ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 czerwiec 2018
pokaż:
09 czerwiec
KSW 44 więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Kryterium Uliczne o Puchar Prezydenta Miasta Stargard więcej
III Memoriał Marka Zielonki w Gryfinie więcej
147 UltraBike więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskra Białogard 5 - 1 więcej
Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 3 - 6 więcej
Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 więcej
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 2 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Bałtyk Koszalin 1 - 3 więcej
Olimp Gościno - Gryf Polanów 1 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń 2 - 5 więcej
GKS Leśnik Manowo - Jeziorak Szczecin 3 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Odra Chojna - Wicher Brojce 3 - 0 więcej
Dąb Dębno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 więcej
Chemik Police - Błękit Pniewo 6 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Ogniwo Babinek 1 - 3 więcej
Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście 6 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Biali Sądów 1 - 1 więcej
Piast Chociwel - Stal Szczecin 2 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Arkonia Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo 0 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 1 - 5 więcej
Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 6 - 0 więcej
Błonie Barwice - Korona Człopa 0 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sława Sławno 4 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 7 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Odrzanka Radziszewo 11 - 0 więcej
Promień Mosty - Mewa Resko 2 - 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 4 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 1 - 0 więcej
Iskierka Szczecin - Masovia Maszewo 6 - 0 więcej
KP Przecław - Światowid 63 Łobez 2 - 6 więcej
Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 2 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań 0 - 3 więcej
Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 1 - 0 więcej
Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia 2 - 1 więcej
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 0 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 0 - 2 więcej
Klon Krzęcin - SCRS Barlinek 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Pomorzanin Sławoborze 3 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 3 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Syrena-Grot Rymań 8 - 0 więcej
Grom Świelino - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 0 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Mechanik Turowo 2 - 6 więcej
Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 2 - 6 więcej
Sokół Suliszewo - Legion Strączno 7 - 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 6 - 4 więcej
Bałtyk Gostyń - Zieloni Wyszobór 8 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 1 więcej
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo 3 - 5 więcej
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Polski Cukier Kluczevia II St. 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 6 - 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 3 - 6 więcej
Aquila Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 7 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Korona Klępicz 1 - 4 więcej
Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice 3 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 3 - 0 więcej
Grot Gardno - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Stal Lipiany 0 - 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Orkan Rów 1 - 0 więcej
Iskra Banie - Merkury Nowogródek Pom. 3 - 0 więcej
Mechanik Warnice - Czarni Czerników 2 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - Wierzyca Pelplin 0 - 3 więcej
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 3 - 0 więcej
Górnik Konin - Centra Ostrów Wlkp. 2 - 1 więcej
Elana Toruń - KP Starogard Gdański 0 - 3 więcej
GKS Przodkowo - Unia Solec Kujawski 3 - 1 więcej
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 więcej
KKS 1925 Kalisz - Świt Szczecin 1 - 3 więcej
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 2 - 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 2 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 1 - 6 więcej
Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów 10 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Leśnik Kliniska 6 - 3 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Pomorzanin Krąpiel - Zorza Dobrzany 2 - 4 więcej
Piast Kolin - Orkan Dalewo 0 - 4 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sokół Pyrzyce - Ina Stradzewo 3 - 3 więcej
Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 6 - 3 więcej
Sęp Brzesko - SCRS Barlinek 0 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Bałtyk II Koszalin - Wrzos Wrzosowo 3 - 0 więcej
piła nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Lotnik Mirosławiec 4 - 6 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Stargard 3 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Bizon Cerkwica 3 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 2 więcej
piła nożna I liga PLO
Sparta Gryfice - Zryw Kretomino 2 - 7 więcej
Radowia Radowo Małe - Oldboje Manowo 1 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Błękitni Wronki - Lech Poznań 0 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4 m. V-VIII
Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 6
piłka nożna/kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Runjaić Trenerem Paździ »
2 » 13. kolejka szczeciński »
1 » Wygrana Głowackiego
1 » Owens odchodzi
1 » Wilczek bramkarzem Pogo »
mecze:
101 » Flota Świnoujście-Dąb D »
33 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
26 » Gryf Polanów-Orzeł Wałc »
20 » Olimp Złocieniec-Calisi »
20 » Pogoń Szczecin-Legia Wa »
19 » Orzeł Bierzwnik-Iskra L »
19 » Iskra Warszyn-Pomorzani »
19 » Orzeł Pęzino-Czarni Mar »
18 » Ogniwo Babinek-Gavia Ch »
18 » Astra Ustronie Morskie- »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 761
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 112005
• newsów: 70355
• użytkowników: 68067
• komentarzy: 1061581
• zdjęć: 757874
• relacji: 37221
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies