ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 czerwiec 2018
pokaż:
02 czerwiec
IRAS CUP 2018 więcej
Deichmann Minimistrzostwa więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Anwil Włocławek - Stal Ostrów Wlkp. 84 - 80 więcej
piłka nożna II liga
GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0 - 0 więcej
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 0 - 2 więcej
Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 1 - 0 więcej
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3 - 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Gwardia Koszalin 4 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork 2 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 2 - 3 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Sokół Karlino 3 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Gryf Kamień Pomorski 4 - 0 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 1 - 0 więcej
Gryf Polanów - Hutnik Szczecin 3 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Błękit Pniewo 2 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Odra Chojna 2 - 4 więcej
Ogniwo Babinek - Dąb Dębno 5 - 6 więcej
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 0 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Zorza Dobrzany 3 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Korona Człopa - Mirstal Mirosławiec 4 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Złocieniec 4 - 2 więcej
Saturn Mielno - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 2 - 2 więcej
Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 5 - 2 więcej
Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 1 - 2 więcej
Promień Mosty - Błękitni Trzygłów 1 - 5 więcej
Masovia Maszewo - KP Przecław 4 - 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Iskierka Szczecin 3 - 1 więcej
Polonia Płoty - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Ina Ińsko 0 - 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Sarmata Dobra 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
SCRS Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Sęp Brzesko 3 - 2 więcej
Czarni Lubanowo - Piast Karsko 0 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 3 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Klon Krzęcin 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 0 - 5 więcej
Fala ABFrost Gąski - LZS Kowalewice 2 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Bajgiel Będzino 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 3 - 5 więcej
Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 5 - 3 więcej
Sad Chwiram - Jedność Tuczno 15 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Sokół Suliszewo 2 - 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin 4 - 1 więcej
Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 2 - 1 więcej
Chrobry Głogów - Arka Gdynia 1 - 2 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 5 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 3 - 1 więcej
Odra Opole - SALOS Szczecin 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Intermarche-Rega II Trzebiatów 3 - 0 więcej
Zieloni Wyszobór - Radowia Radowo Małe 3 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 3 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 1 - 2 więcej
Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Dąb Dębice 2 - 4 więcej
Piast Kolin - Orzeł Pęzino 1 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Jedność Przewłoki 4 - 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Saturn Szadzko 5 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 4 więcej
Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo 2 - 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Zjednoczeni Kobylanka 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Energetyk II Gryfino 4 - 1 więcej
Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 1 - 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Iskra Pomień 1 - 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Koral Mostkowo 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - GKS Golenice 2 - 4 więcej
Bryza Reńsko - Pomorzanin Cychry 4 - 0 więcej
Stal Lipiany - Czarni Czerników 6 - 2 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Mechanik Warnice 3 - 0 więcej
Santos Sarbinowo - Iskra Banie 4 - 7 więcej
Wicher Przelewice - Gryf Nowielin 9 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Polonia Gryfino - Chrobry Boleszkowice 4 - 0 więcej
Wicher Steklno - Sekwoja Brwice 2 - 10 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Światowid 63 Łobez 1 - 5 więcej
Unia Dolice - Mewa Resko 0 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Pomorzanin Nowogard 7 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Korona Stuchowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 2 więcej
Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 5 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów 2 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Radowia Radowo Małe - Sparta Węgorzyno 7 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 10 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Odrzanka Radziszewo - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 6 więcej
Zootechnik Kołbacz - Arkonia II Szczecin 0 - 3 więcej
SALOS III Szczecin - Grot Gardno 12 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Ina Stradzewo - Sęp Brzesko 2 - 4 więcej
SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 6 - 5 więcej
Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce 5 - 7 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Łabędź Widuchowa 0 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 - 2 więcej
Witniczanka Witnica - GKS Golenice 0 - 3 więcej
Zieloni Zielin - Dąb Dębno 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Gwiazda-Kania Toruń - TKKF Stilon Gorzów 3 - 4 więcej
Kotwica Kórnik - Biało-Zielone Gdańsk 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 2 - 4 więcej
Grom Szwecja - Lech Czaplinek 5 - 1 więcej
11:00  AP Drawsko Pomorskie - Wspólni Różewo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Olimp Gościno - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno 1 - 3 więcej
Wieża Postomino - Gryf Polanów 0 - 3 więcej
LZS Kowalewice - Mechanik Bobolice 1 - 11 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - Orzeł Łubowo 6 - 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Olimp Złocieniec 2 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł 2010 Wałcz 3 - 4 więcej
Redłovia Redło - Junior Kalisz Pomorski 0 - 3 więcej
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 4 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Sława Sławno - Bałtyk II Koszalin 3 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Darłovia Darłowo 2 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław 4 - 2 więcej
11:00  Zryw Kretomino - Arkadia Malechowo więcej
piłka nożna II liga PLO
Amator Kołobrzeg - Lotnik Mirosławiec 1 - 3 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin 2 - 2 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Stargard 2 - 9 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 4 - 4 więcej
piłka nożna I liga PLO
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Manowo 5 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 2 - 5 więcej
Victoria Sianów - Radowia Radowo Małe 3 - 0 więcej
Ikar Krosino - Iskra Białogard 1 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk 0 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk 1 - 3 więcej
Lech Poznań - Football Academy Szczecin 5 - 2 więcej
Arka Gdynia - Wda Świecie 3 - 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
GKS Żukowo - Orlen Wisła II Płock 29 - 32 więcej
Gwardia Koszalin - Real-Astromal Leszno 26 - 30 więcej
SMS Gdańsk - Nielba Wągrowiec 26 - 31 więcej
Sokół Kościerzyna - Grunwald Poznań 34 - 25 więcej
  Stal Gorzów - Warmia Olsztyn więcej
MKS Grudziądz - MKS Mazur Sierpc 30 - 31 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
34 » Błękitni bez trenera. K »
10 » Majewski pilkarzem Pogo »
8 » Zvonimir Kožulj Portowc »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
3 » Pierwsze letnie wzmocni »
3 » Soufian Benyamina piłka »
3 » Adam Topolski nowym tre »
1 » Dobek 49.01 w Goleniowi »
1 » Zostań zawodnikiem Pogo »
1 » Stasiak wypożyczony do  »
mecze:
26 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
17 » Intermarche-Rega Trzebi »
16 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
11 » Grom Płonno-Gryf Objezi »
11 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
7 » Radew Białogórzyno-Pion »
4 » Promień Mosty-Hanza Gol »
3 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
3 » Korona Człopa-Olimp Zło »
3 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
DonCorleon... koziol13
gości: 900
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106523
• newsów: 69278
• użytkowników: 67646
• komentarzy: 1047111
• zdjęć: 742824
• relacji: 36667
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies