ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2018
pokaż:
01 kwiecień
Wielkanoc 2018 więcej
02 kwiecień
Wielkanoc 2018 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 89 - 80 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 3 - 2 więcej
Wisła Kraków - Lech Poznań 1 - 3 więcej
Wisła Płock - Piast Gliwice 1 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1 - 0 więcej
03 kwiecień
piłka nożna Puchar Polski
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
Iskra Białogard - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
04 kwiecień
LBO 2012 - grupa wałecka więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 89 - 87 więcej
piłka nożna Puchar Polski
Korona Kielce - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 0 - 0 więcej
Błękitni Stargard - GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 4 - 3 więcej
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź 0 - 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań 1 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy 1 - 1 więcej
Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 0 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Pogoń Połczyn Zdrój - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Chrobry Głogów - Piast Gliwice 2 - 1 więcej
Odra Opole - Falubaz Zielona Góra 4 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 3 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
PC Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 0 - 4 więcej
Odra Chojna - Morzycko Moryń 0 - 5 więcej
SALOS Szczecin - Błękitni II Stargard 3 - 0 więcej
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Wicher Brojce - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 3 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Dąb Dębno 2 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
Fala ABFrost Gąski - Bałtyk Koszalin 1 - 15 więcej
Lech Czaplinek - MKP Szczecinek 4 - 5 więcej
Spójnia Świdwin - Rasel Dygowo 2 - 6 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 1 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
SPR Pogoń Szczecin - MKS Lublin 28 - 29 więcej
siatkówka Plus Liga
BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk 1 - 3 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - Czarni Radom 0 - 3 więcej
05 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Start Lublin - Anwil Włocławek 97 - 100 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - Jeziorak Iława 27 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź 1 - 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - BKS Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
06 kwiecień
Baja Drawsko Pomorskie 2018 więcej
VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - AZS Koszalin 103 - 68 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 - 0 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Stocznia Szczecin - Jastrzębski Węgiel 3 - 2 więcej
07 kwiecień
45. Maraton Dębno więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
Baja Drawsko Pomorskie 2018 więcej
XV Puchar Ziem Północnych więcej
VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Zielona Góra 78 - 70 więcej
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
Turów Zgorzelec - Rosa Radom 83 - 80 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 2 - 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1 - 3 więcej
Lech Poznań - Górnik Zabrze 3 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 4 - 2 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3 - 0 więcej
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 0 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów 2 - 2 więcej
Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork 4 - 1 więcej
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 0 - 1 więcej
Wisła Puławy - Błękitni Stargard 1 - 3 więcej
Olimpia Elbląg - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 więcej
ŁKS Łódź - Znicz Pruszków 0 - 2 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 0 - 0 więcej
Iskra Białogard - Morzycko Moryń 2 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 1 więcej
PC Kluczevia Stargard - Jeziorak Szczecin 3 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 3 - 1 więcej
Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 0 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 3 więcej
Wicher Brojce - Ogniwo Babinek 1 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Błękit Pniewo 0 - 1 więcej
Odra Chojna - Chemik Police 0 - 5 więcej
Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Astra Ustronie Morskie 1 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 1 - 4 więcej
Orzeł Wałcz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Darłovia Darłowo 2 - 2 więcej
Sława Sławno - Wieża Postomino 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Polonia Płoty 0 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 3 - 1 więcej
Promień Mosty - Masovia Maszewo 1 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Światowid 63 Łobez 3 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Iskierka Szczecin 1 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Sarmata Dobra 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Kłos Pełczyce - Myśla Dargomyśl 3 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Jedność-Ikar Krosino 1 - 5 więcej
Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 6 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 1 - 2 więcej
Fala ABFrost Gąski - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 5 więcej
Syrena-Grot Rymań - Radew Białogórzyno 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Hubertus Biały Bór - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Jedność Tuczno 6 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Sokół Suliszewo 2 - 1 więcej
Redłovia Redło - Grom Szwecja 0 - 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 więcej
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Sad Chwiram - Legion Strączno 3 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0 - 2 więcej
Warta Poznań - Arka Gdynia 3 - 0 więcej
Miedź Legnica - Warta Gorzów Wlkp. 4 - 0 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 0 - 2 więcej
Lechia Gdańsk - Odra Opole 2 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Zagłębie Lubin 0 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 5 - 0 więcej
Zryw Kretomino - Błękitni Stargard 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Zalew Stepnica 1 - 4 więcej
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 0 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Radowia Radowo Małe 3 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jastrząb Łosośnica 9 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Kolin 3 - 0 więcej
Zorza Tychowo - PC Kluczevia II Stargard 2 - 2 więcej
Dąb Dębice - Płomień Lisowo 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - OKS Center MD Goleniów 1 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo 0 - 3 więcej
Hanza Goleniów - Zjednoczeni Kobylanka 4 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 7 - 0 więcej
Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica 0 - 7 więcej
Chrobry Lisie Pole - Energetyk II Gryfino 0 - 3 więcej
Pro-Team Żarczyn - Łabędź Widuchowa 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Świt Barnimie 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Santos Sarbinowo 2 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Mechanik Warnice 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów 1 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Florek Trzeszczyn - Komarex Komarowo 0 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni II Lubanowo - Polonia Gryfino 2 - 9 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - Unia Solec Kujawski 2 - 1 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 więcej
Górnik Konin - Sokół Kleczew 1 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Bałtyk Gdynia 0 - 3 więcej
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Energetyk Gryfino - Biali Sądów 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Sparta Węgorzyno - Masovia Maszewo 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Pomorzanin Krąpiel - Orkan Suchań 1 - 3 więcej
Piast Kolin - Orzeł Grzędzice 8 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
14:00  Ehrle Dobra Szczecińska - SALOS III Szczecin więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Ina Stradzewo - SCRS Barlinek 1 - 1 więcej
  Sęp Brzesko - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Dąb Dębno - Witniczanka Witnica 3 - 0 więcej
GKS Golenice - Osadnik Myślibórz 1 - 6 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Polonia Środa Wlkp. - Lipno Stęszew 4 - 0 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Lubuszanin Drezdenko 7 - 1 więcej
KKP Chełmża - Biało-Zielone Gdańsk 1 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Lech Czaplinek - Drzewiarz Świerczyna 5 - 1 więcej
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Wybrzeże Biesiekierz - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Victoria Sianów - Wieża Postomino 14 - 1 więcej
Gryf Polanów - Bajgiel Będzino 10 - 0 więcej
Wicher Mierzym - LZS Kowalewice 3 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło 2 - 3 więcej
Junior Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 5 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Pionier 95 Borne Sulinowo 15 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Wrzos Wrzosowo - Arkadia Malechowo więcej
Błękitni Stary Jarosław - Spójnia Świdwin 0 - 7 więcej
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Gryf Budowo 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Oldboje Stargard 1 - 4 więcej
Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica 2 - 3 więcej
Lotnik Mirosławiec - Wybrzeże Rewalskie Rewal 8 - 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Lech Czaplinek 2 - 6 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - AZS UG Gdańsk 4 - 3 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 2 - 3 więcej
Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice 4 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Warta Poznań - Błękitni Wronki 0 - 0 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin 2 - 5 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 4 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Vielgovia Szczecin - Iskra Banie 4 - 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Grunwald Poznań - GKS Żukowo 35 - 31 więcej
AZS AWF Warszawa - AZS UZ Zielona Góra 28 - 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew 24 - 31 więcej
SMS II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 43 - 21 więcej
MOSiR Kętrzyn - MLKS Borowiak Czersk 22 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
Energa AZS Koszalin - Zagłębie Lubin 23 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 27 - 23 więcej
Korona Handball Kielce - KPR Kobierzyce 32 - 36 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
PTPS Piła - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 1 więcej
Muszynianka Muszyna - DevelopRes Rzeszów 0 - 3 więcej
Proxima Kraków - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 2 - 3 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Skra Bełchatów 1 - 3 więcej
GKS Katowice - AZS Olsztyn 2 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - Wiking Rymań 3 - 0 więcej
Mieszko Połczyn Zdrój - Nowa Rega Trzebiatów 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 3 - 1 więcej
WTS Włocławek - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
UŻKPS Kościan - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 0 więcej
SKF KS Poznań - UKS ZSMS Poznań 2 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Stal Grudziądz - Dragon Dobre 3 - 0 więcej
Wilki Wilczyn - Trójka Nakło 3 - 0 więcej
08 kwiecień
Trzecia kolejka ALPN Podjuchy więcej
Wyścig MTB w Moryniu-Przyjezierze więcej
Liga Skrzatów - pierwszy turniej więcej
45. Maraton Dębno więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczecinecka więcej
TOPLIGA: Monarchs Ząbki - Husaria Szczecin 17:0 więcej
XV Puchar Ziem Północnych więcej
VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 96 - 74 więcej
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 69 - 74 więcej
GTK Gliwice - Trefl Sopot 83 - 94 więcej
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 69 - 87 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - Basket Poznań 93 - 97 więcej
Siarka Tarnobrzeg - SKK Siedlce 81 - 95 więcej
Noteć Inowrocław - GKS Tychy 72 - 78 więcej
Spójnia Stargard - Polonia Leszno 78 - 85 więcej
KK Warszawa - Znicz Basket Pruszków 63 - 75 więcej
Doral Nysa Kłodzko - AZS Politechnika Kraków 92 - 90 więcej
Pro-Basket Kutno - Sokół Łańcut 58 - 78 więcej
Astoria Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 73 - 71 więcej
piłka nożna II liga
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik 2 - 0 więcej
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 1 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Mierzynianka Mierzyn 8 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Błonie Barwice 6 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ina Ińsko - KP Przecław 6 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Czcibor Cedynia - Polonia Giżyn 6 - 1 więcej
Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce 1 - 2 więcej
Czarni Lubanowo - SCRS Barlinek 3 - 0 więcej
Piast Karsko - Orkan Suchań 2 - 1 więcej
Zieloni Zielin - Klon Krzęcin 6 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Unia Dolice 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 3 - 4 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wrzos Wrzosowo 1 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Falubaz Zielona Góra - Chrobry Głogów 0 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 3 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Chemik Police 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno 2 - 5 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Pionier Żarnowo 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 2 - 1 więcej
Saturn Szadzko - Jedność Przewłoki 0 - 1 więcej
Unia Stargard - Czarni Marianowo 6 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Sparta Skalin 3 - 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Aquila Szczecin 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Unia Swochowo - Korona Klępicz 2 - 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 2 więcej
Grot Gardno - LUKS Krzywin 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Grom Płonno 1 - 1 więcej
Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn 0 - 1 więcej
Gryf Objezierze - Orzeł Bierzwnik 2 - 5 więcej
Iskra Pomień - Korona Raduń 3 - 1 więcej
Iskra Lutówko - Koral Mostkowo 6 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Bryza Reńsko 6 - 1 więcej
Wicher Przelewice - Orkan Rów 2 - 1 więcej
GKS Golenice - Merkury Nowogródek Pom. 2 - 2 więcej
Gryf Nowielin - Czarni Czerników 2 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Prusinowo 2 - 3 więcej
Gardominka Mechowo - Światowid 63 II Łobez 2 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Zenit Koszewo 1 - 0 więcej
Ogniwo Dzwonowo - WODR Barzkowice 0 - 3 więcej
Orzeł Małkocin - Podlesie Sowno 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Chemik II Police - Pionier Szczecin 14 - 1 więcej
17:00  Czarni 44 Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn więcej
Hutnik II Szczecin - Jeziorak II Szczecin 1 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Boleszkowice - Zryw Góralice 1 - 1 więcej
Ogniwo II Babinek - Wicher Steklno 4 - 1 więcej
Sekwoja Brwice - Tywa Swobnica 2 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0 - 4 więcej
Wda Świecie - Świt Szczecin 1 - 2 więcej
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 2 - 0 więcej
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz 4 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Unia Dolice - Pomorzanin Nowogard 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Korona Stuchowo - Flota II Świnoujście 1 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Bizon Cerkwica 6 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 4 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Dobrzany 3 - 2 więcej
Piast Chociwel - Orkan Dalewo 4 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Arkonia II Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 - 0 więcej
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Odra Chojna 0 - 8 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Błyskawica Kluki - Unia II/Gwiazda Żalęcino 1 - 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Skrzydlaci Będargowo 3 - 0 więcej
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 0 - 6 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hetman Recz - Olimpia III Szczecin 0 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Victoria Sianów 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
TKKF Stilon Gorzów - Olimpia II Szczecin 1 - 4 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Gwiazda-Kania Toruń 4 - 2 więcej
Kotwica Kórnik - AP Kotwica Kołobrzeg 6 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Sad Chwiram - AP Drawsko Pomorskie 1 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Rasel Dygowo 4 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Mechanik Bobolice - Saturn Mielno 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Bałtyk II Koszalin - Pomorzanin Sławoborze 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica 2 - 1 więcej
Derby Gwiazdowo - Strong Zielenica 0 - 4 więcej
Gryf II Polanów - KS Sieciemin 1 - 3 więcej
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 4 - 0 więcej
Olympic Warszkowo - Jantar Korlino 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Wicher Rąbino 5 - 0 więcej
Grot Gorawino - Wicher Mierzym 2 - 1 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Sokół Lulewice 2 - 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Resko Karcino 0 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Sokół Spore 3 - 0 więcej
Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo 5 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Mechanik II /Iskra Bobolice 2 - 1 więcej
Graf Bukówko - KS Gwda Wielka 1 - 5 więcej
Grot Bonin - Gryf Dobrowo 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 5 - 3 więcej
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 5 - 1 więcej
Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo 6 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów 1 - 3 więcej
AZS UŚ Katowice - MKF Solne Miasto Wieliczka 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 5 - 0 więcej
Football Academy Szczecin - Wda Świecie 2 - 3 więcej
Gryf Wejherowo - CWZS Bydgoszcz 1 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 2 - 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 - 4 więcej
Vineta Wolin - OKS Prawobrzeże Szczecin 3 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 5 - 3 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Tytani Wejherowo 24 - 37 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
Start Elbląg - GTPR Gdynia 30 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna 30 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - ŁKS Łódź 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
Onico Warszawa - Cuprum Lubin 1 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SGS Goleniów - Czarna Perła Miastko 0 - 3 więcej
09 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Zielona Góra 97 - 95 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
AP Hutnik Szczecin - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Dafi Społem Kielce - Warta Zawiercie 1 - 3 więcej
11 kwiecień
Turniej z Podwórka na Stadion - Finałi Wojewódzkie U12 U10 U8 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin 103 - 100 więcej
Trefl Sopot - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Radomiak Radom - Gwardia Koszalin 5 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
PC Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 0 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Dąb Dębno - Błękit Pniewo 3 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS Wrocław - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Falubaz Zielona Góra - Górnik Zabrze 0 - 2 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - SALOS Szczecin 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - FASE Szczecin 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - OKS Center MD Goleniów 1 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Wierzyca Pelplin 0 - 1 więcej
Lech II Poznań - Polonia Środa Wlkp. 2 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Klon Krzęcin - SCRS Barlinek 5 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
Osadnik Myślibórz - Pogoń II Szczecin 1 - 3 więcej
Morzycko Moryń - Świt Szczecin 0 - 6 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo 3 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - Stal Gorzów 24 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Wybrzeże Gdańsk - KPR Legionowo 28 - 22 więcej
Spójnia Gdynia - Azoty Puławy 26 - 43 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Start Elbląg 27 - 21 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Legionovia Legionowo - BKS Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
Budowlani Łódź - Chemik Police 1 - 3 więcej
ŁKS Łódź - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Proxima Kraków 2 - 3 więcej
Impel Wrocław - Muszynianka Muszyna 2 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - PTPS Piła 3 - 0 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Pałac Bydgoszcz 0 - 3 więcej
12 kwiecień
Turniej z Podwórka na Stadion - Finałi Wojewódzkie U12 U10 U8 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin 99 - 82 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin 4 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Vineta Wolin - FASE Szczecin 0 - 8 więcej
13 kwiecień
Turniej z Podwórka na Stadion - Finałi Wojewódzkie U12 U10 U8 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 88 - 78 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-out
Energa Kotwica Kołobrzeg - KK Warszawa 76 - 64 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Darłovia Darłowo - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Pogoń Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 7 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lech Poznań - Korona Kielce 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Czarni Radom - Onico Warszawa 2 - 3 więcej
14 kwiecień
SDK Poland 2018 więcej
Mecz Ekstraligi Bokserskiej: Duma Pomorza vs Dolny Śląsk 15:8 więcej
III edycja SMLS więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska grodzka więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa kołobrzeska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Rosa Radom 0 - 20 więcej
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 101 - 84 więcej
Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 106 - 104 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - Basket Poznań 86 - 75 więcej
AZS Politechnika Kraków - GKS Tychy 91 - 85 więcej
Sokół Łańcut - Pro-Basket Kutno 73 - 66 więcej
Polonia Leszno - Znicz Basket Pruszków 81 - 65 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-out
Energa Kotwica Kołobrzeg - KK Warszawa 66 - 72 więcej
Siarka Tarnobrzeg - SKK Siedlce 85 - 64 więcej
Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko 56 - 58 więcej
piłka nożna II liga
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 2 - 2 więcej
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 0 - 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Warta Poznań 0 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 1 - 3 więcej
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków 2 - 2 więcej
MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo 2 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 7 - 0 więcej
Vineta Wolin - Olimp Gościno 2 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 2 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskra Białogard 6 - 0 więcej
Morzycko Moryń - MKP Szczecinek 3 - 2 więcej
Gryf Polanów - Ina Goleniów 0 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 1 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Zorza Dobrzany - Stal Szczecin 0 - 1 więcej
Dąb Dębno - Błękitni II Stargard 4 - 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 1 - 2 więcej
Chemik Police - Iskra Golczewo 1 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Piast Chociwel 2 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 4 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Flota Świnoujście 1 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Korona Człopa - Sława Sławno 0 - 1 więcej
Wieża Postomino - Saturn Mielno 16 - 0 więcej
Błonie Barwice - Orzeł Wałcz 0 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mirstal Mirosławiec 3 - 1 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 1 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 5 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Ina Ińsko 9 - 0 więcej
KP Przecław - Błękitni Trzygłów 1 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Promień Mosty 2 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 2 - 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 - 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - Polonia Płoty 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce 1 - 5 więcej
Unia Dolice - Zieloni Zielin 8 - 0 więcej
Orkan Suchań - Czarni Lubanowo 6 - 0 więcej
SCRS Barlinek - Drawa Drawno 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Bajgiel Będzino 2 - 3 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Grom Świelino 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Sad Chwiram 2 - 0 więcej
Legion Strączno - Mechanik Turowo 5 - 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 0 więcej
Grom Szwecja - Spójnia Świdwin 1 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Orzeł Łubowo 1 - 0 więcej
Jedność Tuczno - Hubertus Biały Bór 0 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Sportowa Czwórka Radom 8 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - Medyk Konin 0 - 8 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS PSW Biała Podlaska 3 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków 1 - 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław 7 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Pogoń Szczecin - Odra Opole 4 - 0 więcej
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 więcej
Arka Gdynia - Miedź Legnica 8 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 3 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Lechia Gdańsk 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica 0 - 2 więcej
Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 3 - 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 2 - 0 więcej
Czarni Marianowo - Saturn Szadzko 2 - 2 więcej
Piast Kolin - Orkan Dalewo 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 2 - 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 3 - 5 więcej
Aquila Szczecin - Orzeł Grzędzice 1 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Energetyk II Gryfino - Czarni Czarnówko 6 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 12 - 1 więcej
Świt Barnimie - Grom Płonno 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - Gryf Nowielin 4 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Goplana Żabów 3 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice 0 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Dęby Rogowo 6 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Jeziorak II Szczecin - Florek Trzeszczyn 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Czarni II Lubanowo 5 - 2 więcej
Tywa Swobnica - Ogniwo II Babinek 1 - 4 więcej
Wicher Steklno - Chrobry Boleszkowice 2 - 4 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin 1 - 2 więcej
Jarota Jarocin - Elana Toruń 0 - 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 2 - 1 więcej
Sokół Kleczew - Wda Świecie 4 - 0 więcej
Świt Szczecin - Centra Ostrów Wlkp. 6 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin 1 - 0 więcej
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 1 - 6 więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów 1 - 10 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Dąb Dębice 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
16:30  Zorza Dobrzany - Orzeł Pęzino więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Kasta Szczecin-Majowe - AP Hutnik Szczecin 4 - 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - KKP Chełmża 3 - 0 więcej
Lipno Stęszew - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 4 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 4 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Olimp Gościno - Astra Ustronie Morskie więcej
Rasel Dygowo - Spójnia Świdwin 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
LZS Kowalewice - Gryf Polanów 1 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 5 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 10 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Junior Kalisz Pomorski 1 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Hubertus Biały Bór 3 - 2 więcej
Redłovia Redło - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Pomorzanin Sławoborze - Darłovia Darłowo 2 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Arkadia Malechowo 0 - 1 więcej
piłka nożna II liga PLO
Amator Kołobrzeg - Oldboje Stargard 4 - 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin 2 - 0 więcej
Lotnik Mirosławiec - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 3 - 6 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice 4 - 3 więcej
Słomniczanka Słomniki - Gatta Zduńska Wola 0 - 5 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Red Dragons Pniewy 0 - 6 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Wda Świecie - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Football Academy Szczecin - Lech Poznań 1 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
OKS Prawobrzeże Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1 - 2 więcej
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 2 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Pomezania Malbork - AZS AWF Warszawa 19 - 30 więcej
Nielba Wągrowiec - Grunwald Poznań 22 - 24 więcej
GKS Żukowo - Warmia Olsztyn 23 - 26 więcej
Real-Astromal Leszno - MKS Mazur Sierpc 27 - 25 więcej
AZS UZ Zielona Góra - MKS Grudziądz 31 - 25 więcej
Gwardia Koszalin - Stal Gorzów 22 - 39 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MLKS Borowiak Czersk - AZS UKW Bydgoszcz 33 - 31 więcej
Jeziorak Iława - MOSiR Kętrzyn 33 - 23 więcej
Sambor Tczew - AZS UMK Toruń 43 - 25 więcej
KPR Gryfino - SMS II Gdańsk 33 - 40 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25 - 25 więcej
Gwardia Opole - Stal Mielec 37 - 27 więcej
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 21 - 27 więcej
Spójnia Gdynia - Wybrzeże Gdańsk 18 - 28 więcej
Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 33 - 26 więcej
KPR Legionowo - Vive Kielce 28 - 45 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
GTPR Gdynia - Zagłębie Lubin 23 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 28 - 38 więcej
KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów 25 - 24 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce 29 - 32 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 więcej
15 kwiecień
Bukołaz 2018 więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczeciniecka więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa świdwińska więcej
Losowanie barw narodowych Mini Mundialu więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 66 - 84 więcej
Rosa Radom - Start Lublin 72 - 70 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Stal Ostrów Wlkp. 67 - 106 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - Basket Poznań 77 - 70 więcej
Polonia Leszno - Znicz Basket Pruszków 60 - 71 więcej
AZS Politechnika Kraków - GKS Tychy 90 - 94 więcej
Sokół Łańcut - Pro-Basket Kutno 71 - 65 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-out
Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko 77 - 54 więcej
Siarka Tarnobrzeg - SKK Siedlce 65 - 88 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice 0 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Biali Sądów - Arkonia Szczecin 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Gavia Choszczno 1 - 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Karsko 1 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Czcibor Cedynia 0 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Myśla Dargomyśl 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań 8 - 0 więcej
LZS Kowalewice - Płomień Myślino 8 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 4 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2 - 0 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Falubaz Zielona Góra 0 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - SALOS II Szczecin 0 - 2 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 5 - 0 więcej
Świt Szczecin - Zryw Kretomino 3 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek 5 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Ina Goleniów 2 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 1 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Zieloni Wyszobór 8 - 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Fala Międzyzdroje 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Jedność Przewłoki - Dąb Dębice 0 - 3 więcej
Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 4 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - Tanowia Tanowo 3 - 3 więcej
Sparta Skalin - Vielgovia Szczecin 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Grot Gardno - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 więcej
LUKS Krzywin - Pro-Team Żarczyn 2 - 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Unia Swochowo 1 - 4 więcej
Korona Klępicz - Piast Piaseczno 10 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec 3 - 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 0 - 5 więcej
Koral Mostkowo - Iskra Pomień 0 - 4 więcej
Korona Raduń - Gryf Objezierze 2 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Remor Recz 2 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Iskra Banie - Pomorzanin Cychry 4 - 2 więcej
Czarni Czerników - GKS Golenice 5 - 4 więcej
Orkan Rów - Bryza Reńsko 3 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Prawobrzeże II Świnoujście 2 - 3 więcej
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 4 - 0 więcej
Światowid 63 II Łobez - Orzeł Prusinowo 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Podlesie Sowno - Orkan II Suchań 1 - 5 więcej
Zenit Koszewo - Zjednoczeni Wapnica 1 - 8 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Komarex Komarowo - Czarni 44 Szczecin 0 - 5 więcej
14:00  Mierzynianka II Mierzyn - Pionier Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół Różańsko - Sekwoja Brwice 3 - 3 więcej
Zryw Góralice - Polonia Gryfino 2 - 4 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Sztorm AWFiS Gdańsk - Medyk II Konin 0 - 3 więcej
UKS SMS II Łódź - KS Raszyn 5 - 1 więcej
Akademia Piłkarska LG - MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 3 więcej
KKP Bydgoszcz - Stomilanki Olsztyn 3 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
KKS 1925 Kalisz - GKS Przodkowo 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 więcej
Mewa Resko - Unia Dolice 4 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Korona Stuchowo 3 - 1 więcej
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 4 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Flota II Świnoujście 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Sarmata Dobra - OKS Center MD Goleniów 4 - 9 więcej
Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Pomorzanin Krąpiel 4 - 0 więcej
Orkan Suchań - Piast Chociwel 4 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Piast Kolin 2 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Grot Gardno 4 - 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 3 więcej
SALOS III Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 - 6 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Kłos Pełczyce - Ina Stradzewo 2 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Odra Chojna - Iskra Banie 7 - 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 6 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 0 - 9 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 4 - 1 więcej
Sokół Granowo - Błyskawica Kluki 1 - 13 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Sława Choszczno 6 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hetman Recz - Błękitni Stargard 1 - 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
TKKF Stilon Gorzów - Kotwica Kórnik 1 - 2 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Polonia Środa Wlkp. 0 - 4 więcej
Lubuszanin Drezdenko - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 7 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Grom Szwecja - Błonie Barwice 2 - 0 więcej
AP Drawsko Pomorskie - Lech Czaplinek 2 - 6 więcej
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Wicher Mierzym 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław 3 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Zryw Kretomino 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice 2 - 3 więcej
Jantar Korlino - KS Skibno 4 - 6 więcej
Płomień Jeżyczki - Gryf II Polanów 1 - 4 więcej
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 8 - 0 więcej
Strong Zielenica - Wrzos Wrześnica 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Mustang Korzystno - Resko Karcino 1 - 7 więcej
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 4 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Grot Gorawino 5 - 1 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Huragan Bierzwnica 4 - 2 więcej
Jantar Siemyśl - Derby Karścino 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Dobrowo - Graf Bukówko 6 - 2 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Błękitni Gonne Małe 6 - 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 3 - 0 więcej
KS Gwda Wielka - Głaz Tychowo 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 0 - 4 więcej
Gryf Budowo - Znicz Dzikowo 2 - 5 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Santos Kłębowiec 2 - 7 więcej
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga PLO
Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 2 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Dolina Łętowska Łętowo 9 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
16:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - FC Toruń 2 - 6 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 3 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Błękitni Wronki - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 2 - 3 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 10 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Orlen Wisła II Płock - Sokół Kościerzyna 31 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - MKS Kalisz 22 - 23 więcej
Chrobry Głogów - Meble Wójcik Elbląg 36 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 27 - 20 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3 - 1 więcej
AZS Olsztyn - MKS Będzin 3 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Stocznia Szczecin 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - play-off
Chemik Police - Budowlani Łódź 3 - 1 więcej
16 kwiecień
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - Radomiak Radom 1 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hutnik II Szczecin - Chemik II Police 2 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UG Gdańsk - MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Football Academy Szczecin - FASE Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Wisła Płock - Wisła Kraków 2 - 2 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - play-off
DevelopRes Rzeszów - ŁKS Łódź 3 - 2 więcej
17 kwiecień
Makroregionalny turniej o puchar Prezesa ZZPN więcej
piłka nożna Puchar Polski
Arka Gdynia - Korona Kielce 1 - 0 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 5 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Bajgiel Będzino - Victoria Sianów 4 - 5 więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
Bałtyk Koszalin - GKS Leśnik Manowo 4 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Arka Gdynia - Gryf Wejherowo 8 - 0 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - play-off
Budowlani Łódź - Chemik Police 3 - 0 więcej
18 kwiecień
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa koszalińska grodzka więcej
Makroregionalny turniej o puchar Prezesa ZZPN więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 105 - 75 więcej
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. 91 - 92 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 81 - 74 więcej
Start Lublin - AZS Koszalin 92 - 74 więcej
Miasto Szkła Krosno - Asseco Gdynia 73 - 82 więcej
Legia Warszawa - Rosa Radom 89 - 98 więcej
Czarni Słupsk - Turów Zgorzelec 0 - 20 więcej
piłka nożna Puchar Polski
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Warta Poznań - Gwardia Koszalin 3 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Płomień Myślino 4 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 3 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Warta Gorzów Wlkp. - Warta Poznań 0 - 4 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Arka Gdynia 0 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Sparta Skalin - Znicz Niedźwiedź 1 - 4 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Górnik Konin - KP Starogard Gdański 0 - 0 więcej
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 więcej
GKS Przodkowo - Świt Szczecin 1 - 2 więcej
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 2 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Unia Solec Kujawski 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mewa Resko 3 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - Orlen Wisła II Płock 36 - 30 więcej
AZS UZ Zielona Góra - SMS Gdańsk 20 - 31 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 28 - 24 więcej
siatkówka Plus Liga - o m. 11-12
Stocznia Szczecin - GKS Katowice 2 - 3 więcej
19 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra 57 - 70 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 21 - 27 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - play-off
ŁKS Łódź - DevelopRes Rzeszów 3 - 1 więcej
20 kwiecień
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa białogardzka więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Arkadia Malechowo - Sława Sławno 3 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lech Poznań - Błękitni Wronki 2 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Warta Poznań 1 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1 - 2 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - play-off
Chemik Police - Budowlani Łódź 3 - 1 więcej
21 kwiecień
VIII rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
Minimistrzostwa Deichmann U-7 więcej
TOPLIGA: Husaria Szczecin - Kozły Poznań 13:20 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Basket Poznań - Spójnia Stargard 87 - 76 więcej
GKS Tychy - AZS Politechnika Kraków 103 - 93 więcej
Pro-Basket Kutno - Sokół Łańcut 73 - 66 więcej
Znicz Basket Pruszków - Polonia Leszno 65 - 73 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-out
KK Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 66 - 80 więcej
SKK Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 100 - 94 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 63 - 65 więcej
piłka nożna II liga
ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin 4 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 1 - 2 więcej
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 2 - 2 więcej
Wisła Puławy - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 więcej
Warta Poznań - Znicz Pruszków 1 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź 0 - 5 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów 4 - 0 więcej
Ina Goleniów - Morzycko Moryń 2 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo 1 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin 1 - 4 więcej
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 4 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Ogniwo Babinek 2 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 więcej
Wicher Brojce - Biali Sądów 2 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Błękit Pniewo 1 - 1 więcej
Piast Chociwel - Chemik Police 0 - 4 więcej
Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 7 - 3 więcej
Błękitni II Stargard - Zorza Dobrzany 4 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Astra Ustronie Morskie - Korona Człopa 5 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 3 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo 2 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Błonie Barwice 0 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 2 - 1 więcej
Saturn Mielno - Sława Sławno 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 więcej
Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica 1 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Światowid 63 Łobez 1 - 0 więcej
Promień Mosty - KP Przecław 1 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Iskierka Szczecin 0 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 1 - 0 więcej
Gavia Choszczno - Unia Dolice 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Arkadia Malechowo 0 - 3 więcej
Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 7 - 3 więcej
Płomień Myślino - Fala ABFrost Gąski 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Jedność Tuczno - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 8 więcej
Wiarus Żółtnica - Sokół Suliszewo 3 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Grom Szwecja 3 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 7 - 2 więcej
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 3 - 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Legion Strączno 1 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 2 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna 2 - 3 więcej
AZS Wrocław - UKS SMS Łódź 0 - 1 więcej
Mitech Żywiec - Olimpia Szczecin 2 - 2 więcej
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 0 - 2 więcej
Medyk Konin - Sportowa Czwórka Radom 5 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Piast Gliwice - SALOS Szczecin 4 - 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wlkp. 1 - 0 więcej
Odra Opole - Lech Poznań 2 - 4 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Zryw Kretomino - Chemik Police 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Sowianka Sowno 3 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe 2 - 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Intermarche-Rega II Trzebiatów 4 - 3 więcej
Zieloni Wyszobór - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Piast Kolin 2 - 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 2 - 1 więcej
Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki 3 - 0 więcej
Dąb Dębice - Czarni Marianowo 8 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - OKS Center MD Goleniów 1 - 7 więcej
Zootechnik Kołbacz - Aquila Szczecin 1 - 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Zryw Kołbaskowo 3 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Korona Klępicz 1 - 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Energetyk II Gryfino 2 - 4 więcej
Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa 0 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin 3 - 0 więcej
Pro-Team Żarczyn - Grot Gardno 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 więcej
Gryf Objezierze - Koral Mostkowo 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Orkan Rów 6 - 0 więcej
Goplana Żabów - Czarni Czerników 3 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Jantar II Dziwnów 7 - 0 więcej
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Wapnica - WODR Barzkowice 4 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Czarni 44 Szczecin - Jeziorak II Szczecin 3 - 0 więcej
Florek Trzeszczyn - Hutnik II Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni II Lubanowo - Zryw Góralice 0 - 1 więcej
Polonia Gryfino - Wicher Steklno 6 - 0 więcej
Ogniwo II Babinek - Sokół Różańsko 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
MUKS Tomaszów Mazowiecki - KS Raszyn 1 - 3 więcej
Akademia Piłkarska LG - Polonia Poznań 3 - 4 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - UKS SMS II Łódź 0 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 więcej
Wierzyca Pelplin - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Sokół Kleczew 1 - 1 więcej
Wda Świecie - Bałtyk Gdynia 0 - 3 więcej
Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Jarota Jarocin 0 - 3 więcej
GKS Przodkowo - Lech II Poznań 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 4 - 5 więcej
Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje 2 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Hanza Goleniów - Dąb Dębice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 0 - 7 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Rolpol Chlebowo 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Zootechnik Kołbacz - SALOS III Szczecin 0 - 3 więcej
Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe 7 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Ina Stradzewo - Klon Krzęcin 0 - 5 więcej
Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Zieloni Zielin - Osadnik Myślibórz 3 - 3 więcej
  GKS Golenice - Odra Chojna więcej
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 4 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin 1 - 0 więcej
  Mustang Korzystno - Hetman Recz więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwiazda-Kania Toruń 1 - 0 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Lipno Stęszew 4 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Olimpia II Szczecin 3 - 1 więcej
KKP Chełmża - TKKF Stilon Gorzów 3 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna 7 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Sad Chwiram 4 - 1 więcej
11:00  Wspólni Różewo - Wiarus Żółtnica więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Olimp Gościno 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Victoria Sianów - LZS Kowalewice więcej
Gryf Polanów - Saturn Mielno 3 - 0 więcej
Wicher Mierzym - Mechanik Bobolice 0 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - Redłovia Redło 2 - 2 więcej
Junior Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 1 - 4 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Olimp Złocieniec 5 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 6 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Bałtyk II Koszalin 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga PLO
Amator Kołobrzeg - Bizon Cerkwica 1 - 0 więcej
Oldboje Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 10 - 2 więcej
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 3 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Lotnik Mirosławiec 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Ikar Krosino 5 - 3 więcej
Oldboje Manowo - Victoria Sianów 2 - 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 4 - 3 więcej
Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 4 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - AZS UG Gdańsk 7 - 1 więcej
Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów 3 - 4 więcej
Piast Gliwice - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1 - 4 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Arka Gdynia - CWZS Bydgoszcz 2 - 0 więcej
Lech Poznań - Wda Świecie 4 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Płock 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - SMS Gdańsk 33 - 28 więcej
Sokół Kościerzyna - Gwardia Koszalin 22 - 24 więcej
Stal Gorzów - AZS UZ Zielona Góra 29 - 28 więcej
MKS Grudziądz - Real-Astromal Leszno 32 - 36 więcej
MKS Mazur Sierpc - GKS Żukowo 21 - 28 więcej
Grunwald Poznań - Pomezania Malbork 28 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MLKS Borowiak Czersk - KPR Gryfino 23 - 26 więcej
MOSiR Kętrzyn - AZS UKW Bydgoszcz 29 - 34 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 22 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra 21 - 23 więcej
UKS PCM Kościerzyna - KPR Kobierzyce 28 - 21 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
Spójnia Stargard - UKS ZSMS Poznań 3 - 0 więcej
WTS Włocławek - UŻKPS Kościan 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga - o m. 11-12
GKS Katowice - Stocznia Szczecin 3 - 0 więcej
22 kwiecień
VIII rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
Liga Młodzików KOZPN D1 - Powiat Ziemski Koszalin więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Stal Ostrów Wlkp. 69 - 92 więcej
Turów Zgorzelec - Legia Warszawa 105 - 83 więcej
Rosa Radom - Asseco Gdynia 89 - 74 więcej
Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 75 - 62 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 106 - 84 więcej
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 106 - 56 więcej
Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 74 - 83 więcej
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 64 - 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Basket Poznań - Spójnia Stargard 79 - 92 więcej
Pro-Basket Kutno - Sokół Łańcut 76 - 82 więcej
Znicz Basket Pruszków - Polonia Leszno 60 - 66 więcej
GKS Tychy - AZS Politechnika Kraków 113 - 105 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-out
Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 68 - 81 więcej
SKK Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 85 - 68 więcej
KK Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 90 - 92 więcej
piłka nożna II liga
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork 2 - 1 więcej
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Wieża Postomino 1 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 0 - 1 więcej
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Myśla Dargomyśl - Sokół Pyrzyce 1 - 4 więcej
Czcibor Cedynia - SCRS Barlinek 4 - 1 więcej
Drawa Drawno - Orkan Suchań 3 - 2 więcej
Czarni Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 więcej
Piast Karsko - Klon Krzęcin 4 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Sęp Brzesko 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice 0 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 3 więcej
Syrena-Grot Rymań - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PSW Biała Podlaska - Unifreeze Górzno 5 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 0 - 2 więcej
Falubaz Zielona Góra - Arka Gdynia 0 - 5 więcej
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 2 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 więcej
Ina Goleniów - Błękitni Stargard 1 - 1 więcej
Flota Świnoujście - SALOS II Szczecin 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Jastrząb Łosośnica 7 - 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orkan Dalewo - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 - 3 więcej
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Zjednoczeni Kobylanka 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 7 - 2 więcej
Unia Swochowo - Witniczanka Witnica 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 0 - 3 więcej
Grom Płonno - Iskra Warszyn 1 - 3 więcej
Błękitni Sarnik - Korona Raduń 0 - 3 więcej
Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 6 - 1 więcej
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Bryza Reńsko - Santos Sarbinowo 6 - 4 więcej
Wicher Przelewice - Merkury Nowogródek Pom. 3 - 2 więcej
GKS Golenice - Mechanik Warnice 3 - 3 więcej
Gryf Nowielin - Iskra Banie 1 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Światowid 63 II Łobez 0 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Ogniwo Dzwonowo - Podlesie Sowno 6 - 1 więcej
Orkan II Suchań - Orzeł Małkocin 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Chemik II Police - Mierzynianka II Mierzyn 6 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Boleszkowice - Tywa Swobnica 2 - 2 więcej
Sekwoja Brwice - Sokół II Pyrzyce 1 - 0 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Medyk II Konin - KKP Bydgoszcz 1 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski 3 - 3 więcej
Elana Toruń - KKS 1925 Kalisz 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Pomorzanin Nowogard - Biali Sądów 4 - 2 więcej
Energetyk Gryfino - Mewa Resko 10 - 2 więcej
Unia Dolice - Światowid 63 Łobez 0 - 8 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Flota II Świnoujście - Polonia Płoty 2 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo 4 - 10 więcej
14:00  Promień Mosty - Sarmata Dobra więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Suchań 1 - 3 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Grzędzice 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
15:00  Arkonia II Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Mierzynianka Mierzyn 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce 4 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Dąb Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sława Choszczno - Sokół Granowo 1 - 4 więcej
Błyskawica Kluki - Skrzydlaci Będargowo 5 - 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Pionier Zwierzyn 1 - 2 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hattrick Kołobrzeg - Energetyk Junior Gryfino 0 - 15 więcej
Błękitni Stargard - Victoria Sianów 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Kotwica Kórnik - Lubuszanin Drezdenko 9 - 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Biało-Zielone Gdańsk 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 więcej
Iskra Białogard - Rasel Dygowo 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 więcej
11:00  Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Zryw Kretomino - Spójnia Świdwin 5 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Darpol Barzowice - Strong Zielenica 0 - 2 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 0 - 3 więcej
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 2 - 4 więcej
KS Skibno - Olympic Warszkowo 2 - 0 więcej
Gryf II Polanów - Jantar Korlino 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Wicher Mierzym 3 - 3 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Lulewice 1 - 3 więcej
Grot Gorawino - Resko Karcino 0 - 3 więcej
Mustang Korzystno - Płomień Pobłocie Wlk. 0 - 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Jantar Siemyśl 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 więcej
Sokół Spore - Mechanik II /Iskra Bobolice 0 - 3 więcej
Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka 0 - 4 więcej
Głaz Tychowo - Gryf Dobrowo 3 - 0 więcej
Graf Bukówko - Grot Bonin 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo 7 - 1 więcej
Santos Kłębowiec - Gryf Budowo 3 - 1 więcej
Znicz Dzikowo - Grom Giżyno 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga PLO
Lech Czaplinek - Sokół St. Dąbrowa 5 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Dolina Łętowska Łętowo - Pogoń Noskowo 2 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
16:00  Drzewiarz Krosino - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 - 2 więcej
AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin 5 - 0 więcej
Rekord Bielsko-Biała - MKF Solne Miasto Wieliczka 5 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 4 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Football Academy Szczecin 0 - 7 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 4 więcej
14:00  Vineta Wolin - SALOS Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 3 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec 27 - 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - Sambor Tczew 24 - 26 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak Iława 28 - 30 więcej
SMS II Gdańsk - Tytani Wejherowo 33 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
SPR Pogoń Szczecin - GTPR Gdynia 22 - 27 więcej
Zagłębie Lubin - MKS Lublin 20 - 24 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
WTS Włocławek - UŻKPS Kościan 3 - 0 więcej
Spójnia Stargard - UKS ZSMS Poznań 3 - 0 więcej
23 kwiecień
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Świt Szczecin 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
AP Hutnik Szczecin - Vielgovia Szczecin 4 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
13:30  Akademia MKP Szczecinek - OKS Prawobrzeże Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 0 - 0 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - play-off
18:00  DevelopRes Rzeszów - ŁKS Łódź więcej
24 kwiecień
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa kołobrzeska więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Arkadia Malechowo - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
13:00  FASE Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
11:00  FASE Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
25 kwiecień
piłka nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo 2 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 4 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Piast Chociwel - Wicher Brojce 4 - 1 więcej
Odra Chojna - Ogniwo Babinek 2 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 3 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Medyk Konin 3 - 2 więcej
Sportowa Czwórka Radom - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 1 więcej
Unifreeze Górzno - AZS UJ Kraków 2 - 3 więcej
Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec 2 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - AZS Wrocław 2 - 1 więcej
UKS SMS Łódź - AZS PWSZ Wałbrzych 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Szczecin - Ina Goleniów 5 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Pęzino 0 - 4 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 0 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Pogoń II Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 6 - 7 więcej
Sokół Karlino - Olimp Gościno 3 - 2 więcej
Rasel Dygowo - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Radowia Radowo Małe 5 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
18:45  GTPR Gdynia - MKS Lublin więcej
17:00  Zagłębie Lubin - Start Elbląg więcej
Energa AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin 23 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
18:00  KPR Kobierzyce - KPR Jelenia Góra więcej
18:00  UKS PCM Kościerzyna - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
18:00  Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce więcej
26 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec 86 - 72 więcej
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 94 - 86 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 5 - 0 więcej
Błękitni Stargard - FASE Szczecin 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Orkan Rów 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 1 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Stal Szczecin - Vineta Wolin 9 - 0 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - play-off
Chemik Police - ŁKS Łódź 3 - 0 więcej
27 kwiecień
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczecinecka więcej
Akademia Młodych Orłów więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 73 - 63 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 78 - 71 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - ROW 1964 Rybnik 1 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Legia Warszawa - Korona Kielce 3 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1 - 5 więcej
28 kwiecień
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa koszalińska ziemska więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - GKS Tychy 85 - 61 więcej
Polonia Leszno - Sokół Łańcut 66 - 73 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec 86 - 72 więcej
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 86 - 94 więcej
piłka nożna II liga
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1 - 1 więcej
ŁKS Łódź - Warta Poznań 2 - 0 więcej
Znicz Pruszków - Wisła Puławy 3 - 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom 1 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 0 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 więcej
MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo 2 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 2 - 3 więcej
Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 3 - 2 więcej
Vineta Wolin - Rasel Dygowo 1 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 więcej
Sokół Karlino - Osadnik Myślibórz 7 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 3 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 0 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 1 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Gryf Polanów 1 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Stal Szczecin 3 - 2 więcej
Zorza Dobrzany - Odra Chojna 3 - 5 więcej
Dąb Dębno - Iskra Golczewo 1 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel 0 - 3 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 4 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Wicher Brojce 1 - 0 więcej
Biali Sądów - Flota Świnoujście 3 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ogniwo Babinek 3 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Korona Człopa - Saturn Mielno 2 - 3 więcej
Sława Sławno - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 1 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Mirstal Mirosławiec 7 - 2 więcej
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 3 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 4 - 2 więcej
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 - 2 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Ina Ińsko 4 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Błękitni Trzygłów 1 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Promień Mosty 3 - 0 więcej
KP Przecław - Jantar Dziwnów 5 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 2 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Polonia Płoty 0 - 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Zieloni Zielin - Kłos Pełczyce 1 - 3 więcej
Sęp Brzesko - Gavia Choszczno 2 - 0 więcej
Unia Dolice - Piast Karsko 0 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Czarni Lubanowo 2 - 1 więcej
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 0 - 0 więcej
SCRS Barlinek - Myśla Dargomyśl 6 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Polonia Giżyn 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze 3 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 0 - 1 więcej
LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino 1 - 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Grom Świelino 5 - 1 więcej
Arkadia Malechowo - Jedność-Ikar Krosino 0 - 6 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo 4 - 0 więcej
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 1 więcej
Legion Strączno - Redłovia Redło 2 - 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 0 - 1 więcej
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 2 - 1 więcej
Sokół Suliszewo - Hubertus Biały Bór 2 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
SALOS Szczecin - Warta Poznań 0 - 3 więcej
Chrobry Głogów - Odra Opole 4 - 1 więcej
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Zieloni Wyszobór 6 - 1 więcej
Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 3 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo 1 - 3 więcej
Sowianka Sowno - Zalew Stepnica 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Saturn Szadzko 6 - 2 więcej
Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo 3 - 4 więcej
Leśnik Kliniska - Znicz Niedźwiedź 0 - 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Zootechnik Kołbacz 2 - 3 więcej
Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 4 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Sparta Skalin 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 więcej
Grot Gardno - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Unia Swochowo 6 - 1 więcej
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Grom Płonno 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - Goplana Żabów 6 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Bryza Reńsko 3 - 0 więcej
Santos Sarbinowo - Orkan Rów 4 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście 4 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - Ogniwo Dzwonowo 6 - 0 więcej
Podlesie Sowno - Dęby Rogowo 0 - 9 więcej
WODR Barzkowice - Zenit Koszewo 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Florek Trzeszczyn - Chemik II Police 0 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Tywa Swobnica - Polonia Gryfino 7 - 8 więcej
Wicher Steklno - Zryw Góralice 4 - 3 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Akademia Piłkarska LG - Stomilanki Olsztyn 0 - 3 więcej
UKS SMS II Łódź - MUKS Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 więcej
KS Raszyn - Polonia Poznań 0 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 3 - 3 więcej
Lech II Poznań - Elana Toruń 1 - 1 więcej
KKS 1925 Kalisz - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Jarota Jarocin - Górnik Konin 1 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Wda Świecie 3 - 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Centra Ostrów Wlkp. 2 - 0 więcej
Sokół Kleczew - Wierzyca Pelplin 2 - 0 więcej
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 0 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Unia Solec Kujawski 2 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 4 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 2 - 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Flota II Świnoujście 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska 3 - 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 2 - 0 więcej
  Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno więcej
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 8 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Rolpol Chlebowo - Piast Chociwel 4 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Zorza Dobrzany 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Grot Gardno - AP Hutnik Szczecin 2 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 2 więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Arkonia II Szczecin więcej
Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Sęp Brzesko - Ina Stradzewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Łabędź Widuchowa - GKS Golenice więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin więcej
Osadnik Myślibórz - Witniczanka Witnica 3 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Hetman Recz - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 0 więcej
Lipno Stęszew - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 5 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - Lubuszanin Drezdenko 7 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 8 - 0 więcej
Błonie Barwice - AP Drawsko Pomorskie 3 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Wspólni Różewo 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Olimp Gościno - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wicher Mierzym - Wiekowianka Wiekowo 3 - 4 więcej
Saturn Mielno - Victoria Sianów 3 - 8 więcej
Bajgiel Będzino - Wieża Postomino 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Orzeł 2010 Wałcz - Mirstal Mirosławiec 14 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Junior Kalisz Pomorski 6 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 1 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 1 - 7 więcej
piłka nożna II liga PLO
Amator Kołobrzeg - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 3 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Stargard 1 - 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Oldboje Manowo 6 - 1 więcej
Ikar Krosino - Gryf Kamień Pomorski 2 - 5 więcej
Iskra Białogard - Victoria Sianów 2 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Radowia Radowo Małe 5 - 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Olimp Złocieniec 4 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 1 - 0 więcej
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 6 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Błękitni Wronki - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Lech Poznań 0 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Akademia Pogoń Szczecin - Football Academy Szczecin 9 - 1 więcej
Wda Świecie - CWZS Bydgoszcz 5 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Grunwald Poznań - AZS AWF Warszawa 23 - 24 więcej
Pomezania Malbork - Warmia Olsztyn 31 - 29 więcej
Nielba Wągrowiec - MKS Mazur Sierpc 28 - 20 więcej
GKS Żukowo - MKS Grudziądz 30 - 29 więcej
Real-Astromal Leszno - Stal Gorzów 27 - 25 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Sokół Kościerzyna 28 - 24 więcej
Orlen Wisła II Płock - SMS Gdańsk 22 - 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - MLKS Borowiak Czersk 32 - 18 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - MOSiR Kętrzyn 23 - 25 więcej
Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń 36 - 24 więcej
Sambor Tczew - SMS II Gdańsk 26 - 25 więcej
KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz 35 - 33 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
UŻKPS Kościan - WTS Włocławek 3 - 2 więcej
UKS ZSMS Poznań - Spójnia Stargard 0 - 3 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - play-off
ŁKS Łódź - Chemik Police 1 - 3 więcej
29 kwiecień
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa kołobrzeska więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - GKS Tychy 93 - 77 więcej
Polonia Leszno - Sokół Łańcut 63 - 83 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 88 - 79 więcej
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 73 - 63 więcej
piłka nożna II liga
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Drawa Drawno 4 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 1 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Górnik Zabrze 2 - 3 więcej
Śląsk Wrocław - Falubaz Zielona Góra 3 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 0 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
SALOS II Szczecin - Zryw Kretomino 2 - 0 więcej
Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek 3 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Fala Międzyzdroje 0 - 6 więcej
Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń 5 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 2 - 0 więcej
Jedność Przewłoki - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 5 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 1 - 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Piast Kolin 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Grzędzice 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 2 - 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 3 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec 4 - 1 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 2 - 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Gryf Objezierze 4 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Błękitni Sarnik 2 - 1 więcej
Korona Raduń - Remor Recz 1 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Świt Barnimie 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Stal Lipiany 1 - 10 więcej
Iskra Banie - GKS Golenice 4 - 0 więcej
Czarni Czerników - Wicher Przelewice 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo 3 - 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Światowid 63 II Łobez 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Jeziorak II Szczecin - Pionier Szczecin 6 - 0 więcej
Komarex Komarowo - Mierzynianka II Mierzyn 0 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sekwoja Brwice - Czarni II Lubanowo 5 - 3 więcej
Sokół II Pyrzyce - Ogniwo II Babinek 1 - 3 więcej
Sokół Różańsko - Chrobry Boleszkowice 3 - 3 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
KKP Bydgoszcz - Sztorm AWFiS Gdańsk 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Energetyk Gryfino 0 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni Trzygłów 0 - 3 więcej
Polonia Płoty - Bizon Cerkwica 6 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 2 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
14:00  SALOS III Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 0 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanka Jarosławsko - Błyskawica Kluki 2 - 6 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sława Choszczno 4 - 1 więcej
Sokół Granowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino 3 - 4 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hattrick Kołobrzeg - Błękitni Stargard 1 - 15 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Victoria Sianów 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
KKP Chełmża - Kotwica Kórnik 3 - 4 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Świdwin 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 0 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Bałtyk II Koszalin - Błękitni Stary Jarosław 5 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 2 - 5 więcej
Sława Sławno - Zryw Kretomino 1 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Spójnia Świdwin 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
KS Skibno - Darpol Barzowice 1 - 2 więcej
Olympic Warszkowo - Gryf II Polanów 1 - 0 więcej
Jantar Korlino - Derby Gwiazdowo 2 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 0 - 3 więcej
KS Sieciemin - Strong Zielenica 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Huragan Bierzwnica - Derby Karścino 1 - 5 więcej
Mustang Korzystno - Jantar Siemyśl 1 - 1 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino 2 - 4 więcej
Resko Karcino - Wicher Rąbino 5 - 0 więcej
Sokół Lulewice - Wicher Mierzym 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Graf Bukówko - SP Wilcze Laski 1 - 7 więcej
Grot Bonin - Głaz Tychowo 0 - 4 więcej
Gryf Dobrowo - Błękitni Gonne Małe 6 - 5 więcej
KS Gwda Wielka - Sokół Spore 3 - 0 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn 0 - 4 więcej
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 2 - 2 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 0 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Gryf Wejherowo - Lech Poznań 2 - 9 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4 - 5 więcej
Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek 3 - 3 więcej
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 4 - 0 więcej
15:00  Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 - 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Grunwald Poznań 20 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
Energa AZS Koszalin - GTPR Gdynia 27 - 15 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 23 - 31 więcej
Start Elbląg - MKS Lublin 25 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 24 - 23 więcej
Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna 22 - 25 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 26 - 20 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
UŻKPS Kościan - WTS Włocławek 0 - 3 więcej
30 kwiecień
Finał Ogólnopolski XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hutnik II Szczecin - Czarni 44 Szczecin 0 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
MKS Mazur Sierpc - Pomezania Malbork 21 - 21 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
koszykówka/I liga: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
15 » Piotrowski odejdzie do  »
6 » Janicki opuścił pierwsz »
6 » Sikora odejdzie z Pogon »
3 » Podsumowanie 28 kolejki »
3 » Walne Zebranie Sprawozd »
1 » Jan Sieracki zawodnikie »
1 » Spójnia zwycięstwo od E »
1 » Piechniczek w Goleniowi »
1 » Młodziczki Energa Polit »
1 » Listkowski i Błanik pow »
mecze:
64 » Wicher Brojce-Dąb Dębno
47 » Korona Człopa-Orzeł Wał »
47 » Kłos Pełczyce-SCRS Barl »
38 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
24 » Korona Raduń-Świt Barni »
23 » Jesion-Trans-Oldboje Ty »
22 » Mierzynianka Mierzyn-Wi »
21 » Wieża Postomino-Lech Cz »
21 » Sparta Węgorzyno-Morzyc »
20 » Astra Ustronie Morskie- »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 17
eryk2050 forever
GaviaFC jurgol
KamilGrot Kapusta77
Kubson9 MKSSlawaSl...
Moniur PAPAJ11
piotras71 Pogon007
ryryy Smoky
Studentt szakal02
TUPACK
gości: 1344
statystyki portalu
• drużyn: 2706
• imprez: 106454
• newsów: 69014
• użytkowników: 67530
• komentarzy: 1041981
• zdjęć: 737787
• relacji: 36567
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies