ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 maj 2018
pokaż:
20 maj
XV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Cup 2018 więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa szczecinecka więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 0 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork 3 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 0 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Iskra Białogard 1 - 0 więcej
Sokół Karlino - Gryf Polanów 0 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sława Sławno - Mechanik Bobolice 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Olimp Złocieniec 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Drawa Drawno - Sęp Brzesko 4 - 0 więcej
Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Unia Dolice 1 - 3 więcej
Czarni Lubanowo - Zieloni Zielin 2 - 3 więcej
Piast Karsko - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Klon Krzęcin 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 1 - 0 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino 1 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Lech Poznań - Warta Gorzów Wlkp. 6 - 0 więcej
Odra Opole - Śląsk Wrocław 1 - 6 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 3 - 2 więcej
Falubaz Zielona Góra - Piast Gliwice 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 7 - 0 więcej
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 5 - 1 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Zryw Kretomino 0 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 8 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 - 3 więcej
FASE Szczecin - SALOS II Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 6 - 4 więcej
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 0 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Jedność Przewłoki 1 - 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Hanza Goleniów 1 - 0 więcej
Sparta Skalin - Zryw Kołbaskowo 4 - 6 więcej
Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo 1 - 7 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - LUKS Krzywin 6 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Energetyk II Gryfino 2 - 6 więcej
Unia Swochowo - Grot Gardno 3 - 1 więcej
Korona Klępicz - Łabędź Widuchowa 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Korona Raduń 4 - 3 więcej
Świt Barnimie - Koral Mostkowo 1 - 3 więcej
Gryf Objezierze - Iskra Pomień 0 - 3 więcej
Grom Płonno - Pomorzanin Zamęcin 3 - 4 więcej
Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Bryza Reńsko - Iskra Banie 3 - 1 więcej
Orkan Rów - Mechanik Warnice 1 - 7 więcej
GKS Golenice - Gryf Nowielin 24 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne 1 - 1 więcej
Światowid 63 II Łobez - Orzeł Mrzeżyno 4 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo 4 - 3 więcej
Zenit Koszewo - Orzeł Małkocin 2 - 8 więcej
WODR Barzkowice - Podlesie Sowno 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Mierzynianka II Mierzyn - Florek Trzeszczyn 3 - 0 więcej
Chemik II Police - Jeziorak II Szczecin 3 - 2 więcej
Komarex Komarowo - Hutnik II Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Zryw Góralice - Sokół II Pyrzyce 3 - 8 więcej
Chrobry Boleszkowice - Ogniwo II Babinek 2 - 7 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Elana Toruń - Górnik Konin 2 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Biali Sądów 3 - 0 więcej
Unia Dolice - Energetyk Gryfino 4 - 9 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Flota II Świnoujście - Jantar Dziwnów 0 - 9 więcej
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 3 więcej
Arkonia II Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Pionier Zwierzyn 3 - 2 więcej
Slawa Choszczno - Orzeł Żeńsko 1 - 9 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Hetman Recz 0 - 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard 5 - 1 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Kotwica Kórnik - Lipno Stęszew 3 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - TKKF Stilon Gorzów 3 - 1 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - Biało-Zielone Gdańsk 6 - 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Polonia Środa Wlkp. 3 - 1 więcej
Lubuszanin Drezdenko - Olimpia II Szczecin 2 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Darpol Barzowice - Płomień Jeżyczki 5 - 0 więcej
KS Sieciemin - Jantar Korlino 4 - 0 więcej
Strong Zielenica - Olympic Warszkowo 4 - 0 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 3 - 0 więcej
Derby Gwiazdowo - Gryf II Polanów 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wlk. 5 - 1 więcej
Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl 4 - 1 więcej
Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica 3 - 2 więcej
Grot Gorawino - Mustang Korzystno 6 - 0 więcej
Derby Karścino - Resko Karcino 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Sokół Spore - Graf Bukówko 0 - 3 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Gryf Dobrowo 2 - 0 więcej
SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka 0 - 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grot Bonin 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo 6 - 2 więcej
Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo 4 - 2 więcej
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 2 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Noskowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 2 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Football Academy Szczecin - Lechia Gdańsk 1 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - Arka Gdynia 0 - 9 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Wda Świecie 5 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
Akademia MKP Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - OKS Prawobrzeże Szczecin 8 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 5 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lech Poznań - Legia Warszawa 0 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2 - 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2 - 1 więcej
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 2 - 8 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu - grupa spadkowa
MKF Solne Miasto Wieliczka - MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 - 7 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Madray w Spójni
1 » Murawski: Mamy spory p »
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Spadek o jedną pozycję
mecze:
56 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
30 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
24 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Arkonia Szczecin-Poloni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
arti15 Gialloross...
jurgol lum88bago
maggipaulinus
TopNews
gości: 793
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110783
• newsów: 69877
• użytkowników: 67875
• komentarzy: 1053963
• zdjęć: 750425
• relacji: 36901
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies