
  Pomorzanin Cychry - Orkan Rów więcej
  Iskra Banie - Merkury Nowogródek Pom. więcej
16:00  Mechanik Warnice - Czarni Czerników więcej
piłka nożna III liga gr. 2
16:00  Wda Świecie - Pogoń II Szczecin więcej
  Górnik Konin - Centra Ostrów Wlkp. więcej
Energetyk Gryfino - Wierzyca Pelplin 0 - 3 więcej
  Elana Toruń - KP Starogard Gdański więcej
  GKS Przodkowo - Unia Solec Kujawski więcej
16:00  Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  KKS 1925 Kalisz - Świt Szczecin więcej
  Jarota Jarocin - Sokół Kleczew więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Biali Sądów - Pomorzanin Nowogard więcej
  Mewa Resko - Energetyk Gryfino więcej
  Światowid 63 Łobez - Unia Dolice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów więcej
  Sparta Węgorzyno - Leśnik Kliniska więcej
  Promień Mosty - Dąb Dębice więcej
  OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Piast Chociwel - Orzeł Pęzino więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Zorza Dobrzany więcej
  Piast Kolin - Orkan Dalewo więcej
  Rolpol Chlebowo - Orzeł Grzędzice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Sokół Pyrzyce - Ina Stradzewo więcej
  Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin więcej
  Sęp Brzesko - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Pamet Świdwin - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Lotnik Mirosławiec więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Stargard więcej
17:00  Lech Czaplinek - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Sparta Gryfice - Zryw Kretomino więcej
17:00  Radowia Radowo Małe - Oldboje Manowo więcej
17:00  Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
11:00  Błękitni Wronki - Lech Poznań więcej
12:30  Warta Poznań - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
10 czerwiec
147 UltraBike więcej
Finał KOZPN 5. edycji Ligi Żaków Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
17:00  Ina Ińsko - Sparta Gryfice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Czarni Lubanowo - Kłos Pełczyce więcej
17:00  Piast Karsko - Drawa Drawno więcej
14:00  Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl więcej
piłka nożna WLJ Starszych
16:00  Stal Szczecin - Ina Goleniów więcej
16:00  Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin więcej
16:00  Zryw Kretomino - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin więcej
16:00  SALOS II Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
16:00  Świt Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo więcej
16:00  Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno więcej
16:00  Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
15:00  Saturn Szadzko - Orkan Dalewo więcej
17:00  Unia Stargard - Piast Kolin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
12:00  Sparta Skalin - Hanza Goleniów więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
17:00  Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice więcej
12:00  LUKS Krzywin - Witniczanka Witnica więcej
16:00  Łabędź Widuchowa - Energetyk II Gryfino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Iskra Pomień - Grom Płonno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Gryf Nowielin - Bryza Reńsko więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
14:00  Biało-Zielone Gdańsk - Olimpia II Szczecin więcej
14:00  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Kotwica Kórnik więcej
14:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Polonia Środa Wlkp. - Lubuszanin Drezdenko więcej
14:00  KKP Chełmża - Gwiazda-Kania Toruń więcej
14:00  TKKF Stilon Gorzów - Lipno Stęszew więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
13:30  Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
16:00  CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia więcej
14:00  Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin więcej
15:00  Football Academy Szczecin - Gryf Wejherowo więcej
18:00  Wda Świecie - Lech Poznań więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
14:00  Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin więcej
14:00  Vineta Wolin - Gwardia Koszalin więcej
11:00  SALOS Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
18:00  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
11:00  OKS Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard więcej
13 czerwiec
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
18:00  Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno więcej
18:00  Mechanik Bobolice - Korona Człopa więcej
15 czerwiec
Mistrzostwa Europy WADF więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
15:00  Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa więcej
16 czerwiec
Mistrzostwa Europy WADF więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Bałtyk Koszalin - Sokół Karlino więcej
16:00  Gryf Kamień Pomorski - GKS Leśnik Manowo więcej
16:00  Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Morzycko Moryń - Olimp Gościno więcej
16:00  Gryf Polanów - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Ina Goleniów - Rasel Dygowo więcej
16:00  MKP Szczecinek - PC Kluczevia Stargard więcej
16:00  Iskra Białogard - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
16:00  Stal Szczecin - Chemik Police więcej
16:00  Błękit Pniewo - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Biali Sądów - Dąb Dębno więcej
16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Ogniwo Babinek - Błękitni II Stargard więcej
16:00  Flota Świnoujście - Odra Chojna więcej
16:00  Wicher Brojce - Iskra Golczewo więcej
16:00  Arkonia Szczecin - Piast Chociwel więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Korona Człopa - Olimp Złocieniec więcej
  Mirstal Mirosławiec - Mechanik Bobolice więcej
  Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie więcej
  Saturn Mielno - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  Sława Sławno - Victoria Sianów więcej
  Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Darłovia Darłowo - Błonie Barwice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Mewa Resko - KP Przecław więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Iskierka Szczecin więcej
16:00  Masovia Maszewo - Sarmata Dobra więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  Odrzanka Radziszewo - Pomorzanin Nowogard więcej
16:00  Polonia Płoty - Ina Ińsko więcej
16:00  Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Promień Mosty więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
16:00  Orkan Suchań - Klon Krzęcin więcej
16:00  SCRS Barlinek - Unia Dolice więcej
16:00  Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko więcej
16:00  Polonia Giżyn - Zieloni Zielin więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Gavia Choszczno więcej
16:00  Czcibor Cedynia - Piast Karsko więcej
16:00  Drawa Drawno - Czarni Lubanowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Płomień Myślino - Bajgiel Będzino więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Grom Świelino więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino więcej
  Syrena-Grot Rymań - Arkadia Malechowo więcej
17:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice więcej
  Radew Białogórzyno - Fala ABFrost Gąski więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo więcej
  Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica więcej
  Redłovia Redło - Hubertus Biały Bór więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Jedność Tuczno więcej
  Sad Chwiram - Sokół Suliszewo więcej
  Legion Strączno - Grom Szwecja więcej
  Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń więcej
piłka nożna III liga gr. 2
16:00  KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew więcej
16:00  Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin więcej
16:00  Świt Szczecin - Lech II Poznań więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo więcej
16:00  Unia Solec Kujawski - Elana Toruń więcej
KP Starogard Gdański - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
16:00  Wierzyca Pelplin - Górnik Konin więcej
16:00  Centra Ostrów Wlkp. - Wda Świecie więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Hanza Goleniów - Sarmata Dobra więcej
  Masovia Maszewo - Promień Mosty więcej
  Dąb Dębice - Sparta Węgorzyno więcej
  Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orkan Suchań - Piast Kolin więcej
  Orkan Dalewo - Pomorzanin Krąpiel więcej
  Zorza Dobrzany - Piast Chociwel więcej
  Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Amator Kołobrzeg - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  Oldboje Stargard - Lotnik Mirosławiec więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Victoria Sianów - Zryw Kretomino więcej
17:00  Ikar Krosino - Sparta Gryfice więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Oldboje Manowo więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Radowia Radowo Małe - Iskra Białogard więcej
17 czerwiec
Mistrzostwa Europy WADF więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica więcej
16:00  Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Sowianka Sowno - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
16:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje więcej
16:00  Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo więcej
16:00  Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino więcej
16:00  PC Kluczevia II Stargard - Unia Stargard więcej
16:00  Piast Kolin - Saturn Szadzko więcej
16:00  Orkan Dalewo - Dąb Dębice więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
16:00  Orzeł Grzędzice - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
16:00  Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin więcej
16:00  Tanowia Tanowo - Sparta Skalin więcej
16:00  Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów więcej
16:00  Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Zryw Kołbaskowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Energetyk II Gryfino - LUKS Krzywin więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Grot Gardno więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Pro-Team Żarczyn więcej
16:00  Korona Klępicz - Chrobry Lisie Pole więcej
16:00  Piast Piaseczno - Czarni Czarnówko więcej
16:00  Unia Swochowo - Rurzyca Nawodna więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
16:00  Sokół Sokoliniec - Koral Mostkowo więcej
16:00  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn więcej
16:00  Iskra Warszyn - Iskra Lutówko więcej
16:00  Świt Barnimie - Iskra Pomień więcej
16:00  Grom Płonno - Gryf Objezierze więcej
16:00  Remor Recz - Błękitni Sarnik więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Stal Lipiany - Mechanik Warnice więcej
16:00  Czarni Czerników - Iskra Banie więcej
16:00  Santos Sarbinowo - Pomorzanin Cychry więcej
16:00  Orkan Rów - Gryf Nowielin więcej
16:00  Bryza Reńsko - GKS Golenice więcej
16:00  Wicher Przelewice - Goplana Żabów więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  PC Kluczevia Stargard - Biali Sądów więcej
  Energetyk Gryfino - Światowid 63 Łobez więcej
  Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
14:00  Kotwica Kórnik - Olimpia II Szczecin więcej
13:00  Biało-Zielone Gdańsk - TKKF Stilon Gorzów więcej
14:00  Lipno Stęszew - KKP Chełmża więcej
16:30  Gwiazda-Kania Toruń - Polonia Środa Wlkp. więcej
14:00  Lubuszanin Drezdenko - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 4
 
top komentarze
newsy:
6 » Pogoń wykupiła Buksę
5 » Piechniczek w Goleniowi »
3 » Podsumowanie 28 kolejki »
3 » Pogoń na urloplach do 1 »
3 » Piotrowski odejdzie do  »
2 » Walne Zebranie Sprawozd »
2 » Sikora odejdzie z Pogon »
1 » Awans Stali Lipiany
1 » Młodziczki Energa Polit »
1 » Listkowski i Błanik pow »
mecze:
67 » Wicher Brojce-Dąb Dębno
55 » Kłos Pełczyce-SCRS Barl »
44 » Korona Człopa-Orzeł Wał »
44 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
25 » Jesion-Trans-Oldboje Ty »
22 » Jeziorak Szczecin-Inter »
22 » Derby Karścino-Resko Ka »
22 » Wieża Postomino-Lech Cz »
19 » Sparta Węgorzyno-Morzyc »
19 » Świt Barnimie-Koral Mos »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
glosal Lukas1986
pawelek198...
gości: 1001
statystyki portalu
• drużyn: 2706
• imprez: 106468
• newsów: 69038
• użytkowników: 67538
• komentarzy: 1042311
• zdjęć: 738202
• relacji: 36578
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies