ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 czerwiec 2018
pokaż:
16 czerwiec
Piłkarskie Mistrzostwa Koszalina 2018 w grze na konsoli więcej
Mistrzostwa Europy WADF więcej
Turniej Finałowy KOZPN 9. edycji Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 więcej
Hiab Cup 2018 więcej
Otwarcie nowego obiektu sportowego przy ul. Daszynskiego więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskra Białogard - Osadnik Myślibórz 1 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - GKS Leśnik Manowo 1 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin 1 - 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 8 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Olimp Gościno 1 - 1 więcej
Gryf Polanów - Sparta Węgorzyno 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 3 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Chemik Police 0 - 7 więcej
Błękit Pniewo - Mierzynianka Mierzyn 0 - 4 więcej
Biali Sądów - Dąb Dębno 1 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany 3 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Błękitni II Stargard 3 - 6 więcej
Flota Świnoujście - Odra Chojna 4 - 5 więcej
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 0 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 2 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 1 - 2 więcej
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 2 - 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Mechanik Bobolice 3 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 5 więcej
Sława Sławno - Victoria Sianów 4 - 0 więcej
Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo 4 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Błonie Barwice 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - KP Przecław 2 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Iskierka Szczecin 0 - 4 więcej
Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 8 - 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 6 więcej
Odrzanka Radziszewo - Pomorzanin Nowogard 0 - 4 więcej
Polonia Płoty - Ina Ińsko 7 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów 1 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Promień Mosty 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 1 więcej
Orkan Suchań - Klon Krzęcin 3 - 0 więcej
SCRS Barlinek - Unia Dolice 1 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko 2 - 1 więcej
Polonia Giżyn - Zieloni Zielin 3 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Gavia Choszczno 3 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Piast Karsko 0 - 3 więcej
Drawa Drawno - Czarni Lubanowo 10 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Płomień Myślino - Bajgiel Będzino 3 - 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Grom Świelino 3 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Arkadia Malechowo 0 - 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice 3 - 4 więcej
Radew Białogórzyno - Fala ABFrost Gąski 0 - 5 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino 4 - 1 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 5 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica 13 - 1 więcej
Redłovia Redło - Hubertus Biały Bór 3 - 0 więcej
Legion Strączno - Grom Szwecja 0 - 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Jedność Tuczno 3 - 0 więcej
Sad Chwiram - Sokół Suliszewo 2 - 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 7 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Unia Stargard 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin 1 - 3 więcej
Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Grot Gardno 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Pomorzanin Cychry 5 - 6 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 2 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 5 - 0 więcej
Świt Szczecin - Lech II Poznań 0 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 - 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 1 - 5 więcej
Wierzyca Pelplin - Górnik Konin 4 - 0 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Wda Świecie 1 - 2 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Hanza Goleniów - Sarmata Dobra 3 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Promień Mosty 3 - 0 więcej
Dąb Dębice - Sparta Węgorzyno 3 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe 3 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
11:00  Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
Orkan Dalewo - Pomorzanin Krąpiel 3 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Amator Kołobrzeg - Sokół St. Dąbrowa 4 - 2 więcej
Oldboje Stargard - Lotnik Mirosławiec 7 - 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica 7 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 6 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 2 - 2 więcej
piła nożna I liga PLO
Ikar Krosino - Sparta Gryfice 6 - 2 więcej
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 2 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Oldboje Manowo 7 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Iskra Białogard 2 - 6 więcej
piła nożna Runda Finałowa CLJ U17
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Runda Finałowa CLJ U15
Wisła Kraków - FCB Escola Varsovia 1 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 2
piłka nożna/C klasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
piłka nożna/kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
13 » Michał Kopacz w WB
3 » Pary II rundy Pucharu P »
1 » 5.90 Liska w Międzyzdro »
1 » Listkowski w Rakowie
1 » Mateusz Rzuchowski w WB
1 » Poszukiwany sparingpart »
1 » Mateusz Kuś w WB
1 » Pytania i odpowiedzi
1 » Polska - Anglia w Kołob »
mecze:
48 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
46 » Orzeł Wałcz-Sparta Węgo »
34 » Błękitni II Stargard-In »
30 » Bałtyk Koszalin-Gwardia »
28 » Intermarche-Rega Trzebi »
26 » Chemik Police-Olimp Goś »
26 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
25 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Ko »
21 » Olimp Złocieniec-Jednoś »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
gryfista19... klejek
szafa100
gości: 661
statystyki portalu
• drużyn: 2742
• imprez: 109556
• newsów: 69632
• użytkowników: 67723
• komentarzy: 1049470
• zdjęć: 745533
• relacji: 36765
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies