ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 czerwiec 2018
pokaż:
03 czerwiec
IRAS CUP 2018 więcej
4. SANPROBI Maraton Szczeciński więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Iskra Białogard - Rasel Dygowo 1 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo 2 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno 10 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Vineta Wolin 0 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Biali Sądów - Chemik Police 0 - 2 więcej
Wicher Brojce - Błękitni II Stargard 2 - 6 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Mechanik Bobolice 3 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Drawa Drawno - Gavia Choszczno 0 - 2 więcej
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 1 - 0 więcej
Polonia Giżyn - Unia Dolice 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Syrena-Grot Rymań - Grom Świelino 0 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Passat Bukowo Morskie 2 - 0 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Jedność-Ikar Krosino 1 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Arkadia Malechowo 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 0 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Lechia Gdańsk - Warta Gorzów Wlkp. 3 - 0 więcej
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 3 - 1 więcej
Falubaz Zielona Góra - Miedź Legnica 0 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - SALOS II Szczecin 1 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 1 - 4 więcej
Ina Goleniów - Akademia MKP Szczecinek 1 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 9 - 2 więcej
FASE Szczecin - Zryw Kretomino 3 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 3 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 5 - 5 więcej
Orkan Dalewo - Unia Stargard 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Znicz Niedźwiedź 1 - 0 więcej
Sparta Skalin - Leśnik Kliniska 1 - 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin 2 - 3 więcej
Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole 4 - 3 więcej
Korona Klępicz - Grot Gardno 5 - 3 więcej
Piast Piaseczno - Pro-Team Żarczyn 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 0 - 3 więcej
Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin 0 - 1 więcej
Grom Płonno - Iskra Lutówko 1 - 3 więcej
Błękitni Sarnik - Gryf Objezierze 2 - 2 więcej
Świt Barnimie - Ina Nadarzyn 2 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Orkan II Suchań 3 - 0 więcej
Zenit Koszewo - Ogniwo Dzwonowo 2 - 1 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Dęby Rogowo 5 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni II Lubanowo - Sokół Różańsko 0 - 9 więcej
Zryw Góralice - Ogniwo II Babinek 1 - 4 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Centra Ostrów Wlkp. - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 3 - 2 więcej
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 6 - 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Lech II Poznań 0 - 3 więcej
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 3 - 2 więcej
Świt Szczecin - Jarota Jarocin 3 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz 2 - 4 więcej
Wierzyca Pelplin - Elana Toruń 2 - 3 więcej
Wda Świecie - Górnik Konin 0 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Flota II Świnoujście - Sparta Gryfice 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 4 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orkan Suchań - Rolpol Chlebowo 1 - 7 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel 1 - 2 więcej
Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel 3 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Vielgovia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 5 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Slawa Choszczno - Błyskawica Kluki 1 - 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn 2 - 2 więcej
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 2 - 1 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hetman Recz - Fala Międzyzdroje 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 więcej
Lipno Stęszew - Olimpia II Szczecin 2 - 1 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 3 więcej
Lubuszanin Drezdenko - KKP Chełmża 0 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Bajgiel Będzino - Wicher Mierzym 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Darpol Barzowice - Jantar Korlino 4 - 0 więcej
Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo 1 - 9 więcej
KS Sieciemin - KS Skibno 0 - 1 więcej
Strong Zielenica - Gryf II Polanów 1 - 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 7 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 1 więcej
Resko Karcino - Jantar Siemyśl 5 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Huragan Bierzwnica 4 - 3 więcej
Wicher Mierzym - Mustang Korzystno 5 - 1 więcej
Wicher Rąbino - Grot Gorawino 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Gryf Dobrowo 2 - 5 więcej
KS Gwda Wielka - Grot Bonin 0 - 0 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Graf Bukówko 3 - 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Głaz Tychowo 0 - 4 więcej
Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe 0 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lech Poznań - Warta Poznań 0 - 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 8 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 4 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Arkonia Szczecin - OKS Prawobrzeże Szczecin 8 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 1 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4 m. I-IV
Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec 2 - 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno 0 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4 m. V-VIII
Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 więcej
Gryf Budowo - Grom Giżyno 3 - 4 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
34 » Błękitni bez trenera. K »
10 » Majewski pilkarzem Pogo »
8 » Zvonimir Kožulj Portowc »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
3 » Pierwsze letnie wzmocni »
3 » Soufian Benyamina piłka »
3 » Adam Topolski nowym tre »
1 » Dobek 49.01 w Goleniowi »
1 » Zostań zawodnikiem Pogo »
1 » Stasiak wypożyczony do  »
mecze:
26 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
17 » Intermarche-Rega Trzebi »
16 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
11 » Grom Płonno-Gryf Objezi »
11 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
7 » Radew Białogórzyno-Pion »
4 » Promień Mosty-Hanza Gol »
3 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
3 » Korona Człopa-Olimp Zło »
3 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
DonCorleon... koziol13
gości: 900
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106523
• newsów: 69278
• użytkowników: 67646
• komentarzy: 1047111
• zdjęć: 742824
• relacji: 36667
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies