ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 maj 2018
pokaż:
27 maj
Finałowy Turniej Ligi Bałtyckiej Młodzików w Boninie więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa szczecinecka więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 95 - 117 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Morzycko Moryń - Sokół Karlino 1 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Arkonia Szczecin 5 - 4 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Victoria Sianów - Błonie Barwice 4 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ina Ińsko - Promień Mosty 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Zieloni Zielin - Drawa Drawno 3 - 2 więcej
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Fala ABFrost Gąski 2 - 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Zagłębie Lubin - Odra Opole 2 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2 - 1 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Chrobry Głogów 1 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Chemik Police - Gwardia Koszalin 1 - 3 więcej
Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno 0 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Zieloni Wyszobór 7 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów 1 - 8 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Sparta Skalin 6 - 4 więcej
Hanza Goleniów - Zootechnik Kołbacz 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Korona Klępicz 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Remor Recz 1 - 0 więcej
Gryf Objezierze - Sokół Sokoliniec 4 - 4 więcej
Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 5 - 1 więcej
Ina Nadarzyn - Grom Płonno 7 - 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 1 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Stal Lipiany 0 - 7 więcej
Gryf Nowielin - Goplana Żabów 4 - 1 więcej
Czarni Czerników - Merkury Nowogródek Pom. 7 - 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Wicher Przelewice 3 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orkan II Suchań - Zenit Koszewo 9 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 3 - 0 więcej
Chrobry Boleszkowice - Czarni II Lubanowo 3 - 0 więcej
Sekwoja Brwice - Zryw Góralice 3 - 1 więcej
Sokół Różańsko - Tywa Swobnica 1 - 0 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Sztorm AWFiS Gdańsk 3 - 1 więcej
Medyk II Konin - Polonia Poznań 0 - 1 więcej
KS Raszyn - KKP Bydgoszcz 0 - 7 więcej
UKS SMS II Łódź - Stomilanki Olsztyn 1 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice 3 - 0 więcej
Biali Sądów - Energetyk Gryfino 0 - 20 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Sparta Gryfice - Korona Stuchowo 7 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 0 - 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Hanza Goleniów 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Odrzanka Radziszewo 3 - 0 więcej
Arkonia II Szczecin - AP Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Sokół Granowo 3 - 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Unia II/Gwiazda Żalęcino 1 - 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo 4 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Mustang Korzystno - Hetman Recz 1 - 11 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - Gwiazda-Kania Toruń 2 - 1 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 1 - 0 więcej
KKP Chełmża - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Kotwica Kórnik 2 - 2 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Lipno Stęszew 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Sad Chwiram - Grom Szwecja 1 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Bałtyk II Koszalin - Spójnia Świdwin 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice 0 - 5 więcej
Gryf II Polanów - Wrzos Wrześnica 2 - 1 więcej
KS Skibno - Strong Zielenica 1 - 5 więcej
Olympic Warszkowo - KS Sieciemin 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Grot Gorawino - Derby Karścino 1 - 1 więcej
Mustang Korzystno - Wicher Rąbino 5 - 3 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Resko Karcino 3 - 4 więcej
Jantar Siemyśl - Sokół Lulewice 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski 1 - 5 więcej
Głaz Tychowo - Sokół Spore 3 - 0 więcej
Graf Bukówko - Pogoń Wierzchowo 5 - 1 więcej
Grot Bonin - Mechanik II /Iskra Bobolice 0 - 2 więcej
Gryf Dobrowo - KS Gwda Wielka 6 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Chemik Police - Gwardia Koszalin 5 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 0 więcej
UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin 6 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Medyk Konin 3 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 0 - 1 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Unifreeze Górzno 5 - 1 więcej
Sportowa Czwórka Radom - AZS Wrocław 1 - 5 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów 3 - 4 więcej
Piast Gliwice - FC Toruń 3 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa spadkowa
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin 2 - 3 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - AZS UG Gdańsk 6 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4 m. I-IV
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4 m. V-VIII
Wspólni Różewo - Gryf Budowo 3 - 0 więcej
Grom Giżyno - Kolejarz Wierzchowo 8 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/C klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Wojciech Fadecki odchod »
5 » Łapiński trenerem Energ »
4 » Będzie można awansować  »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
3 » Chcesz grać w seniorach »
2 » Wiśniewski zawodnikiem  »
2 » Robert Obst piłkarzem R »
2 » Walne zebranie w Pęzini »
2 » Jeden przychodzi, dwóch »
2 » Igor Czuryszkiewicz w W »
mecze:
32 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
4 » Świt Barnimie-Piast Kar »
4 » Światowid 63 Łobez-Ogni »
4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
4 » Czcibor Cedynia-Zieloni »
4 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
3 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
jk08 Junioro
mokyS thegunner
gości: 850
statystyki portalu
• drużyn: 2721
• imprez: 108329
• newsów: 69426
• użytkowników: 67659
• komentarzy: 1047523
• zdjęć: 743282
• relacji: 36692
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies