ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 czerwiec 2018
pokaż:
10 czerwiec
147 UltraBike więcej
Finał KOZPN 5. edycji Ligi Żaków KOZPN F1 więcej
Gryf Maraton więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ina Ińsko - Sparta Gryfice 0 - 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Piast Karsko - Drawa Drawno 5 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Płomień Myślino 3 - 0 więcej
LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 8 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Ina Goleniów 7 - 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin 1 - 3 więcej
Zryw Kretomino - Bałtyk Koszalin 1 - 5 więcej
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 0 - 6 więcej
SALOS II Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 3 - 3 więcej
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 - 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Orkan Dalewo 0 - 3 więcej
Unia Stargard - Piast Kolin 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Sparta Skalin - Hanza Goleniów 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 1 - 7 więcej
Łabędź Widuchowa - Energetyk II Gryfino 2 - 2 więcej
Czarni Czarnówko - Unia Swochowo 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Grom Płonno 4 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 4 - 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 3 - 2 więcej
Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 1 - 0 więcej
Gryf Objezierze - Remor Recz 2 - 6 więcej
Iskra Lutówko - Świt Barnimie 2 - 5 więcej
Koral Mostkowo - Korona Raduń 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Wicher Przelewice 0 - 0 więcej
Gryf Nowielin - Bryza Reńsko 3 - 4 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Unia Dolice 3 - 0 więcej
Biali Sądów - Pomorzanin Nowogard 2 - 5 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Promień Mosty - Dąb Dębice 5 - 2 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Chociwel - Orzeł Pęzino 3 - 0 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Biało-Zielone Gdańsk - Olimpia II Szczecin 2 - 9 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Kotwica Kórnik 0 - 3 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Lubuszanin Drezdenko 3 - 0 więcej
KKP Chełmża - Gwiazda-Kania Toruń 0 - 2 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Lipno Stęszew 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Jantar Korlino - Płomień Jeżyczki 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Dobrowo - SP Wilcze Laski 3 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 7 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 9 więcej
Wda Świecie - Lech Poznań 0 - 2 więcej
Football Academy Szczecin - Gryf Wejherowo 7 - 0 więcej
CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia 3 - 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
SALOS Szczecin - Football Academy Szczecin 5 - 5 więcej
OKS Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin 1 - 3 więcej
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 1 - 6 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 6 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4 m. I-IV
Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn 4 - 3 więcej
Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4 m. V-VIII
Grom Giżyno - Wspólni Różewo 3 - 6 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/kobiety: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » Madray w Spójni
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Budzinauskas wrócił na  »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Błyszko zasila szeregi  »
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Awansowały na podium
mecze:
71 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
38 » MKP Szczecinek-Intermar »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
28 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
26 » Arkonia Szczecin-Poloni »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
KaJot LeoMessi
gości: 1111
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110781
• newsów: 69871
• użytkowników: 67873
• komentarzy: 1053878
• zdjęć: 750419
• relacji: 36899
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies